Kako je nastao život na Zemlji – pitajte kompjutor

poruka: 7
|
čitano: 7.588
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako je nastao život na Zemlji – pitajte kompjutor".
16 godina
neaktivan
offline
Kako je nastao život na Zemlji – pitajte kompjutor

saturnov titan i jupiterova europa po svemu do sada prikupljenom, imaju najveći potencijal za odgovore, kako-koga-čega-zašto.

no eto, prioritet marsova pustara.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
4 1 hvala 0
8 godina
offline
Kako je nastao život na Zemlji – pitajte kompjutor

Doći će na red i Europa, i Enkelades i Titan - no malo su predaleko... 

 
11 0 hvala 0
14 godina
offline
Kako je nastao život na Zemlji – pitajte kompjutor

Možda je jednako zanimljiv i pristup iz drugog smjera.

 

Kako život može nestati?

 

Vidimo da je na zemlji život bio brži od kataklizmi. A ako se ovdje sve to živeženo usljelo prilagoditi, je li moguće da je negdje nekad bilo života koji se nije uspio prilagoditi.

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Kako je nastao život na Zemlji – pitajte kompjutor

Na tu hipotezu ciljaju istraživanja života na Marsu. Vjeruje se da je Mars bio planet vrlo sličan Zemlji, a onda je na njemu život izumro - jer se nije uspio prilagoditi novih okolnostima. 

 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Kako je nastao život na Zemlji – pitajte kompjutor

pitao sam računalo i nema odgovora. možda razmišlja. nešto tiho šumi u kutiji ... čekajući, na bugovu portalu sam pronašao vitalnu informaciju, gotovo pa odgovor na pitanje svih pitanja. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Kako je nastao život na Zemlji – pitajte kompjutor

Možda pitati Crkvu?

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.4.2022 12:19 (Inovator).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Kako je nastao život na Zemlji – pitajte kompj
danen kaže...

Na tu hipotezu ciljaju istraživanja života na Marsu. Vjeruje se da je Mars bio planet vrlo sličan Zemlji, a onda je na njemu život izumro - jer se nije uspio prilagoditi novih okolnostima. 

 
Lako moguće i Venera također.
New Models Show That Venus Was Likely Habitable Four Billion Years Ago (forbes.com)

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice