Konferencija WinDays18 završila u optimističnim to

poruka: 6
|
čitano: 2.196
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Konferencija WinDays18 završila u optimističnim to".
Konferencija WinDays18 završila u optimističnim to

Ove godine WinDays nikad lošiji. Mislim po zanimljivosti tema za predavanje.

Pretpostavljam da niti predavači nisu mogli previše baratati s temama, naprosto se skoro pa ništa interesantnoga nije dešavalo prošle niti početkom ove godine.

 

U fokusu je bilo kvantno računalo i qubiti, time se neće baviti apsolutno nitko. Ja njihove prognoze o budućnosti kvantnih računala uzimam s velikim zrnom soli.

 

Nadalje riječ je bilo opet o Azureu i svim mogućim servisima za njega, opet, moje mišljenje je da to kod nas baš i ne prolazi. Koliko sam vidio prema drugim polaznicima predavanja, nisam u manjini.

 

Onda Sharepoint, Office 365, Dynamix, Microsoft Project, ... ma za nas developere izuzetno bitne tehnologije.

 

 

 

 

Firma više nije sigurna hoće li u budućnosti slati ikoga na Windayse, iako smo redoviti posjetioci više od 10 godina.

Šteta, jer Poreč i otočić je predivan, hostese lijepe i šarmantne, a hrana, oh ... hrana ...

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Konferencija WinDays18 završila u optimističnim to

Ne ide se na Windayse zbog predavanja... nego kontakti i hrana :)

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Konferencija WinDays18 završila u optimistični
Odavno postoje bolje konferencije. Ova je izgubila smisao.
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Konferencija WinDays18 završila u optimistični
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Ove godine WinDays nikad lošiji. Mislim po zanimljivosti tema za predavanje.

Pretpostavljam da niti predavači nisu mogli previše baratati s temama, naprosto se skoro pa ništa interesantnoga nije dešavalo prošle niti početkom ove godine.

 

U fokusu je bilo kvantno računalo i qubiti, time se neće baviti apsolutno nitko. Ja njihove prognoze o budućnosti kvantnih računala uzimam s velikim zrnom soli.

 

Nadalje riječ je bilo opet o Azureu i svim mogućim servisima za njega, opet, moje mišljenje je da to kod nas baš i ne prolazi. Koliko sam vidio prema drugim polaznicima predavanja, nisam u manjini.

 

Onda Sharepoint, Office 365, Dynamix, Microsoft Project, ... ma za nas developere izuzetno bitne tehnologije.

 

 

 

 

Firma više nije sigurna hoće li u budućnosti slati ikoga na Windayse, iako smo redoviti posjetioci više od 10 godina.

Šteta, jer Poreč i otočić je predivan, hostese lijepe i šarmantne, a hrana, oh ... hrana ...

 

Spojili su developerske teme s drugim temama tj. niste imali strogo developerski track, pa ste se vi developeri malo izgubili u svemu i povremeno ste i kukali (o čemu si mogao čuti i na Tech keynoteu u četvrtak kada je jedan od govornika kukao kako je pala popularnost C#). Stvari se mijenjaju.

 

Ja bih im zamjerio nedostatak detaljnijih obrada pojedinih tema, pa su pojedina predavanja bila samo uvodničarska u nešto, a to nešto kasnije nije razrađivano niti u jednom sljedećem predavanju. S druge strane, pojedini predavači su čak i na nižoj razini detaljnosti / težine pokazali točno ono što su htjeli u 30 minuta i tako su korektno obavili svoj posao, a predavaonce (zidane ili šatorske) su im bile dupkom pune.

 

Ovi suradnički alati su nekome bitni...

6 godina
protjeran
offline
Re: Konferencija WinDays18 završila u optimistični
Father_Dougal kaže...

Ne ide se na Windayse zbog predavanja... nego kontakti i hrana :)

 Ako se išlo zbog hrane, onda ste trebali sjesti u auto i malo prokrstariti Istrom. Našli biste hrpu izvrsne hrane. Ovako se radilo o hotelski korektnom prosjeku hrane koju je trebalo brzinski pripremiti za gomilu ljudi koja bi odjednom nagrnula u restoran.

 

15 godina
offline
Re: Konferencija WinDays18 završila u optimistični
Father_Dougal kaže...

Ne ide se na Windayse zbog predavanja... nego kontakti i hrana :)

 Hrana je bila eventualno ok u srijedu još ako se ukombinira s ekstra gužvom za hranom nisam baš imao volje. 

 

Makar meni je bilo ok predavanja. Ali dosta je bilo kopija starih predavanja. Osobno najgori fail mi je bio ovaj frajer koji je uzeo prezentaciju od mog kolege i malo preradio i prezentirao. Još va je ovaj moj zezao s pitanjima na koje nike znao odgovore. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice