KEF LS50 Wireless - Sve-u-jedan hi-fi za odlikaše

poruka: 22
|
čitano: 5.797
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "KEF LS50 Wireless - Sve-u-jedan hi-fi za odlikaše".
13 godina
offline
KEF LS50 Wireless - Sve-u-jedan hi-fi za odlikaše

Za 18 soma kuna kupiš ozvučenje da boli glava. Svaka čast da ovo ima svoje kupce po toj cijeni.

Moj PC  
5 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
KEF LS50 Wireless - Sve-u-jedan hi-fi za odlikaše

Ovo postala Kefova prčija...

Recenzirat omladini i HR sirotinji slušalice i prdavce pd 300-1300kn ,a ne ove ludosti.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
KEF LS50 Wireless - Sve-u-jedan hi-fi za odlikaše

Mocna ponuda na nabava.net.

0 pronadjenih rezultata.

 

Mozda nabava.net ne zna prikazati tako skupe proizvode?

 

 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: KEF LS50 Wireless - Sve-u-jedan hi-fi za odlik
Kad pomislim na cijenu Nada i Sonus Fabera sa stalcima i pogledam na ovo..
 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: KEF LS50 Wireless - Sve-u-jedan hi-fi za odlik
Još da Sonuse zamjeniš za (pojačalu) nešto manje zahtjevne zvučnike - kojima 2/3 cijene ne otpadaju na vrhunsku stolariju ;-)
Pis on ju, tu :P
5 godina
protjeran
offline
Re: KEF LS50 Wireless - Sve-u-jedan hi-fi za odlik
Još jedan audiofulski prekenj.
Autoru bih savjetovao da se drži tekstova o kavi. Tu je briljirao. Iako, kad pročitam ostale njegove hvalospjeve, možda mi se tekst o kavi samo činio dobar. Jer, naime, o kavi ipak znam nešto manje ;-)
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
2 2 hvala 0
16 godina
moderator
offline
KEF LS50 Wireless - Sve-u-jedan hi-fi za odlikaše

Tallahassee ovo je ona recenzija o kojoj sam pričao prije par dana u drugom threadu. Čitaj komentare 

Never put Dolby on snake detectors.
Moj PC  
0 0 hvala 0
KEF LS50 Wireless - Sve-u-jedan hi-fi za odlikaše

Pozdrav,

 

a kakvu muziku slušate? Što je popularno za slušati a da fino se iskoristi mogućnost zvučnika.

 

Imam Deezer, ali tamo ona "popular now" i "Hits 2018" playlista je takvo generičko, neslušljivo a ponekad i pretenciozno smeće da redovno preskačem svaku pjesmu već nakon 1 minutu slušanja.

 

 

Preporuke??

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: KEF LS50 Wireless - Sve-u-jedan hi-fi za odlik
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Pozdrav,

 

a kakvu muziku slušate? Što je popularno za slušati a da fino se iskoristi mogućnost zvučnika.

 

Imam Deezer, ali tamo ona "popular now" i "Hits 2018" playlista je takvo generičko, neslušljivo a ponekad i pretenciozno smeće da redovno preskačem svaku pjesmu već nakon 1 minutu slušanja.

 

 

Preporuke??

Jazz brate. Kada dokačiš sluh dobrog Jazza skontaš da si dosegnuo vrh muzičke scene. Tako mi je govorio jedan audiophile (a ja se smijao u sebi) dok i sam se s vremenom nisam uvjerio u njegove riječi.

Because anything Korea does, Japan does it better.
16 godina
moderator
offline
Re: KEF LS50 Wireless - Sve-u-jedan hi-fi za odlik
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Pozdrav,

 

a kakvu muziku slušate? Što je popularno za slušati a da fino se iskoristi mogućnost zvučnika.

 

Imam Deezer, ali tamo ona "popular now" i "Hits 2018" playlista je takvo generičko, neslušljivo a ponekad i pretenciozno smeće da redovno preskačem svaku pjesmu već nakon 1 minutu slušanja.

 

 

Preporuke??

 

Pa slušaj što god ti paše  Je li to glazba s MTV-a, norveški black metal, Mica Trofrtaljka ili slovenska polka, potpuno svejedno, dok god se guštaš 

Never put Dolby on snake detectors.
16 godina
moderator
offline
Re: KEF LS50 Wireless - Sve-u-jedan hi-fi za odlik
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Pozdrav,

 

a kakvu muziku slušate? Što je popularno za slušati a da fino se iskoristi mogućnost zvučnika.

 

Imam Deezer, ali tamo ona "popular now" i "Hits 2018" playlista je takvo generičko, neslušljivo a ponekad i pretenciozno smeće da redovno preskačem svaku pjesmu već nakon 1 minutu slušanja.

 

 

Preporuke??

Baš malo prije u autu, dok sam se vozio od Dubrave prema Trešnjevci, na R101 prvi put čuo Vojka V... Pjeva o sličnim problemima kao što su tvoji - ne ide mu životu, kao što je tebi teško na Deezeru naći išta osim smeća...

 

 

...
12 godina
offline
Re: KEF LS50 Wireless - Sve-u-jedan hi-fi za odlik
David87 kaže...

Za 18 soma kuna kupiš ozvučenje da boli glava. Svaka čast da ovo ima svoje kupce po toj cijeni.

 Ande probaj pa javi,novo naravno.

Ovo su vrhunski zvučnici koji i takav zvuk imaju,jednostavni za korištenje,plug&play sistem out of the box.Ja ozbiljno razmišljam da zamjenik Opere Seconde za ovaj zvučnik,u pasivnoj izvedbi!

AUDIOFIL
7 godina
protjeran
offline
KEF LS50 Wireless - Sve-u-jedan hi-fi za odlikaše

Za 18k kuna ja cu vam ljudi rucno izraditi zvucnike od licke bukve i spojiti ih. S obzirom da sam obdaren vrhunskim sluhom ne moram se kao KEF zezati sa raznim podesavanjima vec to po sluhu odradim 110% bolje. Sve zvucnike grijem na cca 60-80 sati dok ne postignu peak performance. Za vise pitanje javite se na PP. 

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
KEF LS50 Wireless - Sve-u-jedan hi-fi za odlikaše
od autora nikad pravog audiofila,za taj se novac može složiti puno bolji sistem,znam jer ga imam doma,prvo harbeth zvučnici pa ovi skupi kefovi,ima puno boljih i zvučnika i pojačala koji daju bolji omjer dobiveno uloženo,nisu to mobiteli pa da se treba paliti na šminkerske marke
nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
KEF LS50 Wireless - Sve-u-jedan hi-fi za odlikaše

Davor Sustic 

 

 Da li si mozda testirao/slusao (ili ces uskoro) KEF R300?

Interesiraju me jer su trenutno vani na popustu -40% = 700 Funti

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: KEF LS50 Wireless - Sve-u-jedan hi-fi za odlik
Davor kaže...

Tallahassee ovo je ona recenzija o kojoj sam pričao prije par dana u drugom threadu. Čitaj komentare 

 .... dobro, pa sta.... pises za bug, a ne za svijet mediju koju vecina nas nikogovica ni ne kupuje ni ne cita, a oni s lakocom recenziraju zvucnike od parstotisuca kuna - pasivne, a netko to cita i zanima ga, a realnost je takva da ima i kupaca, ma ko sta rekao o tome.... nedavno sam onak u prolazu cuo da u Crolumbiji ima oko 200 ljudi sa placom vecom od 100K kuna, da sam jedan od tih, imao bi jedan sustav od barem 100K kuna i jedan u spavacoj sobi sa bas tim zvucnicima (jer su eto lijepi), da pri parenju sa zenkom mogu slusati laganij black metal.... mislim, ajmo se pravit da ne postoji Mecka AMG, pa cemo recenzirat samo Ficu....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
16 godina
neaktivan
offline
Re: KEF LS50 Wireless - Sve-u-jedan hi-fi za odlik
Opet ovi Kef-iri
*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.11.2018 19:27 (miller1985).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: KEF LS50 Wireless - Sve-u-jedan hi-fi za odlik
blackalbum kaže...
od autora nikad pravog audiofila,za taj se novac može složiti puno bolji sistem,znam jer ga imam doma,prvo harbeth zvučnici pa ovi skupi kefovi,ima puno boljih i zvučnika i pojačala koji daju bolji omjer dobiveno uloženo,nisu to mobiteli pa da se treba paliti na šminkerske marke

 KEF sminkerska marka,sto je INTEL sminkerski procesor??

Jesi poslusao KEF LS50 WiFi?Ajde sto imas dom da je bolje od ovog,znaci navedi zvucnike,pojacalo,DAC,IC i zvucnicke kabele,CD player ili server sa koje streamas!?

BTW ovi zvucnici ne zahtjevaju nista gore navedeno,i međusobno se spajaju LAN kabelom,cat5+,samo ustekaj u uticnicu povezi na mrezu i peglaj.

 

 

https://www.whathifi.com/kef/ls50-wireless/review

https://tooloud.co/na-testu-kef-ls50-zvucnici/

 

Inace pasivnim LS50 po izlasku je cijena bila daleko manje od trenutne,ali napravili su toliki dragulj da je ponuda/potraznja ucinila svoje!

 

Bravo Davore za recenziju,pogotovo sto si bas malog dragulja doveo na test koji na prvu kosta dosta ali na kraju kad se vidi sto sve dobivas, za prave ljubitelje zvuka nije prevelika cifra!Ako se moze uzet RTX2080ti za 11Kkn i mjerit fps u kutu ekrana zasto si netko ne moze priustit ove ljepotane!

AUDIOFIL
13 godina
offline
Re: KEF LS50 Wireless - Sve-u-jedan hi-fi za odlik
volegradele kaže...
David87 kaže...

Za 18 soma kuna kupiš ozvučenje da boli glava. Svaka čast da ovo ima svoje kupce po toj cijeni.

 Ande probaj pa javi,novo naravno.

Ovo su vrhunski zvučnici koji i takav zvuk imaju,jednostavni za korištenje,plug&play sistem out of the box.Ja ozbiljno razmišljam da zamjenik Opere Seconde za ovaj zvučnik,u pasivnoj izvedbi!

 Nisam ja napisao da su to loši, zvučnici. Normalno da su dobri, pa bilo bi žalosno da su još i loši za 18000 Kn. Po meni realno cijena ovog nebi trebala biti veća od 5000 Kn.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.11.2018 12:22 (David87).
16 godina
moderator
offline
Re: KEF LS50 Wireless - Sve-u-jedan hi-fi za odlik
David87 kaže...

 Nisam ja napisao da su to loši, zvučnici. Normalno da su dobri, pa bilo bi žalosno da su još i loši za 18000 Kn. Po meni realno cijena ovog nebi trebala biti veća od 5000 Kn.

 

Ajde pliz napiši kombinaciju pasivnih zvučnika (čak ne moraju biti u klasi LS50, stavi bilo kakve solidne pasivne bookshelfove), pojačala (jednog, ne moraju biti četiri, koliko ih ima LS50 Wireless), mrežnog streamera (bilo kakvog) i kablovinja, a da sve to košta do 5.000 kuna. Pa onda možemo dalje diskutirati 

Never put Dolby on snake detectors.
11 godina
neaktivan
offline
KEF LS50 Wireless - Sve-u-jedan hi-fi za odlikaše

Dragi kolege forumaši,

 

Jedna činjenica koje morate biti svjesni kod recenzija ovakve vrste proizvoda... Kada marketing dogovori deal sa nekim od dobavljača, u cijeni su uključene i recenzije... tako da trebate pregrmiti preko recenzija stvari koje 99% populacije nikada neće kupiti i barem vidjet o čemu se da maštarati.

 

Časopisi ne žive od prodaje na kioscima, već od prodaje reklama.

 

Sve su to samo pare... i ma koliki oni bili zaljubljenici u tehniku i ma koliko bi htjeli stvarati drugačiji sadržaj, to ipak realno nije moguće...

 

@Davor - uživaj dok ti daju perverzije za igranje, been there, done that.... iz gud ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: KEF LS50 Wireless - Sve-u-jedan hi-fi za odlik
Ali ne mozes napucat cijenu bez razloga,postoji more zvucnika i proizvođaca,na kraju krajeva sam korisnik odlucuje o kupivini,jednostavno ako postoji bolje i jeftinije onda ovaj pada u vodu.Nije KEF podplatio vojsku zadovoljnih korisnika i recetenata,i nije jedini na trzistu.Valjda vrijede tih 18 keka jel bolje nema.
Kao i sta bolje nema od RTX 2080ti.
Ne razumim zasto je to tesko shvatit?
AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice