Koliko koštaju najjeftiniji električni automobili

poruka: 22
|
čitano: 16.911
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Koliko koštaju najjeftiniji električni automobili ".
14 godina
offline
Koliko koštaju najjeftiniji električni automobili

Tema je lijepo obrađena, samo što se jedna greška vuče kroz sve opise a to je potrošnja energije. Svagdje piše kWh/km umjesto kWh na 100 km. Tako bi ispalo da npr. Mazda MX 30 sa svojom baterijom (akumulatorom, a ne baterijom, baterije se ne mogu puniti a akumulatori mogu) od 30kWh, koja troši (prema tablici) 19kWh/km može proći samo 1,5 km. Znam da većina ovo neće primjetiti, ali mene je baš ubolo u oko.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.10.2022 9:10 (učo).
Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Koliko koštaju najjeftiniji električni automob
Također pohvale za temu broja, gdje se može dosta toga naučiti i informirati se. Predlažem za neku novi članak ili temu broja : hibridne automobile.
2 godine
offline
Koliko koštaju najjeftiniji električni automobili

Eto, sad ja ne mogu vidjeti 15 najpovoljnijih, a kupujem 100 godina Bug, svaki mjesec na kiosku.

(ovaj mjesec još nisam, čekam plaću, siromašan sam)

 

@nixi123 kaže..Da bas tebe idi prci nest debilu ne si dezuran na forumu za cijene kakve ko stavi.
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2022 7:56 (Zaporožac).
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Koliko koštaju najjeftiniji električni automobili

i sve to lijepo stoji - pohvala autoru 👍 - ali, teško je seljačizam iz Hrvata istjerat...

 

svi se klanjaju njemačkom sv. trojstvu a svako drugo "avto" ne dolazi u obzir...

 

kupujem novi auto (nije električni nego blagi hibrid), ali baš na parkiralištu ugledam Daciu Spring (najisplativiji od svih nabrojanih u članku - po meni - ali isto meni samo kao drugi auto, a za to nemam love) i velim ženi - baš je super!

 

a ona: joj pa to je Daća, pa je mali auto (ali ima 5 vrata i 4 sjedala)... i ne možeš joj objasniti da 125 km/h i 160 km dosega je dosta meni za skoro dva dana do posla i natrag...

 

inače od elefutričara, moj omiljeni (napominjem - kao 2. auto):

 

https://microlino-car.com/en/

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2022 9:18 (Stric_Jura).
Moj PC  
0 2 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Koliko koštaju najjeftiniji električni automob
Stric_Jura kaže...

i sve to lijepo stoji - pohvala autoru 👍 - ali, teško je seljačizam iz Hrvata istjerat...

 

svi se klanjaju njemačkom sv. trojstvu a svako drugo "avto" ne dolazi u obzir...

 

kupujem novi auto (nije električni nego blagi hibrid), ali baš na parkiralištu ugledam Daciu Spring (najisplativiji od svih nabrojanih u članku - po meni - ali isto meni samo kao drugi auto, a za to nemam love) i velim ženi - baš je super!

 

a ona: joj pa to je Daća, pa je mali auto (ali ima 5 vrata i 4 sjedala)... i ne možeš joj objasniti da 125 km/h i 160 km dosega je dosta meni za skoro dva dana do posla i natrag...

 

inače od elefutričara, moj omiljeni (napominjem - kao 2. auto):

 

https://microlino-car.com/en/

 Pa nije baš tako, ima po Hrvatskoj i dosta japanskih, korejskih, francuskih, talijanskih auta...

Evo kod mene doma imamo 3 japanca i prezadovoljni smo s njima.

14 godina
offline
Re: Koliko koštaju najjeftiniji električni automob

ali gledaj crnu kroniku: njemačko sveto trojstvo, 200+ tkm, čunga-lunga gume (nema se para jer se kupilo najbolje avto...)

 

bez brige, i ja vozim đepenezera, a gledam korejca...

Ju je je? Je ju je!
14 godina
offline
Re: Koliko koštaju najjeftiniji električni automob
Stric_Jura kaže...

ali gledaj crnu kroniku: njemačko sveto trojstvo, 200+ tkm, čunga-lunga gume (nema se para jer se kupilo najbolje avto...)

 

bez brige, i ja vozim đepenezera, a gledam korejca...

 A ja vozim već 3. korejca po redu - Hyundai Accent, I30 i i20, tim redom, a bacao sam oko na električnu Konu, ali na žalost toliko love ipak nemam, mada spada u "jeftinije" električne aute. Meni su se korejci pokazali kvalitetni, pa se momčad koja dobiva ne mijenja.

dolazim odmah - Godot
3 godine
offline
Koliko koštaju najjeftiniji električni automobili

Jeftino i 170 000+ kuna

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koliko koštaju najjeftiniji električni automob

a zato te moja poruka pecka, ti bi jeftino a švapsko da bude...

 

Ju je je? Je ju je!
3 godine
offline
Re: Koliko koštaju najjeftiniji električni automob
Stric_Jura kaže...

a zato te moja poruka pecka, ti bi jeftino a švapsko da bude...

 

 Normalno zna se kaj valja iznutra i izvana. Kod ostalih su sve neki kompromisi pogotovo žutih a traže love kao da su od zlata.

9 godina
protjeran
offline
Re: Koliko koštaju najjeftiniji električni automob
Boris grozni kaže...
Stric_Jura kaže...

a zato te moja poruka pecka, ti bi jeftino a švapsko da bude...

 

 Normalno zna se kaj valja iznutra i izvana. Kod ostalih su sve neki kompromisi pogotovo žutih a traže love kao da su od zlata.

 Šta fali novoj Toyoti Corolli. Stara je kupila prije 2 godine i auto je ko zmaj. Da je imala više love uzela bi hibridnu verziju.

Koje njemačko auto je bolje za te novce, tj. best buy? Bajdvej Corolla je najprodavaniji model auta u svijetu ikad.

3 godine
offline
Re: Koliko koštaju najjeftiniji električni automob
gumifufna kaže...
Boris grozni kaže...
Stric_Jura kaže...

a zato te moja poruka pecka, ti bi jeftino a švapsko da bude...

 

 Normalno zna se kaj valja iznutra i izvana. Kod ostalih su sve neki kompromisi pogotovo žutih a traže love kao da su od zlata.

 Šta fali novoj Toyoti Corolli. Stara je kupila prije 2 godine i auto je ko zmaj. Da je imala više love uzela bi hibridnu verziju.

Koje njemačko auto je bolje za te novce, tj. best buy? Bajdvej Corolla je najprodavaniji model auta u svijetu ikad.

 Fali puno toga naspram njemaca, prije koju godine sam gledao onu sedan verziju da uzmem, znaci zadnja klupa i gepeg su nepostojeci, ak imaš 190cm lupas glavom u vrata jer je karoserija toliko spigana na sve strane da to nisu istine i onda za to da pljunem toliko love Dacia je za Toyotu unutra kao da si u kamion ušao kaj se tiče prostora pogotovo Stepway verzija I Dacia je u Europi trenutno najprodavaniji auto pa kaj sad, ja bi se zapitao zašto

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2022 21:29 (Boris grozni).
9 godina
protjeran
offline
Re: Koliko koštaju najjeftiniji električni automob

dobro ti kupuj Daciu, a mi naivni ćemo Japance.😄

Ne možeš ta 2 branda nikako uspoređivati,

to je kao da uspoređuješ Acer laptop sa Dell i Lenovo po kvaliteti i svemu ostalom.

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2022 22:14 (gumifufna).
3 godine
offline
Re: Koliko koštaju najjeftiniji električni automob
gumifufna kaže...
dobro ti kupuj Daciu, a mi naivni ćemo Japance.😄

 Kupuj ti kaj hoces ocigledno su ti potrebe i zelje premale pa nekuzis razlike! Corolla mi je super izvana, no iznutra nije auto za svakoga kao sto je recimo golf

9 godina
protjeran
offline
Re: Koliko koštaju najjeftiniji električni automob
Boris grozni kaže...
gumifufna kaže...
dobro ti kupuj Daciu, a mi naivni ćemo Japance.😄

 Kupuj ti kaj hoces ocigledno su ti potrebe i zelje premale pa nekuzis razlike! Corolla mi je super izvana, no iznutra nije auto za svakoga kao sto je recimo golf

 Kao prvo imaš različite modele sa opremom.

Ja ti govorim o isplativosti. Nisam pratio i bubam napamet, ali misim da je Golf sa osnovnom opremom skuplji od Corolle sa boljom opremom.

I neda mi se više raspravljati( visok sam , ne valja iznutra,...)

14 godina
offline
Koliko koštaju najjeftiniji električni automobili

hmm da....

 

moj Ignis je čudo prostranosti na 370 cm, ali ovi svi (Corolla je mala  ali Golf...) 'ko da su Ameri, nek bude veeeeeeeliko, valjda da ubiju komplekse  - Ameri su u prosjeku niži od nas - ali pravi Amer vozi F150 Raptora...

 

e da, dajte se naučite - auto je skraćeno od automobil - muški rod - i tako se sklanja...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
2 1 hvala 0
2 godine
offline
Koliko koštaju najjeftiniji električni automobili

TOP 10 najpovoljnijih od 10 prema 1 uz poticaje 2022

 

 

@nixi123 kaže..Da bas tebe idi prci nest debilu ne si dezuran na forumu za cijene kakve ko stavi.
 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Koliko koštaju najjeftiniji električni automob
Stric_Jura kaže...

 

 

e da, dajte se naučite - auto je skraćeno od automobil - muški rod - i tako se sklanja...

Nije u južnim krajevima..

Tamo je auto srednji rod... "OVO" auto.. a množina "nu, viđe ovije auuuuta" naglašeno slovo U 

 

@nixi123 kaže..Da bas tebe idi prci nest debilu ne si dezuran na forumu za cijene kakve ko stavi.
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.10.2022 14:25 (Zaporožac).
14 godina
offline
Koliko koštaju najjeftiniji električni automobili

ah Boris nam je u bedu otkad je FauVE odjebao njemu omiljeni model iz planova proizvodnje, pa puše (xexe ) i na spomen istočnjačkih auta....

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koliko koštaju najjeftiniji električni automob
Lol, vw i kvaliteta utrašnjosti. Škoda pere cijeli koncern po kvaliteti iako im je mater ista. Ajde audi, ajde merc. Bmw ne može.
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Koliko koštaju najjeftiniji električni automobili

Znate li koji model koje marke električnih samopokretala (čisti hrvatski prijevod), ima najkvalitetniju unutrašnjost ?

@nixi123 kaže..Da bas tebe idi prci nest debilu ne si dezuran na forumu za cijene kakve ko stavi.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koliko koštaju najjeftiniji električni automob
Etron ili tycan
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice