Kineski Zhurong poslao selfie usnimljen bežičnom k

poruka: 9
|
čitano: 3.758
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kineski Zhurong poslao selfie usnimljen bežičnom k".
14 godina
offline
Kineski Zhurong poslao selfie usnimljen bežičnom k

Jest  daleko odmako od platforme.

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Kineski Zhurong poslao selfie usnimljen bežičnom k

tu nekaj ne štima: utopia planitia je brodogradilište zvjezdane flote a ne mjesto za kineske sebiće. mislim, sisko je tam na grabi kopal po defiantu, prije šup-karte na ds-9. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
11 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Kineski Zhurong poslao selfie usnimljen bežičn
Usnimljen? Kad je bug otpustio lektora? Nepismenosti se počele gomilati u člancima.
 
4 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kineski Zhurong poslao selfie usnimljen bežičn
Kopija nikad nije kao original...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kineski Zhurong poslao selfie usnimljen bežičn
blank_000 kaže...
Usnimljen? Kad je bug otpustio lektora? Nepismenosti se počele gomilati u člancima.

Pretjerujes, smiri strasti. Čitaj index ako te zanima lektorska preciznost i počni pisati zanimljivije članke :-)

14 godina
offline
Re: Kineski Zhurong poslao selfie usnimljen bežičn
ludizao kaže...

Ne znam čini li mi se ili je američanski rover napravljen puno robusnije? Brinem se da se Kinezu ne raspadne podvozje od kvrgavog marsovskog terena 

 I meni se čini, ali s obzirom kako kineski treba raditi samo 3 mjeseca, valjda će biti dovoljno dobar da izdrži toliko.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.6.2021 20:48 (učo).
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Kineski Zhurong poslao selfie usnimljen bežičnom k

Mene zanima jel i on koristi Mars Express satelit za komunikaciju sa Zemljom, ili drukčije?

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Kineski Zhurong poslao selfie usnimljen bežičn
blank_000 kaže...
Usnimljen? Kad je bug otpustio lektora? Nepismenosti se počele gomilati u člancima.

 Da, nažalost takva je situacija u Hrvatskoj. Novinari čak i uživo na televiziji ne govore gramatički ispravno. 

11 godina
offline
Re: Kineski Zhurong poslao selfie usnimljen bežičn
učo kaže...

 I meni se čini, ali s obzirom kako kineski treba raditi samo 3 mjeseca, valjda će biti dovoljno dobar da izdrži toliko.

 obzirom na brzinu tih rovera, taman će mu isteć rok trajanja prije ovog kamena u prvom planu koji mu je prijetnja 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice