Kratki vertikalni video isječci YouTube Shorts sti

poruka: 17
|
čitano: 5.062
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kratki vertikalni video isječci YouTube Shorts sti".
Kratki vertikalni video isječci YouTube Shorts sti

Super da su dali video tutorial kako koristiti shorts, vec sam se bio skroz pogubio, moze gore, moze dolje, moze i desno, pa na sredini video koji se pokazuje, uffff vec mi mozak zakljucao!

Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Kratki vertikalni video isječci YouTube Shorts sti

Svaki put kad netko pusti vertikalni video na horizontalno orijentiranom ekranu, jedan mali, slatki mačić bude zatučen lopatom

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.11.2022 14:50 (encoding).
 
24 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Kratki vertikalni video isječci YouTube Shorts
encoding kaže...

Svaki put kad netko pusti vertikalni video na horizontalno orijentiranom ekranu, jedan mali, slatki mačić bude zatučen lopatom

 Nešto gluplje u životu nisam pročitao. Jao Jao.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
14 godina
offline
Re: Kratki vertikalni video isječci YouTube Shorts

a bokte pahuljica...

 

čovjek se refrencira na prastari meme:

 

 

 

dakle ako voliš mačkice ne navačiš pitona - ergo, dakle, ako voliš mačkice ne baljezgariš po JubiTou s još jednom Tiktokerskom izmišljotinom...

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.11.2022 15:43 (Stric_Jura).
14 godina
offline
Re: Kratki vertikalni video isječci YouTube Shorts
Stric_Jura kaže...

a bokte pahuljica...

 

čovjek se refrencira na prastari meme:

 

 

 

dakle ako voliš mačkice ne navačiš pitona - ergo, dakle, ako voliš mačkice ne baljezgariš po JubiTou s još jednom Tiktokerskom izmišljotinom...

 Opet, retardacija na kvadrat.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
11 godina
offline
Kratki vertikalni video isječci YouTube Shorts sti

Zar ne bi sve bilo puno jednostavnije (i prirodnije) da se video uvijek snima horizontalno (i kratki i dugački)? Tko je uopće i zašto izmislio vertikalni video?

 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Kratki vertikalni video isječci YouTube Shorts sti

Ja čekam da se u prodaji nađu i prvi uspravni televizori, da mogu kako treba gledati Shortse. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kratki vertikalni video isječci YouTube Shorts
Q-Tip kaže...

Ja čekam da se u prodaji nađu i prvi uspravni televizori, da mogu kako treba gledati Shortse. 

 -ima..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
offline
Re: Kratki vertikalni video isječci YouTube Shorts
ihush kaže...
Q-Tip kaže...

Ja čekam da se u prodaji nađu i prvi uspravni televizori, da mogu kako treba gledati Shortse. 

 -ima..

 

Odlično, onda se mogu posvetiti mom novom hobiju, dugometražnom gledanju Kratkića. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Kratki vertikalni video isječci YouTube Shorts
A programeri koji koriste vertikalni monitor 😆
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Kratki vertikalni video isječci YouTube Shorts sti

Kratki video je totalni šit. Čovječe, zašto guraju TikTok idiotizam i na ostale društvene mreže. Kratki video je namjenjen klincima od 10 godina koji ne mogu držati fokus dulje od 10 sekundi i influencericama sa dobrim dojkama koje nemaju ništa za reći nego pokazivati tijelo 10 sekundi, a ne normalnim osobama.

 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Kratki vertikalni video isječci YouTube Shorts sti

Ovisno o kontekstu i situaciji, još bih i preživio format sam po sebi -

da nije jebeno iritantnog izostanka kontrole zvuka, odnosno, postoji samo ugasi/upali.

Grozniji od toga mi je jedino Bandcamp, koji također ne nudi opciju. Apsolutno bizarno za nešto striktno vezano uz glazbu.

 

Automatski preskačem oboje.

Split your lungs with Blood and Thunder
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Kratki vertikalni video isječci YouTube Shorts
silvio3105 kaže...
A programeri koji koriste vertikalni monitor 😆

 To je za kripto entuzijaste, da mogu gledati kako im portfolio ras...pada

16 godina
offline
Re: Kratki vertikalni video isječci YouTube Shorts
Pancho2012 kaže...

Zar ne bi sve bilo puno jednostavnije (i prirodnije) da se video uvijek snima horizontalno (i kratki i dugački)? Tko je uopće i zašto izmislio vertikalni video?

 Zato što ljudi ne mogu da nauče da okrenu telefon horizontalno kad snimaju, previše komplikovan koncept. I onda oko toga napraviš platformu.

Korny1603987 kaže...

Kratki video je totalni šit. Čovječe, zašto guraju TikTok idiotizam i na ostale društvene mreže. Kratki video je namjenjen klincima od 10 godina koji ne mogu držati fokus dulje od 10 sekundi i influencericama sa dobrim dojkama koje nemaju ništa za reći nego pokazivati tijelo 10 sekundi, a ne normalnim osobama.

 Nije samo za klince. Kako mi je objasnio prijatelj: "Recimo da znam da u ovom trenutku nemam vremena da gledam video od 20 minuta, ali mogu da bacim pogled na par od od 10s, deluju zanimljivo, ionako ništa ne traju; i onda me navuku da pogledam i sledeći i sledeći i jbg, ostao sam na TikToku duže nego onih 20 minuta koje nisam imao..." 

 

Inače, svi kopiraju sve, pa je i TikTok produžio maksimalno trajanje klipova na 10 minuta.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
5 godina
offline
Re: Kratki vertikalni video isječci YouTube Shorts
fler kaže...

Ovisno o kontekstu i situaciji, još bih i preživio format sam po sebi -

da nije jebeno iritantnog izostanka kontrole zvuka, odnosno, postoji samo ugasi/upali.

Grozniji od toga mi je jedino Bandcamp, koji također ne nudi opciju. Apsolutno bizarno za nešto striktno vezano uz glazbu.

 

Automatski preskačem oboje.

 Meni je retardacija što ne možeš ići naprijed-nazad, npr. nisi čuo neki dio, moš se jebat, ili hoćeš premotati da nešto ponovno pogledaš.

 

Baš je cijela platforma napravljena za zombije da što dulje bulje u ekran

16 godina
offline
Re: Kratki vertikalni video isječci YouTube Shorts
encoding kaže...

Svaki put kad netko pusti vertikalni video na horizontalno orijentiranom ekranu, jedan mali, slatki mačić bude zatučen lopatom

 E da, ali kaj moš eto budaletine sad namjeravaju Smartphone zaslon budalaštine nasrat i na 16-9 zaslone televizora.

 

 

 

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.11.2022 16:07 (rambox).
9 godina
offline
Re: Kratki vertikalni video isječci YouTube Shorts
Ivan(4) kaže...
Pancho2012 kaže...

Zar ne bi sve bilo puno jednostavnije (i prirodnije) da se video uvijek snima horizontalno (i kratki i dugački)? Tko je uopće i zašto izmislio vertikalni video?

 Zato što ljudi ne mogu da nauče da okrenu telefon horizontalno kad snimaju, previše komplikovan koncept. I onda oko toga napraviš platformu.

Korny1603987 kaže...

Kratki video je totalni šit. Čovječe, zašto guraju TikTok idiotizam i na ostale društvene mreže. Kratki video je namjenjen klincima od 10 godina koji ne mogu držati fokus dulje od 10 sekundi i influencericama sa dobrim dojkama koje nemaju ništa za reći nego pokazivati tijelo 10 sekundi, a ne normalnim osobama.

 Nije samo za klince. Kako mi je objasnio prijatelj: "Recimo da znam da u ovom trenutku nemam vremena da gledam video od 20 minuta, ali mogu da bacim pogled na par od od 10s, deluju zanimljivo, ionako ništa ne traju; i onda me navuku da pogledam i sledeći i sledeći i jbg, ostao sam na TikToku duže nego onih 20 minuta koje nisam imao..." 

 

Inače, svi kopiraju sve, pa je i TikTok produžio maksimalno trajanje klipova na 10 minuta.

To je zapravo lijenost proizvodjaca mobitela, nema razloga da se horizontalni video ne snima dok drzis telefon vertikalno.

Tiktok je poropagandna masina napravljena za unistavanje fokusa, mladjih i starijih uzrasta. Debilizacija vox populia.  

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice