Kako NE sastaviti računalo

poruka: 100
|
čitano: 25.021
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako NE sastaviti računalo".
15 godina
offline
Kako NE sastaviti računalo

baš sam pogledal (ni mi vrak dal mira) i klinac je kompletan idiot koji nema pojma o tome što čini (gospodine, oprosti mu ... jer ja ne bih) te najobičnija štetočina. šteta kaj sam pokopal baku, ona bi to bolje obavila (ne pokapanje nego sastavljanje računala). nije da na jubituu nema dobrih videa s uputama ali ovo je, brate, dno dna i kriminal. iako, moguće, sasvim običan, školski primjerak američkog obrazovnog sustava, valjda najgoreg u galaksiji. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2018 19:26 (Ajar).
Moj PC  
12 1 hvala 0
7 godina
offline
Kako NE sastaviti računalo

 mislin da je jedino gore od ovog njihovog clanka vas clanak di im se rugate. 

 

Moj PC  
1 23 hvala 1
12 godina
offline
Kako NE sastaviti računalo

Nikad čuo za taj Verge ali sad kad ste ih lijepo izreklamirali bi ih mogao početi pratiti umjesto Buga.

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2018 19:34 (pozdravljudi).
 
5 5 hvala 0
13 godina
offline
Kako NE sastaviti računalo

Kažu da je ponavljanje majka znanja. Sukladno tome autor videa bi trebao upgradeati ga na verziju 1.1.

Stručnjak za odmaganje...
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kako NE sastaviti računalo
dabar_solta_V2 kaže...

 mislin da je jedino gore od ovog njihovog clanka vas clanak di im se rugate. 

 

 Nego šta bi trebali nego im se rugat? Da im pošalju mail i ispravljaju njihove greške u svoje slobodno vrijeme? Ovako su dobili jedan članak i usput upozorili one koji se ne kuže da je video fail. Win-win.

7 godina
offline
Re: Kako NE sastaviti računalo

rugaju se a imaju i sami bisera.

ok bi bilo da su napisali clanak evo ovako se to radi pa pokazali primjerom kako bi treba clanak/video izgledat.

15 godina
neaktivan
offline
Kako NE sastaviti računalo

Ako su deklarirani Jabučari onda je njhov stav prema PC-u i njegovom slaganju valjda jasan, zar nije dovoljan hint ovo s tri šarafa? Rekao bih da je u pitanju parodija i ismijavanje PC-a te onih koji ga sami slažu, a ne kupuju gotove Macove.

 
1 2 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Kako NE sastaviti računalo

namaza je paste za deset procesora

jevala vas interpunkcija
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Kako NE sastaviti računalo

Ima smisla, upotreba noža i inbusa u laganju kompa može biti samo parodija. Stavljanje one narukvice bez da se stavrno uzemljiš također je očita zajebancija...u biti super video u stilu Borata

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kako NE sastaviti računalo
Ajar kaže...

..i klinac je kompletan idiot koji..

 -jedino nisam tako siguran da je (već) kompletan.. može on to još, mlad je :) što će tek biti kad završi studij!! .. ''krešo'' :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
5 godina
offline
Re: Kako NE sastaviti računalo
Švicarac je tu za mazanje paštete na kruv....i otvaranje žuje....čovik ogladni od tog mentalnog rada
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kako NE sastaviti računalo
dabar_solta_V2 kaže...

rugaju se a imaju i sami bisera.

ok bi bilo da su napisali clanak evo ovako se to radi pa pokazali primjerom kako bi treba clanak/video izgledat.

 Ta tema je u Bugu odavno, vrhunski odrađena.

 

A The Verge? Ništa doli Appleov reklamni portal sadržajem prilagođen tehničkom znanju prosječnog Apple korisnika.

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako NE sastaviti računalo
Video je maknut 😂😂😂😂😂😂
Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Kako NE sastaviti računalo

Nakon dvije minute lijepih vizualizacija i nemuštog objašnjavanja funkcija pojedinih komponenti, Štef se vraća u kadar. Grabi matičnu ploču i ubacuje backplate u kućište, napominjući da ga treba jako nabiti. To mi je novost, budući da sam ga u proteklih dvadesetak godina uredno ugrađivao s dva prsta. Potom pristupa samoj ugradnji matične ploče u kućište,

 

Jbg Davore, valjda I/O  shield?

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
9 0 hvala 3
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako NE sastaviti računalo
Nabiti...nesmiješ ko sa ženom...nježno s dva prsta...
Svaka akcija ima svoju reakciju.
16 godina
odjavljen
offline
Kako NE sastaviti računalo

Ja isto nisam nikada cuo za tu stranicu

Freak Show Inc.
 
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Kako NE sastaviti računalo
Nitko nece njemu govorit koliko je termalne paste dovoljno...
Sigurna trazilica: https://www.ixquick.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/ Pouzdan OS: https://linuxmint.com/
 
20 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kako NE sastaviti računalo
Ajar kaže...

baš sam pogledal (ni mi vrak dal mira) i klinac je kompletan idiot koji nema pojma o tome što čini (gospodine, oprosti mu ... jer ja ne bih) te najobičnija štetočina. šteta kaj sam pokopal baku, ona bi to bolje obavila (ne pokapanje nego sastavljanje računala). nije da na jubituu nema dobrih videa s uputama ali ovo je, brate, dno dna i kriminal. iako, moguće, sasvim običan, školski primjerak američkog obrazovnog sustava, valjda najgoreg u galaksiji. 

Kakve veze pobogu ima obrazovni sustav s ovom sprdnjom od slaganja konfe? U kojoj to osnovnoj/srednjoj školi uče slagat konfu, gdje, u kojoj državi?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako NE sastaviti računalo
Ima ih di ga par njih išprdavaju. ...nemogu kopi/pljuni link ovdje...korumpirana mi radnja
Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kako NE sastaviti računalo

Evo videa za one koji nisu pogledali, maknuli su ga iz članka.

 

 

He who is brave is free.
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2018 23:09 (Dwyane Wade).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Kako NE sastaviti računalo
Dwyane Wade kaže...

Evo videa za one koji nisu pogledali, maknuli su ga iz članka.

 

 

 

Pasta na procesoru izgleda kao da se netko "olaksao" na njega

Freak Show Inc.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako NE sastaviti računalo
Šuštinjo,dopuna teksta za kraj: i svakako savjetovanje sa proizvođačima prije svega ako šta nije jasno !
Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Kako NE sastaviti računalo
boxer kaže...

Nakon dvije minute lijepih vizualizacija i nemuštog objašnjavanja funkcija pojedinih komponenti, Štef se vraća u kadar. Grabi matičnu ploču i ubacuje backplate u kućište, napominjući da ga treba jako nabiti. To mi je novost, budući da sam ga u proteklih dvadesetak godina uredno ugrađivao s dva prsta. Potom pristupa samoj ugradnji matične ploče u kućište,

 

Jbg Davore, valjda I/O  shield?

 I ovo s dva prsta je čisto preseravanje.

 

 

15 godina
offline
Re: Kako NE sastaviti računalo
BlueMax kaže...

 

A The Verge? Ništa doli Appleov reklamni portal sadržajem prilagođen tehničkom znanju prosječnog Apple korisnika.

Recenzija rucno radjene koznate torbe koja kosta 440$, i autoru je totalno neprakticna i zulja, ali je savrsena!

 

But I am throwing out all of my safe, practical rules for this bag and loving it anyway, simply because of the way it looks.

 

 

First Look Razerovog prototipa Valerie (laptop sa tri 17" ekrana) sa CESa 2017, koji nakon 1 minute Battlefielda, novinar preporuca za:

  1.  - manspreading u Starbucksu
  2.  - otvaranje nekoliko Excel sheetova

Laptop na kraju preporuca za Batttlefield entuzijaste i naravno ciljanu skupinu kupaca 3500$ + vrijednog latopa - Excel entuzijaste!

 

Vlad Savov ProTip - kad imas 3 ekrana 1080p rezolucije za otvaranje worksheeta u Excelu - nema scrollanja!

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2018 23:54 (wyks).
16 godina
offline
Kako NE sastaviti računalo

evo videa, u engrish komentar :D

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kako NE sastaviti računalo
Dwyane Wade kaže...

Evo videa za one koji nisu pogledali, maknuli su ga iz članka.

 

 

 jackson pollock painting 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Kako NE sastaviti računalo
dabar_solta_V2 kaže...

 mislin da je jedino gore od ovog njihovog clanka vas clanak di im se rugate. 

 

 Slažem se. Bug je imao solidnu količinu zajeba. Zadnje što mi pada na pamet je onaj fijasko sa optuživanjem javne službe za pad servera iako je bila riječ o nestanku struje u Njemačkoj. Tada se nisu posuli peplom, ali bitno da su uskočili u bandwagon seraonu. Daleko od toga da ovaj video to ne zaslužuje, ali treba najprije pomesti u svom dvorištu pa onda gledati tuđe :) 

9 godina
offline
Re: Kako NE sastaviti računalo
Cogent kaže...
dabar_solta_V2 kaže...

 mislin da je jedino gore od ovog njihovog clanka vas clanak di im se rugate. 

 

 Slažem se. Bug je imao solidnu količinu zajeba. Zadnje što mi pada na pamet je onaj fijasko sa optuživanjem javne službe za pad servera iako je bila riječ o nestanku struje u Njemačkoj. Tada se nisu posuli peplom, ali bitno da su uskočili u bandwagon seraonu. Daleko od toga da ovaj video to ne zaslužuje, ali treba najprije pomesti u svom dvorištu pa onda gledati tuđe :) 

 Nemoj zaboraviti da je NOA best buy ispred Xiamoija, Huaweija i Nokie. 

15 godina
offline
Re: Kako NE sastaviti računalo
Promster kaže...

Kakve veze pobogu ima obrazovni sustav s ovom sprdnjom od slaganja konfe? U kojoj to osnovnoj/srednjoj školi uče slagat konfu, gdje, u kojoj državi?

 mi smo, kao dio nastave u osnovnoj, imali tehničku kulturu koja ti je davala osnove potrebnih znanja i, što je najvažnije, volju za stjecanje novih. austrija to ima još uvijek (pa i u srednjoj, primjerice). tu je i ocean izvora iz kojih je mogao saznati kako se sastavlja računalo, prije nego što se osramotio. ameri imaju (crtež na glasačkom listiću rvackih izbora). eh, vi milenijalci ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
13 godina
offline
Re: Kako NE sastaviti računalo
Ajar kaže...
Promster kaže...

Kakve veze pobogu ima obrazovni sustav s ovom sprdnjom od slaganja konfe? U kojoj to osnovnoj/srednjoj školi uče slagat konfu, gdje, u kojoj državi?

 mi smo, kao dio nastave u osnovnoj, imali tehničku kulturu koja ti je davala osnove potrebnih znanja i, što je najvažnije, volju za stjecanje novih. austrija to ima još uvijek (pa i u srednjoj, primjerice). tu je i ocean izvora iz kojih je mogao saznati kako se sastavlja računalo, prije nego što se osramotio. ameri imaju (crtež na glasačkom listiću rvackih izbora). eh, vi milenijalci ... 

Imao sam i ja, ali bome tehnička kultura ti ne daje nikakva osnovna znanja s kojima bi ti mogao sklopiti jedno računalo, čak ti ni ne može dati volju za upijanje novih znanja, jer ako si panj nitko ti ne može pomoći.

 

Pa o tome ti pričam, ima "tutorijala" kolko hoćeš, nema opće opravdanja da se jedan takav medij osramotio do te mjere da su i video uklonili. Ali školski sustav tu nije ništa kriv. Kad vidiš da amerčići ne znaju pokazati na karti di su doma, a kamoli nekakvu državu u Europi, tad im se smij i pričaj o obrazovnom sustavu, mislim da je to ipak veći propust od ove konfe.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice