Kako nešto prodati preko Interneta?

poruka: 7
|
čitano: 3.730
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako nešto prodati preko Interneta?".
13 godina
offline
Kako nešto prodati preko Interneta?

idemo i ovog kupit

 
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Kako nešto prodati preko Interneta?

UT - The University of Texas at Austin?

 

Nisu svi čitatelji gameri i nisu svi gameri igrali UT, a vjerojatno ga niti svi ne zovu UT. Kako da znam(o) o čemu se točno radi?

 

U mojoj struci, kada se radi glavni projekt zgrade, pišemo ga kao da će ga čitati najgluplja osoba na svijetu. Neke stvari se ponove x puta, objasne se barem 2 puta. Na nacrtu se označi tako da ne možeš promašiti bitno! I kada čitam takve i slične članke sa nekakvim kraticama koje znaju samo oni koji su zagriženi za nešto, onda mi počne padati kosa sa glave! Jer, niti slučajno da u prodaji napišem da prodajem taj i taj model laptopa, bez liste specifikacija jer to krši određena pravila foruma, ali za te iste, koji su donijeli ta pravila - ona ne vrijede. Ironično da jedni i drugi živimo u lijepoj zemlji zvanoj Hrvatska.

1. rezultat na google-u 1. rezultat na google-u
Moj PC  
8 1 hvala 1
15 godina
offline
Kako nešto prodati preko Interneta?

.. ah, (the) butcher je  još živ.. :) posljednji put kad ga vidjeh preko nišana, ležao je raskomadan u lokvi tekućine (možda krvi, ..) .. dok se iz doomovskih hodnika čuo zlokobni reload-škljoc RacLounčera ... bila su to vremena kad smo bili mladi, ludi i živi.. izgleda da smo još, bar nešto od nabrojenog. :))

 

(edit: dok osvrt na rectos ne zaslužuje ni osvrt.. ili, naučit će, da ništa od tog... ili 'samo što nije'.. prije će nastavak DukeNukema..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.12.2019 18:39 (ihush).
 
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Kako nešto prodati preko Interneta?
Idealist kaže...

UT - The University of Texas at Austin?

 

Nisu svi čitatelji gameri i nisu svi gameri igrali UT, a vjerojatno ga niti svi ne zovu UT. Kako da znam(o) o čemu se točno radi?

 Doista sam razmišljao, dok sam pisao taj pasus, da li ići u detalje (puni naziv igre, gdje je bio turnir, s kim je Davor tamo putovao), ali sam svjesno odustao - najavljujem jedan od Davorovih najintimnijih tekstova i za širu publiku, kojoj UT i "igra od prije dvadeset godina" nije izravno jasna asocijacija, potpuno je nebitno jel on prije dvadeset godina igrao ovo ili ono. Osobito jer i sve što dalje slijed u tom pasusu interna je zafrkancija, bliska tek ekipi koja je tih godina bila dio klanovske scene i igrala UT i AA.

 

 Ali dodao sam link na Davorov tekst u kojem je nedavno na istim ovim stranicama opisao baš "to" UT okupljanje, pa će tako ipak biti lakše sve skupa povezati i onima kojima nije ovako na prvu bilo jasno. 

 

 

P.S.

A što se tiče kratica i asocijacija, prvi put kada sam ušao u Kino Kaptol (slika) pomislio sam kako briju na Warcraft!

...
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.12.2019 13:20 (Miro).
16 godina
offline
Kako nešto prodati preko Interneta?

Odgovor na pitanje iz naslova je "Uslikas predmet,opises stanje , po mogucnosti da ima racun i garanciju i stavis na njuškalo" . Ako to ne znate djeco,onda kupite novi broj Bug-a gdje ce vam na 10 stranica to objasniti, a usput mozete pogledati bugovu stranicu sa kupi/prodaj oglasima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Kako nešto prodati preko Interneta?

empty?

12 godina
offline
Kako nešto prodati preko Interneta?

Jedva čekam da počnem s čitanjem :)

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice