Koje cjepivo biste izabrali?

poruka: 214
|
čitano: 51.368
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Koje cjepivo biste izabrali?".
11 godina
neaktivan
offline
Koje cjepivo biste izabrali?

Ps radi se o mojoj guzici jer nisam isao na kontrolu za autoimunu bolest koja je zamisli otkazana zbog potresa korone i ko zna cega vec...  Srecom kondicija je takva da nemam problema ali zamisli da nisam otkrio nesto na vrijeme jer jbg korona.... 

Tako da zalim slucaj i dalje mislim da je lockdown i to ovaj balkanski selektivni totalno promašen i da cemo za ovo ispastat godinama... 

I to zbog prosjeka od 70 godina sa svim zivim bolestinama skupe virus i to je sad panika...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koje cjepivo biste izabrali?
Horatio_Hornblower kaže...

Ps radi se o mojoj guzici jer nisam isao na kontrolu za autoimunu bolest koja je zamisli otkazana zbog potresa korone i ko zna cega vec... 

Žao mi je radi starog, ali dok kod gripe imamo i cjepiva i donekle lijekove, kod korone praktički nemamo ništa.

Na stranu što je zaraznija i ostavlja i dugoročne posljedice. Zato cijeli svijet ni ne brine toliko o ekonomiji.

 

Što se pregleda tiče, od ljeta sve više - manje normalno radi, dapače, bitno kraće se čeka. Naruči se.

14 godina
offline
Koje cjepivo biste izabrali?

Ispiranje malih mozgova ok razumijem da se treba cijepiti, ali ne raditi promociju  preko najmlađih https://magazin.hrt.hr/mladi/sto-je-korona-i-treba-li-se-cijepiti-odgovori-vrticaraca-nasmijat-ce-vas-do-suza-658291

Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.2.2021 19:20 (dreadmoore).
Moj PC  
3 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Koje cjepivo biste izabrali?
Vladimir nas spašava od zla amen.

Sputnik ❤️
 
3 0 hvala 1
10 godina
offline
Koje cjepivo biste izabrali?

 

 

Hm, ko bi rekao. Opet ti Rusi. Mi stalno želimo ići na Zapada, a kada oni HR napucaju, dobri su nam i Rusi.

Kada je trebalo davati oružje HR u balkanskim ratovima, Zapada dao sankcije, a Rusi otvorili svoje hangare po bišvem Varšvaskom paktu, da HR dođe do oružja.

 

Tako bi trebali i sa borbenim avionima.

 

Hvala velikom Rusiji na pomoći HR.

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
0 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koje cjepivo biste izabrali?
foofajter kaže...
Vladimir nas spašava od zla amen.

Sputnik ❤️

 Rusi cijepili 2.2 milijuna ljudi, a nama na stolu 2 milijuna cjepiva.

https://www.vecernji.hr/vijesti/kina-potrosila-4052-milijuna-doza-cjepiva-rusija-cijepila-22-milijuna-stanovnika-1467843

Kako to?
Politika. Propaganda. Samo ti slavi.

11 godina
neaktivan
offline
Koje cjepivo biste izabrali?

A evo Hrvatska ima plivu belupo imunološki  sto nije razvila 3 miljuna doza svoga cijepiva... A da nemamo vise nista jer se sve prodalo... 

Čestitam... 

Moj PC  
2 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koje cjepivo biste izabrali?
Horatio_Hornblower kaže...

A evo Hrvatska ima plivu belupo imunološki  sto nije razvila 3 miljuna doza svoga cijepiva... A da nemamo vise nista jer se sve prodalo... 

Čestitam... 

Svi oni zajedno u punoj snazi nemaju razvoj ni para za takvo što.

11 godina
neaktivan
offline
Koje cjepivo biste izabrali?

Čudno da nemaju a u bivsoj tvornici mraka smo razvili jedan sumamed...  Čudno je to... 

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koje cjepivo biste izabrali?
Horatio_Hornblower kaže...

Čudno da nemaju a u bivsoj tvornici mraka smo razvili jedan sumamed...  Čudno je to... 

Da, no to je bilo prije 40 godina, a i da onda nije bilo Pfizera ne bi bilo ništa od njega.

Na stranu što su cjepiva bitno drugačija stvar i nije ih lako razviti, neki bitno bogatiji od nas ne uspijevaju (kao npr. Francuzi).

6 godina
offline
Re: Koje cjepivo biste izabrali?
Old Iggy kaže...
Horatio_Hornblower kaže...

Čudno da nemaju a u bivsoj tvornici mraka smo razvili jedan sumamed...  Čudno je to... 

Da, no to je bilo prije 40 godina, a i da onda nije bilo Pfizera ne bi bilo ništa od njega.

Na stranu što su cjepiva bitno drugačija stvar i nije ih lako razviti, neki bitno bogatiji od nas ne uspijevaju (kao npr. Francuzi).

 Ha cuj, mozda, ali mi smo Rvatine!

Nasi Kauč Menađeri bez problema dovode hrvatsku repku na vrh svijeta, da boravi tamo sa hrvatskom ekonomijom koju bi oni, da se svijet niju urotio protiv njih, vratili na vrh gdje i pripada! Nasi najbolji fejsbuk znanstvenici su davnih dana otkrili da se bolesti lijece zahvaljujuci magicnim kristalima, molitvama i mislima. Nasi psiholozi imaju diplome sa navjecih svjeckih učilišta u hrvatskoj i dobro znaju da postoje samo dva stanja uma, normalan i "degenericni pederi i transeksualci, stvoreni da ljevica kontrolira svijet kontrolom uma i unište sliku Isusa Krista, prvog hrvata".


Ali ozbiljno, jebes struku, osim ako nije tvoja struka jelda? Ajmo modovi, jos jedan ban da se odmorim od debilesnicara i kvazi-intelektualaca kojima je jedini dobar dokaz - anegdotalan i osoban, nista drugo nije bitno.

10 godina
offline
Koje cjepivo biste izabrali?

Opet je YU i KPJ za sve kriv?

 

Smirite se stiže rusko. Bitno da šljaka

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koje cjepivo biste izabrali?
PzKpfw kaže...

Opet je YU i KPJ za sve kriv?

 

Smirite se stiže rusko. Bitno da šljaka

 

Dobro, malo ćemo zviždukati rusku himnu ujutro, ja sam si naručio rock verziju pa će biti bolje.

3 godine
protjeran
offline
Re: Koje cjepivo biste izabrali?
Mandor kaže...
foofajter kaže...
Vladimir nas spašava od zla amen.

Sputnik ❤️

 Rusi cijepili 2.2 milijuna ljudi, a nama na stolu 2 milijuna cjepiva.

https://www.vecernji.hr/vijesti/kina-potrosila-4052-milijuna-doza-cjepiva-rusija-cijepila-22-milijuna-stanovnika-1467843

Kako to?
Politika. Propaganda. Samo ti slavi.

 Ti misliš da mene briga za ruse, hrvate, cjepiva, koronu?

 

Puca mi kifla na najjače. Cijepit ću se jedino ak će mi trebat za koncerte i putovanja, inače ne vidim razloga niti me briga da li ću dobit koronu, da li ću preživjeti itd...

15 godina
offline
Re: Koje cjepivo biste izabrali?
foofajter kaže...
Mandor kaže...
foofajter kaže...
Vladimir nas spašava od zla amen.

Sputnik ❤️

 Rusi cijepili 2.2 milijuna ljudi, a nama na stolu 2 milijuna cjepiva.

https://www.vecernji.hr/vijesti/kina-potrosila-4052-milijuna-doza-cjepiva-rusija-cijepila-22-milijuna-stanovnika-1467843

Kako to?
Politika. Propaganda. Samo ti slavi.

 Ti misliš da mene briga za ruse, hrvate, cjepiva, koronu?

 

Puca mi kifla na najjače. Cijepit ću se jedino ak će mi trebat za koncerte i putovanja, inače ne vidim razloga niti me briga da li ću dobit koronu, da li ću preživjeti itd...

 

Ocjenjujem te kao člana društva ocjenom šupak. 

Moja baka leži na samrti u bolnici sa upalom pluća, koronom, koju jedobila u bolnici. Ako se kojim slučajem oporavi, pitanje hoće li ikada biti prisebna. Zbog šupaka poput tebe koje je baš briga za sve osim njih same. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2021 18:55 (Mandor).
3 godine
protjeran
offline
Re: Koje cjepivo biste izabrali?
Tenks. Također isto mislim za 90% hrvata koji glasanjem ili bilo kojom drugom radnjom uništavaju moj život već 30 godina.

Imam i ja kolegu koji je nedavno skoro umro zbog embolije pluća, ali vjerojatno ne toliko zbog embolije koliko zbog toga jer su ga odbijali primit u bolnicu dok nije dobio negativan test na koronu pa mu se tim odugovlačenjem pogoršalo stanje.

Edit: evo kolega nakon mene ti je fino objasnio. Ako se baka zarazila u bolnici, kakve veze imam ja ili bilo ko s tim... možda bi trebao odgovor potražiti u bolnici kod doktora
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2021 18:59 (foofajter).
13 godina
offline
Re: Koje cjepivo biste izabrali?
Mandor kaže...
foofajter kaže...
Mandor kaže...
foofajter kaže...
Vladimir nas spašava od zla amen.

Sputnik ❤️

 Rusi cijepili 2.2 milijuna ljudi, a nama na stolu 2 milijuna cjepiva.

https://www.vecernji.hr/vijesti/kina-potrosila-4052-milijuna-doza-cjepiva-rusija-cijepila-22-milijuna-stanovnika-1467843

Kako to?
Politika. Propaganda. Samo ti slavi.

 Ti misliš da mene briga za ruse, hrvate, cjepiva, koronu?

 

Puca mi kifla na najjače. Cijepit ću se jedino ak će mi trebat za koncerte i putovanja, inače ne vidim razloga niti me briga da li ću dobit koronu, da li ću preživjeti itd...

 

Ocjenjujem te kao člana društva ocjenom šupak. 

Moja baka leži na samrti u bolnici sa upalom pluća, koronom, koju jedobila u bolnici. Ako se kojim slučajem oporavi, pitanje hoće li ikada biti prisebna. Zbog šupaka poput tebe koje je baš briga za sve osim njih same. 

ti bi trebao biti ogorčen na doktore/sestre u bolnici i pitati njih kako se mogla zaraziti ako se oni pridržavaju svih mjera..

11 godina
neaktivan
offline
Koje cjepivo biste izabrali?

No hard feelings ali bolnice su uvik pune svega i svacega i nije to od jučer samo je sad popularno sve lose sve korumpirano sve ono sto nevalja i zapravo vecinu stvari u bolnicama svesti na koronu meni je stari umro u bolnici jer je skupio gripu na oslabljeni imunitet...  I to je bilo 2019 ali nije bilo medijski silovano ko danas korona...  

Ps Uzrok smrti je prirodna smrt da je danas to bilo bio bi covid.  Tako da ne mozes ic okolo i jeb**t mater svima jer su ti zarazili baku od 80 godina jbg to je rizik kad si u bolnici a plus trebas bit svjestan da ako imas los imunoloski sustav i ides tamo lezat da nuzno nece bit dobro...  Samo ko je vidio prije ksd ides u posjet nekone u bolnicu da stavis masku...  Korona je hype na n-tu potenciju a ljudi su preglupi da razmisljaju i da se vrate u mentalitet iz 2019 sto je i razumljivo jer mainstream mediji su svima oprali mozak u ovoj godini  od pojave sezonskog virusa...  Koji je btw mutirao i sad je vec drugaciji soj...  I eto tako ce to ic... 

Moj PC  
3 1 hvala 1
16 godina
online
Koje cjepivo biste izabrali?

Dakle, tvoja poruka ozbiljnije bolesnima je da ne idu u bolnicu, jer su bolnice po definiciji pune svakakvih bolesti i to (citat) "nužno neće bit dobro"? To valjda znači da su bolnice za ljude boljeg zdravstvenog stanja?!

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Koje cjepivo biste izabrali?

kad smo već pri cijepljenju ali ne voćaka, upišite u google "cijepi.ga" (bez navodnika, jasno) pa enter i javite što vam se otvorilo. netko se vrhunski zajebava. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koje cjepivo biste izabrali?
Korona? Dobro, tko još vjeruje u tu lakrdiju. Barem ma ovom forumu smatram da ima dovoljan broj pametnih ljudi, a na kraju ispada da je njima još lakše manipulirati. Ljudi, nije zabilježen niti jedan slučaj gripe ove godine, što vam to govori? Broj umrlih se ništa nije povećao u odnosu na prijašnje godine. Dajte otvorite oči dok nije kasno. Zar mislite da to nije zbog novaca i isključivo radi toga? Najsmrtonosniji virus, a kolika je smrtnost, 0,05%? Pa djeca se više tome smiju...
Moj PC  
2 6 hvala 1
14 godina
offline
Re: Koje cjepivo biste izabrali?
.
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.2.2021 6:44 (juice21).
15 godina
offline
Re: Koje cjepivo biste izabrali?
juice21 kaže...
Korona? Dobro, tko još vjeruje u tu lakrdiju. Barem ma ovom forumu smatram da ima dovoljan broj pametnih ljudi, a na kraju ispada da je njima još lakše manipulirati. Ljudi, nije zabilježen niti jedan slučaj gripe ove godine, što vam to govori? Broj umrlih se ništa nije povećao u odnosu na prijašnje godine. Dajte otvorite oči dok nije kasno. Zar mislite da to nije zbog novaca i isključivo radi toga? Najsmrtonosniji virus, a kolika je smrtnost, 0,05%? Pa djeca se više tome smiju...

 Nikome se ne da opet ispočetka tebi, koji očito ne želiš znati, objašnjavati.

Ajde ti radije nama reci što tebi govori da nije zabilježen ni jedan slučaj gripe i gdje si to provjerio.

14 godina
offline
Re: Koje cjepivo biste izabrali?
Mandor kaže...
juice21 kaže...
Korona? Dobro, tko još vjeruje u tu lakrdiju. Barem ma ovom forumu smatram da ima dovoljan broj pametnih ljudi, a na kraju ispada da je njima još lakše manipulirati. Ljudi, nije zabilježen niti jedan slučaj gripe ove godine, što vam to govori? Broj umrlih se ništa nije povećao u odnosu na prijašnje godine. Dajte otvorite oči dok nije kasno. Zar mislite da to nije zbog novaca i isključivo radi toga? Najsmrtonosniji virus, a kolika je smrtnost, 0,05%? Pa djeca se više tome smiju...

 Nikome se ne da opet ispočetka tebi, koji očito ne želiš znati, objašnjavati.

Ajde ti radije nama reci što tebi govori da nije zabilježen ni jedan slučaj gripe i gdje si to provjerio.

 Što mi govori da nije zabilježen ni jedan slučaj gripe? Pa valjda da su svi slučajavi gripe pripisani koroni.

 Gdje sam provjerio? Imaš odgovor HZZJZ na upit građana, gdje gospođa navodi da nije zabilježen niti jedan slučaj gripe.

 Slijep vidi što se događa.

 Informacije su lako dostupne, samo se treba malo odmaknuti od Tv-a i news portala

16 godina
offline
Re: Koje cjepivo biste izabrali?
juice21 kaže...

 Što mi govori da nije zabilježen ni jedan slučaj gripe? Pa valjda da su svi slučajavi gripe pripisani koroni.

 

 

3 godine
protjeran
offline
Re: Koje cjepivo biste izabrali?
Možeš ti lupat facepalm koliko god te volja. Službeni odgovor je taj da *u ovoj sezoni nije zabilježen slučaj gripe*.

🤦‍♂️
Life is meant to die. Accept your fates.
9 godina
offline
Re: Koje cjepivo biste izabrali?
juice21 kaže...
Korona? Dobro, tko još vjeruje u tu lakrdiju. Barem ma ovom forumu smatram da ima dovoljan broj pametnih ljudi, a na kraju ispada da je njima još lakše manipulirati. Ljudi, nije zabilježen niti jedan slučaj gripe ove godine, što vam to govori? Broj umrlih se ništa nije povećao u odnosu na prijašnje godine. Dajte otvorite oči dok nije kasno. Zar mislite da to nije zbog novaca i isključivo radi toga? Najsmrtonosniji virus, a kolika je smrtnost, 0,05%? Pa djeca se više tome smiju...

 

aj dobro. uzmimo da je ovo što si rekao istina. Koji je onda razlog opće svjetske pandemije i karantena i samoizolacija? zašto to radimo?

 

onda dalje imam pitanje, misliš li ti ili bilo tko drugi ovdje da Markotićka ili Beroš ili Capak ili Plenković ili Jandroković ili Marić ili bilo tko od njih uživa u trenutnoj situaciji? Smatra li itko ovdje da oni žele da se ovo događa? Ili je možda i njima puna kapa svega i jedva čekaju da ovo sve završi? 

 

Ili su oni zapravo reptili ili anunaki sa neke X planete, pa nas žele sve satrat??

16 godina
offline
Re: Koje cjepivo biste izabrali?
Caustic kaže...
Možeš ti lupat facepalm koliko god te volja. Službeni odgovor je taj da *u ovoj sezoni nije zabilježen slučaj gripe*.

🤦‍♂️

Točno, kao što je gloalno gripa na enormno niskom nivou.

Iliti, kako se došlo do zaključka "gripa se proglašava covidom" kad nemaju nikakve veze? Na stranu sve što se radi pogoduje blokadi širenja gripe?b

3 godine
protjeran
offline
Re: Koje cjepivo biste izabrali?
"covid" i gripa imaju slične simptome.
Možeš li mi/nam pojasniti što si mislio reći sa zadnjom rečenicom?
Life is meant to die. Accept your fates.
16 godina
offline
Re: Koje cjepivo biste izabrali?
Caustic kaže...
"covid" i gripa imaju slične simptome.
Možeš li mi/nam pojasniti što si mislio reći sa zadnjom rečenicom?

Ima i prehlada.

Gripa se širi istim načinima kao i covid, samo bitno slabije. Što nije jasno u rečenici? Ako imaš ovakve zabrane, prevencije i slično, plus još i znatnije cijepljenje na jesen, što je točno problematično?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice