Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

poruka: 3.327
|
čitano: 438.223
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob".
10 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
foofajter kaže...

Eto čovjeka zatvaraju zbog teretane, širi zarazu, ubija ljude, a ona spodoba horvatinčić i dalje diše i hoda, i još ga turudić javno brani na hrt-u. 

 

 S obzirom tko je taj vlasnik teretane par dana u buksi bi mu čisto dobro došlo, kad već nije tamo odradio staž nakon što je razyebao Klariko voće i Donu i ostavio tridesetak milijuna kuna duga. Al ono nije bed, ljudi ionako imaju pamćenje ko zletne ribice pa se nabildaš, obriješ bulju i trtljesaš par dana po TV-u kako jadan nemaš love i odmah si nacionalni heroj. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo

Ako pričamo o karmi, takva logika drži vodu, ali ako pričamo o tome kako pravosuđe funkcionira samo onda kad je to u interesu vladajućih, onda je to samo još jedan argument koji ide u prilog toj tezi. 

 

Ako pričamo o tome kako se od maloga čovjeka ide raditi primjer za zastrašiti ostale, onda priča, ukolik on nije mali čovjek, već premreženi lisac, postaje još strašnija - ne libe se ni u vlastite dirati.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
11 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Nije to njihov 'vlastiti', to je mesićev 'igrač', pa je možda i zato završio u prdekani nabrzaka... ako ćemo već o plitičkim teorijama zavjere :D
15 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo

Ruka ruku mije + nefunkcionalno pravosuđe koje ipak funkcionira kad se treba poslati poruka nije baš teorija zavjere - niti je teorija jer je opazivo u praksi, niti je zavjera jer je to prirodno stanje ovakvog sustava za koje ne treba nikakva explicitna zavjera.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
11 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Odavno se s mesićem ne 'miju' ruke, a nekmoli s njegovim štićenicima. #samokažem da nije njihov vlastiti, nema potrebe za jezičnim egzibicijama :)
16 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
picajzla0707 kaže...
Nije to njihov 'vlastiti', to je mesićev 'igrač', pa je možda i zato završio u prdekani nabrzaka... ako ćemo već o plitičkim teorijama zavjere :D

 Nema tu nikakvih zavjera, u nas ali i šire po svjetu čak je vrlo poželjno ima pokoju kaznenu prijavu.To je statusni simbol, ili da nešto vrjediš imal bi barem jednu kaznenu prijavu.Ovaj Trutič je očekivano i danas na istoj funkciji.

 

 

Nekaj usko vezano za temu.

 

https://fb.watch/3qoDKRVEF6/

AMD,........is that Epyc or what?
15 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
ddarknessfairyy kaže...

S obzirom tko je taj vlasnik teretane par dana u buksi bi mu čisto dobro došlo, kad već nije tamo odradio staž nakon što je razyebao Klariko voće i Donu i ostavio tridesetak milijuna kuna duga. Al ono nije bed, ljudi ionako imaju pamćenje ko zletne ribice pa se nabildaš, obriješ bulju i trtljesaš par dana po TV-u kako jadan nemaš love i odmah si nacionalni heroj. 

 Ne znam ko je danas bolji feniks, on ili Dalicka?

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
14 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
ddarknessfairyy kaže...
 S obzirom. 

 Je, tralala i onda vadi ljudima mast s tom kavom. 

 

Kao, dole teretane živjeli kafići. Znam ja te podmukle pokušaje. Imam i ja istančane radare. 

 

Sad će reći da to nije kava nego čaj.

 

Gadno neko vrijeme. Zaustavi te policija: Gospodine, bazdite po kavi, prsti crni od novina, dimite na duvan - priznajte da ste bili u kafiću i imate 50% popusta na kaznu.

 

TLDR. Kad mi budale prestanu puvat za vratom na kasi povjerovat ću svima da je kriv ... eto bilo tko u periodu Plenković - Marković. Do tada tvrdim da su ljudi neodgovorna bagra i da to nema veze sa sudovima i politikom.

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
11 godina
neaktivan
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2251841&index_tid=91189

Bioteroristi opet napadaju.  Nije dovoljmo da idemo u crkvu pa guramo ruke u svetu vodu sa jos tisucama drugih nego sad drsko idu skijat i jucer su bili na glavnom trgu iz dosade... 

Koja komedija ova korona i navodna "briga" represivnog aparata za malog čombu... 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo

Ma ne bi oni dopuštali ovakve dvostruke kriterije, ali, eto, baš slučajno, stožer o ovome nema saznanja...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
3 godine
protjeran
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Meni se čini da u Hrvatskoj neće biti pomaka još par desetljeća. Ova mlada nadobudna govna Aladrović, tć i slični su se toliko uvukli u šupčinu anemičnom da iz nje neće izaći još godinama, a jednom kad izađu, postat će duplo gori od njega. A takvih aduta ima još, samo još nisu izašli na scenu.
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.2.2021 11:41 (foofajter).
 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

Ma sustav je super... Super je ako si u tom sustavu ako nisi nema za tebe ovdje ništa.... 

Interesira me  dali se itko zaposlio u ovoj drzavi bez veze i poznanstva?

Stozer i mjere su samo odraz trule države... Nema nigdi zbog korone ali u crkvu se moze ic... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
11 godina
neaktivan
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2251964

 I sto reci na ovo...  Eto psihoza s tva novina i svega ostaloga pocelo je utjecat na nase zivote... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Horatio_Hornblower kaže...

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2251964

 I sto reci na ovo...  Eto psihoza s tva novina i svega ostaloga pocelo je utjecat na nase zivote... 

a sad još kad nas krenu je.. ovaj, testirati u guzicu, pa gdje će biti kraj..

15 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
ministar kaže...

a sad još kad nas krenu je.. ovaj, testirati u guzicu, pa gdje će biti kraj..

To te ne treba brinuti, ipak nama (kao narodu) lakše ulazi u guzicu nego u glavu..

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
11 godina
neaktivan
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2252144

 

I onda neki nista a neki sve...  Jesmo stoka sitnog zuba... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

Znači čuvam se cijelu jebenu godinu, imam dvoje male djece i ne družimo se previše s ostalima i onda jučer vidim onog debila Vilija i onog šerifa Božinovića kako komentiraju sprovod Bandića. 

 

Ma neka se napuše kare debili, sad virus kao nije prvak u skoku u dalj, a do neki dan prije je bio. 

Baš smo sranje od države i svega. Trebaju ih svi ovi kojima je bio zabranjen rad tužiti i neka ljudima nadoknade štetu.

U kafiću je znači virus šampi(nj)on u skoku u dalj gdje su ljudi na 2m stol od stola, ali na sprovodu je očito u virus u tužnom stanju pa ne skače s čovjeka na čovjeka iako su svi jedan na drugome.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Pero Dinamit kaže...

Znači čuvam se cijelu jebenu godinu, imam dvoje male djece i ne družimo se previše s ostalima i onda jučer vidim onog debila Vilija i onog šerifa Božinovića kako komentiraju sprovod Bandića. 

 

Točno tako. Ako to nije toliki problem, neka Grad Zagreb plati stalno deset covid redara na grobljima i organiziraju normalne sprovode.

15 godina
neaktivan
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

Bandić je ostavio 100.000 ucviljenih glasača, Plenković je morao pokazati da je on taj koji će nastaviti Milanov put kojem je osnovno obilježje da pravila za neke ne vrijede.

To je naprosto bila pokazna vježba kontinuiteta koji HDZ nudi u Zagrebu.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

I sad kad u Zagrebu brojke porastu, biti će krive terase...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
3 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo

@Pero, dobrodošao u stvarnost  već ti je promaknuo i Tuđmanov sprovod i misa, ali ajde, glavno da si progledao

11 godina
neaktivan
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

Moze se reci da je korona prosla... Jer cisto sumnjam da nece nastat bunt nakon banditovog sprovoda... Zamisli ovisi ti egzistencija nemozes radit a s druge strane vrhuska ti se smije u facu i porucuje da oni mogu sto ih je volja...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
ministar kaže...

@Pero, dobrodošao u stvarnost  već ti je promaknuo i Tuđmanov sprovod i misa, ali ajde, glavno da si progledao

 Tuđmanov sprovod mi je promakao, misa nije ali me to nije toliko smetalo iako sam ju komentirao sa ženom.

 

Gle, ja ne govorim da je korona sranje i da ne postoji, ali me smeta takvo ponašanje. Sad vrijedi, sad ne vrijedi neko pravilo. A yebite se, ono.

 

Oni su prvi koji bi trebali biti primjer.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
3 godine
protjeran
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Bitno da te misa ne smeta, a to je tek šljam koji podržava kriminalce za koje veliš da bi trebali bit primjer...
16 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Je, smetala me. Krivo sam napisao ali ne mogu editirati.

Nije me samo toliko smetala kao ovo.

To je tek posebna vrsta...
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice