Kina nastavlja rat protiv rudara kriptovaluta

poruka: 91
|
čitano: 15.658
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kina nastavlja rat protiv rudara kriptovaluta".
2 godine
neaktivan
offline
Kina nastavlja rat protiv rudara kriptovaluta

Što nisu napravili napad 51%, i završili s time. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Kina nastavlja rat protiv rudara kriptovaluta

Kripto mora krepat što prije. Uhvatite se "motike."

Moj PC  
11 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Kina nastavlja rat protiv rudara kriptovaluta
Theophilus Ruy kaže...

Što nisu napravili napad 51%, i završili s time. 

 Zavrsili sa cime? Jel imas uopce pojma koliko bi kostao svaki dan 51% napada, i to za upitne dugorocne rezultate. Da je to tako lako, vec bi netko davnih dana to izveo.

3 godine
neaktivan
offline
Kina nastavlja rat protiv rudara kriptovaluta

eto još Indija, Turska...ako usput i Elon koju prozbori možda, evo nas opet gdje smo i bili, ispod 20k...

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Kina nastavlja rat protiv rudara kriptovaluta

Padat će sve dok Kinezi ne prodaju većinu svojih bitcoina.

I`m silicon-based life-form
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kina nastavlja rat protiv rudara kriptovaluta
Sad će biti grafičkih na eBayu ko govana.
Nadglednik dina
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Kina nastavlja rat protiv rudara kriptovaluta

To je odlicno da se dogodilo! Sad je Kini samo ostaje da zabrani posjedovanje bitcoina, a taj dio mogu macku o rep. 

 

Godinama vec Kinezi misle kako ce zabranama nesto rijesiti. Ne samo da nece rijesiti, nego ce se bitcoin na "crno" kupovati vise nego ikad prije. Dok ce druge drzave na tome zaradjivati, Kina ce nazadovati. Kompletno poslovanje buducnosti vrsit ce se preko blockchaina. Kina si je s ovim uskratila jedan dobar dio kolaca. 

 

Medjutim, komunjare ne mogu protiv sebe i svoje zelje za kontrolom. Bitcoinu ovim potezom nisu napravili bas nista, osim sto ce minere otjerat u neke druge zemlje i opet smo na istom. Kineska smeca najvise boli sto bitcoinu aposlutno mogu samo pocuclat. Nema te mjere, nema te zabrane, kojim ga mogu zaustavit. I to je sva njegova ljepota. 

 
6 16 hvala 0
10 godina
offline
Kina nastavlja rat protiv rudara kriptovaluta

Dakle, sad se više ne može govoriti da je bitcoin centraliziran u Kini.

Kinezi sada mogu samo preći granicu i kupiti ili prodati u drugoj državi ili će im zabranit i prelazak granice.

 

U tom slučaju poslužit će dobra stara radio veza.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.6.2021 20:41 (Noel).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kina nastavlja rat protiv rudara kriptovaluta

Dečki, samo kripto!

AMD Ryzen 3900X; asrock B450 Pro4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; Nvidia GeForce Palit 2080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
3 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Kina nastavlja rat protiv rudara kriptovaluta
Da, baš gledam... Kolko ono ima držva kojima se BDP promijenio na bolje (ili na gore) zbog kriptovaluta? A da... 0 -.-
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.6.2021 21:04 (Gallu).
9 godina
offline
Re: Kina nastavlja rat protiv rudara kriptovaluta
Gallu kaže...
Da, baš gledam... Kolko ono ima držva kojima se BDP promijenio na bolje (ili na gore) zbog kriptovaluta? A da... 0 -.-

 Polako, tek je pocelo, ide prvo od siromasnih obespravljenih drzava. Uostalom BTC nije napravljen da poveca BDP vec da bude decentralizirana valuta gdje ti ni drzava ni banka, ne mogu sjesti na ili ukinuti racun.

11 godina
offline
Re: Kina nastavlja rat protiv rudara kriptovaluta
Znači cijena Bitcoina pada kad ih ima puno, pada kad ih ima malo. Zar smanjenje rudarenja ne bi trebalo podići cijenu Bitcoina? Ono nešto ponuda i potražnja.
 
8 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Kina nastavlja rat protiv rudara kriptovaluta
Bitcoin trenutno, kao i ostale kriptovalute, služi uglavnom da ljudi s viškom novca spekuliraju i nastoje uvećati svoj višak. Ljudi bez novca nemaju skoro nikakvu korist od toga.
5 godina
offline
Re: Kina nastavlja rat protiv rudara kriptovaluta
Ljepota bitcoina? Trenutno je ljepota što se na njemu može dobro zaraditi (zanemarimo ovaj zadnji pad). Makni mogućnost zarade i ljepote više nema. Ja sam pristojno zaradio na njemu ali ne vidim tu nikakvu ljepotu. Njegov rast bazira se isključivo na ljudskoj pohlepi i strahu od propuštanja dobitka.
3 godine
offline
Re: Kina nastavlja rat protiv rudara kriptovaluta
1. Tek je počelo - 2015 negdje...
2. Mislim da je već dokazano da kad ti žele sjest ili oduzeti da to mogu.
3. Bitcoin neće nikada moći zamijeniti novac i mislim da nema baš tolke budale koja ga koristi ko svakodnevni novac...
Bitcoin je spekulativni balon. Igračka za kockare i ništa više. Njegova prava vrijednost je 0, a tržišnu vrijednost diktira samo pohlepa
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.6.2021 21:49 (Gallu).
2 godine
protjeran
offline
Kina nastavlja rat protiv rudara kriptovaluta

Bitcoin ima super ideju decentralizacije današnjih pohlepnih i užasnih banaka ali nažalost postao je on i svi shitcoini spekulativno ulaganje koje vrijedi koliko drugi pumpati... 

Aut inveniam viam aut faciam
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kina nastavlja rat protiv rudara kriptovaluta
Kapetan Nemo kaže...
Ljepota bitcoina? Trenutno je ljepota što se na njemu može dobro zaraditi (zanemarimo ovaj zadnji pad). Makni mogućnost zarade i ljepote više nema. Ja sam pristojno zaradio na njemu ali ne vidim tu nikakvu ljepotu. Njegov rast bazira se isključivo na ljudskoj pohlepi i strahu od propuštanja dobitka.

 Šteta da na informatičkom forumu ne možemo vidjeti ljepotu takvog nečeg.

Say hello to my little friend
6 godina
offline
Re: Kina nastavlja rat protiv rudara kriptovaluta
...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kina nastavlja rat protiv rudara kriptovaluta
DuxCro kaže...

Kripto mora krepat što prije. Uhvatite se "motike."

 Hoće onaj dio ekipe koji je u krivo vrijeme izašao/ušao. Elon i Kineska KP su u onoj drugoj grupi.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.6.2021 22:50 (ante_etna).
10 godina
offline
Kina nastavlja rat protiv rudara kriptovaluta

Kina je zeznula samu sebe. Rudari već sele u SAD.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kina nastavlja rat protiv rudara kriptovaluta
Black_Beard kaže...

Bitcoin ima super ideju decentralizacije današnjih pohlepnih i užasnih banaka ali nažalost postao je on i svi shitcoini spekulativno ulaganje koje vrijedi koliko drugi pumpati... 

 -naivan si.. tj ako misliš da je to ideja ispod haube. U svemu-poslu je ideja-novac, reklama je nešto drugo, za naivne. Odnosno, što misliš tko i kako zarađuje, tko u danu okrene milijardu, raja s 'krampom' (mining), prosječni citizen lalalanda ili financijske institucije i milijarderi sumnjivih izvora novca.. a tad se zapitaj zašto se nešto napravi, kako, zašto je kotač okrugli, ne trokutasti npr .. i tad možda prepoznaš cilj tj zašto je bitcoin upravo takav, savršen, za špekulante-malverzacije i pitaj se tko od ponuđenih može takvim malverzacijama zaraditi ili tko ne može, tj ako zaradiš 100% od 1$ to i nije neki novac, mada je 100% .. dok s milionom-milijardom može i 10% .. du d math.

-bitcoin je izmišljena slika picassa, dijamant, zlato na kvadrat, savršena roba neograničene cijene, bez fizičkih ograničenja kao masa-inercija ili ostavljanje traga osim kad to želi ujkosem.. itd itd..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
2 godine
neaktivan
offline
Re: Kina nastavlja rat protiv rudara kriptovaluta
pravi_covijek kaže...
Polako, tek je pocelo, ide prvo od siromasnih obespravljenih drzava. Uostalom BTC nije napravljen da poveca BDP vec da bude decentralizirana valuta gdje ti ni drzava ni banka, ne mogu sjesti na ili ukinuti racun.

 dajem kriptovalutama još dvije godine...

napala ih je kineska vlast, napast će ih i U.S.A , svjetski monetarni fondovi, tražit će razlog uskraćivanja kriptovaluta zbog skrivanja novca stečenog kriminalom itd...

 

ja sam skroman.

samo bi ih ukinuo da se cijene grafičkih vrate jedno dva mjeseca na normalu pa onda neka kopa tko hoće...

 

"tko pod drugim jamu kopa (kriptorudari) sam u nju upada.."

13 godina
offline
Re: Kina nastavlja rat protiv rudara kriptovaluta
=XFX=PlayHard kaže...

To je odlicno da se dogodilo! Sad je Kini samo ostaje da zabrani posjedovanje bitcoina, a taj dio mogu macku o rep. 

 

Godinama vec Kinezi misle kako ce zabranama nesto rijesiti. Ne samo da nece rijesiti, nego ce se bitcoin na "crno" kupovati vise nego ikad prije. Dok ce druge drzave na tome zaradjivati, Kina ce nazadovati. Kompletno poslovanje buducnosti vrsit ce se preko blockchaina. Kina si je s ovim uskratila jedan dobar dio kolaca. 

 

Medjutim, komunjare ne mogu protiv sebe i svoje zelje za kontrolom. Bitcoinu ovim potezom nisu napravili bas nista, osim sto ce minere otjerat u neke druge zemlje i opet smo na istom. Kineska smeca najvise boli sto bitcoinu aposlutno mogu samo pocuclat. Nema te mjere, nema te zabrane, kojim ga mogu zaustavit. I to je sva njegova ljepota. 

 

 

"Dok ce druge drzave na tome zaradjivati, Kina ce nazadovati. Kompletno poslovanje buducnosti vrsit ce se preko blockchaina. Kina si je s ovim uskratila jedan dobar dio kolaca. "

 

Daj mi pojasni kako je to Kina zarađivala na bitcoinu odnosno kako je sad sama sebi uskratila tajdio "kolača"?

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.6.2021 0:24 (alengrosevic).
15 godina
offline
Re: Kina nastavlja rat protiv rudara kriptovaluta
Noel kaže...

Kina je zeznula samu sebe. Rudari već sele u SAD.

 A đe si SAD našo sa duplo skupljom strujom od kineske... Ima puno boljih destinacija od SAD-a koji je em skuplji em nestabilnije elektro mreže...

 

2 godine
neaktivan
offline
Kina nastavlja rat protiv rudara kriptovaluta

Kad čitam ove komentare shvatim da sam i ja nekad bio glup, mlad i neiskusan.

 
4 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Kina nastavlja rat protiv rudara kriptovaluta
"Šteta da na informatičkom forumu ne možemo vidjeti ljepotu takvog nečeg"

Sama tehnologija bitcoina je zanimljiva i tu možemo govoriti o nekoj "ljepoti". Što se tiče njegove trenutne primjene riječ je uglavnom o mešetarenju .
13 godina
offline
Re: Kina nastavlja rat protiv rudara kriptovaluta
Kapetan Nemo kaže...
Sama tehnologija bitcoina je zanimljiva i tu možemo govoriti o nekoj "ljepoti". Što se tiče njegove trenutne primjene riječ je uglavnom o mešetarenju .

 Pa na to sam i ciljo kad sam napiso informatičkom forumu.

Say hello to my little friend
6 godina
offline
Kina nastavlja rat protiv rudara kriptovaluta

ah well...

NULL!=NULL
 
3 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Kina nastavlja rat protiv rudara kriptovaluta
jglllllll kaže...

Kad čitam ove komentare shvatim da sam i ja nekad bio glup, mlad i neiskusan.

 vjerojatno sam se pronašao u tvome komentaru  a ne znam zbog čega.

Dooolje kriptovalutaška mafijo !! Vratite nam grafičke kartice, bando kapitalistička !! :^)
15 godina
offline
Re: Kina nastavlja rat protiv rudara kriptovaluta
Drazen99 kaže...
dajem kriptovalutama još dvije godine...

 Za početak prouči malo Lindy effect.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Lindy_effect

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice