Korisnici ocijenili: Tesle su najlošije sastavljen

poruka: 65
|
čitano: 15.848
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Korisnici ocijenili: Tesle su najlošije sastavljen".
16 godina
offline
Korisnici ocijenili: Tesle su najlošije sastavljen

Ne znam za Teslu ali na ovoj listi BMW je bolje sastavljen od Honde i Toyote?

J.D. My ASS

Eventualno svaki supak dobije hemoroid.
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.6.2020 9:55 (borgware).
Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Korisnici ocijenili: Tesle su najlošije sastav
Filox kaže...

 Chevrolet po njima ispada najbolji auto na svijetu. Hahahahaha... J.D. Powel, J.D. Powel...  

Premda, ipak je to Daewoo 

U svakom slučaju najbolja kupnja GM-a, puno su dobili na kvaliteti, a to sve govori...

 

Kruha i igala...
5 godina
offline
Re: Korisnici ocijenili: Tesle su najlošije sastav
fer-de-lance kaže...
Filox kaže...

 Chevrolet po njima ispada najbolji auto na svijetu. Hahahahaha... J.D. Powel, J.D. Powel...  

Premda, ipak je to Daewoo 

U svakom slučaju najbolja kupnja GM-a, puno su dobili na kvaliteti, a to sve govori...

 

 

 

"J.D. Power relies on consumer reporting and does not conduct its own in-house product testing.To be able to use the J.D. Power logo and to quote the survey results in advertising, companies must pay a licensing fee to J.D. Power. In other words J.D. Powers surveys are biased!"

 

Kao što rekoh, plaćena reklama, ništa drugo. Presmiješno.

Live long and prosper.
15 godina
offline
Korisnici ocijenili: Tesle su najlošije sastavljen
Whatever..Tesla je ionako igračka za bogate,izvan dosega naših prosječnih plača.
Samo bi luđak išel kupit rabljenog,a novi su skupi ko zlato.
 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Korisnici ocijenili: Tesle su najlošije sastavljen

Jako bih si volio nabaviti Teslu kada bih imao love za to, ali se ujedno iskreno nadam da će pokrpati kritične točke u proizvodnji, jer stvarno nije red da jedan (pre)skupi auto ima takve blesave greške pri sastavljanju. Do tog trenutka (kad budem imao love i kada Teskla popravi proces proizvodnje) će proći jako puno vode ispod naših mostova, a ja ću se za to vrijeme držati mog Hyundai-a i30, 8 godina starog, koji je osim obveznih servisa imao zamjenu jedne bobine i akumulatora nakon 6 godina i 125 000 km prijeđenog puta.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Korisnici ocijenili: Tesle su najlošije sastav
učo kaže...

Jako bih si volio nabaviti Teslu kada bih imao love za to, ali se ujedno iskreno nadam da će pokrpati kritične točke u proizvodnji, jer stvarno nije red da jedan (pre)skupi auto ima takve blesave greške pri sastavljanju. Do tog trenutka (kad budem imao love i kada Teskla popravi proces proizvodnje) će proći jako puno vode ispod naših mostova, a ja ću se za to vrijeme držati mog Hyundai-a i30, 8 godina starog, koji je osim obveznih servisa imao zamjenu jedne bobine i akumulatora nakon 6 godina i 125 000 km prijeđenog puta.

 I puno je ljepši od ovog novog.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Korisnici ocijenili: Tesle su najlošije sastav
Alfa i Lancia su nekad bile top, ali danas su poprilično skupi promašaji. Alfa je relativno zabavan auto u vožnji, ali samo je pitanje trenutka kad će ti otpasti ručka od vrsta ili nešto. Po kvaliteti izrade su na razini Tesle.
Sto se tiče Toyote i Honde ta plastičnost unutrašnjosti užasno mi je odbojna, a price o tome kako se nikad ne kvare su samo marketing. Plus Toyota je najdosadniji auto koji sam vozio.
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Korisnici ocijenili: Tesle su najlošije sastav
koliko para toliko muzike:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Korisnici ocijenili: Tesle su najlošije sastav
HCMAA kaže...
koliko para toliko muzike:)

 Pa ako je točno ovo što se govori o (ne)kvaliteti Tesle, tada za jako puno para i ne dobiješ nešto muzike (ili je prilično raštimana)

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.6.2020 13:58 (učo).
5 godina
offline
Re: Korisnici ocijenili: Tesle su najlošije sastav
učo kaže...
HCMAA kaže...
koliko para toliko muzike:)

 Pa ako je točno ovo što se govori o (ne)kvaliteti Tesle, tada za jako puno para i ne dobiješ nešto muzike (ili je prilično raštimana)

 Sve ti je to relativno, jer za one pare dobiješ auto koji lijepo izgleda, ide strašno brzo, najnoviji je krik mode, ima masu naprednih opcija i ne troši gorivo. Kad sve to sagledaš, onda i nije toliko puno para. Sve ovisi kako gledaš na stvari.

 

Live long and prosper.
14 godina
offline
Re: Korisnici ocijenili: Tesle su najlošije sastav
Filox kaže...
učo kaže...
HCMAA kaže...
koliko para toliko muzike:)

 Pa ako je točno ovo što se govori o (ne)kvaliteti Tesle, tada za jako puno para i ne dobiješ nešto muzike (ili je prilično raštimana)

 Sve ti je to relativno, jer za one pare dobiješ auto koji lijepo izgleda, ide strašno brzo, najnoviji je krik mode, ima masu naprednih opcija i ne troši gorivo. Kad sve to sagledaš, onda i nije toliko puno para. Sve ovisi kako gledaš na stvari.

 

 Slažem se s tobom, ali čovjek onda očekuje od auta toliko visoke klase da bude ako ne apsolutno besprekoran, a onda barem odličan, bez loše boje, nepravilnih sastava i što je već sve nabrojano... Inače pomalo mi se uklapa u ovu priču današnji incident s autom u školi: kolegica vozi nekog prilično bijesnog Mercedesa. Otvorila je prtljažnik da izvadi neke stvari, a onda ga nije mogla zatvoriti jer elektromagnetska brava ne radi. A Mercedes. Samo 2 godine star. Preko 200 000 kn.... A moj Ićo (i30) nikada ni pomisliti na takvu nebulozu. A "glupi" Koreanac. 85 000kn prvi vlasnik prije 8 godina.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.6.2020 14:37 (učo).
12 godina
offline
Re: Korisnici ocijenili: Tesle su najlošije sastav
southy kaže...
Alfa i Lancia su nekad bile top, ali danas su poprilično skupi promašaji. Alfa je relativno zabavan auto u vožnji, ali samo je pitanje trenutka kad će ti otpasti ručka od vrsta ili nešto. Po kvaliteti izrade su na razini Tesle.
Sto se tiče Toyote i Honde ta plastičnost unutrašnjosti užasno mi je odbojna, a price o tome kako se nikad ne kvare su samo marketing. Plus Toyota je najdosadniji auto koji sam vozio.

 Meni su i Toyota Yaris i Toyota Avensis u vožnji puno zanimljivije nego Golf, Passat ili T-roc kojeg imam. Marketing kažeš? Pa onda bi svak mogao ići na takav marketing. Zašto se baš Toyote i Honde reklamiraju kao nekvarljive a ne VW ili Mercedes? U 14 godina s jednom i 12 godina s drugom Toyotom imao sam 0 (nula) kvarova. A ne mogu ne primijetiti koliko raznorazni Audiji, Mercedesi, VW-i, Peugeoti, Citroeni... zajebaju ekipu koja ih ima. Što se Honde tiče, kum je vozio Accord i prodao je prije 5-6 godina s 450 000kn na satu i dan danas viđam taj auto po gradu. Da napomenem kako je u tih 450 000 jedini kvar koji je imao bio kilometar sat pa je stvarna kilometraža još i veća.

Plastičnost unutrašnjosti? Ne sjećam se kad sam plastičniju unutrašnjost od T-Roca vidio. Taj auto me dobio na vanjski izgled ali ako gledam konkurenciju koja mi je bila u užem izboru (Xceed, CX-30, C-HR, HR-V, Quashqai, XC 40) taj VW ima debelo najplastičniju unutrašnjost od svih.

5 godina
offline
Re: Korisnici ocijenili: Tesle su najlošije sastav
#učo

koliko para toliko muzike (sarkazam)

ako želiš Teslu bez mana onda i cijena mora biti veća...60000$ za ovoliko muzike...ako hoćeš Mozart...Bach... Beethoven...onda ta muzika je 100000$:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.6.2020 14:40 (HCMAA).
15 godina
offline
Re: Korisnici ocijenili: Tesle su najlošije sastav
BlueMax kaže...

Plastičnost unutrašnjosti? Ne sjećam se kad sam plastičniju unutrašnjost od T-Roca vidio. Taj auto me dobio na vanjski izgled ali ako gledam konkurenciju koja mi je bila u užem izboru (Xceed, CX-30, C-HR, HR-V, Quashqai, XC 40) taj VW ima debelo najplastičniju unutrašnjost od svih.

 Prijatelj je kupio Golf 7 sa R-Line opremom.

 

Ajme uzasa.

 

Nemam nista protiv robusne plastike u jeftinim autima, ali ta VW plastika je kao ona sa kineskih igracaka.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
5 godina
offline
Re: Korisnici ocijenili: Tesle su najlošije sastav
wyks kaže...
BlueMax kaže...

Plastičnost unutrašnjosti? Ne sjećam se kad sam plastičniju unutrašnjost od T-Roca vidio. Taj auto me dobio na vanjski izgled ali ako gledam konkurenciju koja mi je bila u užem izboru (Xceed, CX-30, C-HR, HR-V, Quashqai, XC 40) taj VW ima debelo najplastičniju unutrašnjost od svih.

 Prijatelj je kupio Golf 7 sa R-Line opremom.

 

Ajme uzasa.

 

Nemam nista protiv robusne plastike u jeftinim autima, ali ta VW plastika je kao ona sa kineskih igracaka.

 Ja sam prije 10 godina kupio Toyotu Auris, a prijatelj Golfa, šta je to bilo onda, šestica valjda. U Toyote mi je super izgledala unutrašnjost, ali i dan danas me nervira užasna, jeftina i škripava plasitka. U tom Golfu je sve bilo on one fine kvalitetne, ja to zovem gumo-plasitka. Baš sam bio ljubomoran na tu kvalitetu i još sam.

Live long and prosper.
12 godina
offline
Re: Korisnici ocijenili: Tesle su najlošije sastav
Filox kaže...

 Ja sam prije 10 godina kupio Toyotu Auris, a prijatelj Golfa, šta je to bilo onda, šestica valjda. U Toyote mi je super izgledala unutrašnjost, ali i dan danas me nervira užasna, jeftina i škripava plasitka. U tom Golfu je sve bilo on one fine kvalitetne, ja to zovem gumo-plasitka. Baš sam bio ljubomoran na tu kvalitetu i još sam.

 To ti je od modela do modela i od generacije do generacije. Golf VII s max opremom je tvrda, kvrckava i savitljiva plastika gdje god dodirneš. S druge strane Mazda 3/CX 30 i Peugeot 3008 imaju kvalitetu materijala i završnu obradu unutrašnjosti u rangu BMW-a. Koliko daleko ide štednja u VW-u pokazat ću kad dođem doma (jer sam sad sa skuterom) i fotografiram prostor kotača. Goli lim bez ikakve zaštite. Strah me pomisliti kako će to izgledati za par godina od kamenčića koji tu udaraju. Da ne govorim o buci u autu od tih kamenčića koju su mogli anulirati nekim gumiranim premazom (i spriječiti oštećenja i hrđu).

Ti možda jesi ljubomoran na unutrašnjost Golfa V ili VI ali vjerujem da je vlasnik tog Golfa ljubomoran na tebe zbog nekih puno bitnijih stvari.

15 godina
offline
Korisnici ocijenili: Tesle su najlošije sastavljen

moram se slozit s ovim da su americki auti totalno usrano napravljeni.

prosle godine sam imao dva mustanga, jedan cabrio iz 2018. godine i jedan coupe iz 2019. 

na cabriju se svaki put kad bi dizao krov nebi podigao onaj mali prozorcic nego sam morao izac iz auta i rucno ga dic gore, na autu od parsto tisuca kuna???

na coupe verziji su prozori isto zajebavali, ono kad otvoris vrata pa ti se prozor spusti za centimetar, kad bi ih zatvorio prozor se ne digne nazad. 

a fordov infotainment sustav da ne spominjem, uzasno lose napravljeno, ekran i cijeli sustav na jednom skupom mustangu je kao u ford focusu, sporo, bugovito. 

imali su i ono keyless otkljucavanje vrata(kad dodirnes kvaku), od 5 puta sigurno 3 put to nebi radilo, ili kad bi i uspio otkljucat auto odma bi se zakljuco.

meni je to najdrazi auto, stvarno cu ga jednom u zivotu i kupit, al tolko greski na tako skupom novom autu mi nije nikako jasno. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Korisnici ocijenili: Tesle su najlošije sastav
Stric_Jura kaže...
BlueMax kaže...

Ja rentao zadnju seriju Gnoja 7, IQtech oprema, sve što FauVe ima od asistencija.... 

na autocesti u zavoju (a na autocesti nemaš oštre zavoje, jel'te) po noći, ACC radar "izgubi" šleper pred menom i počne ubrzavati... prekokrasan osjećaj....

izlazim s autoceste, i radi odbljeska s  onih  "strelica" na odbojnicima, "inteligencija" mi obori svjetla i uletim u dodatno oštro suženje zavoja, tako da sam kočio do daske...

bjutiful

 

 Dobro, ja imam japanca, ali me to podsjetilo da je auto u nekoliko situacija zakočio kao lud, zategnuo pojaseve i popalio pozicijska svjetla i unutarnje alarme jer je vjetar na cestu dopuhao vrećicu. dobro da ne poiskaču zračni jastuci. A tek ona fora kad cestoradnici odu i zaborave oznake ograničenja brzine pa to usnimi i skonta pri 60 da je ograničenje 20... isto milina. "Autopilota" nisam i mislim da neću uključivati. Neka, ovo malo autocestama po hrvatskoj par sati mogu zadržat pažnju za volanom. 
BlueMax , ma dobro, vjerojatno ovisi koliko mjesečno ili tjedno provedeš sati u autu, pa onda se čovjek privikne i priuči svemu. Ja više kilometara napravim biciklom. Al ono, mora se imat auto, mora se i povremeno mijenjati, a ono što je sad u ponudi je otprilike natjecanje u tim điđama. Možda nebi bilo tako agresivno čak i od najmanjih gradskih autića tipa renault twingo, peugeot108, toyota aygo itd) da nije sve to tesla ufurala kao standard (ili lažno izreklamirala kao gotov feature). Naravno jasno mi je i da se nemože danas dobiti dovoljna ocjena za sigurnost na ncap testovima ako nema aktivnu sigurnost, ali dio ovoga što nude (kako je jura opisao) nije aktivna sigurnost, nego opasnost.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
12 godina
offline
Korisnici ocijenili: Tesle su najlošije sastavljen

Ne znam ja o cemu vi, imam gnoja 7.5 i sto se tice interijera nije sada neka sreca kao sto placenici novinari govore ali nije ni bas plasticno jogurt meggle pakiranje, cisti prosjek u klasi. Najgori interijer za koji znam je definitivno u Mazdi, sve to fino izgleda "premium", a kasnije se koza volana oguli, naslon za ruku, tapacir se odlijepi sa vrata, staklo puno ogrebotina kao da je plastika, a lak kao da je kroz ratnu zonu prosao i tako.. Valjda ce ova nova biti bolja. Problem kod Tesle je iskljucivo kod radnika koji rade na sklapanju, neka podigne place i smanji norme pa ce biti sklapani kako spada. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.6.2020 18:57 (ivanzu).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Korisnici ocijenili: Tesle su najlošije sastavljen

Kakva plata, takva vrata

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Korisnici ocijenili: Tesle su najlošije sastav
znači između novog i polovnog..polovno je bolje...kad sam ja kupio svog Twinga starog u tom trenutku 13 godina...unutrašnjost je bila kao da je tek izašao iz tvornice...a tek prostranost na zadnjim sicevima...osoba od 180cm komodno sidi...a kad zadnje siceve spustiš...cila mašina za robu stane

izgleda da je cila industrija otišla u K...cilj je da što manje traje...a puna su im usta "ekologije"
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Korisnici ocijenili: Tesle su najlošije sastav
HCMAA kaže...
znači između novog i polovnog..polovno je bolje...kad sam ja kupio svog Twinga starog u tom trenutku 13 godina...unutrašnjost je bila kao da je tek izašao iz tvornice...a tek prostranost na zadnjim sicevima...osoba od 180cm komodno sidi...a kad zadnje siceve spustiš...cila mašina za robu stane

izgleda da je cila industrija otišla u K...cilj je da što manje traje...a puna su im usta "ekologije"

 e jado, perilica te pali...Twingo je fenomenalan za putnice... 

 

sjećam se '93 ili '94, na ZG Auto Showu (jel tada bio prvi?)  bila je prikazana prva generacija twinga i  dođem na štand i čuo sam da ima pomičnu zadnju klupu...

i pitam hostesu za to, a ona me pozove u auto i ni pet ni šest, nas dvoje idemo obarati siceve...

 

i odmah se ljudi skupili...

 

a bila onak malo "mrsnija" plavušica... eh da smo se ulovili posla, mogli smo dobro istestirati amortizere...

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2020 8:49 (Stric_Jura).
5 godina
offline
Re: Korisnici ocijenili: Tesle su najlošije sastav
#Stric_Jura
e jado, perilica te pali...Twingo je fenomenalan za putnice... 

čudni su putevi Gospodnji:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2020 9:41 (HCMAA).
14 godina
offline
Re: Korisnici ocijenili: Tesle su najlošije sastav

osobito ako te odvedu u šumicu s rečenom putnicom....

Ju je je? Je ju je!
5 godina
offline
Re: Korisnici ocijenili: Tesle su najlošije sastav

#Stric_Jura

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2020 10:04 (HCMAA).
15 godina
offline
Korisnici ocijenili: Tesle su najlošije sastavljen

.. tko o čemu, a stricjura sve liječi sexom.. ima sad i nova tema, robot-glumica (ona japanka, valjd po naciji ili modnom dodatku-obući..).. kladim se da će od nas probranih prvi stricjura imati neku sex-aferu/anegotu ili kolokvijalno 'skinuti joj jumf' :))

 

- ah, pripišimo ovaj komentar ljubomori :) no stvarno, is der eni seksual problem?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Korisnici ocijenili: Tesle su najlošije sastav

da prisnažim:

 

 

 

naravno, svatko laprda naviše o onom čega mu nedostaje il o čemu nema pojma... 

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2020 10:11 (Stric_Jura).
16 godina
offline
Re: Korisnici ocijenili: Tesle su najlošije sastav
ihush kaže...

.. tko o čemu, a stricjura sve liječi sexom.. ima sad i nova tema, robot-glumica (ona japanka, valjd po naciji ili modnom dodatku-obući..).. kladim se da će od nas probranih prvi stricjura imati neku sex-aferu/anegotu ili kolokvijalno 'skinuti joj jumf' :))

 

- ah, pripišimo ovaj komentar ljubomori :) no stvarno, is der eni seksual problem?

 Pa, mislim, ak mora autopilot, bolje robot glumica japanka nego da se samo pipka po infotainmentu. 

ivanzu kaže...

Ne znam ja o cemu vi, imam gnoja 7.5 i sto se tice interijera nije sada neka sreca kao sto placenici novinari govore ali nije ni bas plasticno jogurt meggle pakiranje, cisti prosjek u klasi. Najgori interijer za koji znam je definitivno u Mazdi, sve to fino izgleda "premium", a kasnije se koza volana oguli, naslon za ruku, tapacir se odlijepi sa vrata, staklo puno ogrebotina kao da je plastika, a lak kao da je kroz ratnu zonu prosao i tako.. Valjda ce ova nova biti bolja. Problem kod Tesle je iskljucivo kod radnika koji rade na sklapanju, neka podigne place i smanji norme pa ce biti sklapani kako spada. 

 Ah, ja neznam, valjda živiš u autu, ako to sve uspiješ napravit jednom vozilu ... kao ovaj dolje na slici? 
Za tebe je definitivno onda unutrašnjost od kovanog lima. Ili fauve, njihova je taman autobus plastika. 
No ovdje koliko vidim u članku, mazda im je sa prosječnih 184 problema s izradom ispala bolje izrađena od Porschea koji ima 186, jaguara 190, mercedesa sa 202, volva 210, audija 225 ili eto tesle sa 250 prijava. 

12 godina
offline
Korisnici ocijenili: Tesle su najlošije sastavljen

Tko kaze da je moj auto? Auto je od prijatelja, Mazda 3 BM 2014. Na 100k km je auto izgledao kao groblje. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Korisnici ocijenili: Tesle su najlošije sastav
ivanzu kaže...

Tko kaze da je moj auto? Auto je od prijatelja, Mazda 3 BM 2014. Na 100k km je auto izgledao kao groblje. 

 Imam i ja prijatelja kojima auto iznutra izgleda očerupano kao kokošinjac, neovisno o starosti i modelu. 
Nego, badava mi tu filozofiramo, Murica je sa svojim dioničkim financijskim Wallstreet inžinjeringom uspjela pogurati Teslu (kompaniju) do vrijednosti koja premašuje Coca Colu, Toyotu, i... Disney.
https://www.unilad.co.uk/technology/tesla-is-now-worth-more-than-disney-coke-and-toyota/?source=tech

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice