Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

poruka: 3.327
|
čitano: 438.235
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob".
14 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo

ali inače, bez korone, dražesno razmišljanje, ne?

 

Ju je je? Je ju je!
6 godina
protjeran
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
ihush kaže...

 -da bi znali, moramo imati adekvaten testove, provjerene-dokazane-autentične.. a već je tu problem jer nisu baš pouzdani.

-kad se testira veći dio populacije, barem 10% tad će se moći statistikom nešto napraviti, predviđati i sl. no preduvjet je pouzdan test jer tad imamo prave podatke i time zaključke.

 

 >cut

 

 Dakle, ti moje jednostavno, racionalno objašnjenje moraš prebaciti na kvantno pa neka si ljudi misle što si ti htio reći. 

Tko nije shvatio što sam napisao ni ne mora, niti ikada neće...

Šteta što nisi književnik, pa bi bilo nekakve koristi od tvojih tekstova.... uglavnom na informatičkom dijelu znaš pomoći ljudima (mada na moja pitanja nisi nikada znao dati zreo odgovor) ali, koristan si forumu, jako dobro...malo opsesivno, no imaš jaku volju, pa ti čestitam u tome dijelu....

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
15 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
kbenzema kaže...
Stavit ću i dildo s cjepivom u guzicu ako će to značit da mogu na koncerte i festivale, nije problem.

- cjepiva za sad nema, hoće li biti je stvar budućnosti.. igraš loto i možda dobiješ, nadaš se..

- tako da dildač možeš staviti u guzicu, no ne vidim svrhu-povezanost s virusom osim ako misliš da je tad jeadn otvor manje na napad virusa.. ili koncerti, tko zna možda su uzrok gudala gudačkog kvarteta.

.. više iskače želja za stavljanjem dildača ili koncertima nego nešto povezano s temom, virusom, kad će kraj i tako to.. no ako te veseli, možeš, vjerojatno neće škoditi u kontekstu pandemije :)

 

Anđeo bez falinge kaže...
..

Šteta što nisi književnik..

 -dječica, školska i ona druga su mi zahvalna, meni je to dovoljno :)

 

.. jer zamisli da sam obvezno štivo ili da dobijem jednooko čudovište kao farnhejtica (što me malo podsjeća na post iznad, kao da je sve nekako povezano.. prst u more?..). Kraće, nije šteta ili kako kome, uvjek ima i negativnih posljedica. No ovakvi postovi podrške mi daju snage, uz posebnu zahvalu stricjuri, .. pa tko zna, možda se okušam kao književnik, možda dobijem kiklopa, možda su u šumici a možda je dildač=kiklop i možda ne znam što (ne)želim ... jer ljudi kažu da sve treba probati. Ipak, radije ne.. :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
ihush kaže...
Visak kaže...
1. Je li lockdown u trećem mjesecu zaustavio širenje - je
2. Jesu li se Hrvati pokazali kao neodgovorna stoka kada lockdowna nema i iz vrlo povoljne situacije vrlo brzo doveli do rasta - jesu
3. Jedino efikasno rješenje za Hrvate je...
..

 i dalje bez reakcije modova... nema se volje ili vremena?

 

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
5 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
syncmaster245b kaže...
ihush kaže...
Visak kaže...
1. Je li lockdown u trećem mjesecu zaustavio širenje - je
2. Jesu li se Hrvati pokazali kao neodgovorna stoka kada lockdowna nema i iz vrlo povoljne situacije vrlo brzo doveli do rasta - jesu
3. Jedino efikasno rješenje za Hrvate je...
..

 i dalje bez reakcije modova... nema se volje ili vremena?

 

 Eto na, ihush je uspio u cenzuriranju. Živjela sloboda govora.

 

 

Live long and prosper.
6 godina
protjeran
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
syncmaster245b kaže.....

 i dalje bez reakcije modova... nema se volje ili vremena?

 

 Iskreno mi je žao što je gdin Visak dobio prvo žuti, pa crveni karton...

Volio bih da demokratski smijemo reći zbog kojega je posta/postova dobio te kartone...

No, ovdje se žali na bug forum on line, uspiješ li smanjiti "kaznu" s 14 na 7 dana napravio si rekord, savršeno, ali, pošto je Miro na G.O nema šanse.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
15 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Visak kaže...
1. Je li lockdown u trećem mjesecu zaustavio širenje - je
2. Jesu li se Hrvati pokazali kao neodgovorna stoka kada lockdowna nema i iz vrlo povoljne situacije vrlo brzo doveli do rasta - jesu
3. Jedino efikasno rješenje za Hrvate je...

S time da ne zagovaram lockdown, nego samo konstatiram da nas glupost skupo košta, jer moramo birati između dvije nepovoljne opcije, iako postoji i treća, ali ju mi nismo u stanju provesti.

 -ne.. jer post je i dalje tu, tako da to nije uzrok-posljedica, odnosno čeka se i dalje rekacija moda na konktetan post-saržaj koji je neprimjeren, govor mržnje itd.

-to nije cenzura, to su pravila igre kojih se svi možemo i moramo pridržavati. Može reći što želi.. no ne govori ništa, šuti + i dalje zastupa nacionalno-regionalni kriterij o dobrim-lošim .. i stokom.

 

-mada bi ja radije da je to posljedica, moja zasluga.. nije, za sad ništa.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
ihush kaže...
Visak kaže...
1. Je li lockdown u trećem mjesecu zaustavio širenje - je
2. Jesu li se Hrvati pokazali kao neodgovorna stoka kada lockdowna nema i iz vrlo povoljne situacije vrlo brzo doveli do rasta - jesu
3. Jedino efikasno rješenje za Hrvate je...

S time da ne zagovaram lockdown, nego samo konstatiram da nas glupost skupo košta, jer moramo birati između dvije nepovoljne opcije, iako postoji i treća, ali ju mi nismo u stanju provesti.

 -ne.. jer post je i dalje tu, tako da to nije uzrok-posljedica, odnosno čeka se i dalje rekacija moda na konktetan post-saržaj koji je neprimjeren, govor mržnje itd.

-to nije cenzura, to su pravila igre kojih se svi možemo i moramo pridržavati. Može reći što želi.. no ne govori ništa, šuti + i dalje zastupa nacionalno-regionalni kriterij o dobrim-lošim .. i stokom.

 

-mada bi ja radije da je to posljedica, moja zasluga.. nije, za sad ništa.

 Tvoja zasluga sam siguran da nije jer bi modovi prvo trebali razumijeti tvoj abstraktan nacin pisanja da bi ti mogli dati zasluge. Tako da bez brige.

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2020 14:41 (sexytoiletpaper).
6 godina
protjeran
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
ihush kaže...

 

-mada bi ja radije da je to posljedica, moja zasluga.. nije, za sad ništa.

 znaš i sam da je je naš drug visak pisao o "krdima" iz dalmacij, no garanirantiram ti da nije zbog toga kartoniran....

 

Evo, kao član foruma koji ima pravo na mišljenje volio bih znati zbog čega je dobio žuti pa crveni... Ja ga zbog toga šovi ispada nisam prijavio, no želim i mislim da imamo pravo saznati zašto, zbog čega... (jedna zatvorena tema gdje se "kažnjenici mogu žaliti" zbog kartona, mi ostali tamo ne smijemo pisati, već samo moderatori smiju objasniti9 je kažnjen...

možda je i to razlog no onda ga je prijavilo desetak ljudi pa je moderator morao dejstvovati....

 

inače, nisam za tako surovo kažnjvanje.... pričamo o korikulumu, napretku odgojnoga obrazovanja i onda se pojave pseudo odgojitelji koji kažnjavanjem crvenim kartonima dižu svoj jadni ego...

 

žalosno.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
6 godina
protjeran
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
sexytoiletpaper kaže...
ihush kaže

 Tvoja zasluga sam siguran da nije jer bi modovi prvo trebali razumijeti tvoj abstraktan nacin pisanja da bi ti mogli dati zasluge. Tako da bez brige.

 Ne, keve mi više neću pisati na forumu na kojemu član foruma umjesto pojma aPstraktan napiše ABstraktan... to nije tipfeler, to vođenja razine foruma u fazu primitivizma... (primitivno ne znači bolest).

ti mome prijatelju ihuhu želiš nešto objasniti a napišeš aBstraktan...ka ta stro fa....

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
4 godine
protjeran
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

Pandemija neće završit kada se cijepimo, niti kada virusa nestane. Završit će, kako kaže kolega jedan gore - kada se isuši zlatni rudnik, a globalna politika usmjeri tamo gdje "mora".

 

Brojevi koji nam diktiraju životne navike, oduzimaju slobode, masakriraju srednje i malo poduzetništvo... su brojke zaraženih! Ne umrlih, već zaraženih. Jer da brojevi umrlih predstavljaju motor donošenja novih mjera, onda bi to zvučalo ovako: "Danas su umrle dvije osobe (prije su navodili komorbiditete, godište i sl. danas kažu samo "umrle su dvije osobe"), te ćemo zbog toga moramo zatvoriti teretane i klubove." - to nitko ne bi pušio, valjda, premda nisam siguran više.

 

Dakle, modus operandi restrikcija: više zaraženih = više mjera.

 

Problem 1: Testovi nepouzdani; ne testira prisutnost "živog" virusa, već djelića virusa (20ak nukleotidnih parova) koji mogu biti potpuno neinfektivni (therefore - asimptomatski zaraženi); što još znamo? Znamo da djelići virusnog dna/rna materijala mogu biti prisutni i do 3 mjeseca poslije infekcije. Dakle, ako se odeš testirat 3 mjeseca nakon infekcije - možeš još bit "pozitivan" i zbog toga, recimo, popušiš otkaz. Kul.

 

Problem 2. na 100,000 testiranih, ovisno o kojem testu je riječ, minimalno će biti 1.4% lažno pozitivnih; dakle oko 1400. Švabe su, od 11-17. svibnja kroz testiranja dobili 1.7% pozitivnih od sveukupno testiranih. i.e. ako su testirali 100,000, 1700 pozitivnih... Ukratko, ako žele, mogu povećati broj testiranih što dovodi do neminovnog povećanja broja "zaraženih" (false positives), što vodi do gore spomenutih mjera. Dakle, mogu manipulirat virusom, doslovno, kako god žele.

 

Ukratko, čak i kada virus potpuno nestane, kad bi se hipotetski svi pelcovali, na 100k testiranih, 1400 će ih i dalje biti pozitivno, zbog čega mogu... zatvorit restorane, kafiće, teretane, javna okupljanja... i onda, kad se svi NE budemo cijepili, onda će reći: Vid'te!!! Oni tamo necjepiše, antivaxeri, ONI su krivi zašto još uvijek imamo zaraženih!!!A ništa, morat ćemo im prijetit otkazima, zabranom putovanja... Mind my words. Ne mora bit tu stvar urote. Može, ali ne mora. Jedno je sigurno, to cjepivo će ići ko vruće kifle, mora. I doći će sa cijenom. Ali ajde, porezni obveznici su uložili i sponzorirali R&D covid cjepiva milijardama, sad bi mi još da nam bude besplatno. Nemoš ovce i novce, ili... ček malo

 

Nakon ovoga gore, sljedeće riječi mogu biti znakovite:

 

We have a simple message to all countries - test, test, test,” WHO Director General Tedros Adhanom Ghebreyesu

 

 
7 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
 
1 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Anđeo bez falinge kaže...

inače, nisam za tako surovo kažnjvanje.... pričamo o korikulumu, napretku odgojnoga obrazovanja i onda se pojave pseudo odgojitelji koji kažnjavanjem crvenim kartonima dižu svoj jadni ego...

 

žalosno.

to nije tipfeler, to vođenja razine foruma u fazu primitivizma...ka ta stro fa....

15 godina
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Gledam dokumentarac o Bill Gatesu i spominje se kak djeca umiru od proljeva. Idem guglat, i nađem da je 2017.-e 1,6 milijuna ljudi umrlo od P R O L J E V A.

Nisam nikad vidio da se o tom piše. Očito ne postoje stožeri za takve bolesti, svi su specijalizirani za koronu.
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
kbenzema kaže...
Gledam dokumentarac o Bill Gatesu i spominje se kak djeca umiru od proljeva. Idem guglat, i nađem da je 2017.-e 1,6 milijuna ljudi umrlo od P R O L J E V A.

Nisam nikad vidio da se o tom piše. Očito ne postoje stožeri za takve bolesti, svi su specijalizirani za koronu.

Proljeva ili dizenterije?

To je općepoznato, samo je teško rješivo, razlozi nisu samo medicinski već i socioekonomski. Tu i je jedan od razloga zašto se Gates uključio u medicinske probleme.

9 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Jasno mi je koji su problemi, ali poanta mog posta je da ja to nikad nisam uspio vidjeti u bilo kojem mediju i vjerojatno nikad ne bi ni vidio da nisam pokrenuo ovaj dokumentarac.

Takve stvari su očito nebitne, a ko zna koliko ima još toga za kaj uopće ne znam, ne samo ja, nego većina svijeta.

Ali zato za koronu svi čujemo 4735 puta na dan.
16 godina
online
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
kbenzema kaže...
Jasno mi je koji su problemi, ali poanta mog posta je da ja to nikad nisam uspio vidjeti u bilo kojem mediju i vjerojatno nikad ne bi ni vidio da nisam pokrenuo ovaj dokumentarac.

Takve stvari su očito nebitne, a ko zna koliko ima još toga za kaj uopće ne znam, ne samo ja, nego većina svijeta.

Ali zato za koronu svi čujemo 4735 puta na dan.

Moram priznati da sam vidio stotine puta takve vijesti, problem je što se to ne da lako riješiti, bez obzira bile bolesti, glad, ratovi ili nešto četvrto u igri. Radi se o strateškom ili sistemskom problemu koji se ne rješava jednokratno, nekim lijekom, odlukom itd.

Eto, neki dan objavljeno da je u Africi službeno iskorijenjena dječja paraliza. No korona je ipak nešto što pogađa i ostatak svijeta, zato nam je i interesantnije.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
DCQE kaže...
memulica kaže...

Dakle u Ameriki je umrlo OD korone samo 6% od ukupnog broja umrlih od te smrtonosne kuge, a od koje zdravi ljudi padaju mrtvi po ulicama.

 

https://www.cdc.gov/nchs/nvss/vsrr/covid_weekly/index.htm#Comorbidities

Table 3 shows the types of health conditions and contributing causes mentioned in conjunction with deaths involving coronavirus disease 2019 (COVID-19).For 6% of the deaths, COVID-19 was the only cause mentioned. For deaths with conditions or causes in addition to COVID-19, on average, there were 2.6 additional conditions or causes per death. The number of deaths with each condition or cause is shown for all deaths and by age groups. 

 

 

Slika koja govori 1000 riječi:

 

 

Dakle od svih "covid related" umrlih, njih 6% je umrlo isključivo od covida, ostali su propucani u glavu, pregaženi autobusom, bolovali od malignih/autoimunih bolesti, u prosjeku 2.6 komorbiditeta... Ok. Hvala CDC. Možemo li sad faking počet radit i reći ovčicama da mogu skinit brnjice, djeci da se mogu igrat, dijelit sendviče, sokove, bojice...??? Ili će nas Seroš i Papak još jebat u mozak?

 

 

Tipičan primjer kada "sveznalica" ide tumačiti stručne podatke i onda ih dalje plasira svojim podanicima koji to dalje šire brže od kuge i vodenih kozica.

Pa kako možeš ovakvo nešto napisati?

I sad su ovce oni koji slušaju struku?

 

Dakle #only6percent genijalci, to je postotak umrlh za koje je kao uzrok smrti naveden samo COVID-19, pojednostavljeno tih 6% su krivo ispunjeni obrasci jer ne može samo COVID-19 biti naveden kao razlog. Kako to zamišljate da je netko umro od Covida? Kako to izgleda? Tijelo se dezintegrira?

 

Sad vidite kako se konstantno šire lažne i netočne informacije od strane raznih teoretičara i "novinara", a jedni i drugi pojma nemaju o čemu pričaju. Kad uz to ubacimo ekipu koja stoji iza njih i namjerno manipulira informacijama onda sve postaje jasno, jer ne može ovo biti slučajno. I onda još Trump ovo retvita. 

 

U sve se još doda teza "CDC je to podmuklo u okrilju noći ubacio da nitko ne vidi", za dozu mistike i zavjere. 

 

Uz COVID-19 mora pisati još barem jedan uzrok, zastoj srca, kolaps pluća, bilo što drugo...

Uvijek se bilježi posredni i neposredni uzrok smrti (underlying cause) i bolesti koje su time uzrokovane.

 

COVID-19 je naveden kao "underlying cause" kod 92% slučajeva, a ne 6%.

Je znam, to su ih natjerale podzemne sile da lažno upišu, ali što se onda spominje ovih 6%? Znači kad brojke odgovaraju onda je CDC ok, a kad ne odgovaraju onda je sve lažno.

 

Sve tu piše, samo treba znati čitati, a ne tražiti urote i slične gluposti:

https://data.cdc.gov/NCHS/Weekly-Counts-of-Deaths-by-State-and-Select-Causes/muzy-jte6

12 godina
neaktivan
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
kbenzema kaže...
Gledam dokumentarac o Bill Gatesu i spominje se kak djeca umiru od proljeva. Idem guglat, i nađem da je 2017.-e 1,6 milijuna ljudi umrlo od P R O L J E V A.

Nisam nikad vidio da se o tom piše. Očito ne postoje stožeri za takve bolesti, svi su specijalizirani za koronu.

Sad pogledaj što je sve napravio po tom pitanju u Africi i Indiji, ali bitno da ga se stavlja na križ jer je nekome stao na žulj.

Pogledaj koliko su se brojke preminulih smanjile nakon što su se uvele određene mjere i rješenja koja je financirao.

10 godina
online
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
mzopg kaže...

Sad pogledaj što je sve napravio po tom pitanju u Africi i Indiji, ali bitno da ga se stavlja na križ jer je nekome stao na žulj.

Pogledaj koliko su se brojke preminulih smanjile nakon što su se uvele određene mjere i rješenja koja je financirao.

 I ne samo to, prije par tjedna je objavljeno da je polio iskorijenjen u Africi. Za to je zaslužna većinom Gatesova fondacija. Naravno da se niti jedan tin foil hat-er to nije usudio ni pogledati kamoli prenjeti.

 

To je javnozdravstvena vijest desetljeća.

Nadglednik dina
9 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
U 2020. godini je to nebitna vijest.

Novinari imaju pametnija posla, trljaju ruke zbog stožeraša i koronaša.
4 godine
protjeran
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Entry Point kaže...
mzopg kaže...

Sad pogledaj što je sve napravio po tom pitanju u Africi i Indiji, ali bitno da ga se stavlja na križ jer je nekome stao na žulj.

Pogledaj koliko su se brojke preminulih smanjile nakon što su se uvele određene mjere i rješenja koja je financirao.

 I ne samo to, prije par tjedna je objavljeno da je polio iskorijenjen u Africi. Za to je zaslužna većinom Gatesova fondacija. Naravno da se niti jedan tin foil hat-er to nije usudio ni pogledati kamoli prenjeti.

 

To je javnozdravstvena vijest desetljeća.

 A podatak who-a koji kaže da danas 70% polio slučajeva dolazi upravo od gatesovih cjepiva? i to je javnozdravstvena vijest desetljeća?

10 godina
online
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
DCQE kaže...

 A podatak who-a koji kaže da danas 70% polio slučajeva dolazi upravo od gatesovih cjepiva? i to je javnozdravstvena vijest desetljeća?

 Nije tebi dobro. Mučni malo glavom s vremena na vrijeme i usput ukloni almunijsku foliju s glave.

 

Da nema njihovog programa, brojevi bi bili redovima veći. Ni jedno polio cijepivo nije 100% učinkovito, kao i ostala cijepiva, ali su zato pozitivni učinci i broj ljudi koje štti daleko veći nego oni koji nažalost od cjepiva obole. 

 

Ali Bil Gejts, čipovi, ljudi gušteri, znanost je fejk, ja imam svoje mišljenje, reeeeeeeeeeeee.

Nadglednik dina
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.9.2020 10:59 (Entry Point).
6 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
DCQE kaže...
Entry Point kaže...
mzopg kaže...

Sad pogledaj što je sve napravio po tom pitanju u Africi i Indiji, ali bitno da ga se stavlja na križ jer je nekome stao na žulj.

Pogledaj koliko su se brojke preminulih smanjile nakon što su se uvele određene mjere i rješenja koja je financirao.

 I ne samo to, prije par tjedna je objavljeno da je polio iskorijenjen u Africi. Za to je zaslužna većinom Gatesova fondacija. Naravno da se niti jedan tin foil hat-er to nije usudio ni pogledati kamoli prenjeti.

 

To je javnozdravstvena vijest desetljeća.

 A podatak who-a koji kaže da danas 70% polio slučajeva dolazi upravo od gatesovih cjepiva? i to je javnozdravstvena vijest desetljeća?

 Ajde molim te zaljepi screenshot tocno gdje si naletio na taj podatak. Na linku stranice se nigdje ne spominje Gates.

14 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo

kak ne kužiš, Bil Gejc je bogat i ZAO, on bi analno probirao sve njih, zato si naprave kape od alu folije, a u prkno si nabiju klip od golfa dvice dizlo i sigurni su...

Ju je je? Je ju je!
4 godine
protjeran
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Entry Point kaže...

 Nije tebi dobro. Mučni malo glavom s vremena na vrijeme i usput ukloni almunijsku foliju s glave.

 

Da nema njihovog programa, brojevi bi bili redovima veći. Ni jedno polio cijepivo nije 100% učinkovito, kao i ostala cijepiva, ali su zato pozitivni učinci i broj ljudi koje štti daleko veći nego oni koji nažalost od cjepiva obole. 

 

Ali Bil Gejts, čipovi, ljudi gušteri, znanost je fejk, ja imam svoje mišljenje, reeeeeeeeeeeee.

Metoda - etiketiranje, iznimno učinkovita u ismijavanju, nimalo učinkovita u argumentaciji. 

 

Što se tiče polia, sciencemag: "Surging cases have dashed all hope that polio might be eradicated in 2019"

 

"we have now created more (polio, op.a) new emergences of the virus than we have stopped." - Mark Pallansch, virologist at the Centers for Disease Control and Prevention

 

sexytoiletpaper kaže...

 Ajde molim te zaljepi screenshot tocno gdje si naletio na taj podatak. Na linku stranice se nigdje ne spominje Gates.

Polio program cijepljenja je Gatesov program cijepljenja. 

Stric_Jura kaže...

kak ne kužiš, Bil Gejc je bogat i ZAO, on bi analno probirao sve njih, zato si naprave kape od alu folije, a u prkno si nabiju klip od golfa dvice dizlo i sigurni su...

Naravno, kakvi glupani jelda? Jer, inače svi su ljudi savršeno dobri, svijet je ružičast, bogataši vole dijeliti svoje bogatstvo drugima... sram bilo one koji ne vjeruju u to.

 

I da, ono kad trošiš više na lobiranje i reklame nego na R&D...

16 godina
online
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
DCQE kaže...
 

Što se tiče polia, sciencemag: "Surging cases have dashed all hope that polio might be eradicated in 2019"

 

"we have now created more (polio, op.a) new emergences of the virus than we have stopped." - Mark Pallansch, virologist at the Centers for Disease Control and Prevention

...
Polio program cijepljenja je Gatesov program cijepljenja. 
...

Naravno, kakvi glupani jelda? Jer, inače svi su ljudi savršeno dobri, svijet je ružičast, bogataši vole dijeliti svoje bogatstvo drugima... sram bilo one koji ne vjeruju u to.

 

...

Muketiisusove nekima stvarno treba zabraniti internet i javno objavljivanje mišljenja...

4 godine
protjeran
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Old Iggy kaže...

Muketiisusove nekima stvarno treba zabraniti internet i javno objavljivanje mišljenja...

I, šta ima novo na Marsu?

 

5 godina
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

Bože glupih ljudi...

 

Od Divljeg Polio virusa je koliko ljudi godinama umiralo i bilo zaraženo? A danas se Polio mjeri u desetcima slučajeva na cijelom svijetu i to više nije Divlji Polio, nego ovaj od cjepiva. I šta sad vama tupinama nije ovde jasno? U cijelom svijetu samo nekoliko desetaka slučajeva je još ostalo i to ne Divlji Polio, nego ovaj od cjepiva. Divlji je iskorijenjen u potpunosti.

 

I šta to sad vama ovde nije jasno i šta je to Gates loše ovde napravio? Sa cjepivom su iskorijenili divlji oblik bolesti, ostao je samo još ovaj umjetni, ali u tako sitnim količinama u cijelom svijetu da se može reći da smo skroz pobijedili ovu bolest.

 

Ovo malo slučajeva koji su ostali su slučajevi koji nisu dobro reagirali na cjepivo, odnosno slučajevi gdje cjepivo nije bilo učinkovito. Od svit tih silnih milijuna i miljardi ljudi koji su primili cjepivo za Divlji Polio, ospilo je ostati točno 303 slučaja, ako dobro razumijem ove brojeve po tablici. 

 

303 slučaja za cijeli svijet u ovoj godini. U 2019 je bilo 113 slučajeva.

 

Kad već stavljate linkove, evo link s detaljnijim objašnjenjima, ali s iste te stranice.

http://polioeradication.org/news-post/global-polio-eradication-initiative-applauds-who-african-region-for-wild-polio-free-certification/

 

“Ending wild polio virus in Africa is one of the greatest public health achievements of our time and provides powerful inspiration for all of us to finish the job of eradicating polio globally,” said WHO Director-General Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus. “I thank and congratulate the governments, health workers, community volunteers, traditional and religious leaders and parents across the region who have worked together to kick wild polio out of Africa.”

Live long and prosper.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice