Kingston KC2500 1 TB - Impresivno brz

poruka: 5
|
čitano: 4.735
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kingston KC2500 1 TB - Impresivno brz".
7 godina
protjeran
offline
Kingston KC2500 1 TB - Impresivno brz

Za tu cijenu kupim 2TB nvme slicnih performansi.

ADATA 2TB XPG SX8200 Pro PCIe Gen3x4 M.2 2280 Solid State Drive

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Kingston KC2500 1 TB - Impresivno brz

Zanimljivo da su svi ti SSD-ovi spori u usporedbi sa performansama PS5 SSD-a. >5GB/s

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kingston KC2500 1 TB - Impresivno brz
DuxCro kaže...

Zanimljivo da su svi ti SSD-ovi spori u usporedbi sa performansama PS5 SSD-a. >5GB/s

nista previse zanimljivo, ovaj i svi ti SSD-i su Gen3, PS5 ce imati Gen4 i svaki drugi Gen4 SSD ce imati jednake brzine ko i PS5. 

druga stvar ce biti nacin na koji PS5 barata sa njime/podacima

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
11 godina
offline
Re: Kingston KC2500 1 TB - Impresivno brz

niti dosadasnji gen4 meni osobno nije neki opipljivi napredak barem dok ne dođu noviji kontroleri zasnovani na modernijem proizvodnom procesu kao i NAND chipovi u vise slojeva

 

https://www.anandtech.com/show/14728/phison-previews-nextgen-ps5018e18-pcie-40-ssd-controller-up-to-7-gbs-nvme-14

 

Phison E16 je stara tehnologija samo tjunirana zbog izlaska ryzen gen4 podrske

 

I u DE je kc2500 jeftiniji podosta od AlzaShop-a, ocekivano da je cijena nabrijana jer je tek novi na trzistu

https://geizhals.eu/kingston-kc2500-nvme-pcie-ssd-1tb-skc2500m8-1000g-a2279821.html 

 

 

15 godina
offline
Kingston KC2500 1 TB - Impresivno brz

Svaka čast na kvalitetnom testu! Pogotovo detaljno objašnjeno smanjenje "sustained write" brzine nakon 30 sekundi i fluktuaciju - to ne viđam ni na nekim svjetskim i razvikanijim stranicama koje testiraju diskove.

Što se samog diska tiče - write mu pada na 750MB/s nakon 30s pisanja. Nije loše, ali ima diskova slične cijene koji padaju na samo 1300 MB/s tj duplo brže. Tako da sa diskom nisam impresioniran, ali nije loš, ali je među boljima - samo da je jeftiniji.

Idi i radi nešto korisno!
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice