Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

poruka: 1.608
|
čitano: 685.832
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni".
6 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Također odmah dobiješ obavijest od Revoluta gdje si potrošio lovu, sve transakcije i pokušaji se vide.
 
0 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Posjet kaže...

Refferal link za Revolut (50kn + besplatna kartica + 15kn od mene)
Link za 50KN + besplatna kartica + 10kn od mene
Curve kartica promo code (50kn free) - [B]N3M8GM4D[/B]

 

bloodborne kaže...
Posjet kaže...
Posjet kaže...

Refferal link za Revolut (50kn + besplatna kartica + 15kn od mene)
Link za 50KN + besplatna kartica + 10kn od mene
Curve kartica promo code (50kn free) - [B]N3M8GM4D[/B]

 

bloodborne kaže...

ovaj revolut je fakat forica, internet bankarstvo. cinestar, ebay, ali, ps store. sve radi sve prima. :D

 Još ga kombiniraj sa CURVE karticom kako bi izbjegao limit i nema kraja.
Još 1% cashback u 3 firme po izboru (LIDL, Uber, DM... etc)

 citam dolje tvoj odgovor cekaj ajmo reci ovako ako sam dobro shvatio CURVE bi bio takozvani "outlook koji povezuje e-poste"
 ( kartice ) ? i funkcionira na "isti nacin" po odbabiru racuna ( kartice ) ?

 @najdix placanje mobitelom u lidlu preko revoluta ?

 
Upravo tako!

Refferal link za Revolut (50kn + besplatna kartica + 15kn od mene) Link za 50KN + besplatna kartica + 15kn od mene Curve kartica promo code (50kn free) - N3M8GM4D
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.8.2019 23:19 (Posjet).
9 godina
neaktivan
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Znaci ja mogu iz njemacke u hr nekom uplatiti novce bez provizije? 

Kako funkcionira ova "usteda",jesam li stvarno ustedio,ili je to neka fora pa cu kasnije morati platiti?

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.8.2019 16:02 (Kolacic).
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Da.

 

Još malo, pa nestalo :)

Free dostava, free 50kn,

Free dostava, free 50 kn. https://revolut.com/referral/fabija2p9c!G10D21
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.8.2019 15:37 (Elles D.).
Moj PC  
0 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

budem jos malo proguglao taj curve u svakom slucaju hvala.
sad sam skinuo i aktivirao gpay i dodao revolut koliko je sigurno dodati visu ?
mislim jel nase kartice za plaćanje ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Mislim da Gpay prihvaća jedino neku Visu od PBZ-a, od hrvatskih kartica. Napuniš Revolut koliko ti treba i onda to možeš potrošiti preko Gpay. Pa sad kad je bankarstvo mobilno, transakcije se izvrše u sekundi. Naravno vaš mobitel je vaše vlasništvo, djeca imaju svog.
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.8.2019 15:38 (najdix).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
najdix kaže...
Mislim da Gpay prihvaća jedino neku Visu od PBZ-a, od hrvatskih kartica. Napuniš Revolut koliko ti treba i onda to možeš potrošiti preko Gpay. Pa sad kad je bankarstvo mobilno, transakcije se izvrše u sekundi. Naravno vaš mobitel je vaše vlasništvo, djeca imaju svog.

 Tako je, Gpay zasada radi preko PBZ visa kartice, među prvima sam to uključio i jedva dočekao tu opciju. U početku su me svi blijedo gledali kada bi pružio mob prema POSu, bilo im zanimljivo kak to funkcionira.

Odmah dobiješ obavijest od Gpaya gdje i koliko si potrošio, a isto se može vidjet i na aplikaciji od banke.

Zasada još nisam probao dodati revolut na Gpay, a mislim da ni neću kad ovo funkcionira super. Za nekoga tko nema pbz visu, revolut+gpay je odlična kombinacija  :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.8.2019 16:01 (user3468).
14 godina
neaktivan
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

U moru vaših linkova jedino se izdvaja kolega Posjet jer se preko njegovog linka dobije najviše kuna na račun. Stavljate svoje linkove ko blesavi i nadate se da će se netko registrirati preko vašeg linka a jedino neka budala to može učiniti i to zabunom.

 

Ili ponudite nešto bolje nego što nudi Posjet ili nemojte stavljati ništa. Samo zatrpavate temu u nadi da je neka budala kliknuti na vaš link. Onda škrtice ko daje više od Posjeta?

 

E je*** vam osjećaj za trgovinu, ekonomiju i stvarnost općenito. :)

 

 
2 2 hvala 0
6 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Ja ne prisiljavam nikoga da uzme moju poveznicu, ali bio bi red ako sam tu uzeo, da tu i vratim, a što je najvažnije , već sam tih 50 kn potrošio. A tko želi neka se posluži. S tim se nećemo obogatiti. Ali smo malo sretniji.
Kapitalizam nas okreće jedne protiv drugih. To mu je i svrha.
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.8.2019 16:43 (najdix).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Kolacic kaže...

Znaci ja mogu iz njemacke u hr nekom uplatiti novce bez provizije? 

Kako funkcionira ova "usteda",jesam li stvarno ustedio,ili je to neka fora pa cu kasnije morati platiti?

 Ime na kartici da ili ne? 

7 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Zna li netko mogu li se novci uplaćeni na Revolut vratiti na bankovni račun s kojega su i uplaćeni bez potvrde identiteta jer ga nemogu potvrditi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
summus kaže...

U moru vaših linkova jedino se izdvaja kolega Posjet jer se preko njegovog linka dobije najviše kuna na račun. Stavljate svoje linkove ko blesavi i nadate se da će se netko registrirati preko vašeg linka a jedino neka budala to može učiniti i to zabunom.

 

Ili ponudite nešto bolje nego što nudi Posjet ili nemojte stavljati ništa. Samo zatrpavate temu u nadi da je neka budala kliknuti na vaš link. Onda škrtice ko daje više od Posjeta?

 

E je*** vam osjećaj za trgovinu, ekonomiju i stvarnost općenito. :)

 

 Mogao si jednostavno zamolit za donaciju ako je to problem.

 

@najdix hvala ti isprobat cu vidio sam po pbzu reklame za gpay.

 Ja ne volim bas nosit kes sa sobom pa rade placam visom ( bivsi amex )

Pa onda online to sve platim.

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.8.2019 18:54 (bloodborne).
6 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Molim lijepo.
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.8.2019 19:41 (najdix).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Da li se na Standard karticu plaća poštarina kao kolega par postova ranije? Te ukoliko nemam mob koji ima NFC ali imam pametni sat koji ima NFC (wearOS) bi trebalo funkcionirati s tom karticom? Sad vidim i neku Curve karticu u komentarima, koja je razlika (u besplatnim/standard izdanjima)?

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.8.2019 19:51 (love2ml86).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Trebala bi biti besplatna postarina. Ostalo ne znam. 

Neki Info,spojio sam karticu s PayPal bez problema. 

Internet placanje manji iznos direktno karticom ustedjelo mi je 12centi,placanje karticom preko PayPal bez problema proslo nikakva usteda. 

Ps. Moze Li netko odgovoriti na pitanja iz mog zadnjeg posta. Ty.

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Posjet kaže...

Refferal link za Revolut (50kn + besplatna kartica + 15kn od mene)
LINK
Curve kartica promo code (50kn free) - [B]N3M8GM4D[/B]

 Od sad +10kn za vas od mene... 


*Dostava kartice je besplatna uz link

Refferal link za Revolut (50kn + besplatna kartica + 15kn od mene) Link za 50KN + besplatna kartica + 15kn od mene Curve kartica promo code (50kn free) - N3M8GM4D
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.8.2019 23:18 (Posjet).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
love2ml86 kaže...

Da li se na Standard karticu plaća poštarina kao kolega par postova ranije? Te ukoliko nemam mob koji ima NFC ali imam pametni sat koji ima NFC (wearOS) bi trebalo funkcionirati s tom karticom? Sad vidim i neku Curve karticu u komentarima, koja je razlika (u besplatnim/standard izdanjima)?

1. s pozivnicom je besplatna obična dostava na standard karticu(dodje za nekih tjedan dana), plaća se ekpress dostava za dan dva, a zasto je njemu naplaćena dostava može bit više stvari (npr da je krivo link upisao znaci treba upisat i onaj dio na kraju iza uskličnika, ili nije napravio do kraja sve korake a to je slanje fotke osobne i uplata 90kn ili je gledao eksrpes dostavu ili narucio premium karticu ili je krivi invite ili nije uopće išao preko pozivnice ili nešto deseto)

 

2.u hrvatskoj gpay (nfc) je podržan samo na mobitelima (android), a na pametnim satovima nije jer je to wear os koji je drugi sustav za koji google ima drugu politiku i plaćanje satom (wear os) sa gpayom radi samo u 10 država u svijetu.

nekad prije je radilo ali sa novim verzijom os-a ne radi jer blokira app na osnovu lokacije, tako ako niste updejtali sat i nemojte ako vam je bitno plaćanje satom

 

To use Google Pay on your watch, you need to:

  • Be in Australia, Canada, France, Germany, Italy, Poland, Russia, Spain, UK, or US.

 

https://support.google.com/wearos/answer/7643998?co=GENIE.Platform%3DAndroid&hl=en

 

3. neznam za curve, ima jos transwerwise koja je isto mastercard ali za razliku od revoluta ima neke sitne naknade. dobro je sto se na nju moze uplatit u pbz banki jer tu imaju račun pa ne treba imat drugi račun u drugoj banki za uplate, a aplikacija je isto super.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.8.2019 12:20 (vlado051).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Posjet kaže...
Posjet kaže...

Refferal link za Revolut (50kn + besplatna kartica + 10kn od mene)
50KN + FREE KARTICA
Curve kartica promo code (50kn free) - [B]N3M8GM4D[/B]

 

 Novi je link...

Refferal link za Revolut (50kn + besplatna kartica + 15kn od mene) Link za 50KN + besplatna kartica + 15kn od mene Curve kartica promo code (50kn free) - N3M8GM4D
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.8.2019 23:18 (Posjet).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Posjet kaže...
Posjet kaže...
Posjet kaže...

Refferal link za Revolut (50kn + besplatna kartica + 10kn od mene)
LINK ZA 60KN i besplatnu karticu (50 + 10 od mene)
Curve kartica promo code (50kn free) - [B]N3M8GM4D[/B]

 Od sad +20kn za vas od mene... kod traje još 10 sati


*Dostava kartice je besplatna uz link

 

 

Refferal link za Revolut (50kn + besplatna kartica + 15kn od mene) Link za 50KN + besplatna kartica + 15kn od mene Curve kartica promo code (50kn free) - N3M8GM4D
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.8.2019 23:17 (Posjet).
14 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Još jedan link za gratis 50kn i free dostavu kartice.

Neograničeno pozivnica, vrijedi do 1.9.2019.  20:00

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.9.2019 8:41 (Rebas).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

vi koji ste uzeli i koji ste dulje vrijeme korisnici. jeste li uzeli standardnu verziju fizičke kartice ili premium metalnu verziju? koliko je iskoristiv taj + za metalne kartice...jer mjesečna naknada nije baš da je mala

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
12 godina
neaktivan
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Posjet kaže...
Posjet kaže...

Refferal link za Revolut (50kn + besplatna kartica + 10kn od mene)
LINK
Curve kartica promo code (50kn free) - [B]N3M8GM4D[/B]

 

 

MasterG kaže...

vi koji ste uzeli i koji ste dulje vrijeme korisnici. jeste li uzeli standardnu verziju fizičke kartice ili premium metalnu verziju? koliko je iskoristiv taj + za metalne kartice...jer mjesečna naknada nije baš da je mala

 Bestbuy ti je obična kartica... ova ostala nema neku vrijednost osim ako nonstop ne putuješ i trošiš 10k+ kuna mjesečno da se sama isplati

Refferal link za Revolut (50kn + besplatna kartica + 15kn od mene) Link za 50KN + besplatna kartica + 15kn od mene Curve kartica promo code (50kn free) - N3M8GM4D
10 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

tako sam i ja zaključio...uezo sam preko tvog linka standardnu karticu (bio mi zadnji post) pa bi trebala stići za par tjedana

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
14 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

Ako imaš NFC, možeš je već dodati u Google Pay i plaćati beskontaktno i preko web-a i prije nego što ti fizička kartica stigne (ako se ne varam).

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.8.2019 14:02 (Punti).
6 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Da, na Gpay prijaviš virtualnu Revolut karticu i nakon prvog plaćanja vlasnik i preuzimatelj poveznice dobivaju svaki po 50 kn. Evo još vrijedi 50 kn + besplatna dostava fizičke kartice, standardne, za 10-tak dana.
https://revolut.com/referral/tomisl5sp2
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Posjet kaže...

Refferal link za Revolut (50kn + besplatna kartica + 10kn od mene)
LINK
Curve kartica promo code (50kn free) - [B]N3M8GM4D[/B]

 

MasterG kaže...

tako sam i ja zaključio...uezo sam preko tvog linka standardnu karticu (bio mi zadnji post) pa bi trebala stići za par tjedana

 

Imaš kasnije neke kerefeke ako dovedeš X ljudi daju ti besplatnu metal... tako da uvijek možeš probati dobiti je besplatno :)

Refferal link za Revolut (50kn + besplatna kartica + 15kn od mene) Link za 50KN + besplatna kartica + 15kn od mene Curve kartica promo code (50kn free) - N3M8GM4D
10 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

a relano, mislim da mi ne treba...ali vidim neke kao beneficije (za koje nisam baš siguran koliko su realne)...tipa health insurance, travel insurance i te stvari...zvuči nerealno

Čisto bih htio metalnu karticu...because why the f*** not XD

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
12 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
imam je samo jer je metal i cool je nista drugo, tu i tamo obavim placanje mobom kad mi se neda vaditi novcanik...
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Se moze placat revolut appom na nacin ko sa google pay, znaci NFC i umjesto kartice prislonit telefon na pos uredaj?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice