Kina dobila najduži betonski most izrađen 3D ispis

poruka: 13
|
čitano: 4.238
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kina dobila najduži betonski most izrađen 3D ispis".
11 godina
offline
Kina dobila najduži betonski most izrađen 3D ispis

Gomila slavi most, a četri policajca kontroliraju. Što kontroliraju? A, ko će ga znat. Valjda KP Kine zna. Ili možda ni oni ne znaju?

42
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.1.2019 18:02 (markoBT).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kina dobila najduži betonski most izrađen 3D i
A nema 10 metara do kopna na slici iza mosta xD
If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed. - Mark Twain
Moj PC  
9 0 hvala 0
Kina dobila najduži betonski most izrađen 3D ispis

kad imaju maloga pa im sve mora biti najvece. 

Moj PC  
0 2 hvala 0
8 godina
offline
Re: Kina dobila najduži betonski most izrađen 3D i
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

kad imaju maloga pa im sve mora biti najvece. 

 Ajd da si to rekao za onaj most od 55km koji je otvoren prošle godine pa još nekako, ali u ovom slučaju nisi baš ispao pametan.

Re: Kina dobila najduži betonski most izrađen 3D i
dtdtdt kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

kad imaju maloga pa im sve mora biti najvece. 

 Ajd da si to rekao za onaj most od 55km koji je otvoren prošle godine pa još nekako, ali u ovom slučaju nisi baš ispao pametan.

 

A kao da ja ikada ispadam pametan.

15 godina
offline
Kina dobila najduži betonski most izrađen 3D ispis

ipak je to čudesno dostignuće suvremenog mostarstva, vrijedno nagrade "jure radić": em međusobno spaja čak dvije obale, em se uzdiže na ponorom od 3-4 metra, em po njemu ljudi mogu čak i hodati. fascinantno. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Kina dobila najduži betonski most izrađen 3D ispis
Nemojte se zezati s Kinezima. Tko je izgradio kineski zid - najveću građevinu na svijetu (i mnogo štošta drugoga)? Znate li koja su tri dostignuća izvela Europu iz srednjeg vijeka i otvorila puteve znanstvene revolucije? Kompas, tisak (pokretna slova) i barut. A sva tri dolaze iz Kine. E da smo mi Hrvati samo 1/1000 Kineza (ne samo po broju)...
 
2 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kina dobila najduži betonski most izrađen 3D i
Evropu je iz srednjeg vijeka izvelo odbacivanje onoga što ju je u srednji vijek i uvelo - teologije koja je sputavala razvoj u svakom smislu.

Islamske države imaju i kompas i tisak i barut, pa i puno više, a i dalje su u srednjem vijeku. A i Hrvatska okreće u tom smjeru.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
7 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Kina dobila najduži betonski most izrađen 3D i
to je sve proizvod ljudskog uma...hrvati....kinezi...to u biologiji ne postoji (nacionalizam)...tako danenu za to dajem palac dolje
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Kina dobila najduži betonski most izrađen 3D ispis
Kakav crni nacionalizam! Kinezi imaju civilizaciju staru mnoga tisućljeća, dali su svijetu što sve ne, lete u svemir, a sada ih se omalovažava, kao ništa ne mogu, pa što rade ništa ne valja. Tako što pisati nije nacionalizam, nego baš rasizam. I onda sam ja nacionalist. Čiji? Valjda kineski.
 
10 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kina dobila najduži betonski most izrađen 3D i
danen kaže...
Kakav crni nacionalizam! Kinezi imaju civilizaciju staru mnoga tisućljeća, dali su svijetu što sve ne, lete u svemir, a sada ih se omalovažava, kao ništa ne mogu, pa što rade ništa ne valja. Tako što pisati nije nacionalizam, nego baš rasizam. I onda sam ja nacionalist. Čiji? Valjda kineski.

 Pa baš sada ih se sve manje omalovažava (generalno) jer imaju love.

Sjećam se jednog frenda još iz srednje škole kako je pričao da su kinezi prljavi i da jedu pse itd. a sad kad mu se otvorila poslovna prilika u Kini tvrdi da "je lijepo vidjeti druge kulture i da su drag i zanimljiv narod" ...nevjerojatno kakvu moć ima novac.

 

15 godina
offline
Kina dobila najduži betonski most izrađen 3D ispis

Sada će oni začas i Pelješki 3D isprintati...

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kina dobila najduži betonski most izrađen 3D i
markoBT kaže...

Gomila slavi most, a četri policajca kontroliraju. Što kontroliraju? * * *

Čuj šta kontroliraju?! Pa gdje si vidio neko javno okupljanje bez policije na terenu.

 

boxer kaže...

Sada će oni začas i Pelješki 3D isprintati...

Mostovi spajaju ljude a granice razdvajaju. Umjesto da je taj Pelješki most odavno završen i time postao svojevrsna atrakcija, ovi političari iz matične mi zemlje jedu go*na da izvinete na izrazu.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice