Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram uvode

poruka: 44
|
čitano: 30.611
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram uvode".
15 godina
offline
Re: Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram u

Da su stvari drugačije bile bi drugačije.

 

Pročitaj sto se dogodilo a o hipotetskom situacijama nemam vremena raspravljati.

 

Da li bi se ti složio da tvij šef o tvojoj invalidnosti raspravlja pred milijunskom publikom i naziva te lazovom prevarantom neradnikom i jebivjetrom?

 

Hvala bogu tu tvoje mišljenje nije bitno, već je sve uređeno zakonom.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
12 godina
offline
Re: Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram u
Bob Boss kaže...

 

  Sori, ali glup si ko tava.

 Redikulu, koliko puta trebam napisati da nisam upoznat sa slučajem? Samo pišem da sprdanje s invalidima ne treba zdravo za gotovo uzimati kao nešto loše.

Toliko si glup da iz Muskovog posta ne možeš isčitati da se on u biti nije rugao s njegovim invaliditetom nego je mislio/imao pogrešnu informaciju da lik laže. Gdje je u tom postu kojeg si linkao uvreda?

Jebe mi se za Muska, lik je odvratan i u pravilu ne podržavam ništa što radi.

13 mjeseci
offline
Re: Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram u
BlueMax kaže...
Bob Boss kaže...

 

  Sori, ali glup si ko tava.

 Redikulu, koliko puta trebam napisati da nisam upoznat sa slučajem? Samo pišem da sprdanje s invalidima ne treba zdravo za gotovo uzimati kao nešto loše.

Toliko si glup da iz Muskovog posta ne možeš isčitati da se on u biti nije rugao s njegovim invaliditetom nego je mislio/imao pogrešnu informaciju da lik laže. Gdje je u tom postu kojeg si linkao uvreda?

Jebe mi se za Muska, lik je odvratan i u pravilu ne podržavam ništa što radi.

 Cuj mislio je, pa nije neki random tip sa interneta nego njegov gazda. Ako ne znas nista o slucaju nemoj pisati jebivjetru.

12 godina
offline
Re: Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram u
Bob Boss kaže...

 Cuj mislio je, pa nije neki random tip sa interneta nego njegov gazda. Ako ne znas nista o slucaju nemoj pisati jebivjetru.

 Jel ovo tema o Muskovom odnosu za zaposlenicima? Koliko Musk ima zaposlenih? Normalno da nema pojma o fizičkom stanju jednog od njih.

Ovaj očito želi isprovocirati otkaz da dobije lovu jer mu se ne da raditi za ljigavca. I ja bi tako da imam mogućnost. Invalidnost je tu sporedna stvar.

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram u
Mogao bi se malo skulirat
13 mjeseci
offline
Re: Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram u
silvio3105 kaže...
Mogao bi se malo skulirat

 Ne izazivaj, dobit ces jednu odgojnu.

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram u
Trebao so više klečat na kukuruzu kad si bio mali
14 godina
offline
Re: Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram u
BlueMax kaže...

 Jel ovo tema o Muskovom odnosu za zaposlenicima? Koliko Musk ima zaposlenih? Normalno da nema pojma o fizičkom stanju jednog od njih.

Ovaj očito želi isprovocirati otkaz da dobije lovu jer mu se ne da raditi za ljigavca. I ja bi tako da imam mogućnost. Invalidnost je tu sporedna stvar.

 Pa ako nema pojma koji vrag onda piše da je ovaj lažni invalid? Napišeš pred milijunskom publikom da je netko lažni invalid, ispadneš glup i to je kao ok.

12 godina
offline
Re: Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram u
captain_soap_McTawish kaže...
BlueMax kaže...

 Jel ovo tema o Muskovom odnosu za zaposlenicima? Koliko Musk ima zaposlenih? Normalno da nema pojma o fizičkom stanju jednog od njih.

Ovaj očito želi isprovocirati otkaz da dobije lovu jer mu se ne da raditi za ljigavca. I ja bi tako da imam mogućnost. Invalidnost je tu sporedna stvar.

 Pa ako nema pojma koji vrag onda piše da je ovaj lažni invalid? Napišeš pred milijunskom publikom da je netko lažni invalid, ispadneš glup i to je kao ok.

 Ti nisi nikad ispao glup? Mene je izgleda krenulo. S obzirom na neke Muskove ranije gluposti, ovo je kamilica. Osim toga, ako je riječ samo o ovom tweetu koji je stavljen na prethodnoj stranici Musk tu za njega kaže "kako ništa ne radi a izgovor mu je da zbog invalidnosti ne može tipkati, dok je istovremeno Twitter pun njegovih objava". Ako realno gledaš to je malo sumnjiva situacija, da tip koji tvrdi da ne može tipkati svako malo nešto objavljuje (tipka) na Twitteru. Nekoliko je opcija. Među vjerojatnijima su:

 

- lik koristi voice to text (to može i na poslu)

- netko drugi tipka umjesto njega (ovisno o važnosti njegovog tipkanja na poslu i to se može organizirati)

. još uvijek je u stanju otipkati kratki tweet ali nešto kompleksnije i dugotrajnije ne može

- lik laže

 

I Musk ovdje lijepo nasjeda na navlakušu i brzopleto ga nazove lažovom te se fokus s toga "kako netko može otipkati da ne može tipkati" prebacuje na to kako je invalida nazvao lažovom. Čak i to nazivanje lažovom nije vrijeđanje invalidnosti i kad pročitaš "Musk se ruga invalidu" pomisliš da mu se rugao što je u kolicima ili slično. Ne, nazvao ga je lažovom što je možebitna kleveta ali nije izrugivanje. Muska s pravom nazivaju lažovom svaki dan pa je možda pomislio kako je to normalno.

 

I onda tu dolaze mediji sa svojim spinovima. Naslovi tipa "Hrvat pretukao Srbina", "Grad Zagreb nije htio zaposliti homoseksualca", "Hajduk ne želi kupiti crnca" stvarno skandalozno zvuče... a iza toga stoji da su se neka dvojica potukla oko cure a ispostavilo se da je jedan Srbin a drugi Hrvat, Grad Zagreb je za to radno mjesto zaposlio čovjeka sa završenim fakultetom dok homoseksualac ima samo srednju, Hajduk je odlučio kupiti drugog igrača jer je bolji ili jeftiniji. Možda je čak i taj drugi crnac, to novinara neće spriječiti da napiše senzacionalistički naslov.

14 godina
offline
Re: Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram u
BlueMax kaže...

 Ti nisi nikad ispao glup?

 Pa bit je da je ispao strašno glup, i treba ga zbog toga prozivati i zvati ga smećem jer realno je. A ti se kao suosjećaš s njim, jadničak koji je najbogatiji čovjek na svijetu i ima jedan od najpojećenijih twitter profila je eto mogao (malo mu sumnjima situcija, lol) ispasti glup.

12 godina
offline
Re: Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram u
Ja suosjećam s Muskom? Ni najmanje. Ako ću sastavljati listu ljudi koji mi se gade bio bi u top 3.
Jedino što govorim je da su i invalidi ljudi sa svojim manama i vrlinama i ne treba ih iz ničega isključivati, pa ni iz sprdnja.
 
0 0 hvala 0
13 mjeseci
offline
Re: Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram u
BlueMax kaže...
Ja suosjećam s Muskom? Ni najmanje. Ako ću sastavljati listu ljudi koji mi se gade bio bi u top 3.
Jedino što govorim je da su i invalidi ljudi sa svojim manama i vrlinama i ne treba ih iz ničega isključivati, pa ni iz sprdnja.

 Ti imas neku osobnu sujetu prema invalidima. 

12 godina
offline
Re: Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram u
Bob Boss kaže...

 Ti imas neku osobnu sujetu prema invalidima. 

 Upravo suprotno. Imam prijatelja invalida (u biti njegov otac mi je prijatelj a dobar sam i s malim od njegovog rođenja, danas ima 22) i definitivno mu više smeta kad ga netko sažaljeva nego kad netko parkira preko dva invalidska. Kad bi na Twitteru napisao pola onoga što mu izgovorim vjerojatno bi postao najomraženija osoba na internetu. Njemu sam upravo zbog toga među najdražima.

 

13 mjeseci
offline
Re: Kopirali Muskovu ideju: Facebook i Instagram u
BlueMax kaže...
Bob Boss kaže...

 Ti imas neku osobnu sujetu prema invalidima. 

 Upravo suprotno. Imam prijatelja invalida (u biti njegov otac mi je prijatelj a dobar sam i s malim od njegovog rođenja, danas ima 22) i definitivno mu više smeta kad ga netko sažaljeva nego kad netko parkira preko dva invalidska. Kad bi na Twitteru napisao pola onoga što mu izgovorim vjerojatno bi postao najomraženija osoba na internetu. Njemu sam upravo zbog toga među najdražima.

 

 Ok, kontam sto si htio reci, ali u Muskovom slucaju je bio govnarski potez sa ili bez invaliditeta. Slucaj zatvoren

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice