Kako na smartfonu reproducirati bilo koji videofor

poruka: 5
|
čitano: 4.094
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako na smartfonu reproducirati bilo koji videofor".
Kako na smartfonu reproducirati bilo koji videofor

Android: Zna li netko gdje se nalaze titlovi koje preuzmemo preko VLC-a? VLC ima ugrađenu funkciju preuzimanja titlova te nikako ne mogu odgonetnuti gdje ih on spremi.  

 

Anyhoo, odlična aplikacija, super za PC, super za android. Jedina free app koja pokreće h.265 format. 

Moj PC  
0 1 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Kako na smartfonu reproducirati bilo koji videofor

MX Player je pokretao h.265 puno prije VLC-a

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.9.2020 9:53 (mrbeholder).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Kako na smartfonu reproducirati bilo koji vide
Imam Android tv zadnja 3 miseca i od isprobanih...mx player je najbolji...jerbo ostali uključujući i vlc nemaju mogućnost detaljnog podešavanja titlova...na vlc-u za Android nema pomicanja položaja titlova:(
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Kako na smartfonu reproducirati bilo koji videofor

VLC na desktopu ima užasno riješen prikaz titlova i već godinama ništa ne popravljaju, iako im je forum zatrpan prijedlozima za poboljšanja. Glavni nedostatak je što ne može jednostavno prikazati titl na crnoj traci ispod videa, dok je u ostalim playerima dovoljno označiti jednu opciju. Nevjerovatno je koliko malo rade na novim opcijama.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Kako na smartfonu reproducirati bilo koji vide
Sviđa mi se redizajn u beta verziji VLC-a za Android
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice