Koji vam najbolji savjet može dati moja kristalna

poruka: 7
|
čitano: 12.909
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Koji vam najbolji savjet može dati moja kristalna ".
10 godina
offline
Koji vam najbolji savjet može dati moja kristalna

 

Lajk za dobar text.

 

Ak imate višak para ulažite u nekretnine, stranu valutu i zlato.

Najbolje u vlastito znanje.

 

Nema opasnosti i brige za progres. Progres tehnolgije. Svemu se čovjek prilagodi.

 

 

Mi koji volimo i čitamo BUG, znamo da Mrežu svih mreža ne pišemo mali slovom "i", nego sa velikim.

Znači, nije "internet", nego Internet.

dzg
Moj PC  
4 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koji vam najbolji savjet može dati moja krista
Apsolutno se slažem s gore izrečenim: najbolje je ulaganje u znanje. Soft skills, strani jezici... Manje bit' pohlepan, a više misliti na dobrobit svoje zajednice.

Dobro je ulaganje i u nekretnine jer mi cijene ne prestaju rasti. Kupiti stančić, iznajmljivati ga, i onda prodati kad dođete u mirovinu da biste si mogli priuštiti privatno zdravstvo i kvalitetnu starost.

 
3 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Koji vam najbolji savjet može dati moja kristalna

ulazite u vlastito zdravlje.

i znanje - npr. neki novi jezik.

 

u suprotnom, ne gine vam clanska iskaznica. 

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji vam najbolji savjet može dati moja krista
Klaun Musk? Tko je uopce ovaj lik - Podnar? Zvoni mi ime, al valjda zato jer pratim Bug 25+ godina.
Moj PC  
2 6 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji vam najbolji savjet može dati moja krista
funat kaže...
Klaun Musk? Tko je uopce ovaj lik - Podnar? Zvoni mi ime, al valjda zato jer pratim Bug 25+ godina.

A što je nego klaun? Vizionar možda? 

Prije narcis koji je naučio da mu svi govore kako je pametan, a realno jedino što je postigao je biti na pravom mjestu u pravo vrijeme. I imati startni kapital od tate koji je vlasnik rudnika dijamanata...

10 godina
offline
Koji vam najbolji savjet može dati moja kristalna

 

Gosp. Podnar je ljudina!!

dzg
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji vam najbolji savjet može dati moja krista
Solo761 kaže...
funat kaže...
Klaun Musk? Tko je uopce ovaj lik - Podnar? Zvoni mi ime, al valjda zato jer pratim Bug 25+ godina.

A što je nego klaun? Vizionar možda? 

Prije narcis koji je naučio da mu svi govore kako je pametan, a realno jedino što je postigao je biti na pravom mjestu u pravo vrijeme. I imati startni kapital od tate koji je vlasnik rudnika dijamanata...

 

Daleko je dosao od jednog rudnika. Puno dalje nego jedan lokalni od tate u HDZ-u koji pokusava biti Musk s novcima EU za COVID relief. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice