Kroz godinu dana Microsoft 365 gasi podršku za Int

poruka: 10
|
čitano: 3.796
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kroz godinu dana Microsoft 365 gasi podršku za Int".
12 godina
offline
Kroz godinu dana Microsoft 365 gasi podršku za Int

Bilo je i vrijeme. Mi idemo live sa novim proizvodom u Q1 2021 i IE explicitno nece biti podrzan na cijelom web portalu. Time cemo rijesiti desetak problema i workarounda s kojima smo se do sada morali nositi, a narusavali su UX.

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Kroz godinu dana Microsoft 365 gasi podršku za
Meni će nedostajati, toliko smo nekvalitetnog vremena proveli zajedno. Šmrc, šmrc.
https://www.youtube.com/channel/UCgos5WloYoxCvCeUIi47ZxQ
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kroz godinu dana Microsoft 365 gasi podršku za Int

Samo neka to netko kaže panjevima u pbz-u,fini, poreznoj, jer nakon traženja milijun workarounda, i dalje je ie jedini browser u kojem pbzcomnet radi, kao i eporezna, i sva ostala java based sranja (u kombinaciji sa activ clientom naravno...) od naših portala za poslovno bankarstvo.

Moj PC  
5 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Kroz godinu dana Microsoft 365 gasi podršku za
Ne samo to, svi bankomati na kojima podižete novac su na Internet Exploreru 11. Banke vole IE.
Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
5 godina
offline
Re: Kroz godinu dana Microsoft 365 gasi podršku za
jopis kaže...

Samo neka to netko kaže panjevima u pbz-u,fini, poreznoj, jer nakon traženja milijun workarounda, i dalje je ie jedini browser u kojem pbzcomnet radi, kao i eporezna, i sva ostala java based sranja (u kombinaciji sa activ clientom naravno...) od naših portala za poslovno bankarstvo.

 Hm... ePorezna mi uredno radi i na ms edge-u i na chrome-u, moraš instalirat extenziju ali uredno radi. Mislim da mi sve od tih državnih javnih servisa radi na edge-u, osim onog sranja od ecarine, to je uspjeh pokrenuti i na IE11 - jebo ih ja.

Sve Vas Volim
15 godina
offline
Re: Kroz godinu dana Microsoft 365 gasi podršku za
Srce Isusovo kaže...
jopis kaže...

Samo neka to netko kaže panjevima u pbz-u,fini, poreznoj, jer nakon traženja milijun workarounda, i dalje je ie jedini browser u kojem pbzcomnet radi, kao i eporezna, i sva ostala java based sranja (u kombinaciji sa activ clientom naravno...) od naših portala za poslovno bankarstvo.

 Hm... ePorezna mi uredno radi i na ms edge-u i na chrome-u, moraš instalirat extenziju ali uredno radi. Mislim da mi sve od tih državnih javnih servisa radi na edge-u, osim onog sranja od ecarine, to je uspjeh pokrenuti i na IE11 - jebo ih ja.

 Na laptopu radi eporezna, s onim addonom naravno, i na edge-u, ali na chromeu jok. Točnije, na chromeu upload dokumenata zajebava, na mozili sam davno odustao isprobavat kombinacije i sheme zašto neće.

A na kompu se nije dalo upogonit ni pomoću ikakvih trikova ni na jednom browseru. Upalio ie, sve radi iz prve....

16 godina
neaktivan
offline
Kroz godinu dana Microsoft 365 gasi podršku za Int

IE je za mene već davno mrtav, osim za jednu jedinu stvar - pregled (manjih) XML datoteka. U tome mi je vizualno najbolji od svih besplatnih programa

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Kroz godinu dana Microsoft 365 gasi podršku za Int

Tko ili što je "Microsoft 365"?

Dio microsofta namjenjen za određeni softver? Cijeli Microsoft je promijenio ime?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kroz godinu dana Microsoft 365 gasi podršku za
CyberDemonVZ kaže...

Tko ili što je "Microsoft 365"?

Dio microsofta namjenjen za određeni softver? Cijeli Microsoft je promijenio ime?

 

Udružili snage sa strankom Milan Bandić 365 i napravili kompromis oko imena

 

Pretpostavljam da se šališ oko pitanja, no ako nekome nije jasno što je MS 365 - to je prebrandirani Office jer je plan da se u taj pretplatnički model uključe i drugi alati, navodno i sami Windwsi. Windows as a Service - WaaS. LOL!!!

 

EDIT: Sad mi je palo na pamet kako bi se to zvalo kod Applea - AaaS. Jedan "a" previše?

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2020 16:13 (southy).
12 godina
offline
Re: Kroz godinu dana Microsoft 365 gasi podršku za
southy kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Tko ili što je "Microsoft 365"?

Dio microsofta namjenjen za određeni softver? Cijeli Microsoft je promijenio ime?

 

Udružili snage sa strankom Milan Bandić 365 i napravili kompromis oko imena

Pretpostavljam da se šališ oko pitanja, no ako nekome nije jasno što je MS 365 - to je prebrandirani Office jer je plan da se u taj pretplatnički model uključe i drugi alati, navodno i sami Windwsi. Windows as a Service - WaaS. LOL!!!

EDIT: Sad mi je palo na pamet kako bi se to zvalo kod Applea - AaaS. Jedan "a" previše?

 LOL, stvarno nisam znao.

Znam za njhov 365 paket, naravno. i koristim ga. Ali mi ni na kraju pameti nije bilo da će paket alata nazvati po svojoj firmi....

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice