Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

poruka: 1.608
|
čitano: 685.064
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni".
14 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Zato jer čovjek koji se registrirao nije uopće planirao koristiti uslugu, i da, registrirao se samo radi 70 eura.
Puno njih je tako napravilo i kasnije ugasilo acc. Ne vidim u čemu je problem?
Nekima se svidjelo, pa su ostali.

Na našim prostorima keks pay je zakon. Jednostavniji i more user friendly, pogotovo za starije ljude.

Kako god, znao sam da će u trenutnom periodu tom dečku pomoći tih 70 eura.
A to sad da branite nekoga tko ne odgovara na poruke i ne ispunjava obećano, nemam što reći...
On je lovu dobio, a i da se nešto zakompliciralo mogao je udostojiti se odgovoriti na više poruka i sve bi bilo ok.
A jedini tko se cigani ovdje za 70 eura je on.

Ja propast neću, niti sam imao ikakve koristi, već dapače - htio pomoći s tih 70 eura nekom kome stvarno treba.
Da sam znao da će biti tako, poslao bi moj link i dao full 40 eura bonusa mu.

Stvar je principa i da te netko napravio budalom, te namjerno ignorira poruke.
Kako god, pripazite na bilo kakav daljnji referral link od istog.

13 godina
online
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

cigani se kolacic i tvoj frend 

9 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
SamoPitam3 kaže...

Koja meksicka sapunjara. Meni jedino nije jasno zasto je itko ikome ovdje duzan 70 €.

Na kraju, mozda se stvarno nesto zakompliciralo, ali ovo "ciganjenje" (a upravo je to to, jer imam osjecaj iz procitanog da je cilj samo uzeti novce, a ne koristiti uslugu) za nekoliko desetaka ojra, no comment . Ajde, oprosteno je, ako se radi o 16godisnjacima.

 

kako nije jasno, znači ovaj x360 je svome prijatelju garantirao za ovog kolačića, a ovaj ispao prevarant. Nezgodno je kad nekom garantiraš za nekoga i onda taj prevari. X360 tip je očito pogriješio što je garantirao, ali opet je ovaj kolačić uvijek ispoštovao dogovor ovdje na forumu barem koliko sam ja vidio. 

 

Iako je i taj prijatelj mogao to alaliti, jebiga nije da je on imao neki trošak, mogao je čovjek shvatiti da ste obojica prevareni i da si mu ti u najboljoj namjeri htio pomoći. Ja svog pravog prijatelja sigurno ne bi teretio za tih 70 eura

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.4.2023 9:45 (Cansee).
13 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Da napravio je budalu od tebe. Ti si dao svojih 70e covjeku tek tolko da ne ispadnes budala makar da si mu objasnio situaciju nebi on tebe nista trazio, dovoljno je sto si ga se sjetio, htio mu pomoc, to sto nije uspjelo jebiga. 

 

Ja sam preko njega doveo 5 ljudi, niko mi nije vjerovao da ce dobit ista i jos su mislili da je neka prevara, da ce im jos i uzet pare... Jedva sam objasnio da nemaju kaj izgubit i jos sam za njih odradio te 3 kupnje na aliexpressu pa otkazao narudzbe, bitno da produ uplate na revolutu i da 70e sjedne, svima je uredno uplatio ali to je bilo prosle godine.

Ostalo troje kojima sam reko za ovo, naravno da su panjevi sjebali pa nisu 3 kupnje odradili na vrijeme a drugi specijalac se prvo registrirao sam pa onda tek kliknuo na moj refferal link, jebem ti logiku a zadnja je trecu kupnju imala 23 kn umjesto minimalno 25 i nije joj proslo. Znaci dok ne napravis do samog kraja sam sve, nece ici jer ljudi su panjevi. 

 

Uglavnom moje misljenje je da je davao novce u pocetku da navuce ljude a sad kad se to malo proculo ljudi mu se javljaju a on novce ostavlja sebi.

Dobro je sto si javio ljudima ovdje jer vidis da se jos ljudi javilo koji nisu dobili nista, ko zna kolko ih je jos a da ne prate ovu temu na forumu.

 

Meni jos nije bilo jasno zasto daje punih 70e, da sebi ostavis 35 i das nekom 35 dobro je svakom.. Ovako je dosao na los glas i niko vise nece preko njega ic

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.4.2023 11:37 (domac5).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

nevjerojatna je količina gramzive pohlepe u svim sferama gdje se netko može očešat za nešto...

čovjek od gada ne može povirit takve teme na forumu...

 

- "netflix će kontrolirat dijeljenje računa"...puuu majku im..ja špiko i moja tri prijatelja špika dijelimo jedan acc i sada ovakav genocit.. imaju torrenti majku vam, puuu

- pozdrav ekipa.. koja kartica vam prolazi kada se vpn-om spojite na tursku i idete kupit youtube music za 1€

- tema prevare preko njuškala... on meni nije poslao, ja njemu jesam, on mene prevario... ma dabogda vas varali svaki dan.  ili kupi novo ili ne kupuj ništa.

 

..i sada je revolut splačina jer bi cro-romsi iskamčili sve što se može.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
6 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

i onda se dogodi da si u lancu kolodvorskih žicaroša dok sve to pomno bilježi algoritam servisa.. i gle, algoritam zamrzne račun.

onda odu na retardirani reddit i tamo zatrpaju revolut kanal.

ja dok sam odgajao djecu i pokušao im uvalit neke "mudrosti"..jedna je bila..

sine, vidiš na parkingu auto i vozača koji je na haubi poredao novčanice, te ih dijeli.. nikada, apsolutno nikada nemoj poći pokupiti ponuđeno..stani sa strane i promatraj ove što se sapliću ugrabit..

zatim kada snimiš gramzivce, upiši ih u bilježnicu pod rubriku "ne imat posla sa navedenima".

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Ne da mi se svakoga citirati niti više gubiti vrijeme na ovo. Napisao sam sve kratko i jasno.
Ja propast neću za 70 eura, ali definitivno me napravio budalom. Zašto sam nekom garantirao? Zato jer sam znao da tim ljudima treba svaki cent i rekao sam da se registriraju preko tog linka i da će dobiti 70 eura.
Takvih je bilo i prošle godine. Jesam ja njima objašnjavao da to neću poslati ja, nego neki Random lik s foruma? Nisam.
Tako da ti ljudi misle da sam ih na zaj€bo / mislili bi da nisu dobile novce.

Prije toga, prošle godine, kako je kolega gore rekao (a i sam ja) ispostovao je sve dogovore.
Sad je očito odlučio nakon xy mjeseci neaktivnosti doći na forum i zahebat ljude.

A ti, frisko registriran dikane nisi uopće sumnjiv. Nek ti daješ podršku takvima, pa možda si baš ti on. A nešto se previše brineš oko njegovog računa dali će biti blokiran?
Kako god, ne mislim više komentirati.

Upozoreni ste svi o kakvom se liku radi.
6 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Ima li revolut po novome HR iban? Kolega si misli probati to koristiti za plaću radi ovrha..

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
love2ml86 kaže...

Ima li revolut po novome HR iban? Kolega si misli probati to koristiti za plaću radi ovrha..

 Nema. I dalje je LT. 

 

It is hard being a person!
10 godina
online
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

nema više disposable kartica?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Ivan35 kaže...

nema više disposable kartica?

 Moraš ju ponovno ručno dodati, ne znam zašto.

10 godina
online
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

nudi samo dodavanje virtualne, ne i jednokratne

13 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Ivan35 kaže...

nudi samo dodavanje virtualne, ne i jednokratne

 Klikni na virtualnu, tamo imaš dvije opcije

10 godina
online
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
quickr kaže...
Ivan35 kaže...

nudi samo dodavanje virtualne, ne i jednokratne

 Klikni na virtualnu, tamo imaš dvije opcije

 strašno kako su zakomplicirali, tnx

8 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Pod kartice, pa dodaj novu, pa nadjes disposable
 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Zanima me koji bi bio najbezbolniji način (što se tiče provizije) za podizanje par tisuća eura sa revolut računa - imam plus plan ali limitiran.

Na bankomatu uzima proviziju kad se diže keš - da li se može prebaciti na nešto drugo ili mi je suđeno da skine 2%.

 

Revolut -> Keks - Revolut -> Aircash - Revolut -> Keks - na Zaba račun. Ima li neka šema?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

Mislim se može uplatit direkt na IBAN u HR. Nemam osobnog iskustva no prije godinu - dvije nam je stigla uplata na račun firme sa čudnog IBANA, koji počinje sa LT i žena je rekla da je uplata išla preko Revoluta. Tako joj je bilo lakše, preko mobitela...

11 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Kako ukljuciti opciju, tj. da li je moguce da ti dolazi obavijest na telefon prilikom transakcije ili placanja revolut karticom?

Nigdje ne mogu pronaci tu opciju u aplikaciji.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
greathander kaže...

Kako ukljuciti opciju, tj. da li je moguce da ti dolazi obavijest na telefon prilikom transakcije ili placanja revolut karticom?

Nigdje ne mogu pronaci tu opciju u aplikaciji.

 

 Po defaultu dolaze sve obavijesti takvog tipa.

11 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

vec par dana placam karticom i obavijesti mi uopce ne stizu, a nigdje ne vidim opciju za obavijesti prilikom placanja :/

 

13 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Pogledaj u postavkama telefona, možda su ti tamo ugašene notifikacije za Revolut.
15 godina
online
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Jel koristi neko ove dodatne planove za revolut? Metal, ultra?

Raznisljam o tome i gledam na aplikaciji sve te dodatne pogodnosti ko npr osiguranja razna i to. Pa me zanima kako je to u stvarnosti, jel netko iskoristio neku od tih pogodnosti? Dosta putujem pa me zanimju sva ta osugranja karata, smjestaja, osobno osiguranje itd. 

Isplati li se uzeti metal pretplatu za mislim 13ak eura mjesecno? Sto dodatno nudi ova ultra koja kosta 45 eura?

 

Mora se uzet pretplata pa me zanima zapravo treba li mi to sve da ne placam bezveze. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Danas ujutro me dočekala poruka da jeprimjećena čudna transkacija na Revolut kartici, 49,99€ na googleu nešto.

Odmah mi blokiralo karticu, morao sam novu naručiti...i sad čekam novu a idem na more za koji dan...fino me nagu...i to još u mjestu gdje nema zg banke bankomata ali ima brdo drugih gdje mogu sa revolutom dizat bez naknade...e živote robijo

Ne tretirajte ljude kao budale ali nikada nemojte zaboraviti da oni to jesu! People who drink light beer do not really like beer. They just like to piss a lot.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Kome treba fizička kartica a da je baš MasterCard, može naručiti ovakvu limited edišn šljašteću ilitiga Chromatic karticu...

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.8.2023 0:48 (Chriss).
 
0 0 hvala 0
8 mjeseci
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

uveli su napokon crypto wallete. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Poz, jel se moze podic kredit u revolutu? Do recimo 3000 € i koji su uvjeti za to?

Planiram otvorit besplatan račun u tom slučaju ako se moze, imam minus u pbzu pa da to pokrijem (da rizicna sam skupina pa ne mogu dobit kredu kod njih)

A sad kolko je to pametno neznam..

Ako moze kakav savjet bio bih zahvalan

LP

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
hardrock kaže...

Poz, jel se moze podic kredit u revolutu? Do recimo 3000 € i koji su uvjeti za to?

Planiram otvorit besplatan račun u tom slučaju ako se moze, imam minus u pbzu pa da to pokrijem (da rizicna sam skupina pa ne mogu dobit kredu kod njih)

A sad kolko je to pametno neznam..

Ako moze kakav savjet bio bih zahvalan

LP

 Revolut je ako se nešto gadno nije promjenilo prepaid kartica - znači uplati i koristi, nikakvi minusi, nikakvi krediti.

11 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

Revolut je banka registrirana u Litvi i može nuditi kreditne proizvode. Npr. Nude kreditnu karticu u Irskoj, Litvi i UK.

Za sada ne nude ništa slično u RH. 

It is hard being a person!
15 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Pozdrav,

 

guglam ali ništa suvislo mi ne pronalazi gugl.

 

Jel netko možda zna može li se sa Ledger hard walleta prebaciti na Revolut?

 

Imam usdc kripto ali nikako ne uspijevam povezati to dvoje, ako uopće ima mogućnosti za to. Pokušavam prebaciti na kripto tab, ne na karticu.

 

Hvala unaprijed.

Ne tretirajte ljude kao budale ali nikada nemojte zaboraviti da oni to jesu! People who drink light beer do not really like beer. They just like to piss a lot.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 mjeseci
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Srednji kaže...

Pozdrav,

 

guglam ali ništa suvislo mi ne pronalazi gugl.

 

Jel netko možda zna može li se sa Ledger hard walleta prebaciti na Revolut?

 

Imam usdc kripto ali nikako ne uspijevam povezati to dvoje, ako uopće ima mogućnosti za to. Pokušavam prebaciti na kripto tab, ne na karticu.

 

Hvala unaprijed.

 točka 3

https://www.revolut.com/legal/cryptocurrency-terms/

 

https://help.revolut.com/help/wealth/cryptocurrencies/transferring-cryptocurrencies/depositing-cryptocurrencies/crypto-deposits-basics/how-do-i-find-my-crypto-address/

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice