Koliko se igrate?

poruka: 26
|
čitano: 7.981
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Koliko se igrate?".
3 godine
neaktivan
offline
Koliko se igrate?

Warhammer 40,000 Dawn of War - Soulstorm    2xtjedno

Assembler, Compiler and Interpreter
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Koliko se igrate?

čim izađem na cestu, posebno na motoru, igram se glavom. svakodnevno. čisti fps, bez spremanja pozicije i kad te krknu - nema dalje. ali je grafika prilično realna. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
18 0 hvala 0
15 godina
online
Koliko se igrate?

Sam ili sa ženom?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
7 0 hvala 0
Re: Koliko se igrate?
Sinclair 128k kaže...

Warhammer 40,000 Dawn of War - Soulstorm    2xtjedno

Te obavezno uz Ultimate Apocalypse mod!

The planet broke before the Guard did!
2 godine
offline
Re: Koliko se igrate?
Ajar kaže...

čim izađem na cestu, posebno na motoru, igram se glavom. svakodnevno. čisti fps, bez spremanja pozicije i kad te krknu - nema dalje. ali je grafika prilično realna. 

 stariji ljudi trebaju loviti bakice po Maksimiru, a ne se k*** na motorima kao klinci. 

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
15 godina
online
Re: Koliko se igrate?
Zaporožac kaže...
Ajar kaže...

čim izađem na cestu, posebno na motoru, igram se glavom. svakodnevno. čisti fps, bez spremanja pozicije i kad te krknu - nema dalje. ali je grafika prilično realna. 

 stariji ljudi trebaju loviti bakice po Maksimiru, a ne se k*** na motorima kao klinci. 

 

On topic: Kako kad, ima dana kad me uhvati neka manija pa rokam satima.

I da ne lažem, to je bilo godinama tako.

Međutim, u zadnje vrijeme mi se dogodi da uopće ne igram ništa,

sjednem za računalo i brljavim po nekim drugim

stvarima, a nije da ne bih imao što za igrati.

 

I bolje tako, jbt...nigdje nije u kamen uklesano

da baš moram biti rob i igrati od jutra do prekosutra.

On the Internet you can be anything you want. It is strange that so many people choose to be stupid.
9 godina
neaktivan
offline
Koliko se igrate?

Single Player igre me ne zanimaju,dobio sam osjecaj da ih rade za debile i prelazis brzo i lagano uz milion tipova kako,sta,kuda.

Onlinemultyplayer vise ne igram jer "nemam" vremena,vise sam natjecateljski tip pa kako nemam vremena tako se ne mogu ni natjecati odnosno usavrsavati. Ne zelim igrati malo pa da postanem noob i krivim sve oko sebe jer ne znam igrati.

Fifa/PES 1v1 s ekipicom je nekako nestalo odavno,jedino mi je to zao. Takoder IRL sport...

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Koliko se igrate?

Ništa nažalost više. Moje "zlatno doba" igranja bilo je uz Lucas Artsove avanture, 2D platformere i mozda pocetak 3D FPSova (Dark Forces, Duke Nukem, Quake 1, Hexen 2, ...).

 

Nakon toga sve manje i manje, i evo više ne mogu smisliti niti jednu igru odigrati, jednostavno mi je to izgubilo svu draž, a doduše i igre su se promijenile, nisu više tako simpa i "s dušom"...

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Koliko se igrate?
U gamerskoj sam menopauzi:(

Ima li kakvog lijeka za to???
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Koliko se igrate?
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Ništa nažalost više. Moje "zlatno doba" igranja bilo je uz Lucas Artsove avanture, 2D platformere i mozda pocetak 3D FPSova (Dark Forces, Duke Nukem, Quake 1, Hexen 2, ...).

 

Nakon toga sve manje i manje, i evo više ne mogu smisliti niti jednu igru odigrati, jednostavno mi je to izgubilo svu draž, a doduše i igre su se promijenile, nisu više tako simpa i "s dušom"...

 Evo ga, sad mi probudio sjećanja na dobre stare shootere i sad mi proradila nostalgija i moram odigrati malo Quakea :P

On the Internet you can be anything you want. It is strange that so many people choose to be stupid.
3 godine
offline
Koliko se igrate?

Svakako dok je toplije vrijeme drastično manje negi u hladnijim danima.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Koliko se igrate?

Ne igram se, žena mi je zabranila.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Koliko se igrate?

Recimo 10-15 sati tjedno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Koliko se igrate?
Roger bi rekao "I'm too old for this shit". Igram se malo i rijetko. Nekad davno igrao sam Tetris, prvi Prince of Persia, pa Wolfenstein i Doom 1i 2, malo kasnije prvi Age of Empires i Call of Duty 2. I onda sve manje.
Sad vrlo rijetko odigram malo COD2 (imam još uvijek instaliran 😀).
Ništa novo ne igram.
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Re: Koliko se igrate?
fromcelltohell kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Ništa nažalost više. Moje "zlatno doba" igranja bilo je uz Lucas Artsove avanture, 2D platformere i mozda pocetak 3D FPSova (Dark Forces, Duke Nukem, Quake 1, Hexen 2, ...).

 

Nakon toga sve manje i manje, i evo više ne mogu smisliti niti jednu igru odigrati, jednostavno mi je to izgubilo svu draž, a doduše i igre su se promijenile, nisu više tako simpa i "s dušom"...

 Evo ga, sad mi probudio sjećanja na dobre stare shootere i sad mi proradila nostalgija i moram odigrati malo Quakea :P

 

Haha, imaš quake remastered na steamu i xboxu, baš sam si ga stavio instalirati, budem noćaš 2-3 nivoa oderao.

 

Mene hvata nostalgija za "Star Wars: Dark Forces", nije toliko teška (da te ubiju) koliko ima ogromne i pomalo zbunjujuće nivoe, pravo remek djelo.

 

 

10 godina
suspendiran
offline
Re: Koliko se igrate?
Macumba kaže...
Roger bi rekao "I'm too old for this shit". Igram se malo i rijetko. Nekad davno igrao sam Tetris, prvi Prince of Persia, pa Wolfenstein i Doom 1i 2, malo kasnije prvi Age of Empires i Call of Duty 2. I onda sve manje.
Sad vrlo rijetko odigram malo COD2 (imam još uvijek instaliran 😀).
Ništa novo ne igram.

 

COD2 singleplayer kampanja možda do dana današnjeg neponovljiva, kakvo je to čudesno djelo bilo za odigrati. Apsolutni masterpiece. Jedna od rijetkih igara koje sam odigrao u jednom dahu.

 

Isto sam kao i ti, prije sam nešto igrao, ali danas jako, jako teško mi dolazi gušt da nešto uzmem; bio sam neko vrijeme Forza Horizon igrao ali onda sam shvatio da nemam pojma što bih trebao raditi (to su open world igre koje nemaju nikakvu priču niti kampanju, igraš tek tako da igraš) pa sam prestao.

 

Imam plan odigrati Amiga avanture čim pronađem volje i vremena, a možda i neka novija avantura bude na steamu, iako čisto sumnjam, ovaj žanr je potpuno izumro.

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Koliko se igrate?

Meni je ona prva opcija na vrhu premalo... Ako igram samo 4 sata nešto ne valja sa tim danom... Što sam stariji to mi se više igra.

 

Igrao sam godinama WoW i uz njega hrpu drugih igara i SP i MP, odigrao sam više manje sve najpoznatije AAA igre (naravno ne sve) i dalje uživam u gamingu a igre izgledaju sve  bolje i bolje.

Ne kužim nikako ovu nostalgiju i brijanje na neki retro iako igram aktivno od 1985. 

 

Prije mjesec dana sam počeo igrati FF14 na PS5 i mogu reći da se osjećam kao kada sam sa 25 počeo igrati WoW, igram svaku sekundu koju si mogu dopustiti a to je barem duplo od onog 4 sata iz ankete a na slobodan dan bolje da ne komentiram... 

 

Odo ja igrat Overwatch (jbg nemam FF14 tu na poslu ali radim na tome).

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.9.2021 1:09 (bubimir5).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koliko se igrate?
Sinclair 128k kaže...

Warhammer 40,000 Dawn of War - Soulstorm    2xtjedno

 Haha, baš sam zadnji tjedan naletio na YT kanale sa objašnjenjima W40K lore-a, te sam morao par skirmisha Soulstorma nabacit

2 godine
offline
Koliko se igrate?

Nekidan sam instalirao Far Cry 1 i pošto sam prodao grafičku igram na cpu grafici..

Ide kao podmazano.. 

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Koliko se igrate?
Ja bih rado, kad bih našao i mogao pokrenuti, prastaru avanturu Rama. Rađena je po romanu A. C. Clarkea i koliko se sjećam, imala je za ono vrijeme (početak devedesetih) dobru grafiku i sjajne zagonetke. Smještena u alienski svemirski brod, cilindar duljine 50 km. Volim te knjige, pa sam volio i igru. Bila je za DOS.
Life is jazz. Play it cool.
10 godina
suspendiran
offline
Re: Koliko se igrate?
Macumba kaže...
Ja bih rado, kad bih našao i mogao pokrenuti, prastaru avanturu Rama. Rađena je po romanu A. C. Clarkea i koliko se sjećam, imala je za ono vrijeme (početak devedesetih) dobru grafiku i sjajne zagonetke. Smještena u alienski svemirski brod, cilindar duljine 50 km. Volim te knjige, pa sam volio i igru. Bila je za DOS.

 

Sjećam se te igre, nažalost nisam ju nikad igrao ali znam da je bila jako dobro ocjenjena davnih dana (ako je davno prava riječ, jer meni je kao prije 5 godina). Moram priznati da mi je knjiga (susret s ramom) bila jako teška, probao sam ju nekoliko puta čitati i uvijek mi nekako zapne. Zato bi mi igra bila jako interesantna, barem da dio priče uhvatim.

Prema slikama bila mi je fascinantna, nikad ništa slično nisam u to vrijeme vidio.

 

Sad vidim da je izašla za Playstation 1, možda je to najlakši način za pokretati ju, da se ne mora zafrkavati s dosbox-om. Nažalost na GOG.com ne nalazim ju.

13 godina
offline
Re: Koliko se igrate?
Ja sam igrao davno kad je izasla, frend nabavio original. Pravi hard-sf, igranje kao Myst recimo, a i zagonetke su grde - malo alienski text, malo komunikacija bojama, tonovima itd. Bilo je i videa samog Clarka...
14 godina
offline
Re: Koliko se igrate?
Ne igram se vise nista. Proslo je to vrijeme. Ostario sam. Nekad i kad nisam igrao mislima sam bio u tom svijetu i bilo je super. Cijele dvadesete sam potrosio na gaming i mije mi zao.

Sad vise nemam mastu za to.
Sad mi je draze otici u prirodu ili sjest na motor. Kombo to dvoje je najbolja opcija.

I poceo sam pit. Nije ni to lose
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
8 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Koliko se igrate?
Mad Ant kaže...
Sinclair 128k kaže...

Warhammer 40,000 Dawn of War - Soulstorm    2xtjedno

 Haha, baš sam zadnji tjedan naletio na YT kanale sa objašnjenjima W40K lore-a, te sam morao par skirmisha Soulstorma nabacit

 Yup, nakon dugo vremena igranja AOE, W40K mi je nekako "aktivnija" igra. Evo, drago mi je da ima još poklonika tog žanra. 

Assembler, Compiler and Interpreter
4 godine
neaktivan
offline
Re: Koliko se igrate?
Bitanga kaže...

Sam ili sa ženom?

 s oboje 

8 godina
offline
Re: Koliko se igrate?
Macumba kaže...
Ja bih rado, kad bih našao i mogao pokrenuti, prastaru avanturu Rama. Rađena je po romanu A. C. Clarkea i koliko se sjećam, imala je za ono vrijeme (početak devedesetih) dobru grafiku i sjajne zagonetke. Smještena u alienski svemirski brod, cilindar duljine 50 km. Volim te knjige, pa sam volio i igru. Bila je za DOS.

 Knjige odlicne, igru nazalost nisam igrao....

 

Ali jos se sjecam nekih opisa iz knjige, iako sam je citao prije....auuuuu......

 

A igram, kako kada, ako imam sto, onda u dan-dva predjem igru, obicno to bude subota popodne-nedjelja od ujutro do navecer, sasvim dovoljno vremena za odigrati neki single player, i onda opet ne igram nista do slijedece igre vrijedne igranja, takvih je relativno malo po mom ukusu, dakle, ne igram pretjerano cesto ni dugo....

Children Shouldnt Play with Dead Things
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice