Kako besplatno gledati sinkronizirane crtiće? Jedn

poruka: 6
|
čitano: 5.567
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako besplatno gledati sinkronizirane crtiće? Jedn".
15 godina
offline
Kako besplatno gledati sinkronizirane crtiće? Jedn

Sve super ali nazalost nema aplikaciju za LG televizore. Takoder se ne moze pokrenuti niti u web browseru na webOSu. :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kako besplatno gledati sinkronizirane crtiće? Jedn

Pokusavam iz njemacke gledati sa nordvpn ali ne ide. Jeli netko zna kakvo rjesenje?

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Kako besplatno gledati sinkronizirane crtiće? Jedn

Ako je netko isprobao, je ovo moguće gledati na Samsung TVu sa Tizenom? Preko browsera, neke druge aplikacije... Bilo kako?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Kako besplatno gledati sinkronizirane crtiće? Jedn

Jedino što sam ja pronašao da savršeno funkcionira za sinkronizirane crtane je sljedeće.

 

Kodi, dodatak Green Addon. Valjda sve i jedan dugometražni crtić koji je ikada izašao na hrvatskom ili srpskom i svi rade bez greške.

Hrpetina i epizodnih crtanih, ptica trkaćica, Duško Dugouško...

 

Imaju čak i Flintstoni s legendarnom hrvatskom sinkronizacijom. Bolje od toga nema u ovom trenutku koliko ja znam.

 

Imam i RTL Play, ali to je ništa, doslovno ništa u odnosu na Green.

 

Balkanski filmovi, isto valjda svi, kao dodatni bonus.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.9.2020 13:06 (Yo Momma).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kako besplatno gledati sinkronizirane crtiće?
Nažalost, na RTL Play nije više sve besplatno, dosta toga je postalo zaključano, naplaćuju pretplatu od 30ak do 40ak kuna mjesečno.
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Kako besplatno gledati sinkronizirane crtiće?
Punti kaže...
Nažalost, na RTL Play nije više sve besplatno, dosta toga je postalo zaključano, naplaćuju pretplatu od 30ak do 40ak kuna mjesečno.

 

Upravo tako. Cijela aplikacija je postala navlakuša s nešto malo besplatnog sadržaja i većinom koja se plaća.

Čak i ono što je besplatno, zaboravi da ćeš djetetu puštati sadržaj koji voli više puta bez da dežuraš kraj daljinskog.

 

Jednom kad je nešto već pogledano, uključuje se "pametna" funkcija aplikacije koja ti automatski prebacuje na sadržaj koji nisi tražio, a ne na sljedeću epizodu onoga što gledaš.

I ne, nema opcije "izbriši povijest" ili bilo čega takvog.

 

Sve u svemu, aplikacija je lagano razočaranje.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.9.2020 11:20 (Yo Momma).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice