Korejska virtualna influencerica ima 65 tisuća pra

poruka: 6
|
čitano: 2.368
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Korejska virtualna influencerica ima 65 tisuća pra".
14 godina
offline
Korejska virtualna influencerica ima 65 tisuća pra

80% pratitelja curice i očevi, isto kao publika na koncertu Lidije Bačić

 
4 0 hvala 0
Korejska virtualna influencerica ima 65 tisuća pra

Ne može biti CGI, može biti stvarna osoba, manekenka kojoj su naknadno u Photoshopu maknuli lice i stavili neko izmišljeno, te naravno fotografiju pošteno doradili svim mogućim filtrima i uklanjanjem "nečistoća" na tijelu.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Korejska virtualna influencerica ima 65 tisuća pra

Da nije virtualna i ja bih je sponzorisao

waaagh ;
 
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Korejska virtualna influencerica ima 65 tisuća pra

Uf, jos jedna losa ideja... Ovo je imalo smisla u komunizmu, kada su arhetipski junaci tadasnjeg doba imali barem nekih pozitivnih osobina.

Ma sta nekih, skoro sve...

Ali to napraviti u kapitalizmu... Losa ideja...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Korejska virtualna influencerica ima 65 tisuća pra

tko bi rekao da i računalna grafika, koja je ionako nastala uporabom čipovlja, može dobiti griper. i još joj za to plaćaju?! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Korejska virtualna influencerica ima 65 tisuća pra

Tokom jednog projekta u firmi razmisljao sam koliko bi bilo dobro imati AI upravljane 3D model(e) koji ce "visiti" svaki dan na cam siteovima i skupljati lovu. Izgleda da postoji kud i kamo jednostavniji nacin, kakav AI, kakvi bakraci sto se vidi iz priolozenog.

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice