Komedija radnog mjesta: Space Force

poruka: 27
|
čitano: 10.370
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Komedija radnog mjesta: Space Force".
15 godina
offline
Komedija radnog mjesta: Space Force

Upalio,  pogledam prvih 15 min.....  tako jeftina gluma...  Bljak

 
4 10 hvala 0
16 godina
offline
Re: Komedija radnog mjesta: Space Force
Serija je vrh, John Malkovich je car, a Steve Carrel izvrsno skida Trumpa.
 
3 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Komedija radnog mjesta: Space Force

Puno dobrih glumaca,ali neizdrživo dosadno .

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.6.2020 15:44 (zzz).
Moj PC  
11 0 hvala 0
13 godina
offline
Komedija radnog mjesta: Space Force

Na žalost ovo nije ni do koljena seriji The Office. Ako netko nije gledao The Office seriju a simpatizira Stevea Carella, obavezno staviti na to watch listu.

 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Komedija radnog mjesta: Space Force
The office UK je klasu iznad am. verzije.
A Carell mi nije uopce za te komedijaske uloge u koje ga trpaju.
 
1 5 hvala 0
Re: Komedija radnog mjesta: Space Force
Cro0707 kaže...

Na žalost ovo nije ni do koljena seriji The Office. Ako netko nije gledao The Office seriju a simpatizira Stevea Carella, obavezno staviti na to watch listu.

 

UK office je bio i ostao jedns od najboljih komedija/satira ikad napravljenih. Americka verzija je, americka, laganini materijal za gledati kad nemas nista pametnije.

 

 

Inovator kaže...
The office UK je klasu iznad am. verzije.
A Carell mi nije uopce za te komedijaske uloge u koje ga trpaju.

 

Bio je izvrstan u 40 year old virgin. Ostale uloge nazalost ne pamtim, i ne mogu se sjetiti jednog filma gdje sam ga gledao.

7 godina
offline
Re: Komedija radnog mjesta: Space Force
Meni je americka verzija Officea zabavnija i bolja od engleske..
 
8 0 hvala 0
5 godina
offline
Komedija radnog mjesta: Space Force

Britanski Office? To postoji? Za sve ostale, ko voli sasavi humor i ironiju, americki The Office - dajte mu priliku

 
5 0 hvala 0
Re: Komedija radnog mjesta: Space Force
encoding kaže...

Britanski Office? To postoji? Za sve ostale, ko voli sasavi humor i ironiju, americki The Office - dajte mu priliku

 

Dao sam mu priliku, tipicni sitcom i abnormalno preuvelicavanje raznih situacija do razine Leslie Nielsena i njegovih parodija.

 

Uk office je bio sjajan zato sto je bio skoro pa realistican.

15 godina
offline
Komedija radnog mjesta: Space Force

Odgledao sam sve epizode. Baš kao što je i u recenziji napisano - mozak na pašu. 

Serija mi je prosječna, jer imam osjećaj da Ameri kad rade scenarije imaju neke šprance koje mi idu već na jetra. Ima tu onak stvari koje su šarmantne, neke čak i ozbiljne, no onda pretjeraju u 3 paketića maramica s nečim skoro pa vulgarnim. Da hoću biti dobar, napisao bi bezveznim. Recimo scena s majmunom u svemiru je preduga i nepotrebna. Valjda je bilo lakše. Ko nasmijati se na prdež. Malkovich me zaintrigirao tek nakon sukoba s Kineskim voditeljem znanstvenika. Do onda je samo držao standard i pomalo vukao vezu s glavnim likom. I ta veza je nešto što će većinu zadovoljiti. Feel good odnos. 

Recimo smeta mi scena kad mu kćer onak bez ikakvog povoda popi... i neće počistiti za sobom. Cura je cijelo vrijeme više manje normalna i onda jedna iracionalna scena ponašanja da bi se žrtvovao karakter zbog kasnije priče. 

Onaj ruski vojnik/znanstvenik je toliko bezveze lik i radio bi možda u osamdesetima. Sad više nije ni sprdačina. Tipa Policijska Akademija.

Žena je u zatvoru, i mora biti gay, jer lik sam po sebi nije dovoljno uvrnut. 

Malkovich mora glumiti inteligentnog, pacifistu i gay osobu

Carrollu je po defaultu neki stereotipni vojnik koji spašava dan samo kad se ne ponaša kao vojnik... 

Ima toga dosta, i nije potrebno to zaobići, no na top 10 listi serija (komedija) na Netflixu, ne mora baš biti među top 5. 

 

In vino veritas
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Komedija radnog mjesta: Space Force
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

Dao sam mu priliku, tipicni sitcom i abnormalno preuvelicavanje raznih situacija do razine Leslie Nielsena i njegovih parodija.

 

Uk office je bio sjajan zato sto je bio skoro pa realistican.

 Meni su i UK i US verzija super. U pravu si za UK verziju, realisticnija je, i bas je ono teski cringe dok gledas. Opcenito sve sto su radili Gervais i Merchant skupa je vrhunski (Office, Extras, life is too short).

US verzija je ublazena vise ide na komediju apsurda, a meni i to jako dobro funkcionira. Pocne jako lose jer kopira UK verziju, i prva sezona je skoro pa negledljiva, ali kasnije se stvar popravi, dok Carrell ne ode iz serije.

 

A Space Force je obicno mlacenje prazne slame. Greg Daniels ocito forsira serije tipa Office, i sve sto dalje ide, radi gore serije. Prvo losi Parks&Recreation, pa sada jos losiji Space Force.

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.6.2020 21:11 (geronimo4661).
16 godina
offline
Re: Komedija radnog mjesta: Space Force
Space force, meni skroz ok, nije vrhunski, ali ja sam se u svakoj epozodi barem jednom posteno nasmijao. Meni i vise nego dovoljno od serije koja tvrdi da je humoristicna.

Za kraj veliki broj izuzetno razvikanih i uspjesnih humoristicnih serija se, po meni, ne moze usporediti sa kvalitetom space force-a...
 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Komedija radnog mjesta: Space Force
geronimo4661 kaže...

 

A Space Force je obicno mlacenje prazne slame. Greg Daniels ocito forsira serije tipa Office, i sve sto dalje ide, radi gore serije. Prvo losi Parks&Recreation, pa sada jos losiji Space Force.

 

Čuj ovo, loš Parks&Recreation. 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.6.2020 0:08 (Bitanga).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Komedija radnog mjesta: Space Force
Kriza identiteta.

Odgledali sezonu jer smo odgledali valjda sve što nam je došlo pod ruke za vrijeme "lockdowna", al inače srednja žalost.
Tread softly because you tread on my dreams.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Komedija radnog mjesta: Space Force
dankodr kaže...

Upalio,  pogledam prvih 15 min.....  tako jeftina gluma...  Bljak

 Tko god ovako gleda serije i razmišlja ja ga smatram retajem

 

 

I ne samo serije nego stvara dojam o bilo čemu za 15min

14 godina
neaktivan
offline
Komedija radnog mjesta: Space Force

sve što je valjalo bilo je u traileru, odnosno u prvoj epizodi

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Komedija radnog mjesta: Space Force
Bitanga kaže...
geronimo4661 kaže...

 

A Space Force je obicno mlacenje prazne slame. Greg Daniels ocito forsira serije tipa Office, i sve sto dalje ide, radi gore serije. Prvo losi Parks&Recreation, pa sada jos losiji Space Force.

 

Čuj ovo, loš Parks&Recreation. 

 citam mu post, sve okej dok nije rekao los parks & recreation. tu gubis sav kredibilitet.

 

znam ljude kojima se us office ne svida, to je uredu, al to je daleko od lose serije, spada u sam vrh humoristicnih serija sto mnogi potvrduju. parks isto tako. meni npr i community kojeg trenutno gledam je isto odlican(kasnije pada kvaliteta al to je normalno kod humoristicnih serija). 

 

mislim znam ljude u drustvu koji se ne nasmiju na nijedan vic, njima vjerojatno ne valja ni office, ni parks, ni community ni space force. sretan sam sto ne spadam u tu grupu ljudi. 

11 godina
offline
Re: Komedija radnog mjesta: Space Force
mar123 kaže...
Bitanga kaže...
geronimo4661 kaže...

 

A Space Force je obicno mlacenje prazne slame. Greg Daniels ocito forsira serije tipa Office, i sve sto dalje ide, radi gore serije. Prvo losi Parks&Recreation, pa sada jos losiji Space Force.

 

Čuj ovo, loš Parks&Recreation. 

 citam mu post, sve okej dok nije rekao los parks & recreation. tu gubis sav kredibilitet.

 

znam ljude kojima se us office ne svida, to je uredu, al to je daleko od lose serije, spada u sam vrh humoristicnih serija sto mnogi potvrduju. parks isto tako. meni npr i community kojeg trenutno gledam je isto odlican(kasnije pada kvaliteta al to je normalno kod humoristicnih serija). 

 

mislim znam ljude u drustvu koji se ne nasmiju na nijedan vic, njima vjerojatno ne valja ni office, ni parks, ni community ni space force. sretan sam sto ne spadam u tu grupu ljudi. 

 A šta da ti kažem, odgledao sam cijelu prvu sezonu Parks&Recreation, i bilo mi je je ko da gledam neku razvodnjenu Office verziju. A Community sam izdrzao dvije epizode i stao. Kao što ne bi gledao nastavak lošeg do osrednjeg filma, tako i ne trošim previše vremena na seriju koja mi ne legne, jednostavno prekinem i idem dalje. Postoji previše dobrih filmova i serija za pogledati, a nedovoljno vremena. 

 

Al dobre su mi ovo fore , čim nekom ne valja neka popularna humoristična serija, taj odmah sigurno ni ne voli komedije i ne smije se na viceve. A baš je taj žanr najspecificniji od svih, i ono što je meni smiješno tebi ne mora biti, i naravno obratno,bez obzira na rating, popularnost etc. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.6.2020 7:46 (geronimo4661).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Komedija radnog mjesta: Space Force
geronimo4661 kaže...

 A šta da ti kažem, odgledao sam cijelu prvu sezonu Parks&Recreation, i bilo mi je je ko da gledam neku razvodnjenu Office verziju.

 

 U jednom od članaka sam naletio na neku usporedbu Space Forcea s Officeom i P&R, kao fol "SF bi u sljedećim sezonama mogao biti bolji, kao što su Office i P&R postali bolji nakon najlošijih prvih sezona", ako ti to išta znači za P&R.

Komedija radnog mjesta: Space Force

 

 

Pa mislim serija je OK. Lagana serijica za ubiti popodne poslije rucka. Radnjom i ponasanjem ljudi podsjeca me na Simpsone. Odnosno bolje receno kao da je autor Simpsona isao raditi seriju sa zivim ljudima. 

 

Nista nije posebice jako dobro u seriji, no isto tako nista nije posebice lose. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Komedija radnog mjesta: Space Force
geronimo4661 kaže...

 A šta da ti kažem, odgledao sam cijelu prvu sezonu Parks&Recreation, i bilo mi je je ko da gledam neku razvodnjenu Office verziju. A Community sam izdrzao dvije epizode i stao. Kao što ne bi gledao nastavak lošeg do osrednjeg filma, tako i ne trošim previše vremena na seriju koja mi ne legne, jednostavno prekinem i idem dalje. Postoji previše dobrih filmova i serija za pogledati, a nedovoljno vremena. 

 

Al dobre su mi ovo fore , čim nekom ne valja neka popularna humoristična serija, taj odmah sigurno ni ne voli komedije i ne smije se na viceve. A baš je taj žanr najspecificniji od svih, i ono što je meni smiješno tebi ne mora biti, i naravno obratno,bez obzira na rating, popularnost etc. 

 

 

 

Wow, cijelu prvu sezonu. Pa ti si doktor za P&R.

Prva sezona ima 6 epizoda, a ostale puno više, druga čak 24, sveukupno 125 epizoda. Pa ti vidi.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.6.2020 12:43 (Bitanga).
11 godina
offline
Re: Komedija radnog mjesta: Space Force
Bitanga kaže...
geronimo4661 kaže...

 A šta da ti kažem, odgledao sam cijelu prvu sezonu Parks&Recreation, i bilo mi je je ko da gledam neku razvodnjenu Office verziju. A Community sam izdrzao dvije epizode i stao. Kao što ne bi gledao nastavak lošeg do osrednjeg filma, tako i ne trošim previše vremena na seriju koja mi ne legne, jednostavno prekinem i idem dalje. Postoji previše dobrih filmova i serija za pogledati, a nedovoljno vremena. 

 

Al dobre su mi ovo fore , čim nekom ne valja neka popularna humoristična serija, taj odmah sigurno ni ne voli komedije i ne smije se na viceve. A baš je taj žanr najspecificniji od svih, i ono što je meni smiješno tebi ne mora biti, i naravno obratno,bez obzira na rating, popularnost etc. 

 

 

 

Wow, cijelu prvu sezonu. Pa ti si doktor za P&R.

Prva sezona ima 6 epizoda, a ostale puno više, druga čak 24, sveukupno 125 epizoda. Pa ti vidi.

 A šta bi trebao, gledati par sezona nečega što mi ne leži? Jedna sezona mi je bila sasvim dovoljna. Žena je nastavila gledati seriju nakon što sam ja prekinuo, bacio sam oko na još pokoju epizodu u kasnijim sezonama i osim eventualno onog lika sa brkovima, ostalo mi je bilo bezveze, nije me uopce vuklo da opet nastavim gledati seriju.

 

Da je ta serija puštana prije 20 godina na tvu, vjerojatno bih je usput gledao. Ali u današnje vrijeme kad mi je na raspolaganju sve i svašta, jednostavno ne želim trošiti vrijeme i gledati 5 sezona serije koja mi nije baš nešto, kad ima toliko toga za gledati. U najgorem slučaju , radije ću po xyz put pogledati neku super seriju nego par sezona nečega novog što mi je osrednje ili loše. Dat ću priliku svemu, pogledati par epizoda i odlučiti. Tako je bilo i u slucaju Space Force, odgledao sam 5 epizoda, i prekinuo. Ta zadnja 5 epizoda  je bila dno, nakon koje sam prelomio, tih 150 minuta koje sam odvojio na seriju je bilo sasvim dosta.

 

Recimo ti odgledas neku komediju, humor ti je bezveze i ne svidi ti se film. Oces gledati nove nastavke da odlučiš, ili ti je bilo dosta i taj jedan film? 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.6.2020 13:04 (geronimo4661).
15 godina
online
Re: Komedija radnog mjesta: Space Force
geronimo4661 kaže...

 A šta bi trebao, gledati par sezona nečega što mi ne leži? Jedna sezona mi je bila sasvim dovoljna. Žena je nastavila gledati seriju nakon što sam ja prekinuo, bacio sam oko na još pokoju epizodu u kasnijim sezonama i osim eventualno onog lika sa brkovima, ostalo mi je bilo bezveze, nije me uopce vuklo da opet nastavim gledati seriju.

 

Da je ta serija puštana prije 20 godina na tvu, vjerojatno bih je usput gledao. Ali u današnje vrijeme kad mi je na raspolaganju sve i svašta, jednostavno ne želim trošiti vrijeme i gledati 5 sezona serije koja mi nije baš nešto, kad ima toliko toga za gledati. U najgorem slučaju , radije ću po xyz put pogledati neku super seriju nego par sezona nečega novog što mi je osrednje ili loše. Dat ću priliku svemu, pogledati par epizoda i odlučiti. Tako je bilo i u slucaju Space Force, odgledao sam 5 epizoda, i prekinuo. Ta zadnja 5 epizoda  je bila dno, nakon koje sam prelomio, tih 150 minuta koje sam odvojio na seriju je bilo sasvim dosta.

 

Recimo ti odgledas neku komediju, humor ti je bezveze i ne svidi ti se film. Oces gledati nove nastavke da odlučiš, ili ti je bilo dosta i taj jedan film? 

 

 

 

Ne gledam filmove. Gledam većinom serije baš iz tog razloga što se priča i likovi puno bolje razvijaju kroz dulji period vremena, u novim sezonama dolaze i novi glumci, nove priče i odnosi i sl.

Ako ti ne leži to je sasvim legitimno. No to i dalje ne znači da je Parks & Rec loša serija (a da bi to mogao reći prvo ju moraš pogledati), jer emocije dolaze kasnije kad se povežeš s likovima i njihovim specifičnostima.

 

Osobno kad počnem gledati neku seriju (a ne počinjem ni gledati osim ako je neko uvriježeno mišljenje da ta serija nešto i vrijedi) pogledam sve sezone do kraja.

 

Nedavno sam gledao Curb Your Enthusiasm svih 100 epizoda, trebalo mi je par mjeseci, ali sam kompletno promijenio mišljenje o seriji koju sam prije gledao na preskokce na TVu i bila mi je tad iznimno retardirana.

Niti tu nije svaka sezona dobra, ima vrhunskih, a ima i poprilično loših sezona. Ali je overall score da je cijela serija genijalnost svjetskih razmjera.

 

Space Force me nije baš nešto oduševio (osim Johna Malkovicha), ali da bih mogao reći da je loša serija pričekat ću ostale sezone ako ih bude. Za sad mi je ocjena "meh".

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.6.2020 14:45 (Bitanga).
11 godina
offline
Re: Komedija radnog mjesta: Space Force
Bitanga kaže...

Osobno kad počnem gledati neku seriju (a ne počinjem ni gledati osim ako je neko uvriježeno mišljenje da ta serija nešto i vrijedi) pogledam sve sezone do kraja.

 A i ja sam nekad radio isto, gledao do kraja ako sam krenuo, ali sam prije jedno 6-7 godina počeo jednostavno prekidati serije ako vidim da mi ne pašu (Space Force, Brooklyn nine nine ) ili ako baš jako padnu u kvaliteti (dobar primjer za to mi je Suits, zabavne prve 2-3 sezone, nakon toga se serija pretvori u sapunicu).

Nakon što sam prekinuo Space Force krenuo sam opet gledati odličnu britansku zajebanciju I'm Alan Partridge sa Steveom Cooganom. 

 

Čisto da objasnim, kad kažem da je nesto loše (Parks&Recreation) to je naravno čisto moje subjektivno mišljenje. Znam ja da je prihvaćena i od publike i kritike, ali jebiga govorim u svoje ime i onako kako sam je ja doživio.

 

A za Curb se slažem, Larry David je genijalac, ova zadnja sezona je bila odlična, jedna od najboljih do sada. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.6.2020 15:59 (geronimo4661).
15 godina
offline
Re: Komedija radnog mjesta: Space Force

Inace, za parks kazu da je prva sezona ocajna, neki cak preskoce tu prvu sezonu i odma idu na drugu. 
meni je isto prva sezona parks bila onako, meh. 

15 godina
offline
Re: Komedija radnog mjesta: Space Force
zzz kaže...

Puno dobrih glumaca,ali neizdrživo dosadno .

Ja sam sve što se na sedmičnom ili mjesečnom ili kojem već intervalu recenziralo na Bug-u odgledao ali ovo nisam nikako mogao progutati.

Preloše.

16 godina
offline
Komedija radnog mjesta: Space Force

Znam da je to kao komedija, ali kako većinu vremena glume ozbiljnost... jel još tko primjetio kako dihta ovaj vizir "astronautkinji na mjesecu"?

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice