Kad piješ ne vozi: Volkswagen Touran i MiG 29 suda

poruka: 12
|
čitano: 4.721
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kad piješ ne vozi: Volkswagen Touran i MiG 29 suda".
15 godina
offline
Kad piješ ne vozi: Volkswagen Touran i MiG 29 suda

Svašta pizda rodi i državna služba primi.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kad piješ ne vozi: Volkswagen Touran i MiG 29
Da li kasko pokriva sudar s avionom.
 
9 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Kad piješ ne vozi: Volkswagen Touran i MiG 29 suda

Kada upises pogresni cheat code i odjednom se avion pred tobom stvori

Moj PC  
20 0 hvala 2
9 godina
offline
Kad piješ ne vozi: Volkswagen Touran i MiG 29 suda

Pa ti nakon toga raportiraj zapovjedniku što se dogodilo.

 

- Znate, ja sam spavao u autu kada je odjednom doletio taj avion...  

 
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Kad piješ ne vozi: Volkswagen Touran i MiG 29 suda

Kad naš MORH kupi nekoliko Tourana, onda drvlje i kamenje jalnih Hrvata po njima, a sad se vidi koliko su ti auti jeftiniji i efikasniji od protuzračnih raketa pri eliminiranju MIG-a 29.

 
8 0 hvala 2
5 godina
offline
Re: Kad piješ ne vozi: Volkswagen Touran i MiG 29
Avion nije imao upaljena zadnja svjetla, pogodio bi ga da i nije bio pijan. Usput, sada imaju oko 34 miga.
 
7 0 hvala 2
5 godina
offline
Kad piješ ne vozi: Volkswagen Touran i MiG 29 suda

Mislim da nam je jeftinije kupit 12 Tourana, a ne ove neke F-16, očito je Touran dovoljan za zaustavit i potpuno onesposobit Mig-29.

Live long and prosper.
Moj PC  
7 0 hvala 1
12 godina
offline
Kad piješ ne vozi: Volkswagen Touran i MiG 29 suda

I sad zamisli, nakon desetljeća pregovora, političkih natezanja, zaduživanja praunučadi, kupiš nekako F-35 uz fanfare, vijesti, govore i onda ga prvi dan satnik skuca s Ladom Nivom u krugu. Što je najgore nije to MIG pa da ga pošalješ u Rumunjsku Nikolaju Majstorescuu u radionu, pa on to zakita, malo novine ispod lima, pošprica u komori, malo dijelovi s otpada, rabljene gume, nego ovo sve moraju biti originalni i novi dijelovi, a servis skoro skuplji od Appleovog. Ako ikad kupimo nekakav F-nešto od Amera, to stvarno treba čuvati kao oko u glavi, te od nesavjesnih djelatnika MORH-a te od vremenskih prilika, a u slučaju nekakvog rata, najbolje ih je skloniti negdje u Argentinu ili Australiju dok se sukobi ne smire da se ne uništi to malo vrijedne imovine koju smo krvavo platili.

 
15 0 hvala 3
15 godina
offline
Kad piješ ne vozi: Volkswagen Touran i MiG 29 suda

.. ma nemate pojma :) ..

 

-to je školski (bez naoružanja, bojeve glave..) tj vozača klase horvatinčić ili zgazimir I. .. zato nema mrtvih.

-nova taktička formacija/triaža, nešto kao kamikaze, s političarem hr-sabor klase za volanom u rangu taktičke-nuk, koju sad u sklopu širenja bratstva i jedninstva naši instuktori prenose cia-nato snagama u ukraini dok je klasičan cilj rus-mig kao meta jer se brije na realizam 3d texture itd.. a to je važno zbog vozača tj 'bojeve glave' koja treba tražiti cilj, pod utjecajem alkohola i zato mora biti realno da bi tako pijana glava znala kamo ciljati, dok ne ugrade pametniji AI koji će raditi isto to bez alkohola.

-vježba je uspijela 100%, tj u uvijetima smanjene vidljivosti, bez radara, IRa, termo, satelita, gps-a, mamaca.., glava je obavila svoje, mada se nije računalo na totalno uništenje jer je škloski metak, samo dokaz koliko su pravi-bojevi jaki, jači od tnt-a i nuka zajedno :)) To je kao da lowteč oružjem npr toljagom-katapultom razbijamo tenkiće. Nova era supersila i nato je sretan što ima naše bojeve glave u arsenalu pa kao btw osniva i startaskforce koji će isto to raditi na svemircima.

 

-nije nesreća, slučajnost.. tj laički ne može ni biti ili mislite da se vozač slučajno napio i vozio po pisti vojne baze? slučajnije je dobiti loto-jackpot :) a pijanstvo je način kako stvoriti kamikazu tj bojevu glavu, no ovo je samo školski-manevarski primjerak, ne pravi.

 

kasko? -ne. (alkohol)

.. zato avion ide u otpis :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Kad piješ ne vozi: Volkswagen Touran i MiG 29 suda

OK, ipak mislim da ovakvi tekstovi ne bi trebali biti objavljivani na portalu bug.hr

 
6 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Kad piješ ne vozi: Volkswagen Touran i MiG 29
bosingwa kaže...

OK, ipak mislim da ovakvi tekstovi ne bi trebali biti objavljivani na portalu bug.hr

Kako ne? Pa u pitanju je vojni avion, najomiljenija tema Bug.hr portala. 

42
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.3.2021 15:43 (markoBT).
6 godina
offline
Re: Kad piješ ne vozi: Volkswagen Touran i MiG 29
Sva tehnika koja ima i jedan gram silicija je tema za informiranje
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice