Kineska trvrtka Hisense razmišlja o preuzimanju nj

poruka: 9
|
čitano: 3.699
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kineska trvrtka Hisense razmišlja o preuzimanju nj".
14 godina
offline
Kineska trvrtka Hisense razmišlja o preuzimanju nj

Otići će i perjanice njemačke industrije, ne samo posrnuli divovi.

 
2 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Kineska trvrtka Hisense razmišlja o preuzimanj
Jebeš ti kapitalizam kad ga Kinezi moraju spašavati.
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Kineska trvrtka Hisense razmišlja o preuzimanj
Ako je jednopartijska, ne znači da nije možda više kapitalistička od Njemačke. Uostalom čime ih to "spašava" nego kapitalom. Uspješne intervencije i subvencije države je imala i višepartijska Južna Koreja više puta, pa zašto ne bi i Kina.
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.12.2019 8:36 (bugovac222).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Kineska trvrtka Hisense razmišlja o preuzimanju nj

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Kineska trvrtka Hisense razmišlja o preuzimanj
@ bugovca222

Lupaš bzvze. Ne da mi se ni ulaziti u polemiku s tobom.
Pis on ju, tu :P
4 godine
protjeran
offline
Re: Kineska trvrtka Hisense razmišlja o preuzimanj
Ma sve ok, manje nam štete radi Kina od Amerike ili Njemačke trenutno. Tako da mi je Kina draža, bila ona kapitalistička ili ne.
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Kineska trvrtka Hisense razmišlja o preuzimanj
Antiseptik kaže...
Jebeš ti kapitalizam kad ga Kinezi moraju spašavati.

Ti bi barem trebal bit sretan, eto kod nas je Hisense spasio/kupio Gorenje pa nema frke.Na kraju svi sretni i zadovoljni, ipak je Gorenje vrlo jaki brend na ovim istočnim prostorima gdje ima puno ljubitelja petrokraka.

 

Kaj se tiče Loewe i kak ti luksuznih televizora, a kaj to zapravo znači baš ništa dakle danas vezati ekskluzivu uz određeni brend.Šta bi bilo ovo žuto, pa eto s takvim tehnikalijama i Gorenje može izbacit luksuznu TV seriju.Umjesto Gorenja tu moš stavit bilo koji brend, recimo Rade Končar ili gle čuda baš Hisense itd.

 

Gorenje OQ 55-3100

 

- OLED 4K panel, proizvođač LG

 

- kvalitetna elektronika, proizvođač neki Kinez po naruđbi od strane Hisensa

 

- dizajn kučišta, recimo Talijan da zaokružimo priču

 

- TV moš kupit u bjeloj boji kučišta, inače vrlo rijetko ponuđena opcija

 

Treba bit realan, danas se ljudima fučka za nekakve pišljive luksuzne brendove iz prošlih vremena.Gleda se samo uloženo-dobiveno, pa ko je tu jači taj pregazi konkurenciju a to Kinezima ide jako dobro.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/televizori/koji-televizor-kupiti-vodi-odabir/48433.aspx?page=923&jumpto=6020169&sort=asc&view=flat

 

Fučkaš ti ekskluzivu, kad jedan takav OLED TV košta 3000$ to nije roba za 90% kupaca.Večina ljudi treba dobar TV za normalnu cijenu, recimo ovaj Hisense model za 550eura.

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
5 godina
protjeran
offline
Re: Kineska trvrtka Hisense razmišlja o preuzimanj
rambox kaže...
Antiseptik kaže...
Jebeš ti kapitalizam kad ga Kinezi moraju spašavati.
Fučkaš ti ekskluzivu, kad jedan takav OLED TV košta 3000$ to nije roba za 90% kupaca.Večina ljudi treba dobar TV za normalnu cijenu, recimo ovaj Hisense model za 550eura.

Isto to i ja mislim. Ali onda se ukaže Apple i misao mi padne u vodu (...a raja navali kao da ga dijele) 

Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.12.2019 13:58 (Antiseptik).
5 godina
protjeran
offline
Re: Kineska trvrtka Hisense razmišlja o preuzimanj

@ HCMAA

Gledam snimku i vidim da je stara umalo 10 godina ... što me navodi na pomisao da će za 100 godišnjicu kineske proslave - dakle, za nešto više od godine - i amerikanci u kongresu svirati internacionalu

Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.12.2019 13:57 (Antiseptik).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice