Kriptovalute bi mogle dobiti izgon i s Twittera

poruka: 11
|
čitano: 4.058
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kriptovalute bi mogle dobiti izgon i s Twittera".
16 godina
offline
Kriptovalute bi mogle dobiti izgon i s Twittera

Ne može nam niko ništa, jači smo od sudbine!

 

 

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
10 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Kriptovalute bi mogle dobiti izgon i s Twitter
Kant kaže...

 

 

 

 ajmo svi hodleri ovog svijeta, primite se za ruke i u jedan glas :

"Ne može nam niko ništa, jači smo od sudbine!" 

16 godina
offline
Re: Kriptovalute bi mogle dobiti izgon i s Twitter
lav1000 kaže...
Kant kaže...

 

 

 

 ajmo svi hodleri ovog svijeta, primite se za ruke i u jedan glas :

"Ne može nam niko ništa, jači smo od sudbine!" 

 

Samo jako!

 

\o/

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
14 godina
offline
Kriptovalute bi mogle dobiti izgon i s Twittera

TO THE MOONNN!!!1

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kriptovalute bi mogle dobiti izgon i s Twittera

Tako je!!!!

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2018 23:36 (Kant).
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Kriptovalute bi mogle dobiti izgon i s Twittera

Odličan razvoj događaja za sve koji su investirali u Steemit. Steemit je društvena mreža i blog platforma bazirana na kriptovaluti STEEM, oglašavanje i promoviranje svih kriptovaluta je tamo ne samo dozvoljeno nego i poželjno, a kvalitetni i zapaženi tekstovi o kriptovalutama, blockchainu, rudarenju itd. mogu autorima uprihoditi i do 1000 USD (po članku), čak i sada kad je cijena STEEM-a relativno niska (trenutno $2.14, a rekord iz siječnja je $7.31). Naravno, nakon što su Facebook, Google, Twitter i ostali zabraniili (ili će zabraniti) oglašavanje i promoviranje kriptovaluta, za očekivati je da će se marketing istih ubrzo preseliti na Steemit, što će privući nove investitore i dodatno popularizirati platformu.

Distributed Computing Statistics for Croatia http://goo.gl/5b6Q5W
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kriptovalute bi mogle dobiti izgon i s Twitter
Steemit je zlatna koka! :D
Trenutno je oko 2 dolara,ali količinski (21 tisuča satošija) je malo previše za kupnju,to je bar moje mišljenje.
Ko je u mogučnosti neka kupi čim više Steema,jer ako mu cijena skoči,zarada bi mogla biti odlična!
12 godina
online
Kriptovalute bi mogle dobiti izgon i s Twittera

HODL !

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Kriptovalute bi mogle dobiti izgon i s Twitter
Kant kaže...

Samo jako!

 

\o/

 

Ja sam odma znao kolko je sati što se tiče stanja u kriptovalutama čim sam vidio da si se vratio švercu informatički komponenata. 

Usupt.

Nudim ti 300kn za onaj WD Black i plaćam unaprijed na račun jer znam da si pošten po tom pitanju.

16 godina
offline
Re: Kriptovalute bi mogle dobiti izgon i s Twitter
Silent horror1992 kaže...
Kant kaže...

Samo jako!

 

\o/

 

Ja sam odma znao kolko je sati što se tiče stanja u kriptovalutama čim sam vidio da si se vratio švercu informatički komponenata. 

Usupt.

Nudim ti 300kn za onaj WD Black i plaćam unaprijed na račun jer znam da si pošten po tom pitanju.

Za tebe moze i 300!!!

 

Velik sam!

 

 

MA neda mi se vise zajebavati s komponentama, ono mi uletio jedan mocan komp pa nisam mogao izdrzati a da ga ne uzmem :)

 

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
11 godina
offline
Re: Kriptovalute bi mogle dobiti izgon i s Twitter
Ma zezam se ja malo.
Aj preko pp nastavljamo.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice