Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

poruka: 3.327
|
čitano: 440.163
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob".
7 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Kolacic kaže...

Svi ste vi tudumi samo to ne vidite dok ne dode po opasnost vase guzice. Majku ti milosnu kome govoris da se drzi mjera? Jesi izasao iz kuce od kad je pandemije? Jesi primjetio manje kasljanja i kihanja? Ja jesam. Jel odes jedanput u ducan ili nekoliko puta? A? Jel uzmes bolovanje kad si bolestan ili ti nije nista i odes na posao? Na pocetku kad sam nisam mislio na pandemiju i nisam imao masku u tramvaj su mi dosla dva pandura i pandurka,rekli su mi stavi masku ili ces... Prekrio sam usta jaknom. Od tad kupujem pakete maski i trudim se sto vise puta promijeniti masku. 

Jedino u Zagrebu sto sam vidio da ti nema tko provoditi mjere. Ej,Ako je tako opasno zasto nema nekog tko ce to regulirati? Ti ces optuzivati "malog" covjeka? Tko si ti? Znas da sve pada na leda malog covjeka? Ne gube posao samo konobari ali to ne vidis. Jel znas kako uopce funkcionira svijet odraslog covjeka? Da svi ne umiremo od gladi nesto se moralo popustiti jer ne zele/nemaju sve drzave da te pomognu. Eto tako se sirilo plus oni koji su to namjerno,uz aroganciju ili strah za prezivljanje,oni nismo znali.

Kak to kad imas RAK i cekas mjesecima na red za MR,jel tad isto bilo pretrpano? Dobro su i doveli zakon za kaznjavanje dolazenja na hitnu ako nisi hitan slucaj. Znas mozes zasiti nesto i u ambulanti na kvartu.

Ako si i izasao van iz svog doma ako si vidio nekog da krsi mjere,to nije Mali covjek kriv jer je i Veliki covjek krsio,krivica ide jedino na onog tko ne provodi mjere kako treba. 

Sef,pomocnik,Direktor,cistacice,zastitar,prijevoznik,elektricar. Obitelji? Ima i drugih primjera. 

 otkud bi ja znao jesi li direktor ili nisi, obraćam se ljudima koji pišu na forumu i pišem ono u što sam uvjeren a to je da poštuješ ono što ti u domicilnoj državi govore a u svima govore da se poštuju mjere, ubrzo nakon dostupnosti govorit će ti da se cijepiš, cjepivo je ultimativna prevencija jer naprosto jest, obrati se ukoliko ne vjeruješ starijim kljakastim osobama iz svog društva koji nisu imali priliku cijepiti se na vrijeme protiv dječje paralize, nebrojeni su umrli, vjerujem da bi se danas družio s njihovom djecom i unucima da su preživjeli, prouči povijest cijepljenja, javno zdravstvo i preventivu općenito i shvatit ćeš tko ti u biti želi zlo a tko dobro, zato te molim da se nastaviš ponašati odgovorno i cijepiš se kad ti to bude ponuđeno, time ćeš zajedno s drugima spriječiti smrti ugroženih ovom pandemijom, smanjiti štetu i povećati dobrobit sviju, prati stručne teme ukoliko te interesira, stručnjake u svojem području a ne teoretičare zavjera i ljude koji se bave horoskopom... budi pametan i pametno biraj izvore informacija

12 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Da, nakon 10 mj. Er en dija
8 godina
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

Da ovdje postam, pošto ima dovoljna količina teoretičara zavjera i mrzitelja istih.

Za najbolji kraj ove teške godine pobrinuo nam se jučer ovaj genijalac iz Tuzle Mustafa Musa Sejdinović, infiltrirao se u grupu ravnozemljaša, žešću od svih ostalih teoretičara zavjera, i čekao na priliku da ih istrolla, znao je da će biti samo jedna, jer oni izbacuju neistomišljenike, i kada su ga naivno stavili za admina, napravio im je kaos.

 

Pogledajte mu zadnji post na fejsu:

 

https://www.facebook.com/mustafa.sejdinovic.5

 

I intervju sa njime je za krepat od smijeha: 

Moj PC  
5 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
EricCartman kaže...

Da ovdje postam, pošto ima dovoljna količina teoretičara zavjera i mrzitelja istih.

Za najbolji kraj ove teške godine pobrinuo nam se jučer ovaj genijalac iz Tuzle Mustafa Musa Sejdinović, infiltrirao se u grupu ravnozemljaša, žešću od svih ostalih teoretičara zavjera, i čekao na priliku da ih istrolla, znao je da će biti samo jedna, jer oni izbacuju neistomišljenike, i kada su ga naivno stavili za admina, napravio im je kaos.

 

Pogledajte mu zadnji post na fejsu:

 

https://www.facebook.com/mustafa.sejdinovic.5

 

I intervju sa njime je za krepat od smijeha: 

 Apsolutna legenda!

 

Live long and prosper.
5 godina
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

Šta se sad ne pozivate na Švedski model? Di ste sad švedoljupci?

 

ŠVEDSKI KRALJ BIJESAN ZBOG ODGOVORA NJEGOVE ZEMLJE NA PANDEMIJU: ‘Zakazali smo, imamo puno umrlih i to je strašno’– Net.hr

 

I dalje mislite da je bolje pustit da sve radi i da ljudi umiru, jer korona uopće nije opasna?

Live long and prosper.
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Može neki izvor njegovih citata?
11 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Dex.pwn kaže...
Može neki izvor njegovih citata?

 pa piše ti u članku, majku mu poljubim

ili je više od naslova teško za pročitat 

 

evo, prenose i drugi, sa 'citatima', ali moraš čitat

 

Sweden’s King On Coronavirus: ‘We Have Failed’ (forbes.com)

 

Our COVID-19 strategy has failed: Swedish king (aa.com.tr)

 

King of Sweden blasts 'failed' Covid strategy in rare royal rebuke | World news | The Guardian

 

itd.

 

 

15 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Filox kaže...

Šta se sad ne pozivate na Švedski model? Di ste sad švedoljupci?

 

ŠVEDSKI KRALJ BIJESAN ZBOG ODGOVORA NJEGOVE ZEMLJE NA PANDEMIJU: ‘Zakazali smo, imamo puno umrlih i to je strašno’– Net.hr

 

I dalje mislite da je bolje pustit da sve radi i da ljudi umiru, jer korona uopće nije opasna?

 

Covjek bas pravo bijesan.

 

There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels. (Church of Emacs)
13 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
syncmaster245b kaže...
Filox kaže...

Šta se sad ne pozivate na Švedski model? Di ste sad švedoljupci?

 

ŠVEDSKI KRALJ BIJESAN ZBOG ODGOVORA NJEGOVE ZEMLJE NA PANDEMIJU: ‘Zakazali smo, imamo puno umrlih i to je strašno’– Net.hr

 

I dalje mislite da je bolje pustit da sve radi i da ljudi umiru, jer korona uopće nije opasna?

 

Covjek bas pravo bijesan.

 

 A dobra su pitanja hah, "Suosjećate li s obiteljima preminulih". Ma ne, boli me džon za njih.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Kao da ima motku u zadnjici 😆
5 godina
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

Možda bi kod nas strategija krda imala više uspjeha kao nama prikladna. 

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

Što mislite jesu li ovakve slike stvar prošlosti?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Hazar kaže...

Što mislite jesu li ovakve slike stvar prošlosti?

 Mozda se vrate puno prije nego sto mislis.

There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels. (Church of Emacs)
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2020 10:28 (syncmaster245b).
13 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
syncmaster245b kaže...
Hazar kaže...

Što mislite jesu li ovakve slike stvar prošlosti?

 Mozda se vrate puno prije nego sto mislis.

 U obliku prosvjeda a :D.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Da. Teško da ćemo opet bit u top tri. Za ostale stvari ne vidim razlog za izlazak.

Šalu na stranu - takav smo narod. Da opet izbije rat, mislim da ne bi dalje od Fejsa otišli, kao i inače?
14 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Hazar kaže...

Što mislite jesu li ovakve slike stvar prošlosti?

 pa ako se organizira javno spaljivanje Capaka & co.....

Ju je je? Je ju je!
12 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Francuzi bi već oštrili giljotinu da imaju ovaku vlast.
8 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Sad si me podsjetio, jedna anegdota...

Prije dosta godina, rodjeni francuz, radio u konzulatu u zg.....

I tako, jednom.prilikom, prica on - ja me razumijem vas hrvate kao narod. Pa kod nas politicarima ne padaju na pamet takve stvari, nisu ludi. Ako nesto zayebu, nas milion izadje na ulicu i galami, podsjetimo ih na giljotinu i revoluciju..... I sve super bude...a vi sutite..... :)

No izgleda nisu ni francuzi vise ono sto su bili....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
4 0 hvala 0
5 godina
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

Na stranu sve, ali ovo su već Monty Python gluposti:

Markotić: Svake nedjelje sam na misi, ići ću i na polnoćku. Capak: Ja idem na dječju - Index.hr

 

Pa dobro kakvi su ovo šarlatani koji vode ovu krizu? Kvragu i oni i njihove mjere i preporuke kad se sami ne drže niti jedne, osim šta su se nakon 6 mjeseci naučili držat masku kad su ispred kamera.

 

Pa pobogu jel problem na svom primjeru pokazat kako da se ljudi ponašaju, pa fino javno izjavit da neće ovu godinu ić na polnoćku, iako svake godine idu. Objasnit ljudima da je Isus sam govorio da je Hram Božji u ljudskom srcu i da nam ne trebaju hramovi od zlata i zlatno tele za klanjat se. 

 

Evo, savršen primjer nepoznavanja svoje religije, savršen primjer nepoznavanja svoje struke, savršen primjer pravljenja ljudi budalama, savršen primjer nepoštivanja mjera koje sami donose, savršen primjer politikanstva i savršen primjer uvlačenja Crkvi u guzicu.

 

Ovim putem se ispričavam svima s kojima se svađam u ovoj temi, u pravu ste, ovi su totalni redikuli, ovo je sramota za hrvatski narod, ovo je licemjerstvo neviđenih razmjera. 

 

Nemojte slušat ove budaletine, sljedite svoj zdravi razum, pazite na druge i na sebe. I nemojte ići na proklete mise širit zarazu među starijim ljudima, za boga miloga!!

 

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2020 13:08 (Filox).
Moj PC  
5 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo

pa moraju dokazati da su pravi Rvati, katol'ci...

 

inače će biti denuncirani na partij.. ups, HDZovskom sastanku ogranka...

Ju je je? Je ju je!
5 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Stric_Jura kaže...

pa moraju dokazati da su pravi Rvati, katol'ci...

 

inače će biti denuncirani na partij.. ups, HDZovskom sastanku ogranka...

 Da, da, a kad nam misle dokazat da su pravi doktori, znanstvenici i netko tko živi po pravilima koje sam donosi i očekuje druge da ih se pridržavaju?

 

Da mi je to doživit u ovoj državi, od bilo koga na tim položajima vlasti.

 

Mislim da su dosad svi dovoljno dokazivali svoje 'rvatsvo i katol'čanstvo.

Live long and prosper.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Ovo je izrugivanje narodu!
15 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Filox kaže...

Da, da, a kad nam misle dokazat da su pravi doktori, znanstvenici i netko tko živi po pravilima koje sam donosi i očekuje druge da ih se pridržavaju?

Da su takvi, onda ne bi vjerojatno ni došli na pozicije s kojih su uskočili u stožer, s ozbirom da je kod nas još i dalje primarno stranačko kadroviranje na pozicijama u javnim ustanovama.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
5 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
MrBlc kaže...
Filox kaže...

Da, da, a kad nam misle dokazat da su pravi doktori, znanstvenici i netko tko živi po pravilima koje sam donosi i očekuje druge da ih se pridržavaju?

Da su takvi, onda ne bi vjerojatno ni došli na pozicije s kojih su uskočili u stožer, s ozbirom da je kod nas još i dalje primarno stranačko kadroviranje na pozicijama u javnim ustanovama.

 Ma ja to ne mogu razumit. Kužim ja da je netko tu došao po političkoj vezi, ali isto tako bi trebao imat potrebnu školu/fakultet. Pa jel može bar jednom netko od tih postavljenih bit profesionalan i reći ono što struka nalaže, a ne prokleti izbori, glasovi i crkva? Jesam ja baš toliki idealist, u3pm više?

Live long and prosper.
14 godina
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

a gle, rektalna speleologija ima tu čar... jebeš fakultet, uspravnu kralježnicu...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Filox kaže...

 Jesam ja baš toliki idealist, u3pm više?

Yup.

 

6 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Stric_Jura kaže...

a gle, rektalna speleologija ima tu čar... jebeš fakultet, uspravnu kralježnicu...

 * ima tu čMar

 

(fali ti slovo!)

NULL!=NULL
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Filox kaže...

Na stranu sve, ali ovo su već Monty Python gluposti:

Markotić: Svake nedjelje sam na misi, ići ću i na polnoćku. Capak: Ja idem na dječju - Index.hr

 

Pa dobro kakvi su ovo šarlatani koji vode ovu krizu? 

 Rvati katolici. Nije bitno koliko ljudi umre ili koliko se novca opljačka ako su na vlasti 'naši', a ovi su upravo signalizirali big time da su 'naši'. Suprotno tvom mišljenju (i zdravom razumu), ovo njih amnestira od svih grešaka.

 

U Americi je zadnje četiri godine popularna igra 'što da je Obama to rekao...', za bilo koju Trumpovu izjavu. Sad se sjetite šatora i plinskih boca u situaciji kada u Hrvatskoj realno nije bilo većih problema, a trenutno ta ista ekipa nema nikakvih prigovora, ni na ekonomiju, ni na 3000 mrtvih.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
11 godina
neaktivan
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

Nikako da se skuzi vecina obitelji u rh dobro zivi (ovo dobro je upitno) jer rade za drzavu ili drzavnu firmu tj uhljebi su. Tako da nikad nema kriticne mase za neku promjenu oni koji su poput mene bez veze poznanatva prijateljstva kumstva ne moze nista nego ic vanka ili brod.  Tako da bahato ponašanje nije nikakav problem jer nitko im nista ne moze. 

Najgore od svega je sto stupovi drustva su najvise korumpirani i nikad necemo se izvuc iz blata jer je to sad eliti u interesu. 

Moj PC  
2 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo

 

@Horatio_Hornblower

 

Nastavno na tvoj post, samo bih dodao da kod nas nema elite. Naime, bagra je postala elita-

Oni su pametni zato kaj su si sami rekli da su pametni, oni su dobri, jer su si sami rekli da su dobri....

 

Junaci nove RH su ratni zločinci i kriminalnci društvenog vlasništva. Raja to voli jer su osjećaji plemena puno jači od klasne pripadnosti.

To je zasada tako, te još uvijek ljudi očekuju da nekadašnja SRH postan CH. Al, evo samo kaj nije.

 

Kada još nekoliko stotina tisuća ljudi ode na taj mitski Zapad, pa blagajna bude praznija, može bude "bolje".

Raduje me šta novi gastarbajteri ne odlaze više samo trbuhom za kruhom, nego zato što im se sve ovo oko nas, jednostanvno gadi.

A, raduje i činjenica da se više nikada ni neće vratiti. 

 

Tzv. RH je po mnogo čemu propala zemlja sa visokim stupnjem gangrene, gdje više nema pomoći, nego rasformirati državu.

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice