Krenulo je, ZTE Axon 20 5G je prvi smartphone s ka

poruka: 18
|
čitano: 5.353
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Krenulo je, ZTE Axon 20 5G je prvi smartphone s ka".
15 godina
neaktivan
offline
Krenulo je, ZTE Axon 20 5G je prvi smartphone s ka

Još kad Apple to "reinventa", bit će to izum godine!

scientia est potentia
 
6 3 hvala 1
16 godina
offline
Re: Krenulo je, ZTE Axon 20 5G je prvi smartphone
alien kaže...

Još kad Apple to "reinventa", bit će to izum godine!

 Da,ili iz Američkog kuta u današnje doba tko če te zahebat ako ne opet Kinez ili ZTE.

 

Ode baba s kolačima, prvi se uvijek zapamte a sve ostalo je nebitno.

 

AMD,........is that Epyc or what?
10 godina
offline
Krenulo je, ZTE Axon 20 5G je prvi smartphone s ka

Sljedeće su na redu Televizije i pozdravite se sa osobnom privatnosti.

 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Krenulo je, ZTE Axon 20 5G je prvi smartphone
Noel kaže...

Sljedeće su na redu Televizije i pozdravite se sa osobnom privatnosti.

 Toliko mutav Kommentar da Mi je iq pao za 135.

Cak nije dobar  za prirode. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Krenulo je, ZTE Axon 20 5G je prvi smartphone
Kolacic kaže...
Noel kaže...

Sljedeće su na redu Televizije i pozdravite se sa osobnom privatnosti.

 Toliko mutav Kommentar da Mi je iq pao za 135.

Cak nije dobar  za prirode. 

 U čemu je problem? Vrlo dobro opažanje s njegove strane, mnogi danas ne kupuju televizore s kamerama zbog straha za privatnost, u budučnosti će se ugrađivati u ekrane gdje neće biti ni mogučnosti da ju se prekrije, bar ne praktične...

scientia est potentia
6 godina
offline
Re: Krenulo je, ZTE Axon 20 5G je prvi smartphone
alien kaže...
Kolacic kaže...
Noel kaže...

Sljedeće su na redu Televizije i pozdravite se sa osobnom privatnosti.

 Toliko mutav Kommentar da Mi je iq pao za 135.

Cak nije dobar  za prirode. 

 U čemu je problem? Vrlo dobro opažanje s njegove strane, mnogi danas ne kupuju televizore s kamerama zbog straha za privatnost, u budučnosti će se ugrađivati u ekrane gdje neće biti ni mogučnosti da ju se prekrije, bar ne praktične...

 Za svaki model se to može znati jer uvijek netko napravi teardown.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Krenulo je, ZTE Axon 20 5G je prvi smartphone
love2ml86 kaže...
alien kaže...
Kolacic kaže...
Noel kaže...

Sljedeće su na redu Televizije i pozdravite se sa osobnom privatnosti.

 Toliko mutav Kommentar da Mi je iq pao za 135.

Cak nije dobar  za prirode. 

 U čemu je problem? Vrlo dobro opažanje s njegove strane, mnogi danas ne kupuju televizore s kamerama zbog straha za privatnost, u budučnosti će se ugrađivati u ekrane gdje neće biti ni mogučnosti da ju se prekrije, bar ne praktične...

 Za svaki model se to može znati jer uvijek netko napravi teardown.

 Nigdje ne tvrdim da će se to skrivati, to će jednostavno postati dio televizora i s vremenom se više nitko neće obazirati na to, isto kao što se dogodilo sa očitaćima prsta/lica te neizmijenjivim baterijama na mobitelima, "new normal"...

scientia est potentia
9 godina
offline
Re: Krenulo je, ZTE Axon 20 5G je prvi smartphone
mislim da je prošlo samo dvije godine od kada sam tu na forumu napisao da će ubrzo ekrani s ugrađenim kamerama, senzorima, zvučnicima ispod ekrana, pa su me (uglavnom ejplovci) popljuvali..
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Krenulo je, ZTE Axon 20 5G je prvi smartphone
Veliki notch, mali notch, no notch... sve mi je to jasno, ali čemu 32mpix selfie kamera?
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Krenulo je, ZTE Axon 20 5G je prvi smartphone
alien kaže...
Kolacic kaže...
Noel kaže...

Sljedeće su na redu Televizije i pozdravite se sa osobnom privatnosti.

 Toliko mutav Kommentar da Mi je iq pao za 135.

Cak nije dobar  za prirode. 

 U čemu je problem? Vrlo dobro opažanje s njegove strane, mnogi danas ne kupuju televizore s kamerama zbog straha za privatnost, u budučnosti će se ugrađivati u ekrane gdje neće biti ni mogučnosti da ju se prekrije, bar ne praktične...

 Ako će biti na istom mjestu kao na mobitelu... ja se ne bojim

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Krenulo je, ZTE Axon 20 5G je prvi smartphone
alien kaže...

Još kad Apple to "reinventa", bit će to izum godine!

Bila tema o Appleu ili o biločemu imalo vezanom nekima je Apple uvijek na pameti, ponekad imam dojam da ne mogu spavati od njega Ajde, pokupio si par TU-ova, ali mislim da ipak nedovoljno da ti umanji "duševne boli" vezane uz Apple kojeg ne možeš izbiti iz glave.

 

Što se samog telefona tiče, koliko god mi notch i rupe na ekranu idu na živce nedovoljno da bih kupio kad bi bio raspoloživ u RH, ali bar se pokreće dobar trend tako da očekujem da i iPhone u 2021-oj kako kažeš reinventa ovaj revolucionaran izum koji pomiče svijet smartphonea u sasvim novo doba. Ionako sam se već naviknuo na glupi notch, a telefon ne mislim mijenjati u sljedećih godinu i pola.

 

 

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
12 godina
offline
Re: Krenulo je, ZTE Axon 20 5G je prvi smartphone
southy kaže...
alien kaže...

Još kad Apple to "reinventa", bit će to izum godine!

Bila tema o Appleu ili o biločemu imalo vezanom nekima je Apple uvijek na pameti, ponekad imam dojam da ne mogu spavati od njega Ajde, pokupio si par TU-ova, ali mislim da ipak nedovoljno da ti umanji "duševne boli" vezane uz Apple kojeg ne možeš izbiti iz glave.

 

Što se samog telefona tiče, koliko god mi notch i rupe na ekranu idu na živce nedovoljno da bih kupio kad bi bio raspoloživ u RH, ali bar se pokreće dobar trend tako da očekujem da i iPhone u 2021-oj kako kažeš reinventa ovaj revolucionaran izum koji pomiče svijet smartphonea u sasvim novo doba. Ionako sam se već naviknuo na glupi notch, a telefon ne mislim mijenjati u sljedećih godinu i pola.

 

 

 U članku se spominje Appleovo reizmišljanje notcha tako da ne znam čemu odmah agresivan stav.

Po glasinama Apple radi na periskopskoj kameri. Kažu bit će 2022. god.

16 godina
offline
Re: Krenulo je, ZTE Axon 20 5G je prvi smartphone
Konačno neka promjena u svijetu telefona.
 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Krenulo je, ZTE Axon 20 5G je prvi smartphone s ka

Znači, još se riješiti grbe sazada ... i i smartfoni će opet postati kul.

Pis on ju :P
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Krenulo je, ZTE Axon 20 5G je prvi smartphone
BlueMax kaže...
Veliki notch, mali notch, no notch... sve mi je to jasno, ali čemu 32mpix selfie kamera?

 U ovom slučaju možda i ima smisla.

Jer ovaj sloj "ekrana " ispred kamere vjerovatno ima dosta veću atenuaciju svjetla, a senzor tak velike rezolucije zapravo da bi imao takvu rezoluciju na tak maloj površini zapravo mora imati veću osjetljivost na svjetlo (jer kroz isti otvor leće pada svjetlo na znatno više fotoelemenata, pa se to mora kompenzirati), pa to onda idealno dođe u ovom slučaju.

Očekujem da se bude koristio supersampling, a ako se bude slikalo na 32 MPx onda bude trebalo jako dizati ISO ili tak nekaj.

 

Kruha i igala...
5 godina
offline
Re: Krenulo je, ZTE Axon 20 5G je prvi smartphone
Ovi što se boje sigurnost poradi TV i ugrađene kamere...pa zvučnici na TV-u se mogu lako pretvoriti u mikrofone i onda te prisluškuju i još imaš "smart" tv koji je spojen na internet

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Krenulo je, ZTE Axon 20 5G je prvi smartphone
HCMAA kaže...
Ovi što se boje sigurnost poradi TV i ugrađene kamere...pa zvučnici na TV-u se mogu lako pretvoriti u mikrofone i onda te prisluškuju i još imaš "smart" tv koji je spojen na internet

 Da i onda tvoj susjed Mile koji radi za državnu sigurnost ima izravni prenos slike i tona iz tvog doma kad poželi.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.9.2020 12:26 (Noel).
5 godina
offline
Re: Krenulo je, ZTE Axon 20 5G je prvi smartphone
Tajnim službama nikad nije bilo lakše doći do podataka nego sada...sad ljudi sami odaju sve o sebi...tako da kamera u tv je samo još jedna karika u nizu
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.9.2020 13:50 (HCMAA).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice