Kako do najnovije grafičke kartice? Jednostavno -

poruka: 17
|
čitano: 9.129
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako do najnovije grafičke kartice? Jednostavno - ".
11 godina
offline
Kako do najnovije grafičke kartice? Jednostavno -

Procito sam vec neke clanke i zao mi je sto bar malo kriza nije pogodila trziste in-out-over-tru-ne tru-wireles-nojz-kancelin-nekanceling slusalica i verzija-pod verzija preskupih dac-ne-dac-pojacala-pretpojacala istih .

 

Test konfiguracija je zanimljiv, i ne kuzim zasto kad slazu tako skupe (20k KN) konfiguracije ne pripaze na detalje koje ste spomenuli u tekstu (otisci prstiju po komponentama, naljepnice na kucistu...). 

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.3.2021 8:43 (coldGT).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kako do najnovije grafičke kartice? Jednostavno -

Ocekujem u narednim brojevima veliki test i preporuke OLED i QLED Tv-ova, da budemo spremni za europsko prvenstvo. Krajnje je vrijeme da vidimo na kojem je zelena zelenija.

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.3.2021 10:32 (systemize).
 
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Kako do najnovije grafičke kartice? Jednostavn
s obzirom na cijene...strpljen spašen je najbolja taktika... realno što se tiče igara još niti nema next gen igara... na sajmu E2022 budu tek najavljene

u ovom trenutku najbolje uzeti PC ali bez GPU

ustvari u ovom trenutku konzole su bolja opcija

svatko radi sa svojim param što hoće...ali prije bio odustao od igara nego im dao 3 i više puta od cijene prije 6 mjeseci
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Kako do najnovije grafičke kartice? Jednostavno -

ma nista gpu. nisu normalni s cijenama.

Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Kako do najnovije grafičke kartice? Jednostavn
Kako do nove pećnice? Kupite cijelu kuhinju!
 
20 0 hvala 2
15 godina
offline
Kako do najnovije grafičke kartice? Jednostavno -

Nekako kao da je nestalo tema za časopis...

 

 

Zašto se ne uvede neka školica programiranja kao nekad? Ili uradi sam rubrika? Koliko se sjećam nekad je toga bilo....

 

 

 

 

Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Kako do najnovije grafičke kartice? Jednostavn
Tvrdipanj kaže...
 

Zašto se ne uvede neka školica programiranja kao nekad? Ili uradi sam rubrika? Koliko se sjećam nekad je toga bilo....

 

 

 

 

 

Zato sto je mladim generacijama danas problem sve, cak i pogledati YT video ako traje dulje od 2 minute. Tko od njih ima zivaca uhvatiti se necega i uciti od nule. I onda isprobavati, pokusirati, zivcirati se... Bolje otici na tiktok i pogledati neki moronski prank

Freak Show Inc.
4 godine
offline
Re: Kako do najnovije grafičke kartice? Jednostavn
Tvrdipanj kaže...

Nekako kao da je nestalo tema za časopis...

 

 

Zašto se ne uvede neka školica programiranja kao nekad? Ili uradi sam rubrika? Koliko se sjećam nekad je toga bilo....

 

 

 

 

 Već se dugo osjeća kako se muče oko teme broja i tema općenito. 

 

Međutim, prihvaćaju prijedloge za teme koje im se ovdje napišu. Pa predloži koju temu. 

 

Na Webu trenutno čitam o:

 

- Problemu razvoja Weba općenito - u kojem smjeru će se dalje razvijati Web, hoće li ikada biti slobodna okolina kakvom ju i dalje priželjkuje Tim Berners Lee

- Puno se piše na backupu, tim više jer se svakodnevno događaju provale u razne sustave, tu su problemi s OS-ovima, hardverom...

- Glasovni asistenti (MS je danas ukinuo Cortanu za iOS i Android) - kakvi su, koji su, mobiteli, razni samostalni uređaji, Web

- Pametni dom, toliko je gadgeta, a pitanje je koji su dobri i korisni

- Low code pokret

- Web browseri - koji je brži, koji jede manje memorije... Edge je hvaljen zbog manje potrošnje baterije na laptopu i brzine, drugi su hvaljeni zbog bolje zaštite privatnosti, pa bi se o tome moglo napisati, ali ne ofrlje i površno

- Konstrukcija naglavnih (a može i drugih) slušalica - što je dobro, a što nije (zbog zvuka, pritiska na glavu, uši, znojenja...)

- Kako izabrati cloud servis za određenu namjenu (baze, backup...).

 

BUG-ov problem je da je on nekada gurao 3 časopisa: Enter, Mrežu i BUG za različitu publiku (valjda...). Entera više nema, Mreža je ubi bože (barem što se mene tiče) i nezanimljiva, a BUG bi mogao biti bolji samo da se ekipa malo primi posla i malo pažljivije bira teme. A teme su svuda oko njih.

 

 

6 godina
offline
Kako do najnovije grafičke kartice? Jednostavno -

Ili je jednostavno lakse naci iste informacije na bespucima interneta gdje, em ti je odmah sve na monitoru, em je interakcija ucenik-ucitelj brza i direktnija nego list papira.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kako do najnovije grafičke kartice? Jednostavn
Nema boljeg za šekret od dobre literature,mobitel ili tablet nemaju "to nešto".
4 godine
offline
Re: Kako do najnovije grafičke kartice? Jednostavn
mGT kaže...
Nema boljeg za šekret od dobre literature,mobitel ili tablet nemaju "to nešto".

 Oduvijek!

12 godina
offline
Re: Kako do najnovije grafičke kartice? Jednostavn
Back to future!!
https://www.vice.com/en/article/kz4gqm/why-this-20-year-old-crt-monitor-is-better-than-a-4k-lcd
Nać' dobar stari Sony wega trinitron i rokaaj!
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Kako do najnovije grafičke kartice? Jednostavn
Mar kaže...
Kako do nove pećnice? Kupite cijelu kuhinju!

 

Uvijek se šuškalo da IT trgovine najvecu zaradu imaju na vlastitim slozenim gotovim konfiguracijama. Mozda je to istina, a mozda zbilja im je stalo do igraca i zele im omogucit da kupe graficku.

 

Tvrdipanj kaže...

Nekako kao da je nestalo tema za časopis...

 

 

Zašto se ne uvede neka školica programiranja kao nekad? Ili uradi sam rubrika? Koliko se sjećam nekad je toga bilo....

 

 

 

 

 

Ima dobrih tema, ali ove mlađe tik tok korisnike malo toga zanima

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
12 godina
offline
Re: Kako do najnovije grafičke kartice? Jednostavn
Moj PC  
9 0 hvala 3
15 godina
offline
Kako do najnovije grafičke kartice? Jednostavno -

Lik je kralj.

Toliki trud uložio u videu 😆

 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Kako do najnovije grafičke kartice? Jednostavno -

Jedva čekam novi sustav za pretplatnički pristup digitalnom sadržaju.

Die and be free of pain or live and fight your sorrow! - Auron
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kako do najnovije grafičke kartice? Jednostavn
Tvrdipanj kaže...

Nekako kao da je nestalo tema za časopis...

 

 

Zašto se ne uvede neka školica programiranja kao nekad? Ili uradi sam rubrika? Koliko se sjećam nekad je toga bilo....

 

 

 

 

 Iskreno meni je tema pc konfiguracija daleko zanimljivija od neke generic "školice" programiranja za neki jezik za koju sam siguran malo ljudi u konačnici stvarno isproba i nešto napravi, a kamoli zainteresira.

It s just cornflakes...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice