Konzum pokrenuo uslugu za narudžbu robe i preuzima

poruka: 17
|
čitano: 4.384
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Konzum pokrenuo uslugu za narudžbu robe i preuzima".
15 godina
offline
Konzum pokrenuo uslugu za narudžbu robe i preuzima

" ... iz Konzuma i u ovom slučaju pozivaju na racionalno* korištenje i punjenje košarica ..." 

 

od rvata se očekuje "racionalno" (bilo što)! od onih koji gotovo nigdje ne poštuju zahtijevan uzajamni razmak od bar 2 m (danju puni parkovi, jarun, dućani ...; noću bolje i ne istraživati ali nakupine hrpa ambalaže od piva, vina ... na jednom mjestu dovoljno govore za sebe), glasaju za bandića i hadeze, idu na mise, bježe iz izolacije, po čitave se dane masovno vozikaju autima gradom, kao da se ništa ne zbiva ... e, jesu me 

 

*pojašnjenje s hjp-a za otežanobaratajuće tuđicama (kratica "opr." = oprečno tj. na oprečan način, suprotno, protivno, različito):

 

Definicija
s racionalnošću, pod pretežnim utjecajem razuma, opr. emocionalno, iracionalno

 

edit: eo i 6 tu ispod (pod p.d.) koji u praksi potvrđuju navod iz posta, što je i približan udjel u općoj populaciji (75%) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2020 12:17 (Ajar).
Moj PC  
3 6 hvala 0
15 godina
offline
Konzum pokrenuo uslugu za narudžbu robe i preuzima

Zivim u okolici Ivanic Grada, kada mi supruga prije cca 5 godina bila trudna da sam u ogromnom konzumu Ivanić Grada mogao koristiti uslugu POKUPI.

Odjednom su tu uslugu u Ivanić Gradu ugasili i sada tu nude neke usluge ? Za koga ? Za par vecih gradova

 

Ja bih se sramio na njihovom mjestu jer prije su nudili više nego danas iz moje perspektive...

 

 

 

 

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Konzum pokrenuo uslugu za narudžbu robe i preuzima

Pa ovo se moglo i prije skoro mjesec dana, tj. onemogucili su dostavu i ostavili samo "pokupi" opciju.

Di2 & EPS FTW!
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Konzum pokrenuo uslugu za narudžbu robe i preu
Konzum je redovito mjesto okupljanja većinom penzića, pijanaca i sumnjivih ljudi.
HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T
Moj PC  
1 7 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Konzum pokrenuo uslugu za narudžbu robe i preuzima

Jel zna tko što znači dostava na kućni prag? Na vrata ulaza od zgrade ili vrata od stana?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Konzum pokrenuo uslugu za narudžbu robe i preu
Deltron0 kaže...

Jel zna tko što znači dostava na kućni prag? Na vrata ulaza od zgrade ili vrata od stana?

 Vrata od stana ako ima lift. Ako nema i višekatno je, onda ne znam.

12 godina
offline
Re: Konzum pokrenuo uslugu za narudžbu robe i preu
Na kucni prag, da ti nebi jos skuhali rucak.
12 godina
offline
Re: Konzum pokrenuo uslugu za narudžbu robe i preu
toxic kaže...

Zivim u okolici Ivanic Grada, kada mi supruga prije cca 5 godina bila trudna da sam u ogromnom konzumu Ivanić Grada mogao koristiti uslugu POKUPI.

Odjednom su tu uslugu u Ivanić Gradu ugasili i sada tu nude neke usluge ? Za koga ? Za par vecih gradova

 

Ja bih se sramio na njihovom mjestu jer prije su nudili više nego danas iz moje perspektive...

 

 

 

 

 Ha čuj... ne vidi se Ivanić Grad sa Markova trga... vjekovna težnja svih neprijatelja Hrvatske se polako ostvaruje... zagrebački pašaluk, ostalo nije bitno... Eno gori Svilaja i zagora već 10 dana i nitko k..c.m ne mrda... nema reflektora, nema novinara i blještećih svjetala, a gori nacionalno blago...

15 godina
offline
Re: Konzum pokrenuo uslugu za narudžbu robe i preu
Ako mogu pokupit da ne cekam u redu i ulazim u ducan onda je ok (neki drive in ili slicno). Ako moram cekat u redu i ulazit u ducan onda mi je isti klinac k'o da i kupujem u ducanu.
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Konzum pokrenuo uslugu za narudžbu robe i preu
Sta je na Svilaji nacionalno blago?
12 godina
offline
Re: Konzum pokrenuo uslugu za narudžbu robe i preu
Umbel kaže...
Sta je na Svilaji nacionalno blago?

 Kamen 

10 godina
neaktivan
offline
Konzum pokrenuo uslugu za narudžbu robe i preuzima

Ja tu uslugu koristim već dvije godine i uvijek je bilo super ali od prije 4 tjedna to NE RADI! Nikad nema termina! 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Konzum pokrenuo uslugu za narudžbu robe i preu
EZY-E kaže...
Konzum je redovito mjesto okupljanja većinom penzića, pijanaca i sumnjivih ljudi.

 ???? Bit će bolje, samo polako.

14 godina
offline
Re: Konzum pokrenuo uslugu za narudžbu robe i preu
cvaja997 kaže...
EZY-E kaže...
Konzum je redovito mjesto okupljanja većinom penzića, pijanaca i sumnjivih ljudi.

 ???? Bit će bolje, samo polako.

 Nigdje nisam vidio toliki postotak tih kategorija ljudi kao u konzumu, konzum pothodnik immportane, konzum remiza, konzum središće.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T
10 godina
neaktivan
offline
Konzum pokrenuo uslugu za narudžbu robe i preuzima

S obzirom da je paromlin sa svim rusevinama idealan za klosarluk svih uzrasta nije cudo da se opskrbljuju u obliznjem konzumu. Jos ima i lijepi polumracni parkic oko gradske uprave

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Konzum pokrenuo uslugu za narudžbu robe i preuzima

Samo info.

 

Stranice za narudzbu im pucaju ko kokice.. Dakle vec 2 sata pokusavam izvrsit kupnju no medutim svako malo error... losi su jako

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.5.2020 9:03 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Konzum pokrenuo uslugu za narudžbu robe i preu
EZY-E kaže...

 Nigdje nisam vidio toliki postotak tih kategorija ljudi kao u konzumu, konzum pothodnik immportane, konzum remiza, konzum središće.

 Jesi vidio cijeli vasar gancija sa improviziranim standovima pred konzumom crnomerec, sve po djeset kuna, navali narode, ljud i zene 

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice