Na koji ste video streaming servisi pretplaćeni?

poruka: 10
|
čitano: 7.352
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Na koji ste video streaming servisi pretplaćeni?".
3 godine
neaktivan
offline
Na koji ste video streaming servisi pretplaćeni?

Da nema šeranja i nekih popusta sumnjam da bi išta uzeo. Sve je to malo preskupo za naš novčanik...

 

Uzeo sam svoju pretplatu za HboMax kada je bila akcija 35kn

 

Preko foruma sam našao šeratelje pa placam Netflix 23kn a D+ 15kn.

 

I to mi je i vise nego ok, cak bi evo da i povise cijene placao svaki servis max 50kn ali više od toga ne bi, pogotovo ne za Netflix, da bi sam placao 90kn ili vise. Mozda eventualno kada bi za zauvijek rješio HRT-a.

 

Sada još čekam Sohowtime Paramount plus (ili kako ce se već zvati) pa da vidim da li se isplati svoju pretplatu ili pronaći nekoga za dijeljenje.

Zero Waste * Minimalizam * Veganizam
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.7.2022 9:14 (Zero Waste).
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Na koji ste video streaming servisi pretplaćeni?

Najbolje se "pretplatit" na Bflix, svi servisi objedinjeni u jednom. I po pravoj, bratskoj cijeni, jer niti jedan servis ni ne zasluzuje vise kakvi su im sadrzaji.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Na koji ste video streaming servisi pretplaćeni?

Netflix,Amazon Prime,Disney+

Moj PC  
0 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Na koji ste video streaming servisi pretplaćen
Di je PH Premium? 😁


Ne gledam filmove i serije toliko da bi plaćanje servisa bilo "isplativo".
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Na koji ste video streaming servisi pretplaćeni?

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Na koji ste video streaming servisi pretplaćen
Netflix, HBO Max, Amazon Prime, Disney+, Curiosity stream. Ovo su moji.
Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Na koji ste video streaming servisi pretplaćen
MEGATAMA kaže...

Netflix,Amazon Prime,Disney+

Plaćam Prime a ova druga 2 je mali dovukao i stavio na TV a ja se nisam žalio. Totalno sam razočaran sa viđenim, nije bilo jednom da izgubim par minuta tražeći određeni film da bi na kraju završio na torrentu... Jedino što pogledam je koja serija eto da ne skidam kad je već tamo iako bi u 1-2 dana skinuo sve sezone s torrenta. 

UI svih je katastrofa nakon 10+ godina korištenja kodija, u biti kodi je toliko ispred svega ovoga ostaloga šta sam ja probao da je žalosno, da su bar u stanju kopirati neke opcije... Da ne kažem integraciju trakta u kodi koji prati i zabilježi sve pogledano automatski i u aplikaciji tv show tracker na mobu vidim lijepo sve serije koje pratim šta je ostalo i kada je nova sezona, sve na 1 mjestu.

11 godina
offline
Re: Na koji ste video streaming servisi pretplaćen
jacob33 kaže...

Najbolje se "pretplatit" na Bflix, svi servisi objedinjeni u jednom. I po pravoj, bratskoj cijeni, jer niti jedan servis ni ne zasluzuje vise kakvi su im sadrzaji.

Ovo piše na internetu: 

Bflix is not a legal website but it is completely safe to watch movies and TV shows. They absolutely do have copyright issues. That's an illegal site. 

 

5 godina
offline
Re: Na koji ste video streaming servisi pretplaćen
HTV...došao inkasator pa mi ga doživotno uvalio
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
offline
Na koji ste video streaming servisi pretplaćeni?

Torrent. Majka i maćeha.....

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice