Kim Jong Unov cyberhack Pfizerovog cjepiva

poruka: 16
|
čitano: 6.737
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kim Jong Unov cyberhack Pfizerovog cjepiva".
14 godina
offline
Kim Jong Unov cyberhack Pfizerovog cjepiva

Uvijek ista shema. Neka “služba” iznese informacije, uz to navede nekakve “dokaze” koji su u pravilu dovoljno nejasni da zapravo ne dokazuju ništa i svode cijelu priču više-manje na običnu tvrdnju. Ali onda to prenese neki od “renomiranih” medija, što onda pak kopiraju stotine drugih (lojalnih) medija i za dva-tri tjedna pola planete bruji o - ni manje ni više nego -  “činjenicama”.

 

Usput, već godinu dana na istoj toj planeti (ili barem u istim tim medijima) su puna usta zdravlja i “solidarnosti”. Pa kad je već solidarnost na prvom mjestu, zašto se onda receptura cjepiva ne podijeli sa svima?

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.2.2021 8:43 (hoover).
 
11 0 hvala 2
15 godina
offline
Kim Jong Unov cyberhack Pfizerovog cjepiva

kim paj cek je uvijek voljena tema no ptičica mi šapće kako se, pod državnom kapom, skoro svi bave ako ne kriminalom, a ono nemoralnim svinjarijama (npr. rvacka prodaje ručne bacače granata republici kongo). više me (i to ozbiljo) brine što će se zbiti kad se sjeverna koreja jednoga dana otvori, a dinastija kim ode u mp3. što će biti s tim ljudima ispranih mozgova, koliko će se naraštaja država i društvo tamo "čisititi" od ovoga. tako gledano, ovo sad je samo predstava i zabava za "zabrinuti zapad" (koji, iskreno, boli q, jer kad bi htjeli, riješili bi "problem" za najdulje jedan dan; možda mu čak i zavide na razini kontrole populacije). to što oni nešto "hakiraju" je pussy smoke. cjepivo mogu jedino dobiti, a i to od frendova iz kine. ne bi me čudilo ni da im ameri daju (u zamjenu za "protuusluge"). nije tu sve tako c/b bitmapa, ima tu 256 nijansi sive. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.2.2021 14:00 (Ajar).
Moj PC  
13 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kim Jong Unov cyberhack Pfizerovog cjepiva
Ajar kaže...

kim paj cek je uvijek voljena tema no ptičica mi šapće kako se, pod državnom kapom, skoro svi bave ako ne kriminalom, a ono nemoralnim svinjarijama (npr. rvacka prodaje ručne bacače granata republici kongo). više me (i to ozbiljo) brine što će se zbiti kad se sjeverna koreja jednoga dana otvori, a dinastija kim ode u mp3. što će biti s tim ljudima ispranih mozgova, koliko će se naraštaja država i društvo tamo "čisititi" od ovoga. tako gledano, ovo sad je samo predstava i zabava za "zabrinuti zapad" (koji, iskreno, boli q, jer kad bi htjeli, riješili bi "problem za najdulje jedan dan; možda mu čak i zavide na razini kontrole populacije). to što oni nešto "hakiraju" je pussy smoke. cjepivo mogu jedino dobiti, a i to od frendova iz kine. ne bi me čudilo ni da im ameri daju (u zamjenu za "protuusluge"). nije tu sve tako c/b bitmapa, ima tu 256 nijansi sive. 

 Njih Kina drži i šalje mrvice ako im zatreba odraditi kakav prljavi posao, a što će biti jednog dana kad to padne točno se zna. Partijska i časnička elita, domaći šverceri i dio emigracije će postati biznismenska krema jer već sada kontroliraju resurse, tko ih bude preglasno kritizirao bit će optužen za sjeveronostalgiju i kimjongudbizam. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.2.2021 15:41 (ante_etna).
15 godina
offline
Re: Kim Jong Unov cyberhack Pfizerovog cjepiva
Ajar kaže...

kim paj cek je uvijek voljena tema no ptičica mi šapće kako se, pod državnom kapom, skoro svi bave ako ne kriminalom, a ono nemoralnim svinjarijama (npr. rvacka prodaje ručne bacače granata republici kongo). više me (i to ozbiljo) brine što će se zbiti kad se sjeverna koreja jednoga dana otvori, a dinastija kim ode u mp3. što će biti s tim ljudima ispranih mozgova, koliko će se naraštaja država i društvo tamo "čisititi" od ovoga. tako gledano, ovo sad je samo predstava i zabava za "zabrinuti zapad" (koji, iskreno, boli q, jer kad bi htjeli, riješili bi "problem za najdulje jedan dan; možda mu čak i zavide na razini kontrole populacije). to što oni nešto "hakiraju" je pussy smoke. cjepivo mogu jedino dobiti, a i to od frendova iz kine. ne bi me čudilo ni da im ameri daju (u zamjenu za "protuusluge"). nije tu sve tako c/b bitmapa, ima tu 256 nijansi sive. 

 

Biznis je biznis. I tu naprosto nema morala. Od nečega se mora živjeti, a ako ćeš moralizirati, uvijek ima netko tko neće.

 

Uostalom, niti jedan rat nije zaustavio trgovinu, pa niti ratovi između kršćanskog Zapada, i islamske Turske. Jednostavno, svi vole zlato.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
16 godina
offline
Re: Kim Jong Unov cyberhack Pfizerovog cjepiva

Koja kretenska retorika članka - Sjeverna Koreja proizvodi hackere, odnosno doslovno cyber kriminalce u državnom aparatu.
Onda po tome SAD proizvodi masovne ubojice i teroriste koji ubiju milijune ljudi godišnje.

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.2.2021 11:19 (Mar).
 
13 0 hvala 3
16 godina
offline
Kim Jong Unov cyberhack Pfizerovog cjepiva

Sad cemo napokon doznat koje 5G chipove koristi Pfizerovo cjepivo.

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kim Jong Unov cyberhack Pfizerovog cjepiva
Mar kaže...

Koja kretenska retorika članka - Sjeverna Koreja proizvodi hackere, odnosno doslovno cyber kriminalce u državnom aparatu.
Onda po tome SAD proizvodi masovne ubojice i teroriste koji ubiju milijune ljudi godišnje.

 Amerikanci napadaju druge zemlje, Kinezi i Korejanci kradu podatke, a Korejanci i novce. Što ti nije jasno? 

16 godina
offline
Kim Jong Unov cyberhack Pfizerovog cjepiva

vidi se tko ne umije zbrojit 2 i 2 i nadisao se dezinficijensa.

zasto akcija? ta da zavaravaju protivnike!!!

 

zna se (...skoro mi izletilo "3 anemicna znaseta") da su ovi komunisticki zlotvori i axis of evil u biti smislili

izvorni virus u labu. ovo je cisti cover up!

 

danas pocinje prcanje sa liepim vax passovima. vidim da je tema isto zasiela na celo novog broja.

sve pizdarije sa vijonima i oruzjem po bugu - pogledam malo Wired, a tamo cijeli broj posvecen RATU.

cudan neki trend, i vaskoliko-vasionska koincidencija, jelda?

 

ishlapjeli mrsitelj djecje kose i puno bolja verzija mrkvice opet je poceo siriti ljubav po siriji.

citam na hrvatskom portalu o tome kako americki bankari sve glasnije zele RESET cijelog bankarskog sustava - jebote a smijali smo se dejvu ajku.

 

za tu prigodu liepa glasbena podloga. liep pozdrav dezurnom liubitelju germanskog na kojeg bismo se tako trebali ugledati

cielim znanstvenim tezaurusom ter korpusom kakti autohtonog iezika.

 

(koracnica nastala prije 1933.)

 

 
2 2 hvala 0
15 godina
offline
Kim Jong Unov cyberhack Pfizerovog cjepiva

Ovi Sjevernokorejanci su stvarno gamad bez premca. Nema na šta nisu spremni.

 

Njihovi hakeri napadaju postrojenja drugih zemalja, kradu šifre korisnika, imaju totalni nadzor nad svakim svojim stanovnikom.

 

Stvarno, sramotno

 

Sreća da imamo ovakve objektivne kolumniste u BUG-u koji pišu o tome bez dlake na jeziku

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Kim Jong Unov cyberhack Pfizerovog cjepiva

eh ti zločesti SjevernoKoreanci, uz nedavno prepoznate zlikovce Kineze, te poznate arhetipske zlikovce Ruse....

 

prde u čabar čovjekoljubivim pregaocima i vlasnicima Fajzera, AstraZenece,  koji liježu i ustaju iz kreveta samo s jednim ciljem: uspostavi sretnog Svijeta ukojem su svi sretni, veseli i debeli, a ružičasti jednorozi lete sveudilj isprđujući dugu....

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kim Jong Unov cyberhack Pfizerovog cjepiva
Sad se postavlja pitanje, kad je toliko tim svjetskim močnicima stalo do ljudski zivota koji umiru od covid-19. Proizveli su ta cjepiva koja eto "štite" od virusa, zašto onda te farmaceutske tvrtke se nisu malo više angažirali pa da svaka zemlja dobije recept i krene u proizvodnju istih, a ne da se čeka na cjepivo po par mjeseci kojeg nema.Očito je ova pandemije najnoviji izvor zarade, pa tako da Sjevernu Koreju podržavam u naumu.
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
online
Kim Jong Unov cyberhack Pfizerovog cjepiva

Uvijek mi je zanimljivo kad se zna točno tko je izvršio ovakav napad. Zanimljiva logika - u isto vrijeme Sjeverna Koreja veliča svoje pothvate ali iz nekog razloga se stidi svojih hakera.

Provalili su bez obzira na javno dostupne informacije jer žele narodu prikazati da su ga sami napravili? Ne kužim - nisu li mogli tako uzeti javno dostupne podatke pa za njih reći da su ih sami proizveli ako su podaci isti?

Za nekog tko se razumije u računalnu sigurnost i funkcioniranje računalnih mreža, jasno je da se za identifikaciju mora znati tko stoji iza određene IP adrese te da to nije uvijek jednostavno.

Ako ne objave kako su točno otkrili da se radi o hakerima koji rade za Korejsku vladu kako da znam da se ne radi o isceniranom napadu te da ovo nije dio Američke propagande.

Ili to ne smiju otkriti jer bi tim otkrili da ih špijuniraju, što zapravo znači da su i oni njih hakirali?

 

S jedne strane se od ograničene muhe (koja svoja sranja propagira unutar svoje države) pravi slona, a s druge se slon koji gazi sve pred sobom (i propagira svoje sranje po cijelom svijetu) prikazuje kao muha koja sere blagostanje.

 

Ako nekog stvarno brine Sjeverno Korejska propaganda, profulao je ceo fudbal.

Svemir.
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.2.2021 14:57 (PaleRider).
 
6 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Kim Jong Unov cyberhack Pfizerovog cjepiva

Doc, ovo ti nije trebalo. Zasro si i vlak i prugu i šefa stanice. Ma, zasro si i putnike na stanici i (sjevernokorejske) hakere koji su taman sjebavali hažeov (ne)red vožnje. 

Ustvari, uopće ne kužim smisao ovog teksta - nit je duhovit nit je kao da ga je onaj "stari" stari Doc pisao. Koji bi mi sad kurac trebali pomisliti?! Najobićniji zapadnjački pamflet (da ne kažem budalaština) za naivne libertarijance & desničarsku žgadiju. 

 

Jbšmi, ako je 10 posto iz teksta istina - navijam za Sjeverno Korejce.

Pis on ju :P
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.2.2021 17:21 (Antiseptik).
Moj PC  
4 1 hvala 0
15 godina
offline
Kim Jong Unov cyberhack Pfizerovog cjepiva

Jao LOL-čine. Sjeverna Koreja će sa svih 1024 IP adrese koliko je dobila preko Kine hackirati Pfizera ili AstraZenicu... c c c.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Kim Jong Unov cyberhack Pfizerovog cjepiva

 

Nakon neuspješnog hakiranja pfizera veliki vođa je naredio da se hakiraju bosnalijek, posto tamo prave specijalno cjepivo protiv korone.

 

Nakon mukotrpnog hakiranja ipak se isplatilo, dobili su nacrt proizvodnje cjepiva protiv korone.

 

Lijevo je mujo ložać, desno je fata koja glumi motor.

 

 

Vidim da neki zamjere na propagandi, ali ljudi morate razumjeti se doc cjepio i to dvaput ga je primio.Ne odrazavaju se nuspojave kod svakoga isto.A i uz to se mora jesti svaki dan,a gorivo sve skuplje.

 

 

 
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Kim Jong Unov cyberhack Pfizerovog cjepiva

Cijenjeni Dr. Bercki,

 

pored ove saljive napisanije vezane uz SARS-CoV-2, zanima me strucno misljenje o necem korisnijem,

posto se u EU i mainstream medijima nigdje nista nece naci o

 

ClO2

 

https://comusav.de/

 

ili i to spada u fake news?

 

hvala, 

poz!

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice