Kanye West ipak neće preuzeti društvenu mrežu Parl

poruka: 18
|
čitano: 4.380
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kanye West ipak neće preuzeti društvenu mrežu Parl".
16 godina
offline
Kanye West ipak neće preuzeti društvenu mrežu Parl

"Nedugo nakon te objave o propalom preuzimanju, problematični je reper na Twitteru objavio nekoliko tvitova, ponovno antisemitskog i uvredljivog sadržaja." 

Lijepo upakirane riječi bug-a za nešto odvratno poput njegove objava svastike tj. kukastog križa... 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kanye West ipak neće preuzeti društvenu mrežu Parl

Kanye je olicenje danasnje americke politike.

 

Potpuno pod dojmom njihove "izvrsnosti", nezamijenjivosti i stajalista da oni ne mogu pogrijesiti. "We are always the good guys" vrsta stajalista.

S druge strane, povrsni, potpuno povijesno neuki i trpaju se u stvari bez da su proucili uzroke koji su doveli do tih stvari.

 

 

Vjerujem da za opisati Kanyeovo trenutacno stanje zasigurno postoji i latinski naziv.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Kanye West ipak neće preuzeti društvenu mrežu Parl

Musk je ubrzo reagirao i – Ye je ponovno izbačen s Twittera. 

 

Kako sad to? I Ye postao woke?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kanye West ipak neće preuzeti društvenu mrežu
ante_etna kaže...

Musk je ubrzo reagirao i – Ye je ponovno izbačen s Twittera. 

 

Kako sad to? I Ye postao woke?

 Mislim da zbog recentnog slučaja u kojem su leopardi pojeli lice člana stranke ne smijemo diskriminirati cijelu stranku "Leopardi neće pojesti MOJE lice".

 

(Samo sa napomenom da iako postoji distinkcija između otvorenih leoparda i onih koji tvrde da im leopardi neće pojesti lice, zanimljivo je vidjeti koliko se "prosvijećenih, umjerenih centrista" odmah oglasilo da ne možeš baš na glas reći da su Leopardi totalno kul, ali, ALI, da postoji tendencija da kabala nekakvih zivotinja sa velikim nosevima vlada društveno-politicko-ekonomskom scenom savane, dok nisu sve velike mačke sa šarenim krznom baš pravi leopardi)

 

(Napomena 2 je da su i Musk i Trump toliki narcisi da bi za vlastitu korsit lagali o svemu, kao što je Musk odjednom vjernim, no i dalje je zanimljivo vidjeti kako i jedan i drugi sasvim slučajno jednom mjesečno završe baš u društvu Nacista.

 

Tako sam i ja svaki vikend u svinger klubu jer neko mora zalit filadendron. Časna riječ)

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.12.2022 14:31 (wyks).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kanye West ipak neće preuzeti društvenu mrežu
ante_etna kaže...

Musk je ubrzo reagirao i – Ye je ponovno izbačen s Twittera. 

 

Kako sad to? I Ye postao woke?

Nema slobode govora kad se diraš u božanstvo. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.12.2022 14:33 (mzopg).
12 godina
offline
Re: Kanye West ipak neće preuzeti društvenu mrežu
mzopg kaže...
ante_etna kaže...

Musk je ubrzo reagirao i – Ye je ponovno izbačen s Twittera. 

 

Kako sad to? I Ye postao woke?

Nema slobode govora kad se diraš u božanstvo. 

 

 

 Čekaj malo, dali smo četr'esikusur milijardi za slobodu, podijelili otkaze zelenokosim babama i opet nema slobode govora? Hebeš taj pos'o. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.12.2022 14:34 (ante_etna).
15 godina
offline
Re: Kanye West ipak neće preuzeti društvenu mrežu
ante_etna kaže...

 Čekaj malo, dali smo četr'esikusur milijardi za slobodu, podijelili otkaze zelenokosim babama i opet nema slobode govora? Hebeš taj pos'o. 

 Koji mi?

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.12.2022 14:35 (syncmaster245b).
12 godina
offline
Re: Kanye West ipak neće preuzeti društvenu mrežu
syncmaster245b kaže...
ante_etna kaže...

 Čekaj malo, dali smo četr'esikusur milijardi za slobodu, podijelili otkaze zelenokosim babama i opet nema slobode govora? Hebeš taj pos'o. 

 Koji mi?

 Elon i ja. Kupio sam onu kvačicu.

13 godina
offline
Re: Kanye West ipak neće preuzeti društvenu mrežu
syncmaster245b kaže...
Vjerujem da za opisati Kanyeovo trenutacno stanje zasigurno postoji i latinski naziv.

 Bipolarni poremećaj, mania/depresija.

Say hello to my little friend
16 godina
offline
Kanye West ipak neće preuzeti društvenu mrežu Parl

Antisemizitam i velicanje nacizma nije simptom bipolarnog poremecaja. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kanye West ipak neće preuzeti društvenu mrežu
PICART kaže...

Antisemizitam i velicanje nacizma nije simptom bipolarnog poremecaja. 

 Ali je simptom potpune povijesne neukosti.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
13 godina
offline
Re: Kanye West ipak neće preuzeti društvenu mrežu
PICART kaže...

Antisemizitam i velicanje nacizma nije simptom bipolarnog poremecaja. 

 Nije, al bogami ne pomaže

Say hello to my little friend
12 godina
offline
Re: Kanye West ipak neće preuzeti društvenu mrežu
Svastika ili kukasti križ se po američkom zakonu tretira kao iznošenje političkog stava i nije zabranjena. Na stranu što ovoj budali nije trebalo vratiti profil, što je s Elonovim promicanjem slobode govora?
11 godina
offline
Kanye West ipak neće preuzeti društvenu mrežu Parl

Kako ste vi ljudi naivni. Twitter je privatna kompanija čiji vlasnik nastoji ostvariti što veći profit. I zato radi sve ono što misli da će mu povećati taj profit. Što bi i ja (a vjerujem i vi) radio da sam na njegovom mjestu. 

42
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kanye West ipak neće preuzeti društvenu mrežu
markoBT kaže...

Kako ste vi ljudi naivni. Twitter je privatna kompanija čiji vlasnik nastoji ostvariti što veći profit. I zato radi sve ono što misli da će mu povećati taj profit. Što bi i ja (a vjerujem i vi) radio da sam na njegovom mjestu. 

Problem sa Twitterom ko prvo je baza aktivnih usera i ne može se nositi sa brojkama Facebooka, Tiktoka, Youtubea ... Često zaboravljamo kako je Twitter relativno "mala" platforma naspram drugih iako ima 240 milijuna aktivnih korisnika (koju je brojku i sam Musk osporavao, da 30% nije pravih usera kad se htio izvuč iz prodaje). 

Youtube je privukao korisnike plaćanjem content creatora i tako širi publiku i bazu korisnika.... Tiktok je dao "template" kako angažirati ljude i potaknuti na upload sadržaja na kojem zarađuje i sama platforma. Sve to Twitter nema...  A Muskov Twitter je počeo naplaćivati badgeve da bi imao specijalni status na free platformi. Zašto bi obični user plaćao nešto samo da dobije beđ ako realno od toga realno nema benefita. Dok ti drugi plaćaju sadržaj i engegaju usere da koriste platformu, Musk naplaćuje ljudima sadržaj. Postoje hrpa kompanija koje postoje isključivo radi Instagrama, hrpa ljudi kojima je cijeli posao i zarada na Youtubeu... na Tiktoku... Toga na Twitteru nema. 

Cijela poanta i kako privuci korisnike je kroz moderaciju sadržaja koji se nalazi na platformi, da učiniš svakom novom korisniku tu platformu, to okružje ugodnim za korištenje. Ako nema moderacije, privučeš svakojaki šljam i zagušiš platformu i tjeraš ljude. Isto tako tjeraš i oglašivače poput Apple-a nedavno, jer oni se ne žele povezivati pa čak ni indirektno sa nekim nazi loverima, jer za njih je to gubitak para.
Musku je Twitter opsesija koju nezna kontrolirati, no kad ga investitori stisnu i pusti da netko sposobniji radi posao ne sumnjam da će Twitter prosperirati. 

A apsolutna sloboda govora ne postoji i ako želi opstati na europskom tržištu (koje je veće od američkog) morat će više uložiti u moderaciju sadržaja ili će navuči puno tužbi i kazni. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.12.2022 15:17 (PICART).
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Kanye West ipak neće preuzeti društvenu mrežu
Twitter se više koristi u US već u EU.
16 godina
offline
Re: Kanye West ipak neće preuzeti društvenu mrežu
silvio3105 kaže...
Twitter se više koristi u US već u EU.

Trenutno se koristi, ali ako Musk želi povećati bazu korisnika, kao što sam napisao EU je tržište koje ima veći potencijal jer je veće brojčano. 
Njemu cilj mora biti povećanje broja korisnika ako želi biznis koji je održiv. Jer trenutno to nije. 

Više usera, više reklama, više para. 

11 godina
offline
Re: Kanye West ipak neće preuzeti društvenu mrežu
PICART kaže...
markoBT kaže...

Kako ste vi ljudi naivni. Twitter je privatna kompanija čiji vlasnik nastoji ostvariti što veći profit. I zato radi sve ono što misli da će mu povećati taj profit. Što bi i ja (a vjerujem i vi) radio da sam na njegovom mjestu. 

Problem sa Twitterom ko prvo je baza aktivnih usera i ne može se nositi sa brojkama Facebooka, Tiktoka, Youtubea ... Često zaboravljamo kako je Twitter relativno "mala" platforma naspram drugih iako ima 240 milijuna aktivnih korisnika (koju je brojku i sam Musk osporavao, da 30% nije pravih usera kad se htio izvuč iz prodaje). 

Youtube je privukao korisnike plaćanjem content creatora i tako širi publiku i bazu korisnika.... Tiktok je dao "template" kako angažirati ljude i potaknuti na upload sadržaja na kojem zarađuje i sama platforma. Sve to Twitter nema...  A Muskov Twitter je počeo naplaćivati badgeve da bi imao specijalni status na free platformi. Zašto bi obični user plaćao nešto samo da dobije beđ ako realno od toga realno nema benefita. Dok ti drugi plaćaju sadržaj i engegaju usere da koriste platformu, Musk naplaćuje ljudima sadržaj. Postoje hrpa kompanija koje postoje isključivo radi Instagrama, hrpa ljudi kojima je cijeli posao i zarada na Youtubeu... na Tiktoku... Toga na Twitteru nema. 

Cijela poanta i kako privuci korisnike je kroz moderaciju sadržaja koji se nalazi na platformi, da učiniš svakom novom korisniku tu platformu, to okružje ugodnim za korištenje. Ako nema moderacije, privučeš svakojaki šljam i zagušiš platformu i tjeraš ljude. Isto tako tjeraš i oglašivače poput Apple-a nedavno, jer oni se ne žele povezivati pa čak ni indirektno sa nekim nazi loverima, jer za njih je to gubitak para.
Musku je Twitter opsesija koju nezna kontrolirati, no kad ga investitori stisnu i pusti da netko sposobniji radi posao ne sumnjam da će Twitter prosperirati. 

A apsolutna sloboda govora ne postoji i ako želi opstati na europskom tržištu (koje je veće od američkog) morat će više uložiti u moderaciju sadržaja ili će navuči puno tužbi i kazni. 

Ono što Musk misli da će povečati profitabilnost Twittera i ono što će mu zaista povečati profitabilnost ne moraju biti iste stvari.  

42
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice