Kako će izgledati avioni s kojima ćemo letjeti za

poruka: 8
|
čitano: 6.148
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako će izgledati avioni s kojima ćemo letjeti za ".
6 godina
offline
Kako će izgledati avioni s kojima ćemo letjeti za

...

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kako će izgledati avioni s kojima ćemo letjeti
Za 30 godina neću letjeti nikakvim avionom. Uživat ću u penziji, brčkati se u moru i, ako ne izgubim i ovo malo vida, gledati toplesirane žene između 20 i 40 godina starosti.
Moj PC  
4 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Kako će izgledati avioni s kojima ćemo letjeti
Par tisuća dolara za najbolju crtariju aviona? Jel nas netko zeza? Razvoj F16 koštao je 20 mlrd $ a a ovi daju običnu plaću..
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kako će izgledati avioni s kojima ćemo letjeti
Sjećam se iz osnovne škole da smo u enciklopediji "Svijet oko nas" imali slike aviona kakvi će biti oko 2000. Bili su tu avioni na atomski pogon, i puno drugih futurističkih koncepata. A što imamo? Iste avione kao i '70-ih. Onda smo imali DC 8, 9 i 10, Boeing, Caravella, kasnije MD-11... Ista osnovna tehnologija kao i danas, samo danas imamo druge marke i više kompjutera. Možda za 30 godina bude više aviona na struju, ali sumnjam da će razlike prema današnjima biti drastične.
 
12 0 hvala 0
15 godina
offline
Kako će izgledati avioni s kojima ćemo letjeti za

kak je krenulo, za 30 godina letjeti će samo ptice, ribe i odabrani sisavci (šišmiši, vjeverice, poneko s mosta ili nebodera ...) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Kako će izgledati avioni s kojima ćemo letjeti
Kako će izgledati?
Osim što će biti stariji 30 godina, gotovo isto.
Pis on ju :P
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.4.2021 12:08 (Antiseptik).
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Kako će izgledati avioni s kojima ćemo letjeti za

Molim lijepo uz Red Bull uopce nemamo potrebe za avionima vec sada a kamo li za 30 godina. 

veni vidi didici
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kako će izgledati avioni s kojima ćemo letjeti
leon17zg kaže...
Sjećam se iz osnovne škole da smo u enciklopediji "Svijet oko nas" imali slike aviona kakvi će biti oko 2000. Bili su tu avioni na atomski pogon, i puno drugih futurističkih koncepata. A što imamo? Iste avione kao i '70-ih. Onda smo imali DC 8, 9 i 10, Boeing, Caravella, kasnije MD-11... Ista osnovna tehnologija kao i danas, samo danas imamo druge marke i više kompjutera. Možda za 30 godina bude više aviona na struju, ali sumnjam da će razlike prema današnjima biti drastične.

Problem je što je zrakoplovstvo išlo više prema općoj, ne ekskluzivnoj upotrebi, kao i automobili.

I automobili danas izgledaju praktički isto kao prije 30 - 40 godina, ali iznutra je sve različito, kao i kod zrakoplova.

Povećana ekonomičnost, sigurnost, broj i sve ono što je bitno prosječnom čovjeku.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice