Krah digitalnih nomada?

poruka: 141
|
čitano: 35.495
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Krah digitalnih nomada?".
16 godina
offline
Re: Krah digitalnih nomada?
stirko55 kaže...

Mislim da se kao najveci problem namece ponovno onaj financijski iz perspektive firme. Kao sto znamo svim zaposlenicima ne odgovara rad od kuce zbog kojekakvih stvari te vole doci u ured i tu su mnogo produktivniji, neki od zaposlenika vole doci u urede radi promjene okoline s vremena na vrijeme, te postoje oni kojima ne pada na pamet dolaziti u ured. Tu nastaje problem jer firma kao takva mora osigurat poslovni prostor za sve zaposlene jer nikad ne zna kojem ce od zaposlenika bas taj dan pasti na pamet da dode u ured, ali isto tako pola tog poslovnog prostora zjapi prazno veci dio godine. Kada sagledamo iz perspektive firme i onog klasicnog mentaliteta "ako ja to placam onda ce se to i koristit" onda dolazimo do zakljucka zasto bi veci broj firmi preferirao rad iz ureda za sve zaposlene. 

 

To je riješeno. Ako netko odluči raditi iz firme bukira si stol ili ured taj dan. Ako nema, nema. Ako često neće biti povećati će urede. Microsoft to tako već dugo radi.

 

16 godina
offline
Re: Krah digitalnih nomada?
CroDexter kaže...
Veliki broj ljudi zloupotrebljava rad od kuće. Kao fleksibilno radno vrijeme i onda ne možeš uhvatiti nikoga za vrijeme radnog vremena. Da ne pričam o javljanjima s tržnice, sjeckanju luka i slično. Karikiram ali tako je. Slušam na Twit-u da je kao najveći neprijatelj radu od kuće TV i hladnjak. To je vjerovatno u Americi. U svakom slučaju hibridni način rada je budućnost. Ja sam i prije pandemije radio povremeno od kuće. Odem u firmu, obavim sastanke, neobveznu priču i odradim dogovaranje, a onda doma radim u miru bez prekidanja. Sada više nemam mira. Ali kao što je kolega već napisao jedno su digitalni nomadi, a drugo je rad o kuće

 

Tebi ne treba rad od kuće, nego miran ured na poslu. 😀

 

 

14 godina
offline
Krah digitalnih nomada?

"Stres i produktivnost" iz teksta, iako upitno, no recimo kako je tako. Ajde. To opravdanje, takvi razlozi mi se čine "organskima", if you know what i mean. Ali "firme ne znaju što bi s milijunski vrijednim poslovnim prostorima" - e na to se može odg: boli me kuratz 😃 Poslovanju je mijena svojstvena, i zato mislim kako "rigidni" neće moći dugo ustrajati u svojim zahtjevima, bez obzira na svoju veličinu (bogatstvo = moć). Zato što jedinka kojoj ne odgovara toliko rad u uredu, a ima takve vještine i znanja da radi u kompaniji poput Googlea će relativno lako naći više odgovarajući posao, što će za uzvrat kompaniju natjerati na promjenu. Firme će skužiti kako ovo ne mogu riješiti materijalno (odnosno da, ali...), plaćajući zaposlenike više, jer se radi o osjećaju - slobode i o boljem "matchingu" s osobinama ličnosti jedinke. Uz to, stvari poput ove koju je danen spomenuo, to nemreš maknuti tako što ćeš tom zaposleniku kojemu npr. takva stvar ide na qua, tako što ćeš mu dati više para. Ne ide. Stoga mislim kako će većina u dogledno vrijeme preći na hibridni model.

 

Moje je iskustvo, doduše s faksa, sljedeće: uvijek bih se na sastanku osjećao pomalo izgubljeno, kao u magli 😅 i rijetko bih imao osjećaj kako je sastanak urodio posebnim plodom kojeg bez tog uživo "mitinga" ne bi bilo. Osobno sam za hibridni model, slobodni izbor je gotovo uvijek najbolje rješenje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Krah digitalnih nomada?
DJED BOŽIĆNJAK kaže...

 

Moje je iskustvo, doduše s faksa, sljedeće: uvijek bih se na sastanku osjećao pomalo izgubljeno, kao u magli 😅 i rijetko bih imao osjećaj kako je sastanak urodio posebnim plodom kojeg bez tog uživo "mitinga" ne bi bilo. Osobno sam za hibridni model, slobodni izbor je gotovo uvijek najbolje rješenje.

Hm, ako si izgubljen na sastancima, nisi baš za neki ozbiljni posao koji traži ili timski rad ili sučeljavanje s korisnikom.

Realno je malo poslova koji omogućuju iskljućivi home office. Slobodni izbor u poslu ne postoji.

4 godine
offline
Re: Krah digitalnih nomada?
Old Iggy kaže...
DJED BOŽIĆNJAK kaže...

 

Moje je iskustvo, doduše s faksa, sljedeće: uvijek bih se na sastanku osjećao pomalo izgubljeno, kao u magli 😅 i rijetko bih imao osjećaj kako je sastanak urodio posebnim plodom kojeg bez tog uživo "mitinga" ne bi bilo. Osobno sam za hibridni model, slobodni izbor je gotovo uvijek najbolje rješenje.

Hm, ako si izgubljen na sastancima, nisi baš za neki ozbiljni posao koji traži ili timski rad ili sučeljavanje s korisnikom.

Realno je malo poslova koji omogućuju iskljućivi home office. Slobodni izbor u poslu ne postoji.

 

Timski rad je goli drek ako je tim loš. A nagledao samo se takvih. I debelo je precijenjen. Osim ad hoc timova. Više cijenim individualni doprinos i to pogotovo od onih za koje znam da ih uopće ne treba kontrolirati jesu li obavili svoj dio posla. Jer jesu. A ovi ostali mogu biti članovi ne znam kakvog tima, pisati po Slacku i sličnim nebulozama i glumiti ne znam što, ali s poslom uvijek kasne.

 

Realno, ima poslova koji omogućavaju home office. Srećom.

16 godina
offline
Re: Krah digitalnih nomada?
zelenapaprika kaže...
Old Iggy kaže...

Hm, ako si izgubljen na sastancima, nisi baš za neki ozbiljni posao koji traži ili timski rad ili sučeljavanje s korisnikom.

Realno je malo poslova koji omogućuju iskljućivi home office. Slobodni izbor u poslu ne postoji.

 

Timski rad je goli drek ako je tim loš. A nagledao samo se takvih. I debelo je precijenjen. Osim ad hoc timova. Više cijenim individualni doprinos i to pogotovo od onih za koje znam da ih uopće ne treba kontrolirati jesu li obavili svoj dio posla. Jer jesu. A ovi ostali mogu biti članovi ne znam kakvog tima, pisati po Slacku i sličnim nebulozama i glumiti ne znam što, ali s poslom uvijek kasne.

 

Realno, ima poslova koji omogućavaju home office. Srećom.

Korekcija lošeg tima je stvar managementa, ne pojedinca u timu. Individualni doprinos je dobar, ali je rijetko kad isključivo bitan, bez obzira bio tim od tri ili trideset ljudi.

Problem s "home office only" poslovima je što su jako rijetki, a negdje ni takvi poslovi nemaju šanse ako korisnik je prihvaća remote work ili callove.

4 godine
offline
Re: Krah digitalnih nomada?
Old Iggy kaže...
zelenapaprika kaže...
Old Iggy kaže...

Hm, ako si izgubljen na sastancima, nisi baš za neki ozbiljni posao koji traži ili timski rad ili sučeljavanje s korisnikom.

Realno je malo poslova koji omogućuju iskljućivi home office. Slobodni izbor u poslu ne postoji.

 

Timski rad je goli drek ako je tim loš. A nagledao samo se takvih. I debelo je precijenjen. Osim ad hoc timova. Više cijenim individualni doprinos i to pogotovo od onih za koje znam da ih uopće ne treba kontrolirati jesu li obavili svoj dio posla. Jer jesu. A ovi ostali mogu biti članovi ne znam kakvog tima, pisati po Slacku i sličnim nebulozama i glumiti ne znam što, ali s poslom uvijek kasne.

 

Realno, ima poslova koji omogućavaju home office. Srećom.

Korekcija lošeg tima je stvar managementa, ne pojedinca u timu. Individualni doprinos je dobar, ali je rijetko kad isključivo bitan, bez obzira bio tim od tri ili trideset ljudi.

Problem s "home office only" poslovima je što su jako rijetki, a negdje ni takvi poslovi nemaju šanse ako korisnik je prihvaća remote work ili callove.

 Globalno je poznato da srednji management rijetko gdje nešto vrijedi. Zato ljudi koji su u hijerarhiji niže od raznih "šefića" i "šefica" psuju i mole boga da ovi nestanu iz firme.

 

Individualni doprinos je itekako važan. I to dobra firma prepoznaje. U lošoj firmi takvi ne prosperiraju i zato odlaze.

 

Zvao sam jučer HT-ov broj 0800 9000. Meni je tako svejedno gdje ta osoba sjedi. Doma ili u nekom hangaru s još 100 drugih. Također mi se javio tip iz HT-a i ponudio mobilnu tarifu. Nije mi došao doma jer je rekao da to sada ne rade zbog korone. I sve smo lijepo iskomunicirali telefonom i e-mailom. Frendu se biznis podrška iz HT-a spojila Teamviewerom i riješila problem koji je imao.

 

Home office poslovi nisu rijetki. Neke poslove ljudi sami stvore.

 

16 godina
offline
Re: Krah digitalnih nomada?
zelenapaprika kaže...
Old Iggy kaže...
zelenapaprika kaže...
Old Iggy kaže...

Hm, ako si izgubljen na sastancima, nisi baš za neki ozbiljni posao koji traži ili timski rad ili sučeljavanje s korisnikom.

Realno je malo poslova koji omogućuju iskljućivi home office. Slobodni izbor u poslu ne postoji.

 

Timski rad je goli drek ako je tim loš. A nagledao samo se takvih. I debelo je precijenjen. Osim ad hoc timova. Više cijenim individualni doprinos i to pogotovo od onih za koje znam da ih uopće ne treba kontrolirati jesu li obavili svoj dio posla. Jer jesu. A ovi ostali mogu biti članovi ne znam kakvog tima, pisati po Slacku i sličnim nebulozama i glumiti ne znam što, ali s poslom uvijek kasne.

 

Realno, ima poslova koji omogućavaju home office. Srećom.

Korekcija lošeg tima je stvar managementa, ne pojedinca u timu. Individualni doprinos je dobar, ali je rijetko kad isključivo bitan, bez obzira bio tim od tri ili trideset ljudi.

Problem s "home office only" poslovima je što su jako rijetki, a negdje ni takvi poslovi nemaju šanse ako korisnik je prihvaća remote work ili callove.

 Globalno je poznato da srednji management rijetko gdje nešto vrijedi. Zato ljudi koji su u hijerarhiji niže od raznih "šefića" i "šefica" psuju i mole boga da ovi nestanu iz firme.

 

Individualni doprinos je itekako važan. I to dobra firma prepoznaje. U lošoj firmi takvi ne prosperiraju i zato odlaze.

 

Zvao sam jučer HT-ov broj 0800 9000. Meni je tako svejedno gdje ta osoba sjedi. Doma ili u nekom hangaru s još 100 drugih. Također mi se javio tip iz HT-a i ponudio mobilnu tarifu. Nije mi došao doma jer je rekao da to sada ne rade zbog korone. I sve smo lijepo iskomunicirali telefonom i e-mailom. Frendu se biznis podrška iz HT-a spojila Teamviewerom i riješila problem koji je imao.

 

Home office poslovi nisu rijetki. Neke poslove ljudi sami stvore.

 

Naravno da je individualni doprinos važan, no ne ovisi samo o mjestu rada.

Management zarađuje na deliveryju ovih ispod.

 

Možeš ti cherrypickat koliko god želiš poslova, no niti jedna vertikala (pa ni telco ni IT) ne podnosi home office kao univerzalnu mogućnost. Dapače, čak i tamo gdje su mogući (kao u tvom primjeru) nisu mogući za neke korisnike (npr. vosjak, policija itd.). Tvoj primjer je isto tako radio i prije (nisam nikad vidio nijednog predstavnika uživo, npr.).

Stvore judi sami poslove? Naravno. Koliko imaš takvih velikih, ozbiljnih firmi? Nijednu.

4 godine
offline
Re: Krah digitalnih nomada?
Old Iggy kaže...
zelenapaprika kaže...
Old Iggy kaže...
zelenapaprika kaže...
Old Iggy kaže...

Hm, ako si izgubljen na sastancima, nisi baš za neki ozbiljni posao koji traži ili timski rad ili sučeljavanje s korisnikom.

Realno je malo poslova koji omogućuju iskljućivi home office. Slobodni izbor u poslu ne postoji.

 

Timski rad je goli drek ako je tim loš. A nagledao samo se takvih. I debelo je precijenjen. Osim ad hoc timova. Više cijenim individualni doprinos i to pogotovo od onih za koje znam da ih uopće ne treba kontrolirati jesu li obavili svoj dio posla. Jer jesu. A ovi ostali mogu biti članovi ne znam kakvog tima, pisati po Slacku i sličnim nebulozama i glumiti ne znam što, ali s poslom uvijek kasne.

 

Realno, ima poslova koji omogućavaju home office. Srećom.

Korekcija lošeg tima je stvar managementa, ne pojedinca u timu. Individualni doprinos je dobar, ali je rijetko kad isključivo bitan, bez obzira bio tim od tri ili trideset ljudi.

Problem s "home office only" poslovima je što su jako rijetki, a negdje ni takvi poslovi nemaju šanse ako korisnik je prihvaća remote work ili callove.

 Globalno je poznato da srednji management rijetko gdje nešto vrijedi. Zato ljudi koji su u hijerarhiji niže od raznih "šefića" i "šefica" psuju i mole boga da ovi nestanu iz firme.

 

Individualni doprinos je itekako važan. I to dobra firma prepoznaje. U lošoj firmi takvi ne prosperiraju i zato odlaze.

 

Zvao sam jučer HT-ov broj 0800 9000. Meni je tako svejedno gdje ta osoba sjedi. Doma ili u nekom hangaru s još 100 drugih. Također mi se javio tip iz HT-a i ponudio mobilnu tarifu. Nije mi došao doma jer je rekao da to sada ne rade zbog korone. I sve smo lijepo iskomunicirali telefonom i e-mailom. Frendu se biznis podrška iz HT-a spojila Teamviewerom i riješila problem koji je imao.

 

Home office poslovi nisu rijetki. Neke poslove ljudi sami stvore.

 

Naravno da je individualni doprinos važan, no ne ovisi samo o mjestu rada.

Management zarađuje na deliveryju ovih ispod.

 

Možeš ti cherrypickat koliko god želiš poslova, no niti jedna vertikala (pa ni telco ni IT) ne podnosi home office kao univerzalnu mogućnost. Dapače, čak i tamo gdje su mogući (kao u tvom primjeru) nisu mogući za neke korisnike (npr. vosjak, policija itd.). Tvoj primjer je isto tako radio i prije (nisam nikad vidio nijednog predstavnika uživo, npr.).

Stvore judi sami poslove? Naravno. Koliko imaš takvih velikih, ozbiljnih firmi? Nijednu.

Sve ovisi o sposobnosti da se neki posao organizira. Puko sjedenje u istoj prostoriji ne jamči uspjeh u poslu. Olakšava dio komunikacije, ali ne rješava sve probleme.

 

Vojska i policija ne sjede u uredu. Sjedi administracija vojske i policije.

 

Predstavnici su išli po kućama; meni i familiji su došli. Meni je sasvim ok i da me čovjek nazove. Zadnji se u e-mailu i predstavio punim imenim i prezimenom i poslom koji radi i zvao je s broja koji je registriran na HT, što je OGROMAN skok u odnosu na razne firme koje zovu u ime HT-a, a nisu njegov dio.

 

Samostalno stvaranje poslova. Facebook ti je primjer. Od ispodprosječne ideje (godišnjak - facebook) napravljeno je čudo. Tipu se posrećilo da nešto pokrene i da na tome izgradi veliku firmu. Sada njime vladaju drugi motivi nego u početku (o čemu strani novinari pišu, ali naši ne), ali firma i dalje raste, kao i njeni prihodi. Tko zna koliko je takvih firmi za koje niti ne znamo jer se bave poslovima koji nama nisu nužno vidljivi.

16 godina
offline
Re: Krah digitalnih nomada?
zelenapaprika kaže...
Old Iggy kaže...

Naravno da je individualni doprinos važan, no ne ovisi samo o mjestu rada.

Management zarađuje na deliveryju ovih ispod.

 

Možeš ti cherrypickat koliko god želiš poslova, no niti jedna vertikala (pa ni telco ni IT) ne podnosi home office kao univerzalnu mogućnost. Dapače, čak i tamo gdje su mogući (kao u tvom primjeru) nisu mogući za neke korisnike (npr. vosjak, policija itd.). Tvoj primjer je isto tako radio i prije (nisam nikad vidio nijednog predstavnika uživo, npr.).

Stvore judi sami poslove? Naravno. Koliko imaš takvih velikih, ozbiljnih firmi? Nijednu.

Sve ovisi o sposobnosti da se neki posao organizira. Puko sjedenje u istoj prostoriji ne jamči uspjeh u poslu. Olakšava dio komunikacije, ali ne rješava sve probleme.

 

Vojska i policija ne sjede u uredu. Sjedi administracija vojske i policije.

 

Predstavnici su išli po kućama; meni i familiji su došli. Meni je sasvim ok i da me čovjek nazove. Zadnji se u e-mailu i predstavio punim imenim i prezimenom i poslom koji radi i zvao je s broja koji je registriran na HT, što je OGROMAN skok u odnosu na razne firme koje zovu u ime HT-a, a nisu njegov dio.

 

Samostalno stvaranje poslova. Facebook ti je primjer. Od ispodprosječne ideje (godišnjak - facebook) napravljeno je čudo. Tipu se posrećilo da nešto pokrene i da na tome izgradi veliku firmu. Sada njime vladaju drugi motivi nego u početku (o čemu strani novinari pišu, ali naši ne), ali firma i dalje raste, kao i njeni prihodi. Tko zna koliko je takvih firmi za koje niti ne znamo jer se bave poslovima koji nama nisu nužno vidljivi.

Naravno da sjedenje u prostoriji ne ovisi samo o sjedenju na poslu. No većina poslova ovisi o fizičkoj prisutnosti bez obzira o uspjehu.

Npr. s vojskama i policijama u dobrom dijelu poslova nema remote rada. Samo uživo.

 

FB je dobar primjer, no ne vidim poveznicu s home officeom i čak i u takvoj okolini očekuje se dugoročno hibridni rad, ne samo home office.

4 godine
offline
Re: Krah digitalnih nomada?
Old Iggy kaže...

 

FB je dobar primjer, no ne vidim poveznicu s home officeom i čak i u takvoj okolini očekuje se dugoročno hibridni rad, ne samo home office.

Ekipa iz FB-a radila kod kuće i još uvijek radi kod kuće do siječnja 2022.

 

https://www.cnbc.com/2021/08/12/facebook-delays-return-to-office-until-january-2022-for-us-some-international-employees.html

16 godina
offline
Re: Krah digitalnih nomada?
zelenapaprika kaže...
Old Iggy kaže...

 

FB je dobar primjer, no ne vidim poveznicu s home officeom i čak i u takvoj okolini očekuje se dugoročno hibridni rad, ne samo home office.

Ekipa iz FB-a radila kod kuće i još uvijek radi kod kuće do siječnja 2022.

 

https://www.cnbc.com/2021/08/12/facebook-delays-return-to-office-until-january-2022-for-us-some-international-employees.html

To mi je poznato, zato sam i naveo ono gore.

Dugoročno, povratak nazad, kao i kod većine firmi. Kad pogoledaš koliko malo vertikala je u mogućnosti uopće biti u home officeu za dio zaposlenika i to je dobro.

14 godina
offline
Re: Krah digitalnih nomada?

Je, vidjeli smo kako izgleda ogoljenje navodne bitnosti i nužnosti živih sastanaka; dođe pandemija i odjednom "se sve može", odjednom sastanak može biti i mail, itd. Ne radi se o potpunom isključenju kontakta, već o pitanju nužnosti fizičkoga kontakta, odnosno o pitanju oblika kontakta. I kao što smo vidjeli sada u izvanrednim okolnostima, a također vidljivo i iz razloga koji tvrtke navode zašto se zaposlenici "moraju vratiti nazad" (među ostalim razlozima dakako) - jer su spizdili milijune na skupe poslovne prostore koji bi im postali rupa, gubitak - fizički kontakt nerijetko *nije nužan*. Kontakt nekakav da, ali postalo je očito kako taj kontakt često *ne mora nužno biti fizičkoga oblika* i frekvencija ne mora nužno biti takva kakva je do sad bila. Što se tiče slobodnoga izbora, it's a two way street; što si vještiji/iskusniji/pametniji, odnosno bitniji firmi, to ti je pregovaračka moć veća, nisu kompanije svemoćne.


Nerijetko su ljudske prakse takve kakve jesu isključivo zbog inertnosti, "guranja tradicije", jer mi ljudi nismo naročito vični promjeni.

Btw, na jednom sam kolegiju semestarske vježbe jedini radio sam, iako je bilo predviđeno da se obavezno radi u grupi, but guess what, na kraju sam postigao najbolji rezultat. 😛

Anyway, group-think ne proizvodi uvijek najbolji mogući rezultat. Zanima me hoće li se AR i VR alati moći upotrijebiti za rad na daljinu i ako da, kako. 😃

Vojska? Hahahaha. Pa to gdje je krenulo, sve bliže su real-life shooting i računalni shooting. Ta ni špijuniranje više nije toliko ljudsko, koliko kibernetsko.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.9.2021 11:33 (DJED BOŽIĆNJAK).
16 godina
offline
Re: Krah digitalnih nomada?
DJED BOŽIĆNJAK kaže...

Je, vidjeli smo kako izgleda ogoljenje navodne bitnosti i nužnosti živih sastanaka; dođe pandemija i odjednom "se sve može", odjednom sastanak može biti i mail, itd.

Nerijetko su ljudske prakse takve kakve jesu isključivo zbog inertnosti, "guranja tradicije", jer mi ljudi nismo naročito vični promjeni.

Btw, na jednom sam kolegiju semestarske vježbe jedini radio sam, iako je bilo predviđeno da se obavezno radi u grupi, but guess what, na kraju sam postigao najbolji rezultat. 😛

Anyway, group-think ne proizvodi uvijek najbolji mogući rezultat. Zanima me hoće li se AR i VR alati moći upotrijebiti za rad na daljinu i ako da, kako. 😃

Vojska? Hahahaha. Pa to gdje je krenulo, sve bliže su real-life shooting i računalni shooting. Ta ni špijuniranje više nije toliko ljudsko, koliko kibernetsko.

Ne možeš cjelokupni biznis gledati kroz pojedinca u nekoj branši.

A što se zadnjeg tiče - baš zato ništa što je bitno ne ide preko callova, samo uživo. Srećom, to mi je opravdanje za službene putove i slično.

Iz istih (a i drugih) razloga se polako vraćaju ljudi u urede. Kad pogledaš poslovne vertikale, samo donekle Telco/IT imaju mogućnost parcijalnog home officea. Ostale baš i ne.

10 godina
offline
Krah digitalnih nomada?

Sve je u biti kako čovjek najbolje funkcionira. Nema tu točnog recepta. Nekom odgovara rad od kuće/gdjegod i tu i tamo dolazak u firmu, tek toliko da ne zaborave da postojiš, netko voli odlaziti u firmu, a netko voli kombinirati.

 

S obzirom da sam kao i kolega koji je napisao kolumnu, veteran, ja sam se apslutno prilagodio radu od kuće i dolazak u firmu(e) samo prihvaćam radi sastanka. Općenito sam manje produktivan u okolinama sa više ljudi, jer uvijek te netko ili nešto prekine kad se najbolje koncetriraš (meni osobno). Rad od kuće ima svojih prednosti i svojih mana kao što ima i rad iz ureda.

 

Dakle savjet je ako možete birati, birajte kombinaciju koja vama odgovara, a ne kako netko drugi kaže da bi vam bilo najbolje.

 

p.s. Apsolutno mrzim kad mi netko preko ramena gleda što radim. 

Nadglednik dina
Moj PC  
3 1 hvala 1
16 godina
offline
Re: Krah digitalnih nomada?
Entry Point kaže...
 

Dakle savjet je ako možete birati, birajte kombinaciju koja vama odgovara, a ne kako netko drugi kaže da bi vam bilo najbolje.

 

p.s. Apsolutno mrzim kad mi netko preko ramena gleda što radim. 

Pitanje je možeš li birati ili moraš prihvatiti ovo što ti nude.

Uz to, dobar dio ljudi mijenja mišljenje tijekom vremena. Recimo, jako puno ljudi je u startu potpuno prihvatilo home office, nakon nekog vremena kukaju kako žele nazad. Sve ima svoje pro et contra.

4 godine
offline
Re: Krah digitalnih nomada?
Old Iggy kaže...
zelenapaprika kaže...
Old Iggy kaže...

 

FB je dobar primjer, no ne vidim poveznicu s home officeom i čak i u takvoj okolini očekuje se dugoročno hibridni rad, ne samo home office.

Ekipa iz FB-a radila kod kuće i još uvijek radi kod kuće do siječnja 2022.

 

https://www.cnbc.com/2021/08/12/facebook-delays-return-to-office-until-january-2022-for-us-some-international-employees.html

To mi je poznato, zato sam i naveo ono gore.

Dugoročno, povratak nazad, kao i kod većine firmi. Kad pogoledaš koliko malo vertikala je u mogućnosti uopće biti u home officeu za dio zaposlenika i to je dobro.

 Onda te ne razumijem. Smetlar, liječnik u hitnoj pomoć, pekar, vatrogasac... ne mogu raditi od doma, ali danas postoji hrpa poslova koji se mogu raditi od doma. Tako da stvarno u 2021. godini ne razumijem - da su takvi poslovi rijetki.

 

Firma koje nije fleksibilna u smislu organizacije posla u odnosu na okolnosti poslovanja koje se stalno mijenjaju, nema budućnost. A može organizirati alternativu klasičnom uredu.

 

EDIT: ja sam za svako ugovaranje bilo kakvog osiguranja morao ići u poslovnicu. I to mi je bilo dosadno i naporno. Sada sve obavljam online, bilo uz pomoć agenta prodaje s kojim komuniciram godinama, bilo putem Web aplikacije (a neki vole i mobilnu aplikaciju). Njima dobro, meni dobro.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.9.2021 15:30 (zelenapaprika).
4 godine
offline
Re: Krah digitalnih nomada?
Old Iggy kaže...
baš zato ništa što je bitno ne ide preko callova, samo uživo.

 Je, kod onih koji cijeli dan provode u restoranu, jedu, piju i ugovoraju poslove s istim takvim.

 

Sve se može dogovoriti i e-mailom i telefonom i videpozivom (ako baš želiš promatrati sugovornika). Zašto samo uživo? Ne vjeruješ e-mailu, pozivu? Stisak ruke je bitan? Možda ja nešto cijelo vrijeme ne vidim, a što ti vidiš. Ali vidim da i drugi reagiraju slično poput mene.

4 godine
offline
Re: Krah digitalnih nomada?
Old Iggy kaže...

Uz to, dobar dio ljudi mijenja mišljenje tijekom vremena. Recimo, jako puno ljudi je u startu potpuno prihvatilo home office, nakon nekog vremena kukaju kako žele nazad. Sve ima svoje pro et contra.

 Ja znam za nekoliko takvih slučajeva. Radilo se o tome da ljudi vole gubit vrijeme na pričanje (da ne velim, tračanje - si vidla Severinu i sl.), čik i kavu u pauzi i slično. A neke je home office ogolio tj. postalo je vidljivo da ne znaju raditi samostalno, i da su se skrivali u gomili, te su vještim manipulacijama ovisili o tuđoj grbači koja je radila umjesto njih.

 

Puno toga je izašlo na površinu tijekom epidemije.

16 godina
offline
Re: Krah digitalnih nomada?
zelenapaprika kaže...
Old Iggy kaže...
baš zato ništa što je bitno ne ide preko callova, samo uživo.

 Je, kod onih koji cijeli dan provode u restoranu, jedu, piju i ugovoraju poslove s istim takvim.

 

Sve se može dogovoriti i e-mailom i telefonom i videpozivom (ako baš želiš promatrati sugovornika). Zašto samo uživo? Ne vjeruješ e-mailu, pozivu? Stisak ruke je bitan? Možda ja nešto cijelo vrijeme ne vidim, a što ti vidiš. Ali vidim da i drugi reagiraju slično poput mene.

Nisu samo restorani u pitanju. I on-site poslovi u IT-u i telcou, retail, helathcare, inddustrija itd.

Neke kulture uopće ne prihvaćaju callove kao ozbiljan pristup. Neki korisnici (kao prije navedeni) ne daju nikakve detalje. Ima niz razloga zašto "call" nije dovoljan.

Ja sam od prošlog do ovog ljeta više sati proveo službeno u avionima nego u uredu, iako smo formalno samo home office.

zelenapaprika kaže...
Old Iggy kaže...

Uz to, dobar dio ljudi mijenja mišljenje tijekom vremena. Recimo, jako puno ljudi je u startu potpuno prihvatilo home office, nakon nekog vremena kukaju kako žele nazad. Sve ima svoje pro et contra.

 Ja znam za nekoliko takvih slučajeva. Radilo se o tome da ljudi vole gubit vrijeme na pričanje (da ne velim, tračanje - si vidla Severinu i sl.), čik i kavu u pauzi i slično. A neke je home office ogolio tj. postalo je vidljivo da ne znaju raditi samostalno, i da su se skrivali u gomili, te su vještim manipulacijama ovisili o tuđoj grbači koja je radila umjesto njih.

 

Puno toga je izašlo na površinu tijekom epidemije.

I pričanje može biti produktivno, dapače.

Dobar dio poslova uopće ne možeš raditi samostalno, a remote komunikacija donosi veći gubitak vremena i gubitak detalja.

Zato dobar dio firmi i kreće s povratkom u ured ili u neku varijantu hibridnog rada.

 

Meni osobno svejedno što se posla tiče (jer iz RH radim van RH), ali me ubija home office kao okruženje. Em nemam opreme kao u firmi, em djeca, em sekundarne aktivnosti... Zato sam se prebacio u "hibridni" mod, idem u firmu kad mi odgovara i obrnuto.

A većina ljudi koje znam su tu negdje, ne znam nijednu osobu koja je samo za HO.

4 godine
offline
Re: Krah digitalnih nomada?
Old Iggy kaže...

 Kada bih znao što točno radiš, razumio bih. Ovako možemo rastezati raspravu još tjednima. :-) Ali je jasno da neću ni na čemu inzistirati, jer to ne bi imalo smisla.

 

Nabrojao sam ti par poslova koji su specifični i ne mogu se raditi od kuće. Ali i dalje stojim pri tome da sve veći broj poslova ima mogućnost rada od kuće, makar privremeno.

 

Da, nemaju svi uvjete za ured kod kuće. Mala kvadratura, puno ukućana, nikad nema mira...

 

Poznajem nekoliko informatičara raznih profila koji rade samo od kuće i ne žele raditi u uredu. Ako je baš potrebno, odrade sastanke ili upoznavanje s kolegama u inozemstvu (tako da i sami otputuju u centralu, koja je uglavnom izvan HR).

 

 

16 godina
offline
Re: Krah digitalnih nomada?
zelenapaprika kaže...
Old Iggy kaže...

 Kada bih znao što točno radiš, razumio bih. Ovako možemo rastezati raspravu još tjednima. :-) Ali je jasno da neću ni na čemu inzistirati, jer to ne bi imalo smisla.

 

Nabrojao sam ti par poslova koji su specifični i ne mogu se raditi od kuće. Ali i dalje stojim pri tome da sve veći broj poslova ima mogućnost rada od kuće, makar privremeno.

 

Da, nemaju svi uvjete za ured kod kuće. Mala kvadratura, puno ukućana, nikad nema mira...

 

Poznajem nekoliko informatičara raznih profila koji rade samo od kuće i ne žele raditi u uredu. Ako je baš potrebno, odrade sastanke ili upoznavanje s kolegama u inozemstvu (tako da i sami otputuju u centralu, koja je uglavnom izvan HR).

 

 

IT konzultant.

I ja imam nešto onih koji mogu i rade od kuće, ali ogromna većina je za rad u uredu, stalno ili povremeno.

8 godina
protjeran
offline
Re: Krah digitalnih nomada?
LudaRajcica kaže...

Mislim da je rad iz ureda gotova prica. Ja radim od doma vec skoro 5 godina i najbolja je stvar koja mi se dogodila, slucajno, ali neka tako i ostane.

Od kada je covida i ostale kolege, pretezito, rade od doma i vidim da veliki broj zaposlenih ne bude nazad u urede, samo da bi isao u urede.

 

Ja bih osobno na zahtijev da svoj posao radim iz ureda trazio da mi se 2h dnevno provedena u autu racunaju kao radno vrijeme + da mi se placa putni trosak koji ce mi u 5 godina otplatiti i gorivo i trosak kupnje novog automobila, placeni topli obrok te ured u kojem bih mogao biti sam, nikakav open space i sl. pizdarije ne dolaze u obzir.

 

Kraj rada od kuce je postala mantra zadnjih mjeseci u USA i ocito se to siri i na nase prostore, obicna antireklama koja nema nikakvih fundamenata.

SFSN!

 ti si ovaj od kolinde sto zaradjuje 8000e?

11 godina
offline
Re: Krah digitalnih nomada?
dani_os kaže...
LudaRajcica kaže...

Mislim da je rad iz ureda gotova prica. Ja radim od doma vec skoro 5 godina i najbolja je stvar koja mi se dogodila, slucajno, ali neka tako i ostane.

Od kada je covida i ostale kolege, pretezito, rade od doma i vidim da veliki broj zaposlenih ne bude nazad u urede, samo da bi isao u urede.

 

Ja bih osobno na zahtijev da svoj posao radim iz ureda trazio da mi se 2h dnevno provedena u autu racunaju kao radno vrijeme + da mi se placa putni trosak koji ce mi u 5 godina otplatiti i gorivo i trosak kupnje novog automobila, placeni topli obrok te ured u kojem bih mogao biti sam, nikakav open space i sl. pizdarije ne dolaze u obzir.

 

Kraj rada od kuce je postala mantra zadnjih mjeseci u USA i ocito se to siri i na nase prostore, obicna antireklama koja nema nikakvih fundamenata.

SFSN!

 ti si ovaj od kolinde sto zaradjuje 8000e?

 nije 8 al dobro je :D

14 godina
offline
Re: Krah digitalnih nomada?
Old Iggy kaže...
zelenapaprika kaže...
Old Iggy kaže...

 Kada bih znao što točno radiš, razumio bih. Ovako možemo rastezati raspravu još tjednima. :-) Ali je jasno da neću ni na čemu inzistirati, jer to ne bi imalo smisla.

 

Nabrojao sam ti par poslova koji su specifični i ne mogu se raditi od kuće. Ali i dalje stojim pri tome da sve veći broj poslova ima mogućnost rada od kuće, makar privremeno.

 

Da, nemaju svi uvjete za ured kod kuće. Mala kvadratura, puno ukućana, nikad nema mira...

 

Poznajem nekoliko informatičara raznih profila koji rade samo od kuće i ne žele raditi u uredu. Ako je baš potrebno, odrade sastanke ili upoznavanje s kolegama u inozemstvu (tako da i sami otputuju u centralu, koja je uglavnom izvan HR).

 

 

IT konzultant.

I ja imam nešto onih koji mogu i rade od kuće, ali ogromna većina je za rad u uredu, stalno ili povremeno.

 znači, daješ preporuke, ali ih ne implementoraš ? krasno zanimanje, konzultant...😁

 

ja sam za 50% rada u uredu i 50% od kuće, jer rad od kuće koristim i za privatne potrebe, iskreno, kao i svi...

 

ali, znate kako se veli - služba je služba, družba je družba ....

 

zato imam i privatni i službeni mobitel i broj prvoga nije dostupan...

 

iskreno i 75-25 u korist uredskog rada bi mi bilo OK, ako bih si mogao napraviti raspored kad radim od kuće...

 

naravno, rad od kuće podrazumijeva - rad - da se ispune sve zadaće i planovi, a ne logiranje na sl. laptopu i drkanje po privatnom...

Ju je je? Je ju je!
16 godina
offline
Re: Krah digitalnih nomada?
Stric_Jura kaže...
Old Iggy kaže...

IT konzultant.

I ja imam nešto onih koji mogu i rade od kuće, ali ogromna većina je za rad u uredu, stalno ili povremeno.

 znači, daješ preporuke, ali ih ne implementoraš ? krasno zanimanje, konzultant...😁

 

ja sam za 50% rada u uredu i 50% od kuće, jer rad od kuće koristim i za privatne potrebe, iskreno, kao i svi...

 

ali, znate kako se veli - služba je služba, družba je družba ....

 

zato imam i privatni i službeni mobitel i broj prvoga nije dostupan...

 

iskreno i 75-25 u korist uredskog rada bi mi bilo OK, ako bih si mogao napraviti raspored kad radim od kuće...

 

naravno, rad od kuće podrazumijeva - rad - da se ispune sve zadaće i planovi, a ne logiranje na sl. laptopu i drkanje po privatnom...

Je, nažalost samo preporučujem, fali mi šarafljanje, iskreno.

 

Zato i kažem da je hibridni rad nekako moguća budućnost, iako kad vidim zagrebačke jutarnje gužve čini se da su se svi vratili u urede...

Problem organizacije posla u kućnim uvjetima jest velik. Nemaju svi zaseban radni prostor, problem je nekad organizirati vrijeme, miješanje radnog i privatnog vremena briše granicu shvaćanja stvarnog broja radnih sati.

S druge strane, da je lakše raditi u trenirci, bez putovanja na posao i slično, jest. No rijetki će to moći stalno.

15 godina
offline
Krah digitalnih nomada?

-to kad 'šljaker' gleda posao.. (rakurs).. ekšli nije problem, tj biz+zakon su važniji.

-kako npr 'vrednovati' posao od kuće? niža plaća (trošak prijevoza, gableca, vremena..) ili viša? .. da, može i viša, jer koristiš svoju struju, svoj ured, stol-stolac.. tj postaješ 'partner' s pravom na udio dobiti-investitor.. tj ako se to naplati po outsorcing tarifi kao npr taxi, čistačica, zaštitari.. tad je to skuplje nego interno satnica u firmi, tj uz poreze i ostale profite + dodatni profit druge firme tj nema posebnog razloga da isto to radnik ne naplati ili da to radi jeftinije.

-problem je pravni, porezno-mirovisnki, zaštita na radu itd.. tj daleko veći nego što ga maliperica vidi kao recimo samo dio prijevoza i gradska gužva.. i zato se vraća, tj da je isplativije drugoj strani tad bi ostalo (kao što recimo žele honorarce-vanjske... kad to žele).

 

 

edit: .. daleko veći idiotizam naše vlade, koja je željela 'privući' pogodnostima strenđere, recimo besplatnim zdravstvenim.. tj dati strenđeru benefite na naš trošak, umjesto obrnuto, naplatiti dodatno jer taj strenđer nije ništa do sad uplatio u proračun države .. npr zašto bi bilo drugačije od uvoza recimo krave ili automobila? carina+porez ili free? tj kako to da se vlada u jednom slučaju odluči za varijantu free u drugom naplata.. itd itd. = kriterij, logika, smisao.. ništa, baš ništa ne opravdava takve benefite + nikad nećemo postati 'mamac' nekom jeftinoćom, prije će mamac biti npr duabai ili dubrovnik.. koji su upravo obrnuto, skupi, kao što je rolex skup, kao mercedes itd. ... snovi-želje, nitko ne želi recimo u rumunjsku, mada je jeftinja po svim kriterijima od zapada.. ili treba još 'dokaza' promašenosti takve ideje, naše vlasti, koja bi privlačila koga? digitalnog nomada recimo šveda-finca-francuza? ili pakistanca-sirijca? .. što vlast time želi? Pojeftiniti dolazak branši koja može zarađivati višestruko iznad prosjeka hr je u rangu kao da im daju besplatnu vrećicu za smeće i to će ih privući, kao nogometaša-messija i sl.. . naravno, zato se projekt gasi, jer ne može ni funkcionirati, jer je besmislen + suprotan pravilima, logici i uvijetima za nas domaće.. koji plaćaju takve projekte države kao i pituranje tunela itd..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.9.2021 11:47 (ihush).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Krah digitalnih nomada?
Old Iggy kaže...

Problem organizacije posla u kućnim uvjetima jest velik. Nemaju svi zaseban radni prostor, problem je nekad organizirati vrijeme, miješanje radnog i privatnog vremena briše granicu shvaćanja stvarnog broja radnih sati.

S druge strane, da je lakše raditi u trenirci, bez putovanja na posao i slično, jest. No rijetki će to moći stalno.

 Pa pretpostavka je da ili imaš ili si organiziraš prostor. Zbog korone su ljudi navrat-nanos otrčali doma raditi, ali tko misli ozbiljno tako nastaviti mora si naći kvalitetno rješenje, a ne s laptopom na kuhinjskom stolu.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Krah digitalnih nomada?
ihush kaže...

-to kad 'šljaker' gleda posao.. (rakurs).. ekšli nije problem, tj biz+zakon su važniji.

-kako npr 'vrednovati' posao od kuće? niža plaća (trošak prijevoza, gableca, vremena..) ili viša? .. da, može i viša, jer koristiš svoju struju, svoj ured, stol-stolac.. tj postaješ 'partner' s pravom na udio dobiti-investitor.. tj ako se to naplati po outsorcing tarifi kao npr taxi, čistačica, zaštitari.. tad je to skuplje nego interno satnica u firmi, tj uz poreze i ostale profite + dodatni profit druge firme tj nema posebnog razloga da isto to radnik ne naplati ili da to radi jeftinije.

-problem je pravni, porezno-mirovisnki, zaštita na radu itd.. tj daleko veći nego što ga maliperica vidi kao recimo samo dio prijevoza i gradska gužva.. i zato se vraća, tj da je isplativije drugoj strani tad bi ostalo (kao što recimo žele honorarce-vanjske... kad to žele).

 U tijeku je izrada novog zakona o radu, a izgleda da je zakonodavac svjestan problematike rada od kuće, plus EU nameće neke kriterije

(što je EU ikad učinila za nas?)

pa se možemo nadati da će to novim zakonom biti bolje riješeno.

https://hr.n1info.com/biznis/rad-na-daljinu-zakonski-regulirati-najkasnije-do-kolovoza-2022/

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.9.2021 11:52 (Visak).
15 godina
offline
Re: Krah digitalnih nomada?

-naprotiv, može biti na wcu, možeš kao programer raditi u 3 (ujutro) i spavati do 15 (3 popodne..) .. tj nije to ured, szk ili primanje stranaka na šalteru.. tj meni je programer u 7-8-9.. (prije podne) s krmeljima u očima i mozgom na rezervi beskorisna ameba.. odnosno, ako treba masiram ga i pečem palačinke dok on štrika kod.. tj poslovi koji se mogu raditi od kuće su upravo takvi da nije važan stol, kravata, čarape.. ili radno vrijeme, mjesto, forma, osim recimo rok-datum ali ne sat u radnom vremenu, tj klasični uredski štakor već par minuta prije nego cager dođe do kraja radnog vremena u niskom startu čeka odlazak, dok ja dođem-odem, kad napravim, kad treba, ne kad piše 9-17 .. itd.

-naravno, dio tima radi s klijentima kao szk-support, oni moraju.. no to smo već prije kojeg desetljeća riješili, nekad skypeom (zbog cijene) sad bilo čime, jeftino-radi. Dostupan si i kad vrtiš palcima na GO ako je potrebno, odnosno možeš reći nema me i nestati .. neće posao stati jer nema nezamjenjivih itd.

-tj razlika je kad tražiš 'mozak' tj nešto iznad hipofiznog rutinerskog posla, pa se iz istog razloga recimo ne preporuča po školi ispit prvih par sati, jer mozak još 'spava'.. .. a tamo gdje je potreban mozak, radno vrijeme, stol, prostor, je sporedan, može to biti wc, može arhimedova kada s vodom ili njutnova jabuka u voćnjaku ..  :)

 

edit .. eu, zakoni .. -> neće, tj čim se poteglo nekoliko pitanja, poslodavci su odgovorili, povratak na staro... to je epilog.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.9.2021 11:57 (ihush).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice