Koje cjepivo biste izabrali?

poruka: 214
|
čitano: 51.314
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Koje cjepivo biste izabrali?".
5 godina
offline
Koje cjepivo biste izabrali?

Only Made by W.Germany

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koje cjepivo biste izabrali?
Sve mlade i zdrave osobe, kao većina Bug čitatelja, bi se trebale cijepiti da otklone mogućnost teške bolesti koja iznosi 0.04% te kako ne bi mogli postati širitelji virusa.

Edit: sarkazam, očito.
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.2.2021 16:35 (Great Scott!).
 
25 5 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Koje cjepivo biste izabrali?

Ja dam cijepio i primio sam 2 doze pfizera. 

Od nuspojava 1 put mi je bila bol na mjestu uboda i bio sam strasno umoran dva dana. 

Drugi put evo nista samo isto malo bol u ramenu. 

Prijateljica koja se isto cijepila prva doza nista a druga  je satrala imala 2 dana temperaturu... 

Moj PC  
5 1 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Koje cjepivo biste izabrali?

nikako se ne cijepim i odbio cijepljenje jedino ako bude ucjena što je lako moguče pa budem morao

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.2.2021 12:12 (zelja55).
 
11 11 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koje cjepivo biste izabrali?
Tako mi svejedno,bitno da se cijepim i odradim svoj dio za zaštitu sebe i drugih oko sebe.
Mlad sam i zdrav i male su šanse da bi mene jako "potrefila" corona da baš nemogu ustat ili nešto,ali ima puno ljudi koji se nesmiju i ne mogu cjepiti,pa treba misliti na njih. I na ove idiote koji misle da će se čipirat.
Moj PC  
19 10 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koje cjepivo biste izabrali?
Koje god samo nek ima 5G i čip ne smeta mi da nije bezveze uzalud
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
7 godina
protjeran
offline
Koje cjepivo biste izabrali?

Po meni se Pfizer cini kao jedino cjepivo koje bi trajno rijesilo stvar,

dok sva druga cjepiva bi bila sezonska, kao i cjepiva protiv gripe,

tako da bi se svake godine iznova morali cjepiti, a i nebi bilo garancije

da bi imali imunitet, kao i kod gripe.

 

A druga opcija svakako Sputnik V.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
3 3 hvala 0
15 godina
offline
Koje cjepivo biste izabrali?

najradije bih ono s okusom čokolade/lešnjaka ali to deblja pa ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
16 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Koje cjepivo biste izabrali?

Po meni prvo procitaj sta oni sami kazu o svojoj robi kad je vec ti spominjes...

https://investors.biontech.de/node/8746/html#N1_CORPORATE_INFORMATION

nemoras sve  68 i 69 zanimljive strane 

16 godina
offline
Re: Koje cjepivo biste izabrali?
dreadmoore kaže...
Koje god samo nek ima 5G i čip ne smeta mi da nije bezveze uzalud

 Koliko vec cekamo to cijepivo, ocekujem barem 6G.

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
16 godina
online
Re: Koje cjepivo biste izabrali?
kap kaže...

Po meni prvo procitaj sta oni sami kazu o svojoj robi kad je vec ti spominjes...

https://investors.biontech.de/node/8746/html#N1_CORPORATE_INFORMATION

nemoras sve  68 i 69 zanimljive strane 

Ne vidim nešto problematično...

SupremeCommander kaže...
dreadmoore kaže...
Koje god samo nek ima 5G i čip ne smeta mi da nije bezveze uzalud

 Koliko vec cekamo to cijepivo, ocekujem barem 6G.

 

Eh sad, Huawei ili netko drugi?

16 godina
offline
Koje cjepivo biste izabrali?
Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
Moj PC  
8 0 hvala 0
9 godina
offline
Koje cjepivo biste izabrali?

Ovo je već stoti članak (nije točan broj ali nije ni daleko) o koroni i pratećim glupostima.

Hoće li uskoro biti bug "horoskop" i bug "slavni" kategorije za one koje zanimaju gluposti?

 
19 0 hvala 2
8 godina
online
Koje cjepivo biste izabrali?

Ja neću cjepivo nego samo teške droge ko Bare i Veseli007 nekoliko postova iznad.

Moj PC  
7 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Koje cjepivo biste izabrali?

Nisam protiv ni za ali sam se cjepio jer zelim normalno stanje stvari asap.  Danas odes lipo vani splitska riva puns ljudi gust osjecam se nekako nostalgično za vremenom kad si moga slobodno setat... 

Moj PC  
0 3 hvala 0
10 godina
offline
Re: Koje cjepivo biste izabrali?
Nijemci su dali preporuku da se NE cijepe starije dobne skupine.

Da li ima neki od naših medija koji su to prenijeli?
 
2 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Koje cjepivo biste izabrali?
Grancigula kaže...

Poslanica po Veselom007.  

Jedno pitanje, ovo sve je Isus izreka prije ili iza križa ??

 

Što misliš zašto je završio na križu? Pa da ga nisu čipirali, ne bi ni završio?

Što misliš da su donijela tri kralja: mirise, zlato i tamjan? Jok, cjepivo, čip i 5G baznu postaju!

mpapec kaže...
Nijemci su dali preporuku da se NE cijepe starije dobne skupine.

Da li ima neki od naših medija koji su to prenijeli?

 

Ne znam koji nije. I Nijemci to nisu naveli za sva cjepiva, koliko se sjećam, samo za AstraZenecino.

Nijemci i Francuzi su protvm UK i neke druge zemlje za.

 
1 1 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Koje cjepivo biste izabrali?

"cjepivo" pazim sta radim, di se krecem, brinem o higijeni i dobro pojedem i popim.

 jeba te cjepivo

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
6 4 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koje cjepivo biste izabrali?

Ljudi spominju da će se cijepiti kako bi zaštitili druge oko sebe. Međutim, zaboravljaju na jednu bitnu stvar, a to je da cjepivo nije provjereno niti testirano na prenosivost nevidljivog. Odnosno, moguće da se osoba cijepi i time spriječi mogućnost zaraziti samu sebe, ali ipak ostane prenosioc nevidljivog za druge.
Drugim riječima, cijepite se ako se bojite za sebe, ali floskule da ćete time zaštiti druge su neutemeljene (a time i igranje na empatiju ljudi), barem u trenutku dok ovo pišem.

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.2.2021 18:56 (alen29).
Moj PC  
11 1 hvala 2
3 godine
protjeran
offline
Koje cjepivo biste izabrali?

Bug, rula nadmočno 

U retardiranim anketama

Life is meant to die. Accept your fates.
 
14 0 hvala 4
5 godina
protjeran
offline
Re: Koje cjepivo biste izabrali?
@veseli007

Biti će da je tebe neko cijepio u snu.
Nuspojave su, vidim, gadne.
Pis on ju :P
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Koje cjepivo biste izabrali?
alen29 kaže...

Ljudi spominju da će se cijepiti kako bi zaštitili druge oko sebe. Međutim, zaboravljaju na jednu bitnu stvar, a to je da cjepivo nije provjereno niti testirano na prenosivost nevidljivog. Odnosno, moguće da se osoba cijepi i time spriječi mogućnost zaraziti samu sebe, ali ipak ostane prenosioc nevidljivog za druge.
Drugim riječima, cijepite se ako se bojite za sebe, ali floskule da ćete time zaštiti druge su neutemeljene (a time i igranje na empatiju ljudi), barem u trenutku dok ovo pišem.

 Nitko se nikad nije cijepio zbog drugih. Cijepiš se zbog sebe i isključivo sebe. Točno to - pranje mozga i igranje na osjećaje i nekakvu odgovornost. Gadljivo...

14 godina
offline
Re: Koje cjepivo biste izabrali?
Ma bilo koje iskreno samo da dobro udara
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.2.2021 19:47 (dreadmoore).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koje cjepivo biste izabrali?
Zanimljivo je kako su ovi nasi prije vise mjeseci odmahivali rukom na kinesko i rusko cjepivo (jer je to bio stav EK), a sada kad vjetar puse drukcije sada su ta cjepiva super i odjednom Kina i Rusija imaju "mocnu tehnologiju". Koja patetika. Ne znam ima li ta ekipa tako ikakvo vlastito misljenje o icemu, a neki s doktoratom su me takodjer iznenadili glupostima koje se ni laiku ne prastaju.

No, svemu unatoc uvjeren sam da cemo opet pobijediti koronu i uspjesno odraditi turisticku sezonu, a prije toga i izbore jer je to, ipak, jedino vazno.
 
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Koje cjepivo biste izabrali?
Moderna, Pfizer ili Sputnik V (ako ga odobre, a čini se da budu).

Preferirao bi glasnička cijepiva, jer su iznimno efektivna, ali kao sva "stoka sitnog zuba" vjerojatno ću dobiti Oxfordovo. Sputnik V ako ga odobre neće biti toliko dostupan jer imaju problema sa proizvodnjom (kao i svi ostali). No, svašta se može promijeniti do vremena kad ćemo doći na red, a to će biti vjerojatno jesen/zima (2022), i to ako.
Nadglednik dina
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
online
Koje cjepivo biste izabrali?

Jedino sto znam da niposto ne bih prihvatio jest Pfizerovo jer su imali vise puta "afere" kroz proslost......

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.2.2021 5:23 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Koje cjepivo biste izabrali?
Inovator kaže...
Zanimljivo je kako su ovi nasi prije vise mjeseci odmahivali rukom na kinesko i rusko cjepivo (jer je to bio stav EK), a sada kad vjetar puse drukcije sada su ta cjepiva super i odjednom Kina i Rusija imaju "mocnu tehnologiju". Koja patetika. Ne znam ima li ta ekipa tako ikakvo vlastito misljenje o icemu, a neki s doktoratom su me takodjer iznenadili glupostima koje se ni laiku ne prastaju.

No, svemu unatoc uvjeren sam da cemo opet pobijediti koronu i uspjesno odraditi turisticku sezonu, a prije toga i izbore jer je to, ipak, jedino vazno.

 Kada sve govoris, reci sve kako je tocno bilo...... cinjenica je da se Rusija hvalila unaprijed odnosno malo prerano kako su "malte ne" prvi s cjepivom dok nisu prosli jos sve faze testiranja i istrazivanja (takoder, nikakvi podaci o tome koliko je ucinkovito itd), po meni u krajnju ruku neozbiljno. Bez obzira na navedeno, to ne znaci da podrzavam blacenje necega (od strane EK ili bilo koga), pa cak i tek najavljenog cjepiva jer realno ne znamo nikakve pojedinosti o takvom cjepivu i proci ce mjeseci i godine dok ne saznamo pravu istinu o tome koliko je zbilja ucinkovito, koje su prave nuspojave i ima li uopce koristi od nekog odredenog cjepiva (jedno je znati teoretski i matematicki, sve super ali lijepo je i nakon par godina imati ocekivane rezultate na djelu).

 

Na stranu EU ali i ostali jer svi tjeraju svojeg konja...... ne brini, iza svih odluka i postupaka, pa i onih naizgled i/ili realno "pozitivnih" za nas obicne smrtnike stoji politika (kako za USA/EU, tako i za UK i RU itd.), jedino je razlika je li "slijepo" i naivno volis jedne od navedenih ili si ipak realan, mudriji pa vidis siru sliku, a to je da je politika svugdje ista.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.2.2021 5:45 (lovac82).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Koje cjepivo biste izabrali?
Horatio_Hornblower kaže...

Ja dam cijepio i primio sam 2 doze pfizera. 

Od nuspojava 1 put mi je bila bol na mjestu uboda i bio sam strasno umoran dva dana. 

Drugi put evo nista samo isto malo bol u ramenu. 

Prijateljica koja se isto cijepila prva doza nista a druga  je satrala imala 2 dana temperaturu... 

 Zasad, a kad se pojavi antikrist pa ti se okošti čelenka? Ili se pretvoriš u titmita?

11 godina
neaktivan
offline
Koje cjepivo biste izabrali?

Vidim ljudi ode se zale na cijepivo a na ono sto svaki dan zderu masno meso puno antibiotika to je sve ok ili salatu punu pesticida ili ribu punu plastike i zive ali da u ovom cjepivu ce bit čipova kineske elektronike... Koji mozak...

Moj PC  
2 2 hvala 1
10 godina
offline
Koje cjepivo biste izabrali?

 

 

Da, treba se cijepiti. Koje cijepivo? Svejedno, bitno da šljaka

Ako mogu birati onda rusko.

 

Samo da se što prije cijepim.

 

Oću više te chipove u sebi.

I da Zemlja je ravna i šuplja. Potresi božja kazna. 

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
3 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice