Još jedan izvor tvrdi kako ovogodišnji iPhonei sti

poruka: 10
|
čitano: 2.092
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Još jedan izvor tvrdi kako ovogodišnji iPhonei sti".
12 godina
offline
Još jedan izvor tvrdi kako ovogodišnji iPhonei sti

Utvaram si da je USB Type-C priključak taj koji će svijet okrenuti naglavačke. Taman kada budem mijenjao stari mobilni gadget za dvije godine (pošto mijenjam mobilne gadgete svakih 4 godine), ovo će biti prava stvar, i utvaram si da će do tada svi zabrijati na USB-C priključak !

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Još jedan izvor tvrdi kako ovogodišnji iPhonei
Zadnji paragraf: ako ce zadrzat lightning bezveze im kabel sa usb-c kad je lightning i dalje debeli bottleneck.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Još jedan izvor tvrdi kako ovogodišnji iPhonei
Revolucija!
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Još jedan izvor tvrdi kako ovogodišnji iPhonei sti

ako treba, za najviše pol vure pronađem bar 6 izvora koji tvrde suprotno i još bar 50 koje boli q. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Još jedan izvor tvrdi kako ovogodišnji iPhonei
Zar nebi oni trebali imati I Type priključak..njihovo slovo je i a ne c...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Još jedan izvor tvrdi kako ovogodišnji iPhonei
AA-d00d kaže...
Zadnji paragraf: ako ce zadrzat lightning bezveze im kabel sa usb-c kad je lightning i dalje debeli bottleneck.

 Zapravo je lightning puno bolji konektor, zato kaj se haba konektor na kabelu, a onaj u mobitelu zanemarivo, dok je kod micro usb i usb-c upravo suprotno, i to je sranje, jer je puno bolje da se razjebe konektor na kabelu koji kupiš za par kuna, nego nositi mobitel na riskantni servis samo radi zamjene konektora.

Kod Applea je zapravo najveći problem kaj kabel koji isporučuju s mobitelom je sto puta lošiji od najgoreg kineskog šrota s aliexpressa, ali nikako da to poprave, jer je tu fina lova - prodaja više "original" kabela po mobitelu, dok servisiranje mobitela im nije baš neka lova, tak da su zapravo mudri kaj uvaljuju najveće smeće od kabela i konektora, a na mobitel stave dobar konektor.

 

 

Kruha i igala...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Još jedan izvor tvrdi kako ovogodišnji iPhonei
Mislio sam na trenutne specifikacije samih konektora. USB-c pobjeđuje u svemu osim u veličini - lightning je manji i to je vjerovatno jedan jedini razlog zasto ga apple nije odbacio dosad, jer bi iphonei bili nesto deblji.

Prije ce apple otici 100% portless nego izbaciti lightning.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.8.2019 16:25 (AA-d00d).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Još jedan izvor tvrdi kako ovogodišnji iPhonei
Ako ćemo po specifikacijama onda je najbolji Thunderbolt 3
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
12 godina
neaktivan
offline
Još jedan izvor tvrdi kako ovogodišnji iPhonei sti

Ne vjerujem da ce ici s ucb-c, ovo je sad treci mob iste serije (iphone x i xs) i vjerojatno ce ga vuci ovakvog kakav je jos jednu godinu (4 ili 5 generacija kao sto je bilo sa iphone 6-8) i onda izaci s mobom bez ikakvih konektora (bezicno punjenje, a sve ostalo je ionako bezicno).

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Još jedan izvor tvrdi kako ovogodišnji iPhonei
Dobro da, meni je usb-c sinonim za usb 3.0 (koji je sporiji od TB3.
Usb-c je samo oblik konektora :)
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.8.2019 19:19 (AA-d00d).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice