Koliko često gledate program HTV-a?

poruka: 89
|
čitano: 19.468
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Koliko često gledate program HTV-a?".
15 godina
offline
Koliko često gledate program HTV-a?

da nema te lige prvaka sridom nebi ni tad

Moj PC  
27 0 hvala 0
14 godina
offline
Koliko često gledate program HTV-a?

tu i tamo, neke dokumentarce, filmove (Sergio Leone na HTV3)...

 

uglavnom manje od 10% vremena pred TVom je na HTV kanalima 1-4....

 

80 kn je previše za to ( a i reklama ima manje nego na RTLu, ali ima)

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Koliko često gledate program HTV-a?

plaćamo pretplatu, pristojbu, porez..  (tehnički nije pretplata.. precizno, pristojba), kao sve normalne države cca 197... jednako kao što plaćamo zamp. Njurgati oko tog je besmisleno. Pri tome je apsolutno nevažno koji tv program/kanal netko gleda. Jednako precizno, plaća se rtv pristojba, dok je hrt javna televizija (koja to obavlja.., +sabor itd.). Od prikupljenog novca, SVE tv kuće dobiju odgovarajući dio-postotak, ovisno koliko programa stvaraju, brojači jednako kao za sve zampovskog, glazba, tvshow, vijesti.. (zato svi rade show i prenose barem kratke vijesti..). Naravno, najveći dio ide hrt-u.

 

+ .. i tad kao se želi 'poštena' anketa, može se pitati, gledate/slušate/pratite li li rtv program, neovisno koji kanal-program, tj kanali kao hbo i sl. jer se jednako iz pristojbe sve naplaćuje + mjesečna pretpalta operateru kabelske tv, koja je ista stvar ali čisto komercijalna.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.5.2019 13:53 (ihush).
 
7 1 hvala 0
16 godina
offline
Koliko često gledate program HTV-a?

Iskreno, oko 2 sata mjesečno, odnosno jedan film. Ako usporedimo sadašnji HTV s onim od prije 15 godina kad je bilo puno više zabavnih emisija i filmova, ovo je jad i bjeda.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Koliko često gledate program HTV-a?

posije desetak godina, televizor i dalje isključen i pokriven folijom iz pakiranja (na kojoj je već podeblji prst prašine). nikad nisam plaćao harač na budale. nota bene, posljednje čega se od tv-programa sjećam je bio tekst opća opasnost __________ (naziv mjesta) preko franskensteina juniora. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.5.2019 14:02 (Ajar).
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koliko često gledate program HTV-a?
Danas sam vidio da u sredisnjem Dnevniku najavljuju (reklamiraju) nadolazece filmove (Spider-man, konkretno).

Unazad pet godina, ta nacionalna televizija sluzi jedino kao propagandni stroj vladajucima.
 
6 0 hvala 0
11 godina
offline
Koliko često gledate program HTV-a?

Iako je HRT postao katalibanski bastion, a bilo koja informativna emisija je negledljiva, još uvijek se najbolji sadržaji (ako govorimo o domaćim televizijama) nalaze na državnoj televiziji. Filmovi na HTV-u su, zahvaljujući Deanu Šoši, deset kopalja iznad onoga što se može naći na konkurentrskim televizijama, ima dobrih dokumentaraca, a u riznici HRTa nađu se odlične dramske serije (iz vremena mrske i neprežaljene Jugoslavije). Ostaci Trećeg programa (ono što je ostalo nakon klimakteričnog bjesnila herr Flicka) također je dobro. Nakon što sam, putujući po Evropi vidio državne televizije drugih zemalja, naučio sam više cijeniti HRT.

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.5.2019 14:09 (klipan).
 
23 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koliko često gledate program HTV-a?
Ma gleda se ponekad u jutarnjim satima dobro jutro uz kavu po gotovo kad je kviz potjera ili sifra nekad sredisnji dnevnik te otvoreno, nedjeljom u 2 i ako ima dobar dokumentarac.Preplatu ne placam jer sam u bih uglavnom vise gledam te hrvatske programe nego bosanske.
AMD AntiBoy
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Koliko često gledate program HTV-a?

Gledam ga svaki put kada palim tv, dok cekam da se youtube app ucita :D znaci 10 sekundi dnevno...

 

Ne placam pretplatu a kada naleti lik koji bi me "skenirao" ne otvaram vrata i stvar je rjesena :)

HTV treba pod hitno ukinuti, demontirati i privatizirati sto se da privatizirati, ne treba nam nacionalna televizija, plesaci, flautisti i ine pizdarije, to je demode, neunosno ekonomski i apsurdno takav sadrzaj placati!

 

Ako nam treba nacionalna TV, onda to mora biti edukativno obrazovna interaktivna, digitalna platforma! i takva iskljucivo!

 
0 8 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koliko često gledate program HTV-a?
ihush kaže...

plaćamo pretplatu, pristojbu, porez..  (tehnički nije pretplata.. precizno, pristojba), kao sve normalne države cca 197... jednako kao što plaćamo zamp. Njurgati oko tog je besmisleno. Pri tome je apsolutno nevažno koji tv program/kanal netko gleda. Jednako precizno, plaća se rtv pristojba, dok je hrt javna televizija (koja to obavlja.., +sabor itd.). Od prikupljenog novca, SVE tv kuće dobiju odgovarajući dio-postotak, ovisno koliko programa stvaraju, brojači jednako kao za sve zampovskog, glazba, tvshow, vijesti.. (zato svi rade show i prenose barem kratke vijesti..). Naravno, najveći dio ide hrt-u.

 

+ .. i tad kao se želi 'poštena' anketa, može se pitati, gledate/slušate/pratite li li rtv program, neovisno koji kanal-program, tj kanali kao hbo i sl. jer se jednako iz pristojbe sve naplaćuje + mjesečna pretpalta operateru kabelske tv, koja je ista stvar ali čisto komercijalna.

 samo se ti usporedjuj sa degradiranim drustvima :D

Ja se ne osjecam dovoljno rvatom da bih placao nesto sto ne koristim i ne zanima me :D

 

netko voli biti ofca i kmece :D kmeci beee beeee :D

ipak je to normalno, 197 takvih si uspio nabrojat! :D

14 godina
offline
Koliko često gledate program HTV-a?

Ja sam očigledno crna ovca ovdje, ali zamislite, ja gledam HRT. Gledam i ostale nacionalne mreže, ali HRT mi je što se tiče filmova i naročito dokumentarnog programa (kojeg baš volim gledati) najbolji, da ne pričam o školskom programu koji je vrhunski. Jedva čekam da pređu na HD, da to još izgleda malo bolje. Naravno da se harač mora plaćati, pa netko sve to (i dobro i smeće) mora proizvesti. Osim toga HRT ima najmanje reklama, a njih stvarno ne volim. Mrzim kada RTL-u, Novoj, Domi ili sličnoj tv kući film od 90 minuta traje skoro duplo duže od silnih nametljivih i dosadnih reklama. Tu je HRT zakon, vrlo malo prekidaju filmove, a i to na kratko.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.5.2019 15:05 (učo).
Moj PC  
13 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko često gledate program HTV-a?
Zadnjih 5 godina mislim da se u nasoj kuci nije ni slucajno 'okrenilo' na HRT.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koliko često gledate program HTV-a?
Makić kaže...

da nema te lige prvaka sridom nebi ni tad

A inače da bi se gledala Liga Prvaka, pa to se može gledat samo na HTV-u jel.

 

Internet doba fučkaj ga sad, ili realno gledaš praktički kaj hočeš i to za badave recimo Ligu Prvaka itd.

ihush kaže...

plaćamo pretplatu, pristojbu, porez.. (tehnički nije pretplata.. precizno, pristojba),kao sve normalne države cca 197... jednako kao što plaćamo zamp. Njurgati oko tog je besmisleno. Pri tome je apsolutno nevažno koji tv program/kanal netko gleda. Jednako precizno, plaća se rtv pristojba, dok je hrt javna televizija (koja to obavlja.., +sabor itd.). Od prikupljenog novca, SVE tv kuće dobiju odgovarajući dio-postotak, ovisno koliko programa stvaraju, brojači jednako kao za sve zampovskog, glazba, tvshow, vijesti.. (zato svi rade show i prenose barem kratke vijesti..). Naravno, najveći dio ide hrt-u.

 

+ .. i tad kao se želi 'poštena' anketa, može se pitati, gledate/slušate/pratite li li rtv program, neovisno koji kanal-program, tj kanali kao hbo i sl. jer se jednako iz pristojbe sve naplaćuje + mjesečna pretpalta operateru kabelske tv, koja je ista stvar ali čisto komercijalna.

Opet ti isto kad da si na platnoj listi HRT-a da dobro znamo. Ali znamo još bolje šta je pokradena banana država, uostalom Hrvatska ne spada pod normalne države niti blizu.

 

Inkasator=glasači su bezvezeni trošak, a realno sve se rješi ovako ako imaš priključak na struju plati TV porez.Tak je recimo u Austriji ili Italiji itd, ili kao primjer sasvim dosta za usporedbu. Eto čak su i u Srbiji uzeli taj princip, dakle da Srbijanci su pametniji od naših  ovaca koji glasaju za HDZ.Zašto kod nas ne ide ono priključak na struju=plati preplatu, pa zato jer bi zbog tog poteza HDZ ili neko drugi izgubio koš glasača.

 

Hrvatska

 

- jedva 4milje stanovnika

 

- HRT ima četri javna TV programa

 

- godišnji porez oko 1000kn

 

- mi imamo takozvane inkasatore, koji jasno ne rade za badave to treba i platit

 

Slovačka

 

- 5.4 milje stanovnika

 

- u državnom vlasništvo je 12 TV kanala, od toga dva glavna TV kanala su bez reklama

 

- godišnji porez preračunato oko 720kn

 

- inkasatori kao vrsta ne postoje

 

Italija

 

- 60 milja stanovnika

 

- 13 nacionalnih TV kanala

 

- godišnji porez oko 1000kn

 

- inkasatori kao vrsta ne postoje

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.5.2019 15:33 (rambox).
16 godina
offline
Koliko često gledate program HTV-a?

Mislim da gledam samo prijenos novogodišnjeg koncerta iz Beča i Eurosong - finalnu večer (ako se sjetim). Ostatak godine ne gledam TV program.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Koliko često gledate program HTV-a?

Ne gledam tv opčenito. Obvezno plaćanje TV pretplate je pak ostavština nekih  davno prošlih vremena prije sveprisutnosti interneta, koje se država ne želi odreči iz očitih razloga. I zaista mi nije jasno kako tako nešto nije protuzakonito u današnje vrijeme. 

Twitch-WTFrack
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Koliko često gledate program HTV-a?

Potjera se samo prati, i to većinom na HRTi. :D 

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Koliko često gledate program HTV-a?

Jedino nekad HRT 3 i Zvjezdane. Prije toga "Bure baruta" i "Bonanzu", srijedom LP.

 

Ništa više. Dnevnik i zabavni program im je kriminal. Za debelog Duška oni bi nama trebali plaćat.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koliko često gledate program HTV-a?
DuxCro kaže...

Ne gledam tv opčenito. Obvezno plaćanje TV pretplate je pak ostavština nekih  davno prošlih vremena prije sveprisutnosti interneta, koje se država ne želi odreči iz očitih razloga. I zaista mi nije jasno kako tako nešto nije protuzakonito u današnje vrijeme. 

 Tehnički, TV pretplata nije pretplata (pretplatu imaju kabelski operateri) nego pristojba (vrsta poreza) kojoj je cilj potpora audiovizualnoj proizvodnji na nacionalnom jeziku. U europskoj pravnoj stečevini to bi bila jedna od civilnih, duštvenih ili socijalnih funkcija društva, zato su npr. prošle godine Švicarci referendumom izglasali zadržavanje javne RTV.

Čak i deregulirana društva koja nemaju problema sa komercijalnim potencijalolm svojih programa, kao što je USA, imaju javne broadcastere. A BBC je dobrim dijelom sudjelovao u uspostavljanju kulturne dominacije engelskog jezika, što bi značilo da je za male nacije/jezike još važnije imati subvencioniranu kulturnu industriju (dobar dio od ove pristojbe, mislim 30% , se trasferira u lokalne medije).

uglavnom, teško bi pronašao elemente protuzakonitosti u tom sustavu.

Reporter: What is your ambition in life? Parvulescu: To become immortal, and then to die.
10 godina
offline
Koliko često gledate program HTV-a?

Ja ne,eventualno starci. Doduse oni nemaju ni TV vise.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Koliko često gledate program HTV-a?

najviše ne volim gledati TV radi reklama.

 

na onim "RTL programima" (RTL i svi takvi šund programi: RTL2, living, novaTV, domaTV) reklame traju 10 do 15min i

uredno se može obaviti sav složeni posao na WCu i vratiti se na zadnje (arghhhhh) 4 reklame da još maltretiram daljinski.

 

(ne)sadržaj je druga tema.

SD (ne)kvaliteta emitiranoga treća tema.

 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Koliko često gledate program HTV-a?
LudaRajcica kaže...
ihush kaže...

plaćamo pretplatu, pristojbu, porez..  (tehnički nije pretplata.. precizno, pristojba), kao sve normalne države cca 197... jednako kao što plaćamo zamp. Njurgati oko tog je besmisleno. Pri tome je apsolutno nevažno koji tv program/kanal netko gleda. Jednako precizno, plaća se rtv pristojba, dok je hrt javna televizija (koja to obavlja.., +sabor itd.). Od prikupljenog novca, SVE tv kuće dobiju odgovarajući dio-postotak, ovisno koliko programa stvaraju, brojači jednako kao za sve zampovskog, glazba, tvshow, vijesti.. (zato svi rade show i prenose barem kratke vijesti..). Naravno, najveći dio ide hrt-u.

 

+ .. i tad kao se želi 'poštena' anketa, može se pitati, gledate/slušate/pratite li li rtv program, neovisno koji kanal-program, tj kanali kao hbo i sl. jer se jednako iz pristojbe sve naplaćuje + mjesečna pretpalta operateru kabelske tv, koja je ista stvar ali čisto komercijalna.

 samo se ti usporedjuj sa degradiranim drustvima :D

Ja se ne osjecam dovoljno rvatom da bih placao nesto sto ne koristim i ne zanima me :D

 

netko voli biti ofca i kmece :D kmeci beee beeee :D

ipak je to normalno, 197 takvih si uspio nabrojat! :D

 I sve zaposlenike pogotovo one na rukovodecim mjestima poslati minimalno 2 godine u zatvor.

13 godina
offline
Koliko često gledate program HTV-a?

Televiziju ne gledam često; ako nešto gledam to bude ili RTL Danas (i RTL Direkt) ili Dnevnik Nove TV (i Provjereno). Zadnje što sam gledao na HRT-u je bilo Brooklyn Nine-Nine i Hrvatska na svjetskom nogometnom prvenstvu.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Koliko često gledate program HTV-a?

Zar TO još netko gleda?

Što čovjek više povećava svoje znanje to više povećava i svoju patnju.
Moj PC  
1 3 hvala 0
7 godina
offline
Koliko često gledate program HTV-a?

HTV jedino ako slucajno na daljinskom stisnem pa mi se prebaci na njega. I to traje ravno 3 sekunde.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Koliko često gledate program HTV-a?

HRT je još uvijek najbolji . To i i nije tako teško u konkurenciji  ostalih tv kuća koje

prikazuju  perolake  sadržaje.

 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Koliko često gledate program HTV-a?

Meni Tv sluzi samo za PS4 i gledanje filmova sa laptopa. Nisam upalio ni hrt ni ostale programe vec tri godine. Tv mi sluzi samo kao hdmi output za sadrzaj koji me zanima. Na laptopu nadem sve sto me zanima. Neznam zasto bi itko s pristupom internetu gledao sadrzaj koji im servira hrt, zar nije bolje sam pronaci sadrzaj.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Koliko često gledate program HTV-a?

Nisam gledao hrt jedno zadnjih 10-15 godina. Nema smisla gledati televiziju...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koliko često gledate program HTV-a?

ne pamtim kada sam zadnji put gledao....

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Koliko često gledate program HTV-a?

 

Samo kada me viroza prikuje uz krevet, gledam TV. Ne, nužno HRT.

 

Internet je opcija gdje sam ja sam sebi režiser.

 

BTW,  HRT služi kao medij za širenje  ove šugave konzervativne revolucije, gdje kleronacionalisti žele cijele narod zavesti u svoju mržnju, laži i kriminal.

SF-SN!

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
5 5 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koliko često gledate program HTV-a?
Gogy7 kaže...

Meni Tv sluzi samo za PS4 i gledanje filmova sa laptopa. Nisam upalio ni hrt ni ostale programe vec tri godine. Tv mi sluzi samo kao hdmi output za sadrzaj koji me zanima. Na laptopu nadem sve sto me zanima. Neznam zasto bi itko s pristupom internetu gledao sadrzaj koji im servira hrt, zar nije bolje sam pronaci sadrzaj.

 paa, ono - u tome i  je stvar, osim ako misliš da se sadržaj stvara sam od sebe, iz zraka, i da je jedino što košta distibucija sadržaja? svejedno kojim načinom.

Reporter: What is your ambition in life? Parvulescu: To become immortal, and then to die.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice