Kome to prodaju, dobio je po zasluzi

poruka: 35
|
čitano: 12.754
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kome to prodaju, dobio je po zasluzi".
15 godina
offline
Kome to prodaju, dobio je po zasluzi

e, jesi me razveselio te u istom smislu nasmijao  nažalost, imam plin pa panj otpada (osim kao dar nekoj jadnici za rođendan), a 62.500 EUR (+ pdv + carina + marža dileru + crkvena desetina + ius primae noctis feudalcu?) ne znam ni kak izgleda na kupu tako da i to otpada. a martina imam samo smrdljivih, ove godine puno dvorište 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.9.2020 18:27 (Ajar).
Moj PC  
15 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Kome to prodaju, dobio je po zasluzi
450000kn uopće nije puno....za tu lovu uzmeš Dacia Duster i s ostatkom love obiđeš cijeli svijet s tim istim Duster-om

Biti ili ne biti...potrošiti te pare za virtualnu vožnju ili stvarnu pitanje je sad
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Kome to prodaju, dobio je po zasluzi

Nego, s čim je kompatibilan onaj panj?

Idi i radi nešto korisno!
 
8 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Kome to prodaju, dobio je po zasluzi

Kako ovo slati na servis? Sleperom?

 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Kome to prodaju, dobio je po zasluzi

Zivimo u vremenu kad potraznja diktira ponudu, tako da ni panjevi za panjeve nisu nista doli rezultat "potreba" trzista....

 

Mislim, nekada si, kada si kupio 10-20 metara drva, odabrao jedan panj i rekao ciki sa cirkularom da ti ga odreze "na metar" ili vec neku drugu zeljenu visinu, i njega koristio kao panj za cijepanje, danas je ocigledno trziste takvo da moras otici u zeljezariju i kupiti panj, no, sve je to kako rekoh odraz zelja i potreba trzista.

 

Tako i ova stolica. Tako i sve ostalo. Da to nitko ne zeli, nitko nebi ni proizvodio, ni nudio. Cijena i opravdanost placanja tih cifri pada u drugi (treci) plan....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kome to prodaju, dobio je po zasluzi
Dex.pwn kaže...

Ne kužim gdje je problem s panjom? I drva se prodaju, jebo te!

 Uzmeš jedno od tih drva koje si kupio i od njega napraviš panj 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kome to prodaju, dobio je po zasluzi

Na šta bi drugo bogataši trošili novac da nema ovakvih gluposti...

scientia est potentia
 
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Kome to prodaju, dobio je po zasluzi

evo, sad panj vrijedi svaku kunu...

 

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kome to prodaju, dobio je po zasluzi

 Metar drva 300 kuna, 1 panj 250 kuna - fina računica bome...

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.9.2020 23:06 (Rolac).
Moj PC  
10 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Kome to prodaju, dobio je po zasluzi
Svi znamo da je panj donji dio drveta.
Taj tvoj panj nacjepam zajedno s cjepanicom
13 godina
offline
Re: Kome to prodaju, dobio je po zasluzi
Dex.pwn kaže...
Svi znamo da je panj donji dio drveta.

 

Nije uvjet.. Bitno je koje je drvo...

Kruška?

ili, gluntavi dio, oliti po naški kvrge od grab bukva orah...

10 godina
neaktivan
offline
Kome to prodaju, dobio je po zasluzi

tema za rubriku: Nije problem levata izradit', problem je levata nac'

sve ti znas, ali nista ne kontas
 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kome to prodaju, dobio je po zasluzi
Sevdalija kaže...

tema za rubriku: Nije problem levata izradit', problem je levata nac'

 Kako je krenulo cini mi se da je sve manji problem nac dovoljno "panjeva" jer inace se ne bi nasao neko pametan da prodaje pravi panj po 250 kn :-D Idiocracy u usponu!

 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Kome to prodaju, dobio je po zasluzi
Sve panjeve koje imam doma u Slavoniji su donji dijelovi koji su izvađeni iz zemlje.
7 godina
protjeran
offline
Kome to prodaju, dobio je po zasluzi

Jel se ti modeli AM-a manje kvare od onih cestovnih? Pitam za prijatelja

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kome to prodaju, dobio je po zasluzi
Kakvo izqrkavanje, to uvrh glave vrijedi 3000eura😂!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Kome to prodaju, dobio je po zasluzi

https://www.acer.com/ac/en/US/content/predator-thronos-air

 

Konfigurirati se moze po zelji - 3 monitra ili 1 ultra-wide monitor.

 

S tim da ovo sadrzi pravi gaming PC u sebi, provjerene kvalitete.

I moze se koristi mis, tipkovnica, gamepad, volan, joystick, sto god zazelis.

Pepeljara i masazer ledja u cijeni.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Kome to prodaju, dobio je po zasluzi
Rolac kaže...

 Metar drva 300 kuna, 1 panj 250 kuna - fina računica bome...

I da i ne.

U Bauhausu ti je dužni metar drva 650 kuna, znači kubik cca. 800 kuna.

Panj im je ako naletiš na najveći 0,11 kubika, što je po njihovoj cijeni oko 90 kuna, a ako naletiš na najmanji je oko 0,5 kubika, tj. nekih 40 kuna.

Znači nije im baš ko cijeli metar drva, ali da, užasna cijena.

 

Kruha i igala...
16 godina
offline
Kome to prodaju, dobio je po zasluzi

da je bar motion simulator (ne ono sranje kaj vibrira nego full motion) + VR ajd, ne bi nista rekao na cijenu..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kome to prodaju, dobio je po zasluzi
Keso kaže...

Nego, s čim je kompatibilan onaj panj?

USB-C

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
offline
Kome to prodaju, dobio je po zasluzi

-cijena je odgovarajuća, za jamesbonda. (već ga vidim kako juri u idućem nastavku..).

-uz simulator ide primjerak leisure suit larryja i gta5 za mlađe, tj i bond djevojke su tu koji osim vožnje na 4kotača, 2, bez može voziti sve pa i ovo.

 

-nešto me uvjek kod takvih skupih autića brinulo.. jel autoamtik dodatna oprema ili je ručni mjenjač s kožicom dodatna?.. ono, cijena samo x pa + y.. jer čemu stati na ovom iznosu. Nema ni šiberdah.

-drugo, svi znaju da pravi muškarci (i stric jura) nose sat na lijevoj ruci.. a sad edukativno-zašto :) pa zato jer svi normalni voze desnom stranom, lijevo su ti vrata (iz prvog lica jednine tj vozačkog sica gledeći) i kad spusiš prozor, odvrneš cajke-ili-rep .. tad se vidi satić. Tako se živjelo prije doba mobitela koji su uveli modu na stolu kafića umjesto ključeva limenog ponosa. Kod britanaca je sve pa i to naopako.. :) luda nacija, otočani i naravno da su proizvodi primjereni upravo takvom novo-normalnom stanju.

 

.. tj epizoda-sikvel, jamesbond & corona, zbog zabrane kretanja, lockdowna, koristi simulator, logično. :))

 

edit: ovo je jače od mene..

nixass kaže...
Keso kaže...

Nego, s čim je kompatibilan onaj panj?

USB-C

 - s lijeve strane. Kontinentalni model ima desno, šuko 220, dok usa model ima firewire&thunderbolt. Postoji i set adaptera-konvertera i priključak za VGA kao i rezervni retrovizor koji se vidi u backupu.

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.9.2020 10:18 (ihush).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Kome to prodaju, dobio je po zasluzi

Bauhaus nigdje ne spominje kolika je garancija na panj?!. A ne vidim niti  upute ccc. Kakve sjekire su dozvoljene za lupanje po panju? Kolika je maksimalna masa sjekire, snaga operatera (uključivši njegovu maksimalnu masu). Mogućnost apsorbcije udara u kJ. itd.

 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Kome to prodaju, dobio je po zasluzi

Malo preskupo obzirom što nudi. Asseto? LOL!!

 

Za 10-tak tisuća zelembaća se složi sasvim solidna oprema sa Fanatecovim volanom/pedalama/mjenjačem i zakrivljenim širokim ekranom. A naravno da može jeftinije.

U vrijeme "lockdowna" je iRacing postao malo popularniji pa je bila hrpa članaka na internetu o opremi i cijeni, izgradnji vlastite opreme, bilo je i par utrka NASCAR i Indycar koje su vozili stvarni NASCAR/Indy vozači i napredniji esportaši. Za 20tak tisuća dolara brutalna oprema, ali kod rijetkih.

 

Jacques Villeneuve je recimo prvi put nastupio na sim utrci na laptopu sa xbox kontrolerom i završio šesti.

 

Za tu lovu se nađu vrhunski simulatori i sa pokretima i vibracijama: https://www.iracing.com/motion-simulators/

 

 

And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Kome to prodaju, dobio je po zasluzi

Ako može "pametna" klupa (ubi se od silne inteligencije, najjača funkcija: sjediti na du*etu), zašto ne pametni, ili "još pametniji" panj 2.0? USB-C(jepanica) 3.0, bežično punjenje svega što stavimo na panj, funkcija grijanja gu*ice, pokazuje sjever digitalnom mahovinom (LCD ekran okolo). Kad netko priđe dovoljno blizu, panj uhvati njegov bluetooth signal, prikazuje mu personalizirane reklame na kori. Recimo urezbareno srce sa strelicom, njegovim imenom, i vrućim telefonom. Dok udobno sjediš, u najneočekivanijem trenutku pikne te u gu*icu i izvadi krv, analizira šećer i imaš li koronu.

Idi i radi nešto korisno!
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kome to prodaju, dobio je po zasluzi

Ima to već: Đipalo Junuz i kompanija su to davno izmislili:

15 godina
offline
Re: Kome to prodaju, dobio je po zasluzi

- primjećujem da riječi guzica i dupe pišeš đokerima * .. vidi se kultura, frenč, merde ima puno bolji odor nego sranje ili neki lantenti problem tih dijelova tijela koji te sputavaju.. možda stricjura ima fix, možda drvofix.

- ono bockati se možeš svugdje, u prst, oko, uho, venu.. a ti baš stalno u đoker-* dupe/guzicu.. slučajno? :))) nhf.

 

- no realno, više me zabrinjava to što ponekad lajkam tvoj post.. i pitao bi sad lastana, ili stricjuru za pomoć?

- više naginjem odogovoru stricjure, ako mogu birati :))

... ili je samo važno ne naginjati se kroz prozor, glavom ili dupetom? .. ops, sori maj frenč :))

 

ps. kolko rama ima, nvme disk i wlan-ac + dlna taj panj 2.0 ili će to tek +3.0?? Vrti krizu na haj? savitljivi oeld optočen korom i swarowsky kristalima...? koliko pitanja, tehničkih i onih drugih, pa i u vezu pametne klupe, kojoj kažeš dobro, vruhunac sjedit na dupetu sa zvjezdicom .. :)) no, da, ovo je čak od te klupe skuplje (onaj simulator-tema, ne panj, sad će na akciji biti 249,99.. sniženje-rasprodaja.. dolazi jesen pa da naprave mejsta za drva na metre).

 

-zamšljam i korak dalje, vozi tako jamesbond onaj simulator.. i stane malo kao svaki turist u priobalju uz tu pametnu klupicu malo dopuniti mobač.. eto kao se tehnologije isprepliću i nalaze svrhu u svakodnevnici, a mi naivni mislili da su beskorisni .. ono vidi cijene, da su beskorisni bila bi cijena nula, bilo bi jeftinije od ultrakorisne multiplakrik panj-cjepanice s usb-c .. i novinari (pogotovo kritični) ne bi tad o tome pisali kao nekoj vijesti, nego o pravim vijestima i razvoju civilizacije, tehnologije i etici.. :)))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.9.2020 11:47 (ihush).
9 godina
offline
Kome to prodaju, dobio je po zasluzi

Mislim da je ovo flop od strane Bauhausove marketinške službe..

 

Trebalo je uz panj pisati bar:

 

"Panj autohtone turopoljske plemenite bukve, steriliziran, tretiran specijalnim antifugalnobakteriološkim sredstvom (njemačka formula), pogodan i za kolinje.."
da mu malo dodaju vrijednost... ovak frula..
 
4 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Kome to prodaju, dobio je po zasluzi
Hebote A ja prošle zime iscipa skoro 50 panjeva

Popušio sam 12500kn
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kome to prodaju, dobio je po zasluzi

Ko misli da je panj skup, neka ga pokušava uzgojiti u vazi na balkonu svoje susjede. Jednostavno?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kome to prodaju, dobio je po zasluzi
odes u pripjat, ima vec.
doduse bez monitora, ali jebiga, iskreno, tamo ti ni ne treba - mislim da adrenalin bolje pere a i pomaze zdrav uzduh, dace bog i proti koronite...
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice