Kineska sonda vratila uzorke s Mjeseca, japanska s

poruka: 15
|
čitano: 4.160
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kineska sonda vratila uzorke s Mjeseca, japanska s".
7 godina
offline
Kineska sonda vratila uzorke s Mjeseca, japanska s

Dok na zapadu raspravljaju o rodovima, spolovima i SJW temama,
Kina napredno osvaja mjesec i tehnoloski se razvija bez zaustavljanja.

Zato Kina raste a zapad propada.

 
10 6 hvala 1
15 godina
offline
Kineska sonda vratila uzorke s Mjeseca, japanska s

jutros sam na cipelama donio uzorke tla s jaruna. iz njih (uzorka, ne cipela) bi se moglo zaključiti da tamo ima života, osobito psećeg. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Kineska sonda vratila uzorke s Mjeseca, japans
sad će nam zemlja biti teža pa će se sporije vrtit
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Kineska sonda vratila uzorke s Mjeseca, japanska s

Rezultati će potvrditi isto ono što dr. Semir Obmanagić govori već godinama. Isti oni graditelji koji su izgradili bosanske piramide u dolini piramida u Visokom izgradili su i mjesec! Naime, uzorak tla s mjeseca identičan je tlu kojeg je dr. Obmanagić pronašao još 2005. u tunelima bosanske piramide sunca. Riječ je o ljekovitom tlu koje su drevni graditelji ostavili, koje luči negativne ione u zrak i time neutralizira čak i koronu! Sve ono što nas uče u školama o prošlosti je potpuno pogrešno!

Moj PC  
6 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Kineska sonda vratila uzorke s Mjeseca, japans

Tako je. Dolje nazadnjačka školska prošlosti, živio napredni dr. Semir Obmanagić.

 

 

p.s.

 

Čovjek 11 godina čita Bug. Bugovci nije li vas pomalo sram?

 

42
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2020 23:42 (markoBT).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Kineska sonda vratila uzorke s Mjeseca, japans
Snimka lansiranja rakete/letjelice u 4k ili čak 8k rezoluciji, a snimke s 'mjeseca' u socijalnoj rezoluciji, kao onoj na gifovima ako ne i gora... Baš logično...sletjeli ste vi u filmski studio, kao i ameri 60-ih godina...
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2020 19:47 (Atila18).
 
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kineska sonda vratila uzorke s Mjeseca, japans
markoBT kaže...

Tako je. Dolje nazadnjačka školska prošlost, živio napredni dr. Semir Obmanagić.

 

 

p.s.

 

Čovjek 11 godina čita Bug. Bugovci nije li vas pomalo sram?

 

 Nije do njega, do tebe je.

12 godina
offline
Re: Kineska sonda vratila uzorke s Mjeseca, japans
Atila18 kaže...
Snimka lansiranja rakete/letjelice u 4k ili čak 8k rezoluciji, a snimke s 'mjeseca' u socijalnoj rezoluciji, kao onoj na gifovima ako ne i gora... Baš logično...sletjeli ste vi u filmski studio, kao i ameri 60-ih godina...

 Klasika... 

11 godina
offline
Re: Kineska sonda vratila uzorke s Mjeseca, japans
Atila18 kaže...
Snimka lansiranja rakete/letjelice u 4k ili čak 8k rezoluciji, a snimke s 'mjeseca' u socijalnoj rezoluciji, kao onoj na gifovima ako ne i gora... Baš logično...sletjeli ste vi u filmski studio, kao i ameri 60-ih godina...

Kako to da u studiju ne mogu snimiti u 4K, a na otvorenom mogu?

42
14 godina
offline
Re: Kineska sonda vratila uzorke s Mjeseca, japans
markoBT kaže...
Atila18 kaže...
Snimka lansiranja rakete/letjelice u 4k ili čak 8k rezoluciji, a snimke s 'mjeseca' u socijalnoj rezoluciji, kao onoj na gifovima ako ne i gora... Baš logično...sletjeli ste vi u filmski studio, kao i ameri 60-ih godina...

Kako to da u studiju ne mogu snimiti u 4K, a na otvorenom mogu?

 Opteretio si mu mozak i sad je čovjek umro

11 godina
offline
Re: Kineska sonda vratila uzorke s Mjeseca, japans
Diablo86 kaže...
markoBT kaže...
Atila18 kaže...
Snimka lansiranja rakete/letjelice u 4k ili čak 8k rezoluciji, a snimke s 'mjeseca' u socijalnoj rezoluciji, kao onoj na gifovima ako ne i gora... Baš logično...sletjeli ste vi u filmski studio, kao i ameri 60-ih godina...

Kako to da u studiju ne mogu snimiti u 4K, a na otvorenom mogu?

 Opteretio si mu mozak i sad je čovjek umro

Da bi se nešto opteretilo to treba i postojati. 

42
16 godina
offline
Re: Kineska sonda vratila uzorke s Mjeseca, japans
markoBT kaže...
Diablo86 kaže...
markoBT kaže...
Atila18 kaže...
Snimka lansiranja rakete/letjelice u 4k ili čak 8k rezoluciji, a snimke s 'mjeseca' u socijalnoj rezoluciji, kao onoj na gifovima ako ne i gora... Baš logično...sletjeli ste vi u filmski studio, kao i ameri 60-ih godina...

Kako to da u studiju ne mogu snimiti u 4K, a na otvorenom mogu?

 Opteretio si mu mozak i sad je čovjek umro

Da bi se nešto opteretilo to treba i postojati. 

 Ja sad samo ne kužim na koga je tvrdio da lažu; japanci ili kinezi? I što na to kažu australci - japanska se kapsula spustila knjima, morali su to nekako kroz carinu. Zapustinju gobi valjda nije trebalo kontrole. 

5 godina
offline
Kineska sonda vratila uzorke s Mjeseca, japanska s

Ako laže CNSA, laže i ESA da je kinesku sondu iz Francuske Gvajane pratila pri aluniranju, i sa Azora pri povratku.
Mnogo razgranata kapitalističko-komunistička zavjera da bi se ljude uvjerilo u... šta? Da je Zemlja kugla? 

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kineska sonda vratila uzorke s Mjeseca, japans
overhaul kaže...
markoBT kaže...
Diablo86 kaže...
markoBT kaže...
Atila18 kaže...

 Ja sad samo ne kužim na koga je tvrdio da lažu; japanci ili kinezi? I što na to kažu australci - japanska se kapsula spustila knjima, morali su to nekako kroz carinu. Zapustinju gobi valjda nije trebalo kontrole. 

 Sve mi to sumnjivo nes...kad znamo da Australija ima jednu od najstrozijih pravila unosa(u slucaju kontaminacije) ne-Australskih tvari i svega ostaloga s drugih kontinenta...

 

Tako da.. ne znam,mislim da bi prije Australci "to" raketirali prije nego šta bi uopće dotaklo njihovo tlo.. da ne bi mali-zeleni nikli tam u pustinji, gdje je Bog rekao laku noć.. :))

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2020 3:31 (zvijer).
5 godina
protjeran
offline
Kineska sonda vratila uzorke s Mjeseca, japanska s

U isto vrijeme, hrvatska je verzija japanske sonde (Hajuguzu3) na matičnom planetu, pače šupku uvaženog hadezenjare, pronašla život! Doduše, ne inteligentan.

Pis on ju :P
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2020 12:18 (Antiseptik).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice