Kina dodijelila prve dozvole za potpuno autonomne

poruka: 17
|
čitano: 7.707
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kina dodijelila prve dozvole za potpuno autonomne ".
16 godina
offline
Kina dodijelila prve dozvole za potpuno autonomne

Kako su se usudili prije muljatora Rimca, sram ih bilo

 
7 2 hvala 0
10 godina
offline
Kina dodijelila prve dozvole za potpuno autonomne

Ako detektira koronu, zaključa se automatski na 3 tjedna i zavari vrata.

Nadglednik dina
Moj PC  
24 0 hvala 0
15 godina
offline
Kina dodijelila prve dozvole za potpuno autonomne

i poslije će postaviti eco-pet-friendly izvoznu naljepnicu "nije ispitivano na ljudima i ostalim životinjama" (i slikica nasmiješenog mede i zeke), iako sad svi znamo da jest. oni bar imaju stanovništva za trošenje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Kina dodijelila prve dozvole za potpuno autonomne

Revoluciju autotaksija bih najbolje usporedio s revolucijom perlica rublja (vešmašina), tj. kad su žene odjednom dobile 2-3h dnevno više, više nisu morale do potoka ribati i tuči rublje, što su iskoristile za edukaciju i konkretne poslove.

Tako će biti s autotaksijima, više nećemo morati satima okretat volan i mijenjati brzine. Moći ćemo to vrijeme vožnje iskoristiti za čitanje knjiga i raditi neki konkretan online posao.

I`m silicon-based life-form
Moj PC  
1 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kina dodijelila prve dozvole za potpuno autono
kowach kaže...

Revoluciju autotaksija bih najbolje usporedio s revolucijom perlica rublja (vešmašina), tj. kad su žene odjednom dobile 2-3h dnevno više, više nisu morale do potoka ribati i tuči rublje, što su iskoristile za edukaciju i konkretne poslove.

Tako će biti s autotaksijima, više nećemo morati satima okretat volan i mijenjati brzine. Moći ćemo to vrijeme vožnje iskoristiti za čitanje knjiga gledat Tik-Tok videe i raditi neki konkretan online posaošvaleraciju na Tinderu.

 Evo, ispravih....

Ju je je? Je ju je!
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Kina dodijelila prve dozvole za potpuno autono
A šta je s nama koji uživamo u motanju, šaltanju i sl. stvarima?
3 godine
offline
Kina dodijelila prve dozvole za potpuno autonomne

Čekamo prve mrtve, al ne mačiće

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.8.2022 21:10 (Boris grozni).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Kina dodijelila prve dozvole za potpuno autono
Boris grozni kaže...

Čekamo prve mrtve, al ne mačiće

 Citaj novine ima ih svaki dan na nasim cestama.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
3 godine
offline
Re: Kina dodijelila prve dozvole za potpuno autono
Santana kaže...
Boris grozni kaže...

Čekamo prve mrtve, al ne mačiće

 Citaj novine ima ih svaki dan na nasim cestama.

 Sad ih bude još više

16 godina
offline
Re: Kina dodijelila prve dozvole za potpuno autono
silvio3105 kaže...
A šta je s nama koji uživamo u motanju, šaltanju i sl. stvarima?

Isto su tako nekad neke žene uživale u pranju rublja na potoku. 

Kriva analogija. Bolje bi bilo usporediti s konjima. Neki ljudi i danas vole jahat konje, ali ih ne koriste za prijevoz od točke A do točke B. Ja osobno ne znam nikoga tko jaše konje.

I`m silicon-based life-form
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.8.2022 7:45 (kowach).
16 godina
offline
Re: Kina dodijelila prve dozvole za potpuno autono
Stric_Jura kaže...
kowach kaže...

Revoluciju autotaksija bih najbolje usporedio s revolucijom perlica rublja (vešmašina), tj. kad su žene odjednom dobile 2-3h dnevno više, više nisu morale do potoka ribati i tuči rublje, što su iskoristile za edukaciju i konkretne poslove.

Tako će biti s autotaksijima, više nećemo morati satima okretat volan i mijenjati brzine. Moći ćemo to vrijeme vožnje iskoristiti za čitanje knjiga gledat Tik-Tok videe i raditi neki konkretan online posaošvaleraciju na Tinderu.

 Evo, ispravih....

 Naravno da će uglavnom se svi baciti na beskonačno scrollanje i gledanje netflixa, hulua i raznih servisa. Ali kad oslobodiš milijardu kineza od vožnje koja traje npr. 1h dnevno po osobi, dobiješ milijardu dodatnih sati koje će oni utrošiti u nešto drugo i dobar dio će ih nešto konkretno raditi i doprinjeti ukupnoj ekonomiji.

I`m silicon-based life-form
14 godina
offline
Kina dodijelila prve dozvole za potpuno autonomne

hmmm

 

u doba konja i kola, pametni konji su znali za put do doma, pa su ne jednom "mokra braća" sretno stigla iz goric doma bez aktivnog sudjelovanja u prometu...

 

ali sumnjam da je to povećalo efikasnost motikarenja....

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kina dodijelila prve dozvole za potpuno autono
Ako ce biti autonomni auti koji se voze na Kineskom pisanom softwareu (jad i bijeda od velikih firmi, sto li je tek od manjih firmi), stvarno ce se usrecit kad im auto pocinju se zaletavat sve po suda i gazit ljude...
To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering. Friedrich Nietzsche
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kina dodijelila prve dozvole za potpuno autono
Boris grozni kaže...

Čekamo prve mrtve, al ne mačiće

 Hm, ljudi ne grijese jelda? Onda kazemo, jbga, desilo se slucajno  😒.

recimo jedan dobar autonomni sustav sigurno bi manje pogrijesio u voznji autobusa od ovih umornih poljaka. Pogotovo po tim dugackim monotonim rutama.

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Kina dodijelila prve dozvole za potpuno autono
Mirišeš na kapitalistu. Samo da je para, da se vrti, da ima ekonomske računice.
Ako ćeš vrijeme vožnje zamijenit gledanjem TikToka i Njetflixa, nek programiraju Indijci i nek izginemo.
8 godina
offline
Re: Kina dodijelila prve dozvole za potpuno autono
silvio3105 kaže...
Mirišeš na kapitalistu. Samo da je para, da se vrti, da ima ekonomske računice.
Ako ćeš vrijeme vožnje zamijenit gledanjem TikToka i Njetflixa, nek programiraju Indijci i nek izginemo.

 Ne moras gledat tiktok, al mozes nesto drugo. 

Voznja u autu je cisto gubljenje vremena. Tesko mi je za povjerovat da je nekoma zabava bit u guzvi.

Pusti te debilane o autonomnim automobilima. Zamisli samo da je HŽ kak spada. Sjednes u vagon spojis laptop i radis ili spavas ili igras igrice, ak imas dulje putovanje. U svakom slucaju bolje provedeno vrijeme vozikanja po ZG

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.8.2022 18:36 (Santana).
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Kina dodijelila prve dozvole za potpuno autono
Ko je rekao da mi je zabavno bit u gužvi. Nisam ni spomenuo vožnju u autu, a vi već mislite tako.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice