Kako se zapošljavaju developeri u Hrvatskoj?

poruka: 127
|
čitano: 25.843
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako se zapošljavaju developeri u Hrvatskoj?".
4 godine
offline
Re: Kako se zapošljavaju developeri u Hrvatskoj?
Pixel kaže...

Vise je to individualno do studenata tko zeli/moze raditi uz studiranje.

 

 To je jako teško. Ja sam tako studirao i onda sam morao napustiti posao da bih završio faks. Jer jednom kad počne stizati lova svaki mjesec, završetak faksa je sve dalje. Zato treba imati dosta discipline i rasporediti obaveze jer nije nimalo jednostavno raditi i ozbiljno studirati.

4 godine
offline
Re: Kako se zapošljavaju developeri u Hrvatskoj?
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

Na kraju krajeva poanta svega je da budeš korektan, kolegijalan i da se drugi mogu osloniti na tebe kad zatreba.

 Ako ikad budeš radio u takvoj firmi, smatraj da si dobio jakcpot.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Kako se zapošljavaju developeri u Hrvatskoj?
zelenapaprika kaže...

 To je specifičan način života. Mnogi ljudi žele mir i tišinu i slično. Ali kad dođe zima, a na otoku ili manjem priobalnom mjestu ili gradiću nema žive duše, odsjećen si od kopna zbog juga ili orkanske bure i kada ti je sve udaljeno, onda to više nije romantično.

 

 

 

Da se mene pita - 5km do prvog susjeda je idealno

Freak Show Inc.
4 godine
offline
Re: Kako se zapošljavaju developeri u Hrvatskoj?
Friday kaže...
zelenapaprika kaže...

 To je specifičan način života. Mnogi ljudi žele mir i tišinu i slično. Ali kad dođe zima, a na otoku ili manjem priobalnom mjestu ili gradiću nema žive duše, odsjećen si od kopna zbog juga ili orkanske bure i kada ti je sve udaljeno, onda to više nije romantično.

 

 

 

Da se mene pita - 5km do prvog susjeda je idealno

 I meni nekad dođe da se odselim u pustopoljinu, ali sam cijeli život navikao na neke pogodnosti grada, pa se brzo predomislim. A i bio sam na otoku i priobalnim turističim mjestima (kraće vrijeme) izvan sezone, uključujući i zimu. Na ulici ne sretneš doslovno nikoga. Mačka prijeđe s jedne strane ulice na drugu. Gotovo sve je zatvoreno. Rade neki kafići i polurestorani / pizzerije i slično. I to ako! Skraćeno radno vrijeme jer nemaju za koga raditi duže. Malo hitnija zdravstvena situacija, moraš na kopno ili u veći grad (ako si u priobalju). Treba sve dobro odvagnuti.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Kako se zapošljavaju developeri u Hrvatskoj?
zelenapaprika kaže...

 I meni nekad dođe da se odselim u pustopoljinu, ali sam cijeli život navikao na neke pogodnosti grada, pa se brzo predomislim. A i bio sam na otoku i priobalnim turističim mjestima (kraće vrijeme) izvan sezone, uključujući i zimu. Na ulici ne sretneš doslovno nikoga. Mačka prijeđe s jedne strane ulice na drugu. Gotovo sve je zatvoreno. Rade neki kafići i polurestorani / pizzerije i slično. I to ako! Skraćeno radno vrijeme jer nemaju za koga raditi duže. Malo hitnija zdravstvena situacija, moraš na kopno ili u veći grad (ako si u priobalju). Treba sve dobro odvagnuti.

 

Gdje da potpisem??

Freak Show Inc.
4 godine
offline
Re: Kako se zapošljavaju developeri u Hrvatskoj?
Friday kaže...
zelenapaprika kaže...

 I meni nekad dođe da se odselim u pustopoljinu, ali sam cijeli život navikao na neke pogodnosti grada, pa se brzo predomislim. A i bio sam na otoku i priobalnim turističim mjestima (kraće vrijeme) izvan sezone, uključujući i zimu. Na ulici ne sretneš doslovno nikoga. Mačka prijeđe s jedne strane ulice na drugu. Gotovo sve je zatvoreno. Rade neki kafići i polurestorani / pizzerije i slično. I to ako! Skraćeno radno vrijeme jer nemaju za koga raditi duže. Malo hitnija zdravstvena situacija, moraš na kopno ili u veći grad (ako si u priobalju). Treba sve dobro odvagnuti.

 

Gdje da potpisem??

 Prvo skoči pa reci hop.

 

https://www.vecernji.hr/showbiz/danijela-dvornik-uzrujana-vozila-sam-unuku-sinoc-u-hitnu-i-nisu-joj-mogli-pomoci-pa-gdje-to-zivimo-1497790

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.6.2021 12:49 (zelenapaprika).
15 godina
offline
Kako se zapošljavaju developeri u Hrvatskoj?

Pa sta nisu pitali kojeg starijeg developera sto je promijenio 5 firmi?! Ovako su mogli pitati i Peru Jebiga jel ide u poljoprivredi.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice