Još reklama stiže u Instagram

poruka: 3
|
čitano: 3.190
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Još reklama stiže u Instagram".
6 godina
offline
Još reklama stiže u Instagram

To je tako kad im je uzor trash tv RTL

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Još reklama stiže u Instagram
Ta platforma svakim danom postaje sve gora i gora i nema sanse da ikad napravim racun tamo. Nisam u pocetku kad je fora bila “umjetnicki” filteri odnosno kako savrseno dobru fotografiju gurnuti u kategoriju unistenih fotografija, nisam kad ih je Facebook kupio i pretvorio u platformu za “influensere”, a necu niti sad kad misle natrpati jos reklama.

Jos jedna stvar koja mi ide na neku stvar su kompanije koje koriste instagram kao glavno sredstvo za dijeljenje fotografija, a bez accounta ako vidim par fotografija je uspijeh. Kako je to dobar marketing?
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Još reklama stiže u Instagram
tokyu kaže...
Ta platforma svakim danom postaje sve gora i gora i nema sanse da ikad napravim racun tamo. Nisam u pocetku kad je fora bila “umjetnicki” filteri odnosno kako savrseno dobru fotografiju gurnuti u kategoriju unistenih fotografija, nisam kad ih je Facebook kupio i pretvorio u platformu za “influensere”, a necu niti sad kad misle natrpati jos reklama.

Jos jedna stvar koja mi ide na neku stvar su kompanije koje koriste instagram kao glavno sredstvo za dijeljenje fotografija, a bez accounta ako vidim par fotografija je uspijeh. Kako je to dobar marketing?

 To je poslovni model. Od Instagrama za to dobivaju novac.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice