Kako izgleda profil prosječnog posjetitelja Buga?

poruka: 39
|
čitano: 10.841
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako izgleda profil prosječnog posjetitelja Buga?".
Kako izgleda profil prosječnog posjetitelja Buga?

 

Joj supač, i ča da ja sada delam s ovim informacijama? 

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kako izgleda profil prosječnog posjetitelja Bu
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

Joj supač, i ča da ja sada delam s ovim informacijama? 

 

 

 Isto šta i ja, ništa 

SHOW MUST GO ON
16 godina
neaktivan
offline
Kako izgleda profil prosječnog posjetitelja Buga?

a žene, gdje su one, niti ih zanima informatika niti igre niti auti, ništa, ko da smo u Arapskom svijetu 

 

 

p.s. vidi se da bugovcima ne postoji ni jedan drugi grad u Hrvatskoj osim Zagreba

 

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
1 2 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kako izgleda profil prosječnog posjetitelja Bu
miller1985 kaže...

a žene, gdje su one, niti ih zanima informatika niti igre niti auti, ništa, ko da smo u Arapskom svijetu 

 

 

p.s. vidi se da bugovcima ne postoji ni jedan drugi grad u Hrvatskoj osim Zagreba

 

 Najvjerniji čitatelji i forumaši nisu iz Zagreba, uostalom ni 70% Zagrepčana nije iz Zagreba

SHOW MUST GO ON
16 godina
offline
Re: Kako izgleda profil prosječnog posjetitelja Bu
Zamalo sam prosjecan, sto cesto i nije dobra stvar ;)
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kako izgleda profil prosječnog posjetitelja Bu
miller1985 kaže...

a žene, gdje su one, niti ih zanima informatika niti igre niti auti, ništa, ko da smo u Arapskom svijetu 

 

 

p.s. vidi se da bugovcima ne postoji ni jedan drugi grad u Hrvatskoj osim Zagreba

 

 A da je bilo pročitati članak a ne samo naslov i zaključak?

 

 

14 godina
offline
Kako izgleda profil prosječnog posjetitelja Buga?

Ono što mi je u prosjeku je to da imam win 10, a skoro sve ostalo, a naročito godine (šmrc , 57 ih se nakupilo) nisu u prosjeku. Osim toga, pregledam više stranica i budem duže od 4 minute prosjeka, a nisam ni iz Zagreba nego iz Osijeka (zapravo Višnjevca, predgrađe Osijeka).

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kako izgleda profil prosječnog posjetitelja Bu
'izvrstan page caching' vam i nije toliko izvrstan. Slike se učitavaju prekasno, pa se tekst pomiče dok ga čitam.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
14 0 hvala 4
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kako izgleda profil prosječnog posjetitelja Bu
Ja sam nabio ovih 2% sa Edgeom.
expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Kako izgleda profil prosječnog posjetitelja Buga?

"Svi smo se već u potpunosti naučili i priviknuli na novi dizajn Bug.hr-a. Podsjećamo, prošle godine smo intenzivno radili na našem i vašem omiljenom web portalu, gledali smo dobre primjere izvana, nabacivali smo vlastite, ali i slušali vaše ideje."

 

Da se samo osvrnem na ovo napisano gore! Do trenutka izbacivanja ovog point-clik bugclika svaki dan sam bar 5 puta iso na stranicu. Kad je izaslo ovo totalno nepregledno smece od clik buga

presto sam totalno dolazit na stranicu.

Razlog moderno smece di nista nemos vise procitat a da ne klines a mene to jako jako smeta. Stari BugOnLine je bio pun pogodak pregledan i sve si odma mogo na naslovnici vidit i procitat ako treba i otic otvorit ono sto te zanima.

Sada odem jednom mjesecno da vidim taj Vas famozni NOVI Bugclikline i iskreno preglednost je totalni kaos NULA.

 

Ovo je moje misljene i nekom se nece svidit al zato postoji forum da svako kaze sto misli. Znam da ima ljudi koji misle kao i ja.
Al kako je gl. urednik reko: "Mi ga mjenjamo vama se svidilo ili ne" - kak bi to preveli jednostavno odj****te!

 

et toliko od mene pozzz do sljedeceg mjeseca na bugclikline 

 
11 5 hvala 0
8 godina
offline
Re: Kako izgleda profil prosječnog posjetitelja Bu
Miller1985:

To sa lokacijom iz zagreba je malo nategnuto, svi operateri imaju registrirane firme u zagrebu. Tko je toliko bedast da je dopustio googletu da ga stalno locira, on će i biti prikazan u ovoj statistici kao nezagrepčanin. Izgleda da takvih ima jako puno... ili barem onih koji su stalno prijavljeni na google acc pa ih on prati po wifiju i sličnim zaobilaznim metodama
Ja rekoh
10 godina
offline
Re: Kako izgleda profil prosječnog posjetitelja Bu
torrente kaže...
Ja sam nabio ovih 2% sa Edgeom.

 Nisi sam 

SHOW MUST GO ON
13 godina
offline
Re: Kako izgleda profil prosječnog posjetitelja Bu
Kakve veze pobogu ima gdje je firma registrirana? I google location service sa ip adresom?
15 godina
offline
Re: Kako izgleda profil prosječnog posjetitelja Bu

Nevezano uz temu - vi ozbiljno morate razmisliti o kvalitetnom UI/UX profiću. Ove legenda sa tamno narandžastom, narandžastom i svijetlo narandžastom bojom su očajne za čitati. Ako se ne varam, dizajn radi netko vaš i znam da čovjeku nije ugodno ovo čitati, ali ako nije savršeno svijetlo na ekranu, jednostavno od naprezanja oči počnu boljeti.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
16 godina
offline
Re: Kako izgleda profil prosječnog posjetitelja Bu

ja nekad sa naslovnice otvorim 10 tabova.

nekad na jednom tabu provedem 10min, nekad ga odmah ugasim jer je nezanimljiv.

jel se svaki otvoreni tab (i vrijeme koliko dugo je otvoren) broji kao posjeta (broj tabova x minuta)? ako da, onda statistika sucks

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.7.2018 13:44 (nixass).
14 godina
moderator
offline
Re: Kako izgleda profil prosječnog posjetitelja Bu
Lager kaže...

"Svi smo se već u potpunosti naučili i priviknuli na novi dizajn Bug.hr-a. Podsjećamo, prošle godine smo intenzivno radili na našem i vašem omiljenom web portalu, gledali smo dobre primjere izvana, nabacivali smo vlastite, ali i slušali vaše ideje."

 

Da se samo osvrnem na ovo napisano gore! Do trenutka izbacivanja ovog point-clik bugclika svaki dan sam bar 5 puta iso na stranicu. Kad je izaslo ovo totalno nepregledno smece od clik buga

presto sam totalno dolazit na stranicu.

Razlog moderno smece di nista nemos vise procitat a da ne klines a mene to jako jako smeta. Stari BugOnLine je bio pun pogodak pregledan i sve si odma mogo na naslovnici vidit i procitat ako treba i otic otvorit ono sto te zanima.

Sada odem jednom mjesecno da vidim taj Vas famozni NOVI Bugclikline i iskreno preglednost je totalni kaos NULA.

 

Ovo je moje misljene i nekom se nece svidit al zato postoji forum da svako kaze sto misli. Znam da ima ljudi koji misle kao i ja.
Al kako je gl. urednik reko: "Mi ga mjenjamo vama se svidilo ili ne" - kak bi to preveli jednostavno odj****te!

 

et toliko od mene pozzz do sljedeceg mjeseca na bugclikline 

 

Upravo iz tog razloga smo napravili i zasebnu naslovnicu po uzoru na stari Bug OnLine: https://www.bug.hr/week

 

Tu su objave poredane isključivo kronološki - imate sliku, naslov i podnaslov. Ovome možete pristupiti klikom na "hamburger" na naslovnoj traci. Iako je dosta ljudi tražilo takvo rješenje, moram priznati da zamjenska naslovnica ima vrlo malo posjeta, a kad smo je pustili u rad, bilo je masovno oduševljenje.

Vinko Krištić | BUG Marketing
16 godina
offline
Re: Kako izgleda profil prosječnog posjetitelja Bu
vincimus kaže...
 Iako je dosta ljudi tražilo takvo rješenje, moram priznati da zamjenska naslovnica ima vrlo malo posjeta, a kad smo je pustili u rad, bilo je masovno oduševljenje.

 mozda bi bilo cool dati ljudima izbor za default izgled, klikanje po hamburgerima ili imati poseban bookmark je neprakticno

hint: Ars technica hint: Ars technica
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.7.2018 13:47 (nixass).
14 godina
moderator
offline
Re: Kako izgleda profil prosječnog posjetitelja Bu
nixass kaže...

ja nekad sa naslovnice otvorim 10 tabova.

nekad na jednom tabu provedem 10min, nekad ga odmah ugasim jer je nezanimljiv.

jel se svaki otvoreni tab (i vrijeme koliko dugo je otvoren) broji kao posjeta (broj tabova x minuta)? ako da, onda statistika sucks

 

Nemojte me držati za riječ, ali mislim da se nova posjeta broji tek nakon što se zatvori i ponovno otvori browser. Ipak, u tom slučaju, riječ je o istom korisniku pa imamo dva sessiona, a jedan unique user. Otvaranje novih tabova se broji kao pageview, a ne session.

Vinko Krištić | BUG Marketing
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.7.2018 13:48 (vincimus).
14 godina
moderator
offline
Re: Kako izgleda profil prosječnog posjetitelja Bu
nixass kaže...
vincimus kaže...
 Iako je dosta ljudi tražilo takvo rješenje, moram priznati da zamjenska naslovnica ima vrlo malo posjeta, a kad smo je pustili u rad, bilo je masovno oduševljenje.

 mozda bi bilo cool dati ljudima izbor za default izgled, klikanje po hamburgerima ili imati poseban bookmark je neprakticno

 

Nije nikakva filozofija week naslovnicu spremiti u bookmark. Ili upisati u address bar "bug" i odabrati lokaciju www.bug.hr/week (ako je već ranije bila posjećena ta lokacija).

Vinko Krištić | BUG Marketing
15 godina
offline
Re: Kako izgleda profil prosječnog posjetitelja Bu
vincimus kaže...

 

Upravo iz tog razloga smo napravili i zasebnu naslovnicu po uzoru na stari Bug OnLine: https://www.bug.hr/week

 

Tu su objave poredane isključivo kronološki - imate sliku, naslov i podnaslov. Ovome možete pristupiti klikom na "hamburger" na naslovnoj traci. Iako je dosta ljudi tražilo takvo rješenje, moram priznati da zamjenska naslovnica ima vrlo malo posjeta, a kad smo je pustili u rad, bilo je masovno oduševljenje.

A j*bate, pa šta ne kaže. Promaklo mi ovo :D 

K
15 godina
offline
Re: Kako izgleda profil prosječnog posjetitelja Bu
vincimus kaže...
Lager kaže...

...

 

Upravo iz tog razloga smo napravili i zasebnu naslovnicu po uzoru na stari Bug OnLine: https://www.bug.hr/week

 

Tu su objave poredane isključivo kronološki - imate sliku, naslov i podnaslov. Ovome možete pristupiti klikom na "hamburger" na naslovnoj traci. Iako je dosta ljudi tražilo takvo rješenje, moram priznati da zamjenska naslovnica ima vrlo malo posjeta, a kad smo je pustili u rad, bilo je masovno oduševljenje.

 

Zbog toga sto u pocetku nije bilo kronoloskog prikaza kao alternativu sam si slozio rss feed s buga na igHome, a ovu week stranicu npr. onda provjerim samo ako feed pregazi stare vijesti, u slucaju da nisam redovito pregledavao.

Al je i dalje neintuitivno sto taj hamburger predstavlja (kad se hovera pise menu list, umjesto kronoloski prikaz).
Mogli ste bar stavit ikonu sata i casopisa, a ne neku genericku.

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.7.2018 14:50 (Renesis).
12 godina
offline
Re: Kako izgleda profil prosječnog posjetitelja Bu
Feudalac kaže...
Miller1985:

To sa lokacijom iz zagreba je malo nategnuto, svi operateri imaju registrirane firme u zagrebu. Tko je toliko bedast da je dopustio googletu da ga stalno locira, on će i biti prikazan u ovoj statistici kao nezagrepčanin. Izgleda da takvih ima jako puno... ili barem onih koji su stalno prijavljeni na google acc pa ih on prati po wifiju i sličnim zaobilaznim metodama

 Osim paranoje, koji bi bio razlog ne omogućiti Googleu da ti daje prilagođenije informacije?

8 godina
offline
Re: Kako izgleda profil prosječnog posjetitelja Bu
Ako aplikacijama ne dopuštaš korištenje lokacijskog sevisa na mobitelu, sve što ostaje je IP adresa, fiksnog (wifi) ili mobilnog operatera. A oni adrese dijele po prilično slučajnom uzorku iz zakupljenog raspona ip adresa koji je prijavljen na određenu fizičku adresu sjedišta firme. Naravno, ima izuzetaka poput tajnog prikupljanja podataka o lokaciji putem adresa baznih stanica, skrivenog aktiviranja gpsa kod pozivanja hitnih službi itd itb, ali ugrubo to je to
Ja rekoh
8 godina
offline
Re: Kako izgleda profil prosječnog posjetitelja Bu
Po lokaciji mi ne treba davati pa sam to isključio. Kad trebam prognozu, otvorim aplikaciju. Kad trebam upute, otvorim kartu da otprilike vidim finalni pristup odredištu, a vrlo rijetko aktiviram navođenje i sasvim mi je ok. Kaj se tiče ostalog, google ja dovoljno pametan da iz podatka o državi iz koje je moja ip adresa ponudi lokalizirane informacije, a nakon prvog pretraživanja je još pametniji da mi olakša sljedeće. Npr danas tražim luka modrić visina, a nakon toga utipkam man i već nudi to isto za mandžukića. Lokacija mi tu ništa ne bi pomogla. Uglavnom, ako me google ili bilo tko drugi može pratiti u cm, ne moram mu to i dati, iz principa. Ali zato mogu imati uključen gps i dopustiti find my phone mogućnost što je u moju korist i ne ždere bateriju kao kad bi crome stalno cuclao taj podatak obzirom da sam na netu satima dnevno
Ja rekoh
6 godina
protjeran
offline
Kako izgleda profil prosječnog posjetitelja Buga?

Ovo zeru lagite s ovolikom količinom žena? Da niste uračunali one koji se tako osjećaju? Mislim, što bi bilo skroz politički korektno.

Salt n Pepa - Push It
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Kako izgleda profil prosječnog posjetitelja Buga?

Vinko odličan tekst sa detaljnom analizom i puno statistike.

 

U mom slučaju se baš uklapam u profil prosječnog bugovog korisnika.

Samo bih dodao za sebe, da volim i navijam za Dinamo.

 

Posebno mi se sviđa ono da je BUG najjači. To uvijek tvrdim uvijek i svagdje...

Pa, kada je to istina...

 

Najjači smo, najjači.. Mi smo BUGovci!

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Kako izgleda profil prosječnog posjetitelja Bu

Govori za sebe da si BUGovac, ja sam deBUGovac

Trust nobody, become the best !
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako izgleda profil prosječnog posjetitelja Bu
PzKpfw kaže...

Vinko odličan tekst sa detaljnom analizom i puno statistike.

 

U mom slučaju se baš uklapam u profil prosječnog bugovog korisnika.

Samo bih dodao za sebe, da volim i navijam za Dinamo.

 

Posebno mi se sviđa ono da je BUG najjači. To uvijek tvrdim uvijek i svagdje...

Pa, kada je to istina...

 

Najjači smo, najjači.. Mi smo BUGovci!

 

  

 

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.7.2018 19:54 (Shockwave).
9 godina
neaktivan
offline
Kako izgleda profil prosječnog posjetitelja Buga?

A lot changed since 2k10,ty Bug. Ali maticne od 2k kuna danas imaju plus kaj imaju rgb,ali sekundarni utori na tim istim maticnim ne rade kako treba.

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.7.2018 20:18 (Kolacic).
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Kako izgleda profil prosječnog posjetitelja Buga?

Čekam dan kad ćete popraviti to da moram kliknut za sliku ili kratki opis članka kako i ga otvorio, dok mi na naslovnu ne reagira 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice