Kodi, kultni multimedijski centar koji koristimo v

poruka: 6
|
čitano: 2.702
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kodi, kultni multimedijski centar koji koristimo v".
15 godina
offline
Kodi, kultni multimedijski centar koji koristimo v

Evo, mene nije oduševio. Davao sam mu više puta priliku, nikad nisam bio zadovoljan.

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše!
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kodi, kultni multimedijski centar koji koristimo v

Kad sam kupio Android box, instalirao sam Kodi, i dugo, dugo mi nikako nije pasao, činio mi se prekompliciran, nije najbolje pohvatao datoteke, pola proširenja nisu radila, uglavnom uvijek neki problem....sad ga koristim oko dvi godine, oduševljen sam, i dan danas pronađem neku caku ili slično unutar samog Kodija, koja pokazuje koliko je minuciozan ovaj program...meni čista petica

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Kodi, kultni multimedijski centar koji koristimo v

Meni Kodi služi kao player lokalnih datoteka, filmova, serija, glazbe, koristim ga i kao Netflix player, taj plugin radi relativno OK, sve u svemu, obzirom na cijenu i što sve podržava, čista petica.
Ljudi koji imaju 'problema' sa njim su u 99% ljudi koji koriste pluginove za pristup ilegalnom sadržaju, koji često ne rade kako spada ili ne rade uopće - to nije problem Kodija, nego tih pluginova.
Radi stream plugin, u kojem se mogu tražiti stanice prema državama, je odličan - zabavno je slušati što se sluša u Zimbabweu ili Kazahstanu :)

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kodi, kultni multimedijski centar koji koristi
U pravu si oko ovoga da većina problema dolazi od ‘ilegalnih’ pluginova, no koji lokalni sadržaj koristi većina korisnika? Uglavnom skinuto sa torrenta i slično.
Osobno mislim da je Kodi kao platforma sjajan alat, prvi put kad sam ga vidio reakcija je bila ‘vau’, no i zadnje vrijeme sve ga manje koristim i zapravo mi je ponestalo strpljenja na njega. Za Netflix i HBO ima nativna aplikacija na TV-u, ostalo mi se stvarno više neda.
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
8 godina
offline
Re: Kodi, kultni multimedijski centar koji koristi

Odličan je za puštanje skinutog sadržaja sa nekog NASa i to radi savršeno. Imam ga u kombinaciji RPi3 + Synology i taj dio nikad nije zaštekao - u odnosu na "smart" funkcije od TVa, ispred njega je jedno 100tinjak godina. Od traženja titlova i baze odgledanih epizoda pa nadalje...

 

Čak i ne treba biti pravi NAS. Brzi 2.5 HDD u USB 3.0 ladici spojen na router je već neki početak i napredak u odnosu na skini na PCju, stavi na USB i zabodi u TV...

12 godina
offline
Re: Kodi, kultni multimedijski centar koji koristi
Nuclear_Phoenix kaže...

Odličan je za puštanje skinutog sadržaja sa nekog NASa i to radi savršeno. Imam ga u kombinaciji RPi3 + Synology i taj dio nikad nije zaštekao - u odnosu na "smart" funkcije od TVa, ispred njega je jedno 100tinjak godina. Od traženja titlova i baze odgledanih epizoda pa nadalje...

 

Čak i ne treba biti pravi NAS. Brzi 2.5 HDD u USB 3.0 ladici spojen na router je već neki početak i napredak u odnosu na skini na PCju, stavi na USB i zabodi u TV...

 Ja skinem na PC, podijelim SMBom i gledam na Smart Tvu, je da mora i PC raditi dok se gleda, ali nije veliki problem...

Živim luksuzno! Jedem luk i lijem suze... :)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice