Kako potaknuti smrzavanje Zemljinih polova? Ova st

poruka: 41
|
čitano: 11.414
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako potaknuti smrzavanje Zemljinih polova? Ova st".
14 godina
offline
Kako potaknuti smrzavanje Zemljinih polova? Ova st

hmmm.... chemtrails u službi Dobra™ ?

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Kako potaknuti smrzavanje Zemljinih polova? Ova st

Mda.

Moj PC  
0 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Kako potaknuti smrzavanje Zemljinih polova? Ov
Inače kad čovjek krene prčkati po nečem velikom, uvijek procvijeta cvijeće
 
23 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Kako potaknuti smrzavanje Zemljinih polova? Ov
Ispast će da je Snowpircerer bio dokumentarac..
 
14 0 hvala 2
15 godina
offline
Kako potaknuti smrzavanje Zemljinih polova? Ova st

to bi smrdilo do središta galaksije 

 

edit: praf je rekla baba vanga: sve bu završilo poljoprivrednom avijacijom i zaprašivanjem polarnih usjeva. uz retrogradni merkur. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.9.2022 19:32 (Ajar).
Moj PC  
4 3 hvala 0
15 godina
suspendiran
offline
Kako potaknuti smrzavanje Zemljinih polova? Ova st

Kako? Pa nema brige s obzirom na trenutne napetosti u svijetu - nuklearna zima je odgovor.

 

"Moram" malo zaj*******...

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.9.2022 17:20 (Izzy).
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Kako potaknuti smrzavanje Zemljinih polova? Ova st

Hmmm znaci sluzbeno chemtrailsi vise nisu teorije zavjera....

 

https://www.dw.com/en/how-to-make-it-rain-cloud-seeding-to-combat-drought/a-62914900

Battlenet - TheProdigy#2234
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.9.2022 18:13 (Zemljanin).
 
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kako potaknuti smrzavanje Zemljinih polova? Ov
11 milijardi + trošak izrade ovog istraživanja doslovno u vjetar...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kako potaknuti smrzavanje Zemljinih polova? Ov
Najefikasnije bi bilo deindustrijalizirati cijeli zapad (industrija bad mkay), i prepustiti svu proizvodnju globalnom jugu.
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Kako potaknuti smrzavanje Zemljinih polova? Ova st

Super. 

 

Lagano počnimo praviti vlak. Snowpiercer više nije znanstvena fantastika.

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kako potaknuti smrzavanje Zemljinih polova? Ov
Što bi uopće moglo poći krivo

K
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Kako potaknuti smrzavanje Zemljinih polova? Ov
A posljedice kao kisele kiše?
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Kako potaknuti smrzavanje Zemljinih polova? Ov
mislim,koga vi farbate vise. Pogledajte nebo iznad
 
1 1 hvala 0
2 godine
offline
Kako potaknuti smrzavanje Zemljinih polova? Ova st

to će sve riješiti američka vlada u suradnji s izvanzemljacima.

oni su nam pokrpali ozonske rupe, pa će i ovo poprašiti na brzaka... 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
 
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Kako potaknuti smrzavanje Zemljinih polova? Ova st

Ova ideja o zasijavanju statosfere sumporovim dioksidom došla je iz činjenice da vulkani imaju takav efekt. Ne bi li bilo jeftinije pobuditi erupciju vulkana? 

 
2 3 hvala 0
4 godine
offline
Re: Kako potaknuti smrzavanje Zemljinih polova? Ov
danen kaže...

Ova ideja o zasijavanju statosfere sumporovim dioksidom došla je iz činjenice da vulkani imaju takav efekt. Ne bi li bilo jeftinije pobuditi erupciju vulkana? 

 Kako kontrolirati vulkan? Raspršivanje ipak koliko toliko možeš kontrolirati, mada je i to upitno...

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.9.2022 6:27 (NoDe31).
10 godina
protjeran
offline
Kako potaknuti smrzavanje Zemljinih polova? Ova st

Dragi Sandro,pa da li to nisu Teorije zavjere.

Onaj koji digne glavu gore može vidjeti da se to odvija na globalnoj razini već neko vrijeme.

Uz to još smanjite populaciju.NEšto kao globalni Holokaust.

Moj PC  
1 5 hvala 0
2 godine
offline
Re: Kako potaknuti smrzavanje Zemljinih polova? Ov
danen kaže...

Ova ideja o zasijavanju statosfere sumporovim dioksidom došla je iz činjenice da vulkani imaju takav efekt. Ne bi li bilo jeftinije pobuditi erupciju vulkana? 

Tako je doktore.

Sigurno ima neaktivnih nasred/ispod ledenjaka Sjevernog pola.

Treba ih tamo podkuriti, neka eksplodiraju, prvo otope sav led, voda se digne 10 metara, sve gradove u razini mora potopi, i onda se polako opet počne smrzavati, odlična ideja.

riješimo u trenu i prenaseljenost, i otapanje ledenjaka.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Kako potaknuti smrzavanje Zemljinih polova? Ov
Don't look up!
16 godina
offline
Re: Kako potaknuti smrzavanje Zemljinih polova? Ov
NoDe31 kaže...

 Kako kontrolirati vulkan? Raspršivanje ipak koliko toliko možeš kontrolirati, mada je i to upitno...

 

vidi se da slabo pratis strucni literaturu: ubacis 100 djevica u isti ili jednog matorog trola koji podjebava

5 godina
offline
Kako potaknuti smrzavanje Zemljinih polova? Ova st

Izmisljanje kruha nad pogacom. 

 

A da tih 11 milijardi iskoristimo za projekte posumljavanja? A da, ko bi tu zaradio.. 

Moj PC  
4 2 hvala 0
2 godine
offline
Re: Kako potaknuti smrzavanje Zemljinih polova? Ov
Chayy kaže...

Izmisljanje kruha nad pogacom. 

 

A da tih 11 milijardi iskoristimo za projekte posumljavanja? A da, ko bi tu zaradio.. 

 šumska mafija?

6 godina
offline
Re: Kako potaknuti smrzavanje Zemljinih polova? Ov
Chemtrailse dakle skidamo s popisa teorija zavjere i sluzbeno ?
(Steta, bas je bio dobar socioloski eksperiment koliko ljudi mogu dugo negirati jednostavan pogled u nebo izuzev maloljetnih kojima je to normalno otkad su zivi)
Jel ima vise iti jedna "teorija zavjere" koja se nije dokazala kao prava zavjera ne racunajuci naravno CiA PSYOPs "ravnu zemlju" ?
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.9.2022 11:45 (Hoggy).
 
3 3 hvala 0
15 godina
offline
Kako potaknuti smrzavanje Zemljinih polova? Ova st

-u posljednje vrijeme ima nekoliko jednako 'genijalnih' ideja.. npr prekrivanje ledenjaka nekom folijom.. malo su testirali s parstometara i odustali, no fondovi su tu da se troše..

-bilo koji izolator-sloj, tvar.. ima ili može imati dvojni efekat, točno, ako stavimo neki 'kišobran' smanjimo time primanje radio-zračenja (energije, toplina u ovom slučaju..) na zemlju ili glavu.. no imamo i atmosferu, imamo i stakleničke plinove .. koji rade upravo suprotno? .. tj izolator koji bi to radio treba reflektirati-odbiti toplinu i ne spriječiti disparaciju topline u svemir, tj ako odbija to nije dovoljno nego mora biti jednosmjeran, ne obostrano odbijati jer je tad opet izolator i možemo ostati na nuli-razlici, tj koliko manje padne topline toliko može manje izaći .. što će reć ako nije jednosmjerno kao tranzistor-dioda, neće imati jedno željeno djelovanje nego oba tj i ono suprotno.. a razlika može i ne mora postojati, pa do tog da može biti i gore nego što je bez takvog pokušaja.

 

-ili ovako, ovotjedna vremenska prognoza, temperature ispod prosjeka za ovaj dio mjeseca, rujna.. službeno vakula i ekipa, pa ne vidim zašto bi trebali sniziti temp polova ili zemlje, pogotovo ne na način kako su zamislili ako bi i funkcionirao, tj ako želimo održati stanje, prosjek, tad nek skrenu toplinu s polova prema našim geokoordinatama i sve će biti super-idilično (sarkastično) barem dok ne prođe zima i eu mjere štednje zatvaranjem grijanja, dok po gradu topla voda već znači vrhunac civilizacije-luxuza (zapad).. ono, nije da ne treba izmisliti toplu vodu, nego nema je :) ... no nije tema nego parcijalni lokalni interesi, kao uostalom i ovakvi experimenti-studije-fondovi.. ili vrijeme za osvajanje do sad zabranjenih područja između rusa-kanade-eu.. itd. polovi, kao politička polarizacija i zahlađenje odnosa.. dobro da se netko ne sijeti hladnog rata kao mogućeg načina hlađenja planete, mrtav-ladan .. a nije binladen :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Kako potaknuti smrzavanje Zemljinih polova? Ova st

Davno sam napisao da u slučaju da se pokaže kako su teorije o chemtrails-ima istinite, da je to u službi smanjenja globalnog zagrijavanja djelovanjem čovjeka. Izgleda da sam bio u pravu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kako potaknuti smrzavanje Zemljinih polova? Ova st

Nevjerojatno idiotski pothvat (ne vjerujem da iz tog moze proizac bilo kakva beneficija) ili se opet prave glupavi pa se "indirektno" radi na ugrozi ljudskog zdravlja.

 

Truth in engineering.
 
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Kako potaknuti smrzavanje Zemljinih polova? Ov
danen kaže...

Ova ideja o zasijavanju statosfere sumporovim dioksidom došla je iz činjenice da vulkani imaju takav efekt. Ne bi li bilo jeftinije pobuditi erupciju vulkana? 

 

25Mt negdje gdje je lava relativno plitko i voila! :D

Donald bi bio ponosan <3

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.9.2022 15:19 (Gallu).
9 godina
offline
Kako potaknuti smrzavanje Zemljinih polova? Ova st

Putine stisci dugme i ne cekaj..

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Kako potaknuti smrzavanje Zemljinih polova? Ova st

Sjetio se ove ideje iz jednog dokumentarca kojeg sam gledao jos 90ih mislim

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Iron_fertilization

 

Savko malo neka nova ideja koja se "ispuse". Samo kako vrijeme ide zvuce sve gluplje i gluplje. Odraz drustvenih promjena?

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Kako potaknuti smrzavanje Zemljinih polova? Ov
Chayy kaže...

Izmisljanje kruha nad pogacom. 

 

A da tih 11 milijardi iskoristimo za projekte posumljavanja? A da, ko bi tu zaradio.. 

zaradili bi razni kradeze-ovi svijeta. Zato je bolje bacati novac u vjetar

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice