Ni kuća ni firma: sve više posla Australci obavlja

poruka: 12
|
čitano: 11.997
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ni kuća ni firma: sve više posla Australci obavlja".
13 godina
offline
Ni kuća ni firma: sve više posla Australci obavlja

nece to u drzave gdje je baustela glavna grana... odnosno industrijska i obrtnicka zanimanja.

ovi sto prodaju pamet il prodaju maglu to jos i mogu

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.2.2023 18:35 (Robert_84).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Ni kuća ni firma: sve više posla Australci obavlja

Mene zanima kakav je to posao koji možeš obavljati na minijaturnom laptopiću usred bučnog kafića, pogrbljen na jadnoj drvenoj stoličici.

I šta onda kad ideš pišat? Nosiš laptop sa sobom?

Ono, mogao bih i ja svoj posao tako obavljati, al mi je 10 puta ugodnije za pravim stolom sa prava dva monitora i tipkovnicom, na pravoj kvalitetnoj stolici i da me nitko ne prekida.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
10 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Ni kuća ni firma: sve više posla Australci oba
Kakvi amateri. Mi već od stoljeća sedmog iz kafića čekamo plaću.
 
8 0 hvala 0
5 godina
offline
Ni kuća ni firma: sve više posla Australci obavlja

Obavljam svoj posao iz kafića zadnjih 10+ godina, i prije nego je to bilo popularno. Većinu dana čak puštam glazbu sa (službenog) laptopa na zvučnik.

 

Gazda se ne žali jer su čaše uvijek čiste, kava dobra, a gosti zadovoljni (bakša govori o tome). Većinu tjedana ni ne moram radit noćne.

 

 

 
15 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Ni kuća ni firma: sve više posla Australci oba
Ako se posao obavi kako treba jel bitno gdje se nalaziš ?
 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Ni kuća ni firma: sve više posla Australci oba
Ovdje kod mene jako puno ljudi radi iz kafica i to me u dosta slucajeva nervira iz razloga jer ja nekad zelim uci, sjesti na 15min, popiti pice i produziti dalje, ali ne mogu jer su ovi zasjeli s laptopom na par sati.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ni kuća ni firma: sve više posla Australci oba
Bitanga kaže...

Mene zanima kakav je to posao koji možeš obavljati na minijaturnom laptopiću usred bučnog kafića, pogrbljen na jadnoj drvenoj stoličici.

I šta onda kad ideš pišat? Nosiš laptop sa sobom?

Ono, mogao bih i ja svoj posao tako obavljati, al mi je 10 puta ugodnije za pravim stolom sa prava dva monitora i tipkovnicom, na pravoj kvalitetnoj stolici i da me nitko ne prekida.

 Inženjerski posao sigurno nećeš raditi na 13-15" laptopiću. To je suludo. Mislim možeš ali neće biti najbolje iskustvo, tako da ovi koji tipaju po kafićima rade neke poslove gdje ti ne trebaju 2-3 monitora odjednom.

Slažem se, raditi na stolicama ili čemu već u kafiću je pogreb za kičmu.

Nadglednik dina
23 mjeseca
offline
Re: Ni kuća ni firma: sve više posla Australci oba

Apsolutno potpisujem!

23 mjeseca
offline
Re: Ni kuća ni firma: sve više posla Australci oba
Bitanga kaže...

Mene zanima kakav je to posao koji možeš obavljati na minijaturnom laptopiću usred bučnog kafića, pogrbljen na jadnoj drvenoj stoličici.

I šta onda kad ideš pišat? Nosiš laptop sa sobom?

Ono, mogao bih i ja svoj posao tako obavljati, al mi je 10 puta ugodnije za pravim stolom sa prava dva monitora i tipkovnicom, na pravoj kvalitetnoj stolici i da me nitko ne prekida.

 Apsolutno potpisujem!

17 mjeseci
protjeran
offline
Re: Ni kuća ni firma: sve više posla Australci oba
Bitanga kaže...

Mene zanima kakav je to posao koji možeš obavljati na minijaturnom laptopiću usred bučnog kafića, pogrbljen na jadnoj drvenoj stoličici.

 

Influencerski 

14 godina
offline
Ni kuća ni firma: sve više posla Australci obavlja

Sestra u kafani dobar dio doktorata, postdoktorata i drugih akademskih radova napisala. Jeftinije od ureda, a ako nades odreden kafic bude i mirno. A mozda je i opaljena 

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Ni kuća ni firma: sve više posla Australci obavlja

Željko Kerum je pravi boem. On tako obavlja sve političke funkcije.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice