KEF Mu7 - Ozbiljne aspiracije

poruka: 2
|
čitano: 4.567
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "KEF Mu7 - Ozbiljne aspiracije".
15 godina
offline
KEF Mu7 - Ozbiljne aspiracije

Toliko riječi, a ono najvažnije - zvuk - je opisano sa "zvuče dobro". Te dvije riječi su (meni) jedine bitne u tekstu i volio bih da je opis tog ključnog dijela malo veći od dvije riječi.

Idi i radi nešto korisno!
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: KEF Mu7 - Ozbiljne aspiracije
Keso kaže...

Toliko riječi, a ono najvažnije - zvuk - je opisano sa "zvuče dobro". Te dvije riječi su (meni) jedine bitne u tekstu i volio bih da je opis tog ključnog dijela malo veći od dvije riječi.

 

Pa ima paragraf o zvuku:

 

Imajući to na umu, stava smo da će KEF-ove slušalice Mu7 biti zanimljive štovateljima brenda, zaljubljenicima u njihov dizajn, i svima onima koje će privući njihov neutralni zvuk. Čitav raspon frekvencija ujednačen je i zadovoljavajuće zastupljen, što znači da nema neprirodne hiperdetaljnosti, suviše isturenih vokala, ali ni jako naglašenog basa. S druge strane, nema ni uzbuđenja energičnošću prezentacije, a takva sonična kultiviranost neće biti svima po volji. U kombinaciji sa žicom i kvalitetnim pojačalom, KEF-ove slušalice iskazuju osjetno življi karakter i – oprostite na izrazu – dobivaju muda, no to shvatite tek kao opservaciju, a ne nešto za čime se vrijedi povesti; ako tražite žične slušalice, Mu7 svakako vam ne bi trebao biti predmet razmatranja.

 

Nema se puno za dodati na to. Zvuče jako "pristojno", ali prilično neuzbudljivo. Ja ih na konto kvalitete zvuka ne bih kupio, jer preferiram življi i zabavniji zvuk. Također smatram nedopustivim da slušalice te cijene nemaju app s ekvilizatorom, koji bi sanirao većinu njihovih mana.

Never put Dolby on snake detectors.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice